Депресия, тревожност, стрес | зОЛОФТ И КСАНАКС

Напиши отговор
  • RE: зОЛОФТ И КСАНАКС
    от Stela Todorova | 26.03.2020 21:20

Sun70 Здравейте Искам да Ви попитам Золофт прави ли Ви агресивна? З нам, че е добър медикамент.
  • Re: зОЛОФТ И КСАНАКС
    от ana | 10.10.2015 18:29

nqkoi pil li e zoloft i ksanaks
    от glorious | 02.08.2010 11:56

Аз пък наистина не мога едно нещо да разбера и то след толкова четене и лично страдание. Кое е по-опасно да пиеш хапчета, щото има много хора получили сърдечен арест именно от хапчета или да не пиеш хапчета. Вероятността за инсулт и инфаркт кога е по-голяма, има ли изобщо някаква статистика, защото данните са абсолютно противоречиви. С тези лекарства и заболявания е тъмна индия, всеки си дрънка каквото му падне. Аз получих хипокция именно от лекарствата, преди това никога не съм имала подобен проблем.
    от iwa | 01.08.2010 21:37

Разбира се, че е на психична основа-предполагам,че това разбирате под ,,нервна почва''.Но точно за това е психотерапията. Безвредна и доста по евтина.
    от sun70 | 31.07.2010 18:50

Всъщност да ти кажа, че Хипертонията / високото кръвно/ винаги е на НЕРВНА основа или заради болни бъбреци. Моите бъбреци са здрави. И по-малкото зло е да съм "дрогирана", отколкото да пукна от инфаркт или инсулт млада и зелена -на 40 години и да няма кой да ми гледа децата. Тъжната статистика е, че не само 52% от японците са на антидепресанти, но че и ние стремглаво ги настигаме....
    от sun70 | 31.07.2010 18:44

Iwa, здравей, Всеки си знае ситуацията.....))))))) Разбира се, че съм ги спрала по схема, никой лекар не иска да се пие Ривотрил-а особено нон-стоп...Но когато нервната ти система за жалост е дотам изтощена и изнемощяла- това е начина да се държиш на крака. Много е жалко, защото съм човек, който е покорявал всички планински върхове, както и върховете в себе си, но всичко започна след раждането на първото ми дете...как съм го гледала и колко усилия ми е струвало, само аз си знам. Започнах лекарствата, когато синът ми стана на 2 и половина. Родителите ми са лекари в провинцията и те се консултираха също с психиатър, който е казал : Непълноценен тип нервна система. Спрях ги по някое време. Спрях ги и когато бях бременна за втори път, как и какво съм чувствала аз си знам. Повръщах по 15 пъти на ден в продължение на 9 месеца, кръвно 150 на 110...... Така че, ако не са тези лекарства..., наистина помагат. Оказа се, че почти всяка от майките, които познавам е на хапчета и никой не е стигнал до тях от хубаво, а е като наложителен и краен вариант.
    от iwa | 31.07.2010 15:05

Нали това е целта на зелената рецепта, да се дава седмица две и се спре лекарставото .В момента излиза,че един наркоман си хвали наркотика и ,,лекаря '' който му го изписва. Жалко, е че има такива лекари, той наркомана не си е виновен .Някой е трябвало да му обясни ситуацията.
    от iwa | 31.07.2010 15:01

Подобно мнение имаше в един друг форум-аз съм добре,от 2 години съм на хероини се чувстван страхотно. Интересно какво ще стане ако се опиташ да спреш лекарствата.Иначе и хероина маха тревожността, много е готин-според наркоманите.
    от sun70 | 30.07.2010 19:32

Здравейте, когато установих / юни 2004 год. /, че имам проблем с кръвното и учестен пулс, отидох на кардиолог и ми предписаха бета-блокер + ксанакс. Поставиха ми диагноза: Нервно-вегетативна дистония хипертензивен тип. Така разбрах, че съм "изпушила" здраво с нервите и посетих психиатър, който ми постави диагноза: Паническо разстройство / ПР /,предписа ми Сероксат / антидепресант/ и Ривотрил и каза да изхвърля Ксанакса. От Сероксата изобщо не бях доволна и по препоръка на моя позната, чиито син е пил Золофт 3 години , го пробвах и аз. От Золофта, съчетан с Ривотрила съм много, много доволна, макар че да се хвалят тези хапчета не си е работа. Но благодарение на тях се справям с ежедневието си, семейство, деца, работа... Приемам и Корвитол-бета-блокера за кръвното и сърцебиенето. Отдавна не ходя на никакви лекари, защото само се възползват финансово от емоционалното ни състояние, семейната ми изписва Ривотрил-а със зелена рецепта.
    от MARINELA M | 30.07.2010 19:22

ами на всички различно щом са ви ги изписале значи се е налагало ксанакса е за успокоение но за момента просто тушира симптомите но зоолофта е антидепресант както сама знаете и ще трябва да изчакате време за да ви подейства когато започнете да ги пиете аз пия подобно на зоолофта и се чувствам добре
  • зОЛОФТ И КСАНАКС
    от neda3737 | 30.07.2010 18:17

НЯКОЙ ПИЛ ЛИ Е ЗОЛОФТ КАК ДЕЙСТВА А КСАНАКСА МОЛЯ ЗА МНЕНИЯ ЗАЩОТО ИМАМ СТРАХ ОТ АНТИДЕПРЕСАНТИ КАТО ЧЕТА КАКВИ СА ПОСЛЕДСТВИЯТА

Напиши отговор