Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве | параоидна шизофрения грешна диагноза

Напиши отговор
  • RE: параоидна шизофрения грешна диагноза
    от dulo681 | 21.10.2020 17:13

Нещо като такова.Плащат, за да мълчиш за легалните нелегални и нелегални легални контрабанди.Само как звучи. Контра банди(от длугия отбор).Като цяло си ми трябват повече от всякога хапчета за сън. И т.н.38 години е по-нормална възраст за изнамиране на хронично заболяване.Макар че просто видях хубавината в това да се надрусаш едно хубаво с официални лекарства и осем часа да не мислиш. Оказа се,че единият от наркотиците е остатъчен материал.С две думи,терапията за ПР,психоанализата всъщност,помага за всякакви състояния.Тодоров, Тодоров...:D Добре,че изнудиха теб, че да помогнеш на мен,че да видят шопите българссия манталитет къде е.Не е в София книжовният,а в Търново.Наистина направих голяма крачка в разбирането на благородното биполярно. С което ти казвам,че винаги ще заемаш едно голямо място в сърцето ми.
    от Mihaela Todorova | 18.10.2020 01:42

Здравеи elenka74.Просто и ти като мен нямаш никаква шизофрения.Пътеката им е такава просто им изплащат пари и на мен ми поставиха диагноза параноидна шизофрения.От една година ме лекуват и пак имам кризи.Работата отива към съд.
    от dulo681 | 27.09.2020 03:57

Освен това...пак имало бум на коронавируса в месарницата.За мен това е пневмоторакс или изкълчено ребро от претоварване.Ако бях работила още месец или по-малко дори и аз щях да съм с корона.Когато фармацевтите и биолозите ти подават погрешен ход на лечение,лекарят може да се окаже убиец без да го иска.Не може да ми хрумват такива чудесии и чак пък толкова изфирясала да съм.В условия,при които никой няма пари,би трябвало да се завърнем към миналото,когато например солта е играела ролята на валута,по спомен.Ечемикът също.Само така се оцелява в условия на недостатъчна емисия и сбъркана формула за инфлация и прочие.Аз така и не разбрах в дълбочина подходът на емисия на пари и инфлацята.Не се включва броят раждания/починали явно,щом в бг нячало статистика колко души умират годишно.Ето защо не съм ги разбирала явно нещата-защото подходът е грешен.Образованието трябва да е безплатно до висшето,така си мисля.Това е равен шанс.А на корона вируса гледам като несретен опит да се интегрират некои
    от dulo681 | 27.09.2020 03:09

А още по-глупавото е,че тук можеше лесно да се чувствам добре.трябваше да открия работа,на която да се задържа повече от шест месеца и да получа постоянен трудов договор,за да потърся такива зъболекари,които да направят всичко с мое участие откъм предложения кое как.Импланти щях да си сложа.Не може да се твърди,че е нормално да ме ударят на работа и да нямам почивка на всеки два часа или три.Някакси все едно Хитлер е на власт и тук,и в бг.Друго определение за налудности.Мисли,които са напълно твои,но поради оригиналността,идват първо като картини.Понеже бебето първо мисли в картини.Трудно ми е да облека хрумванията по време на криза в мисли.Тоест...мога да ти кажа,че нещо трябва да се направи точно така,но без да се обоснова защо..Курва-майка нямада те изгони ако сиспал с неподходяща жена.Да попаднеш на неподходящ партньор е каръщина.А ти наливаш масло в огъня.Животът е низ от грешки.По-добре е да се разведеш,отколкото животът да наподобява кой кого ще умори пръв.В опасност съм леко.
    от dulo681 | 27.09.2020 02:31

Чета се и виждам,че не се изказвам така задълбочено,колкото би ми се искало.Мафу,надявам се да си ти,а не някой прос шизо.Наскоро открих,че любимата ми мелодия била дело на чайнатаун и съм възхитена за пореден път.Съсипана съм,но ме е страх от тия 5-6 часа,докато повръщам хапчета и това си е.Та викам, ай пак...пия,пуша и си тръгвам.Един приятел зъболекар да си имам,повече не ми требва.Аз бих комуникирала с луди, но.... трябва да си терапевтирам желанието и вярата,че споведението си мога да променя средата.Иначе важното е,че никога не оставам незабелязана.:DМен ме притеснява,че тук например всички са под наем.Което значи,че колкото и държавата да поддържа,има шанс да останеш на улицата.Аз се ужасявам,че няма къде да се скрия дори да си чакам кротко смъртта.Да не ужасявам околните в пълния си крах.
    от dulo681 | 27.09.2020 02:16

Лично мнение. Ако има страна с 5 фирми, тези 5 фирми се нуждаят от 5-500 работници. Другите като мен и теб са ненужни или нещо като резервен план ако падне астероид и изведнъж има недостиг на работна ръка.Всъщност увеличената престъпност би трябвало да е стимул за повишаване на жизнения стандарт, ако правителството не иска да работи винаги под съпровод на кордони от полицаи.Ако тия пет примерно фирми си имат достатъчно персонал и печалба, е цяло чудо,че въобще има соц.помощи. Иначе ти какво би правил с момиче,което не е имало други мъже освен тебе?На мен ми е жал за полицаите.Стигнах до идеята,че опиум има от 500 и повече години насам.Няма изкореняване.Идеята е,че мъже с изказвания като твоите биха сдухали и девствена.:Dкато онзи,дето се трови от любов и същевременно крещеше нонстоп.Мен ме дразнят такива,които по тв изглеждат мн.загрижени,а всъщност не съм сигурна колко са искрени.Все пак стоях в бг безработна,докато си пишех тук, нали?Аз не гледам тв.(почти)За да не вдигам рейтинги.
    от dulo681 | 27.09.2020 02:04

Шизо е в новините, филмите, скечовете, музиката.Според психолозите.Понякога си творец, друг път-муза.Глупавото е,че се говореше за генетично заболяване,а всъщност всичко опира до пари и/или липса на образованост.10 години от съзнателния ми живот преминаха в лечение на несъществуваща болест.Олекна ми като се отдръпнах.Не изпадам в някакви налудности дали обичам достатъчно,за да пращам енергия за здраве и закрила.Можеше да съм нормална.Тук даже цял курс по обясняване и обучение в недескриминация си имат,а реалността е,че ако някой ме удари на работа без да съм му причинила ама нищо лошо, делото би било нищожно и аз ще си увисна с разходи за адвокат.Паднаха ми зъбните мостове и е голяма веселба.Без работа съм,дисциплинарно уволнена за неявяване на работа,а бях готова да се отдам напълно,ако ме бяха подкрепили.Идеята е да имаш основните неща-дом,работа,жена.Доколкото скъпите коли-лизинг.Тук 250€билаглобата.И вече няма да правя психози като чуя за марихуани.За никакъв параван не става дума.
    от Nikolay Petkov | 25.09.2020 18:57

Чух,че доста хора които са взели марихуана са освидетелствани с параноична шизофрения,след като има компанионки в обявите в сайтове и още не са хванали някоя дърта сводничка е нормално тревоманите да ги тресе параноята като глобите са по 1000 лв ако те хванат с няколко цигари.А някви курви наоколо карат джипове и никои не ги пита от къде имат тия пари в държава в която не се печели от нищо.Нормално е да те гони параноята че медиите , полицията и правителството са параван на някви курви.
    от Mihaela Todorova | 10.09.2020 23:23

zdraveite ,imam diagnoza paranoidna shizofreniq ot edna godina .Pih speridan i akenistat no prez april mi gi spqha ot togava sam na injekciq exeplion,kazaha mi che ostavat oshe shest injekcii i poveche nqma da mi se varne nikoga bolesta,no za da polycha injekciqta bezplatno trqbvashe da me registrirat v psihiatriqta.Ta vaprosa mi e ima li registar na psihichno bolnite y nas i koga otpadash ot registara ako ne ti se proqvi poveche bolesta.Az sam ychitel i do predi tri godini bqh na rabota.Ot devetnaiset godishna izglejda sam s tova zabolqvane no krieh i yspqh da zavarsha dve visshi ,da darja zavedenie i da rabotq edna godina kato ychitel krieiki se ot psihiatrite.Sajalqvam che otidoh na psihiatar pri dr voinov v gr varna ,izpisa mi nesho i ot rqzkoto spirane se razbolqh.She moga li otnovo da stana ychitel ako se opravq.Blagodarq vi.
  • Re: параоидна шизофрения грешна диагноза
    от penka | 13.07.2017 18:48

Здравейте.Имам диагноза параноидна шизофрения вече 10 години.От 10 години съм пила много лекарства последното ми е ксеплион инджекция.През това време ми беше много зле постоянно бях в криза.Откакто открих диетата на Наташа Макбрайт се чувствам значително по добре.
    от nelly313 | 03.05.2009 15:12

Вярно е,че параноидната шизофрения се приема като най-тежката форма на заболяването,но това не бива да се приема като окончателна присъда.Понякога това заболяване се проявява само в един епизод и след това нещата се нормализират-по нищо не личи,че този човек е имал такъв проблем.При други хора заболяването протича с множество епизоди,но пак би могло да се овладее с подходяща терапия и човек би могъл да води съвсем пълноценен живот.Много е важно да се намери най-подходящото лечение и най-подходящата доза.Не е добре,дори е опасно да се вземат медикаменти по препоръка на някой,който се чувства добре от тях.На Вас тези лекарства могат да ви навредят.Всичко е строго индивидуално,дори и да става въпрос за едно и също заболяване,при всеки човек механизма на протичане е много различен.
    от nasioman | 01.05.2009 21:28

Здравейте, Сестра ми има натрапчиви мисли и от доста време приема Солиан.Той обаче има доста странични ефекти един от които е че унищожава яйчниците на жената. В един от пост-овете в този форум бе споменато лекарството Флопидол.Някой може ли да ми даде повече информация? Проблема е че опитахме няколко пъти да го спрем дори и постепенно.Опитахме и с други заместители но се повлиява единствено от солиана.Дори нямаляване на дозата от 0.5 на 0.25 не се получи. Всякакви мнения и коментари ще са ми от голяма полза. Благодаря Ви.
    от iibf1234 | 03.03.2009 16:58

ооооооооооооо
    от iwa | 23.07.2008 11:36

Здравей ! Не се притеснявай за лечението .И при двете диагнози то е едно и също .Така ,че грешка в лекарствата няма .
    от nadejdata | 29.06.2008 15:45

Zdraveite!Brat mi e s takava diagnoza,su6to hipohondriq i maniq.V na4aloto i nie si mislehme 4e sa sburkali,4e ne moje da e tova,no za sujalenie sa pravi.Sega toi e v bolnica.Neznaq kakvo da o4akvam,neznaq v kakvo da vqrvam.Nqkoi kazvat 4e dori i s tazi diagnoza s lekarstva horata si jiveqt suvsem nornalno,kato vsi4ki ostanali,drugi kazvat 4e ne e taka.Vqrno li e 4e paranoidnata e nai lekata forma ot drugite vidove shizofreniq?
    от elenka74 | 20.06.2008 09:23

Здравеите моят проблем е на мисловна основа.Изписаха ми Солиан които пих 7-8 месеца.Тои ми подеиства добре но страничните ефекти са много и сега новата ми лекарка ми смени лекарството с Флопидол .Тожа лекарство се намира само в Гърция и Англия цената му в Гърция е 7-8лв.Пие се седмично.Сега си мисля че съм имала тежка форма на депресия.Но Солиана ми подеиства много добре ,неми позволи да се замислям много.Общо взето ми даде почивка на мозака
    от slaveia | 16.06.2008 02:07

zdraveite elenka!tova ,koeto pishete e mnogo blizko do moia problem.Predi godina sled prestoi v klinika postaviha tazi diagnoza -ostro polimorfno psihotichno razstroistvo i na sina mi.Toi e na 17 godini.Az go prejiviah mnogo tejko i vse oshte sam v postoianna trevojnost.Purvo beshe na Leponeks,no ne go ponese dobre.Sega pie Serokvel.Veche 10 meseca go pie.Sega e reshen da go spira.Az sushtone sam naiasno s diagnozata.Doktorite sa uklonchivi v otgovorite si.Kazaha mi ,che imal problem s intendifiteta,...Vie kakvi problemi imahte,za da reshat,che diagnozata e greshna i sa postavili nova.I piete li shoden preparat na Serokvela?Blagodaria vi predvaritelno
  • параоидна шизофрения грешна диагноза
    от elenka74 | 11.06.2008 10:45

Здравеите аз съм на 33г преди 7м ми поставиха диагноза параноидна шизофрения ,назначиха ми лечение с солиан за 4дни нещата си доидоха на мястото.Пих солиана 7м наи съвесно и редовно въпреки многото вредни деиствия от него като 20кг фригиднос нарошени хормони и това че съм като дрогирана .Тази седмица ходих на друг спецалис и тои ми постави диагноза остро полиморфно психотично разтроиство с шизофрени симптоми смени и препарата .Все повече се обеждавам че 7м съм се лекувала от грешна болес. Питам се какви са последствията.Какво пък е новата диагноза.Имам много въпроси за шизофренията

Напиши отговор