Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве | Анализ на психозата

Напиши отговор
  • RE: Анализ на психозата
    от dulo681 | 09.07.2020 10:53

Забравих да кажа,че този сексолог има чудесен стил.()Също така...да обясня в какво се състоеше оригиналността ми.По инерция разопаковах отделен палет,за да не стане така да се скупчим на един рафт всички с еднакви стоки.Получих забрана от шефа си да го правя.После заради ковид ми позволи.:Dиначе направих презентация варум бе джанъм е логично.Второто хиперсупер оригинално беше,че приоритет трябва да е зареждането с нова стока,а не чистене на рафтове,щото сме склад,не магазин.Третото-да се разопаковат първо стоки,които са по-малки и не се виждат.Ако всички палети са наполовина разопаковани,стокити ще могат да се намират по-лесно.:DЩе го отдам на нежеланието да се работи.Иначе заключението би било,че съм попаднала за кой ли път на пълни идиоти,бе!И това беше моята листа с предложения.И пак казвам-те оспориха мнението ми!!!Ако не бяха да се изпонатръшкват и лекари,бях си скрила отман:D спама за еритромицина.Да мрат!И дедо писан имаше чудесен изблик в тази насока.
    от dulo681 | 08.07.2020 20:17

Не знам обаче какво да правя. Параноята си я владея на едно прилично ниво, ограничавайки се до малко по-голяма мнителност. Мъжът ми и жив и здрав след безброй кризи. На работата ми ме удариха и напускам.Не знам дали да се опитам да срина рейтинга на фирмата. Не знам дали да си идвам в бг и ако си дойда какво ще работя. Ако остана тук, какво ще работя и как, за да не ми посягат? Защото на предната работа шефката беше посегнала на колега с кашон, на по-предната шефът ми метна един кашон по мен, гледаше ме на кръв дори ако официалната почивка си ползвах(исках да я разбия на 10 минути всеки трети час). Вече почна да опира не до моята неадекватност, а до отсрещната агресивност.Оказа се, че на последната работя видях оптимизиране на процес2 седмици или 2 дни след почването... а тези хора работят там от години. Благодаря ви,че ми отворихте очите за себе си. Та... къде да се свра с айкю120 сред хора с под 100? Но съм напълно адекватна. Почти успях да се държа първите дни делово:D Психодрама
    от dulo681 | 30.06.2020 22:55

Ъъъ...сега разбрах за Хаоса около д-р Цончев... значи мигновено се кандидатирах за шеф-готвач.При все, че съдейки по поетити, има 100 000 работници осигурени, остава да се измисли... подслон,храна,цигари,кафе,алкохол, свободни ниви,план за нужна реколта... няма да стане. И все пак не съм болна. Да уточним. С обич
    от dulo681 | 30.06.2020 17:56

въобще мога да използвам думата интелигентност. Същевременно... като се замислих, Джери, д-р Цончев... и те са в кюпа, ако ще говорим на кого подарих книгата си ненаписана от благодарност.:D Освен да добавя, че пак се разприказвах с чиче Бойко, не къде да е, а във фейсбук...:D по-добре се самоубивайте с писане, не с хапчета. и И така.А и това с облаците-просто съзрях мърдащите си ръцеп в облаците, но самите облаци наподобяваха лице и ръце, които се движеха в огледален на моя образ.Различно е.И сега да погледна в облаците,виждам какво ли не.Та...не е зле да отчетат влиянието на сателите миналогодишните възможно ли е да има такъв ефект.Неясенобраз! Радвам се, че ти хареса написаното. Та... Джери, д-р Цончев и Тодоров(hpjon,но като 2ро контра мнение). В крайна сметка t.todorov постове е опция за хора без пари. Иначе... за втори път ме блокира. Или трети. :D Хубав ден! Майка ти би казала, да ме вземеш, t.todorov. Любовта на 40 звучи така:чекай само да си залепя зъбните мостове и идвам!
    от jerrymaguire | 30.06.2020 16:51

Здравейте, Eris, и добре дошла в нашия форум! Радвам се, че Шашмагюл не ни забравя :) Шашмагюл, надявам се темата, която сама създаде, да бъде наистина полезна както за теб, така и за други потребители. Да знаеш, че съм на линия. И те чета
    от dulo681 | 30.06.2020 15:43

Благодаря ти. По принцип не трябва да има жена, която да не ме харесва, защото това е възможно само ако е психиатърка и няма изгода от моите твърдения, понеже ще трябва да учи и за психотерапевт и не къде да е, а при БАП. 800човека са в моя роден край, които знаят историите и на едната, и на другата "шизофреничка". Учителите там ги познават, особено момичето. Другата е жена на роднина, забележи, който я карал да му танцува гола и бог знае още какво.В крайна сметка... се чудя какво да ти кажа, че да ти оправя настроението след прочитането на това. В европея плюс дъновския форум обаче само мненията на тодоров се съдържа в общи линии моето лечение.А на мен ми слагаха диагноза параноидна, БАР,бордърлайн, окр.Всъщност последните две-аз.И искам да ти кажа, че ако шефовете ми не ми се правеха на такива, и ако този не беше ме ударил, щях да съм в ремисия.Имаше дни, когато вярвах, че ще работя там и имах енергия да готвя и да чистя. За каква ЕИ ми говориш, след като те за тези не знам дали
    от Eris | 30.06.2020 10:34

Преди няколко седмици,докато се ровеха в нета за не помня какво, попаднах на Ваш пост тук и се зачетох...един,втори,почти всичките. Стана ми толкова интересно, че на следващият ден потърсих публикациите Ви в европея и ..откарах цяла нощ четейки:) Не искам изобщо да се почувствате засегната по някакъв начин от мен,напълно добронамерена съм.
    от dulo681 | 30.06.2020 10:12

Правилно ли е да надрусаш някого с хапчета,понеже...аз бях чела библията,бях вярваща и се водех по"дела трябват,не думи".Сега пак се водя,дори защото една колежка по време на първата криза ми помогна,трогна ме и като никога справедливостта тогава възтържествува,та си остана на работа.Може би още е там,ако не е в пенсия.И тя-бита от мъжа си(аз предимно бутана).Да речем,че е моят пример,но пак ме удариха и ще съм без работа.Та аз се нуждаех само от промяна на отношението ми към религията-да си попрочета пак физиката и да изследвам другите теории за възникване на света./не напълно,просто по тая линия-в условия на вакуум или в условия на безкрайност).Но не завинаги болна,разбирате ли? Защото хипомания е другото име на надеждата,когато се отърсиш от поредното разочарование.Аз бих се заобиколила от точно хора като мен.С виско айкю и много интереси.Въпреки че един надут ръб в работата се оказа пианист,който намирал според фейс много вълшебство в бурите.Че аз редовно си наблюдавах светкавици..
    от dulo681 | 30.06.2020 10:05

Демек(тоест) мога да врачувам и на облаци ли? Между другото с тия сателити, понякога си мисля,че са успели да направят така,че движенията ми да се отразяват в облаците.Какво означава това,програмистите и физиците ще си тълкуват,понеже знам,че зрителни халюцинации нямам,все още виждам,както звездите,така и дребен шрифт.Просто трябва да ми повярвате и да ки тълкувате какво още се е случило с пускането им.Да..стъкло под формата на прашинки можело да предизвика подобно отражение на движението ми при светлина под определен ъгъл.Жалко е,че нямах телефон или беше късно да снимам.Хубаво е дори да е било съвпадение,да си помислят и т.н.Иначе с различна настройка е шефът ми.Затова.За ЕИ...къде ще го търся тоя емоционално интелигентен шеф?До един немец винаги има по един азиатец,който да ми трови душата,колкото някой от бъг ария.За да си шеф,трябва да я имаш тая ЕИ.Иначе един емоционално интилигентен ме блокира за втори път,когато отново му бях ядосана,че се еманципира,така че... И все пак.
    от Eris | 30.06.2020 09:37

За Вас ще бъде добре да имате в обкръжението си хора с висока емоционална интелигентност.За да може да стигнете до тях,когато имате нужда,а и обратно:) Чисто интелектуалното разбиране не е достатъчно.
    от dulo681 | 30.06.2020 01:31

Освен това така като се изказа,леко ме обиди.Напоследък се чудя дали не позволих да ме убедите,че съм хронично болна,вместо да ми кажете,че психозата ми е временна,подобно на вирус.Понеже получих пълна заплата,макар да несъм севясвала две седмици,да кажа,че психозата ми свърши.Второ.Това не еза първи път.Трето.Момиче,което със сигурност саэправили опит да изнасилят,получи диагноза ПШ и години наред беше на хапчета.Там беше бъкано с мутри!А момичето като картинка хубаво!Оставихадетето при мъжа й,щотобило в опасност,явно 2криза като се омъжила.3.Полицията е безсилна,често поли са престъпници.А и за чий ще спасяваш жена,ако няма да се жениш. С хапчетата,поотношение на жените специално,за мъжети-не знам,познавайки тук-там шизофренички,си "измивате ръцете"!За мъжете..с това народно Пламенчо знамэкакво би ми причинил.Крясъци.Достатъчно концентрирано ли беше?! Друго.Ако шефът ми смята жените за уред,това мнение не се променя току така.Това всъщност имах предвид.Просточувствахкакнестигамдонего
    от dulo681 | 30.06.2020 00:44

Та... беше забравил шефът ми, че в началото на разговора още му казах защо според мен се е случило това и в края ме пита пак.Затова казвам,че не съм сигурна дали въобще достигам до мозъците на хората.Има ли път,метафорично.Аз мога да съставя план за книга.И да го следвам.В крайна сметка за 20години училище, няма как все да лъжа и така да си вземам всичко на едно прилично добро ниво.Структурата е преразказване на т.тодоров и добавяне на терапевтичните моменти.А аз имам изобилие от такива.Агресията.Вместо да лежах 2 седмици, да бях обидила човешки ресурси директно, както направих, питайки ги писмено данеби само курс за ЧР да имат.Защото аз имам хох шуле!и имам право да се изказвам по всички въпроси:D. Мисля за ноемврийската криза...ами то си беше като тренировка за клошарство.Не знам дали да наричам състоянията си психоза, при все че около мен е кошмар.Не искам да оставям децата,още съм трудоспособна,а стоя вкъщи,понеже хората са ужасни Ти като пишеш книга,директно на белова ли бре?
    от dulo681 | 30.06.2020 00:06

Освен това би било глупаво от страна на С.У. просто да изтрият постовете. Аз забелязах и това в работата.Казвам, че нещо трябва без да се обосновавам много..:D но не знам дали на мен ми трябва да ми обясняват нещо надългоишироко,за да разбера.Знам за аутист,който ти казвал отговора преди да зададеш въпроса, но за мен това не е аутизъм, а достатъчно комуникация с хора.Нямам търпение да слушам шефа си да ми задава въпроси.Последно, понеже не ме пита, му беше трудно да ме разбере и да навърже две неща,които имат общо.Тоест...казах му защо според мен онзи ме удари и в края на разговора ме пита що така мисля и после се сети,че каза.Аз мога да синтезирам всичко в писмен вариант,в работата например.Учила съм.Само че май айкюто ми наистина е с потенциал на 130-140 ако реша да го използвам.Това е един голям проблем.Само вкъщи ме разбират без или с малко думи-сестра ми,майка ми.На мен самата ми е интересно що за мислене имаме хората като цяло.И щеше да бъде жалко ако просто си бях пила хапчетата
    от dulo681 | 29.06.2020 23:53

Радвам се ако е полезно не само за мен. В крайна сметка това са официално 10 години. И е безплатен труд. Понеже тези, които най-много имат нужда от терапия, обикновено нямат пари. В крайна сметка аз дарих част от "щуротиите" си някъде. Не помня на кого последно ги подарих, но С.университет трябва да знаят, че е най-удачно да е на Бг дружество по позитивна терапия и по-специално шатцито t.tododrov, чиито постове са тук. Започнах да се страхувам, че не аз, а другите нямат структура. Всичко в психиатрията опира до тона кой какво мислел-Лакан, Фройд или Лао ти Дзъ. Което означава, че синтезирано, моето мнение има същата стойност. Че и по-голяма, защото аз пиша какво мисля за себе си и своите преживявания.Има подробност.Когато скачам от тема в тема, струва ми се, че за по-младите не е проблем да разберат какво казвам(:D).Използвайте написаното, без да наранявате близки.Това ми е важно.Никой не губи ако някой се излекува.В бг шизосъстояния-над път и под път.А и язе съм йоще една Пепеляшка.:
    от Eris | 29.06.2020 19:10

Благодаря, Ви за този дългогодишен самоанализ, който е много полезен,когато се синтезира разхвърляното съдържание и идеи.Макар за Вас да е може би само форма на автотерапия.Продължавайте!
    от dulo681 | 26.06.2020 12:45

Между другото, аз мисля,че това,което изживявам не е психоза вече. (Научете се да разбирате какво чувствате и го изразявайте с думи)(Религията блокира опцията да се учиш да манипулираш,макар това да е и част от това да научиш някого по-бързо да си спазва хигиенните изисквания. В общи линии..това е. Изясних за себе си и имам своя теория за света,в който аз се раждам в многобройни варианти,различни форми.Някога може би пак същата и ти пак ще ми пелтечиш да сукателния рефлекс,надявайки образ на светец.Иска ми се да те бях срещнала поне веднъж.
    от dulo681 | 24.06.2020 11:08

Иначе това със заглеждането по мъж с прическа тип летище не е терапевтична лъжа. Все пак и Видков е с подобна прическа.Ако сте се заглеждали с желание по възрастна жена,не съвсем като Мадона,означава нещо хубаво.Когато жена ти ти роди деца и има разни белези, ще можеш да продължиш да я обичаш. И т.н.т.В крайна сметка обаче на този държанието му се оказа като плическата му.Още повече пък този,който ме удари е приятел на приятел на приятел,който е приятел с мъж ми.Не ми се вярва да са се наговорили,понеже тоя приятел и той от групата малко,до едно време оставаше все без работа... просто трябва да кандидатствам за работа на по-висока дъжност,за дасе сблъсквам само с лицемерие.Въпросът с работата остава,а вкъщи се задушавам.И не е от корона.Наболява ме гръбнакът,нямам температула и това означава,че съм си опазила бъбреците до тук.:D Даже пушенето-полезнослед горещ душ дозадух при всякакви температури.Калила съм се.Имаше момиче с цистит,с подути пръсти други,трети излизаха в болнични...:)
    от dulo681 | 24.06.2020 01:23

Не го казах добре. Мисля,че няколко пъти имах взаивоотношения с немци,чиито родители са разбрали правилно какво означава нефрустрирането на дете,ролята на социалните служби и прочие.Значи около такива шефове се чувствах оптимална,добре,защото нямаше тъпи забележки, все пак те държаха на дистанция, но често работят рамо до рамо с теб и това пази самочувствието ти.Не мога да го обясня.Всъщност малко хора си дават сметка,че ако се говори много на работа,ти изразхозваш енергия да мислиш какво да говориш.От малкото разговори такива проблеми си навлякох,та чак до напускане.Музиката пак е тяхна идиотщина немска.За да нямаш емоции-без.Обаче аз си подбрах тези,които ми напомнят за теб и най-красивите мигове от психотерапията.Този,койтоэмеэудари слуша еминем,например.Само с Дайдо го слушам.Та.Чудя се обаче...така и не изживяп това всичко да ми е наред,да видя дали доскучава.:D В общи линии има чьдесни немци,но са малкооооо... това е. Може да продължите с гаврата с многото снимки,извънопасностсъм
    от dulo681 | 24.06.2020 01:10

Нормално е да искам да умра понякога.Както и да е. Блокирайки ме, ми причиняваш хистерия.:D Както и всеки друг. Почти де.Онзи,летището ми ограничи съобщенията и това доведе до писане на друго място.Не знам какво щеше да стане ако беше продължил да ми пишеш.Както и да е.Важно е да се знае какво контролирам с малко уклончив резултат без хапчета.Със сигурност ако продължат дами се случват гадории,накрая някой ще си изпати физически,не емоционално от мен.А не ми се иска,защото аз искам да употребя все още кретащата си вагина,докато е време.:D В крайна сметка лекувам депресии тук,може ли да го приемете като сценично поведение? Мина и този суицид. Всъщност да пиша е нещо,вадещо ме от дупката. Пишете.Иначе би пострадал някой шеф.Само че това летище ми харесва.Има нещо екзотично в него.Не искам да завърша живота си като престъпник,защото тук неопределено количество ауслендъри,за да се покажат шефове,се държат като българските.Срещнах психот.вочите наняколко немски шефа.Самосенадявамдасащастлив
    от dulo681 | 24.06.2020 01:01

Нямам температура. Само 2 пъти месечно 37 при овулация и менструация, което е нормално. Качвам я временно до 37-37,1,2 ако ме понадухало. Та тези с паниката около вдигането на Т да не мислят мигновено за тумор.Та... хубаво е някой психиатър да се произнесе коя точно мие диагнозата, при все,че е ясно,че всичко идва от насилие.Аз се спрях на бордърлайн,съдейки по оня филм за Франки,с подробността,че помня събитията,но не и последователността поняога,както и какво съм казала/писала, особено ако са фермани като тук.Хубаво е да се знае кое от всичките влиза в ремисия, ако нямам проблеми от типа на някой ме удари след като не можа да прави секс с мен или пък"ще ме махнат от работа,защото така им щукнало".Бях в официалната секта.Емоционална съм. Но стига да не става въпрос за незаконно преминаване границите на бъгария и мари хуанисти съм спокойна.Така... това са проблемите на обществото като цяло.Та...миламоямузо...важно е да се уточни какво контролирам.Да,имам суициди,но в моя случай са норм
    от dulo681 | 23.06.2020 03:09

Наистина ли държавата не може да ми намери работа,на която да нямам колеги-мари хуанисти и бежанци,пресекли незаконно територията милия роден разграден двор? Имам параноя.Такива филми разигравам като се докосна до такива,че за 3 месеца свалих ония 5-6 кила,които една година не можах.Казаха ми,че с тия кризи въртя всички на малкия си пръст/вторични ползи/.На мен ми беше толкова хубаво аз,слушалките с Армин ван Бюрен и стоката...наистина ли е невъзможно да намеря работа,на която да комуникирам за 10ина минути или 20 с някого на ден?Да,за да избягвам контакти си проглуших ушите пак.Със сигулност не съм говорила за вагината и дробовете си като моите най-големи скъпоценности,вярвайте ми:DГоворят ми да не би да си въобразявам,но... за един път още ставам,което по принцип е обидно.Не трябваше да споделям за мъжа ми.Може и това да е.Все тая.Опция за относително тежка работа с музика имате ли?Иначе не ми пречи да мисля,стига да не се комплексирате накрая. Та... така. Последен пристан
    от dulo681 | 23.06.2020 02:36

10 години мюсюлманско робство стигат. В психотерапията те учат да се молиш. На 2 пъти правих опити да преговарям за постоянен т.договор.Шефът ми искаше да ме остави да работя с този,за да гледа сеир,издразнен от молбата? Или от сарказма? Не знам, обаче в момента хуманната ефтаназия на хора ми се вижда най смислената кампания,когато не мога да намеря работа с нормални условия.Иначе-опитвайте. Понякога правят звезди от нас,за да дават кураж на другите.
    от dulo681 | 23.06.2020 02:06

Иначе можеше да искам нови ръкавици,но те така или иначе казват най вероятно,чесе "правя".И не че не е така.В един момент си казвам "Майната му",както мъжът ми си е казал,когато погрешка напръска кафето ми с препарат,а преди това ми го даде с калгон или нещо си от новата ни к.машина.Наистина нямам сили за повече.Не е обсесивно по отношение на работата.Като се има предвид,че се подпирам на пода понякога с тия рэкавици,наистина беше нелепо да поискам нови,защото съм кашляла.Не намирам изход от подобни синуации.Великият въпрос е:Кога?Иначе наистина умувам дали да не осакатя тоя,който ме удари,вместо само да се самоубивам.Ми...ей такива ми ти работи.Имаше дни,в които нищо не се случваше и се чувствах пълноценна.Тогава често шефовете бяха в отпуска и бяха на смяна тези,които не правеха стойки.Наистино този път съм в задънена улица и няма хапче,с което да си намеря работа. Тестови харчета-забрави.Когато не се срещам с хора,знаещи как се пресичат граници незаконно,оето си е път и за трафикнах
    от dulo681 | 23.06.2020 00:27

Всъщност знам,че не беше бъзик за секса.Тук си сам и нямаш контакти.Всеки си има недостатък и т.н.Щеше да е само веднъж и после-гавра.Чернокожият не знам дали не ме тестваше да види дали и него няма да изпортя на шефовете...остана си лоялен.Всъщност този,който ме удари няколко дни по-рано се опита да ме прегърне,после да ме побутва по корема и азнаправихфизиономия.:DИмам си работа с хора с основно образование.А вече 3ти чернокож познавам и за трети път държанието е абсолютно джентълменско.Кажете ми къде да се скрия, за да изчакам смъртта да дойде след като нито работа ми осигурявате,нито хуманна ифтаназия? Наистина, Джери,питам ги. Психотерапията е нищо,нещо като обучение за това как да се биеш с другите,за да си намериш работа,което наистина води до това,но тя без работа е като да кажеш на едно дете,че го обичаш и да го оставиш на улицата някой случаен,може и педофил,да се смили над него.Искам шеф,на който думите и действиятане се разминават.Та.рсмъртта ми е единствен изходот тозиужас
    от dulo681 | 23.06.2020 00:07

дали ме взеха на подбив,но като се има предвид,че след отказа първият взе да ме дъни,втория ме цапардоса тия дни...само по-рано един тъмнокож си остана същия.Впечатлена съм,трети колега по ред ми е и все едно...предишния,в един ресторант беше благ колкото татко в добрите му години.Демек него бях заплюла,но само 2 седмици издържах.Шефът ми хвърли един кашон по мен и аз ги оставих на връх октобърфест без мияч. Наистина ли никой не се нуждае от работник,който има нужда на всеки 2 часа да си почине за 15 минути,иначе в края на работния ден производителността ми спада до към 80%,а по скорост почти не се различавам от средностатистически мъж,ако е важно за теб да е относително стерилно,ще е дори да не ме наблюдаваш,понеже не мога да си обясня защо трябва да предизвикам разстройство на пеленаче,например?На тая работа понякога толкова бързах,че спирах да мисля понякога.та.толкова ли е трудно да си намериш работа като общработник и да се задържиш,се питам.Не знам.Ако Меркел не ударирамо,смърт?.
    от dulo681 | 22.06.2020 23:59

Иначе почнах да кроя планове как да осакатя някого ако пак ми се случи нещо подобно и вярвайте ми:D последните години ми се случиха интересни неща и вече знам как.Въпросът обаче е,че просто искам връзка с нов мъж и то продължителна,понеже страдам от моногамна лека нимфомания.Трябва да може да свири на нещо различно от акордеон и гъдулка,и да говори за звездите.Компромисен вариант електротехник.В крайна сметка обаче такава луда кой ще ме вземе,уе?! А как само хубаво бях тръгнала до преди един мухльо - доскоро незаконен имигрант шпацир по Старата незаконно,бит от наште горди и прости шпец,да ми се натисне... почти бях го докарала деловото отношение.Не мога да влизам в роли.Иска ми се да съм естествена.А с тия путети какъв автогол си вкарах...свикнах да изказвам директно мнението си,критиката си...много лошо ли е да кажеш на шефа си "бе остави ме да правя,каквото искам,за да правя,каквото трябва!"заеквах като му го казах.Опитах да прелъстя него и ми предложиха почти всички други.:DНе знам
    от dulo681 | 22.06.2020 23:52

Понеже дебнат постоянно дали съм оптимално бърза,в първия момент не съобразих,даже втория път всъщност се усетих и ползвах блузата,но..това може да мине за умишлено заразяване.Но пък аз винаги си премивам ръцете,когато отварям кайма!Живея от 13 години в карантината.Както и да е.Веднъж бутнах момиче,защото ми говориха от три места,бях изморена и дезориентирана от работа в хладилника...а много рядо ми се случва да съм невнимателна,понеже е тренинг от децата..всъщност в тоя момент или по-рано ми хрумна,че и по този начин може да се отстоява място..и все влизам във филми с тая диагноза.Същевременно другите си кашлят без да им пука,даже може и да плюят и шефовете го приемат за тъпотия.Ако аз го направя ще е лудост.Ако стъпвам по дрехите ще е лудост,ако спокойно поднасям мръсни ястия ще е тероризъм...понякога правя грешки.Искам някой да си ме вземе,каквато съм.Обърквам 3 с 8 ако е под наклон,може нещо да оплескам,но като цяло ми е най-лесно да съм с чиста съвест.Иначе почнах да мисля планове
    от dulo681 | 22.06.2020 23:46

Всъщност ако преувеличавах,нямаше за по-малко от 3 месеца да си тръгнат 7 човека.Само че се нуждая спешно от помощ,а нямам нито от държавата,нито от семейството,нито от полиция,нито от социални.Помощта им е равносилна на преместване от един в друг затвор със същата гледка и условия.Така и не мога да нацеля точното държание, с което да не дразня никого и само който искам да ми предлага секс,любов,че и платена като екстра.:D Та..социалните и полизията ще ми отнемат децата,докторите ще ме надрусат с хапчета.Затова ли да се обаждам за помощ?Трябва ми работа,в която да изискват точност.Тази уж беше такава,ако не съм разбрала погрешно шефовете си.Никой не беше точен.В такъв случай явно съм ги разбрала погрешно?Дори да не бях точна,си ме бяха нарочили да ме проверяват.И имаше кой да ме порти ако не съм.Един път изпортип и ме хвана страх,че е някой,който харесвам.И не повторих.На два пъти се изкашлях в ръкавицата,защото исках за видя какво плюя.Това обаче може да мине за умишлено заразяване.Вт
    от dulo681 | 22.06.2020 23:22

зад всичко това стои фактът,че тоя път номерата му да получи секс не минаха.Купих си маратонки преди две седмици и той взе да ме пита"Ама ти що не каза,че старите пропускат,щях да ти купя"и разни други глупости.Накрая му напомних,че независимо какво прави сега,с мъж,който ми остави белег на крака не лягам.До миналата и тази година стисках зъби и правех гнусен секс.Не знам къде да се завра.Имам две деца,абсурд е да ги изоставя,абсурд е да живея с този мъж,никой друг няма да ги обича като него,да не се чудите защо са ми психозите.Дори да се разведа,заплатите са такива,че е абсурд да мога да изплащам издръжки,а знам че няма да издържат дълго сами при него заради отвратителния му характер.Със сигурност няма да правя секс повече с него.Как само обърках живота си с една лайняна религия,а? Макар че като гледам характера на онзи с летището...е жалко,че не мога да запаля колата,да седна в нея и да се надишам с изпаренията.И това бил безболезнен вариант.Друг вариант е да си купя газова бутилка?
    от dulo681 | 22.06.2020 23:15

обнадеждена,че този път ще се получи.И работата ми харесваше.Страшно грозно постъпиха.Всъщност дисциплинарно или не уволнена,това,което мислех за зъбите,ново жилище и каквото и да е няма да се случи.Нуждая се от някой,който да ме спаси.Остана да се моля да ме оставят на работа в хладилник.:DЗначи като го прочетох и за миг ми мина депресията.Даже го направих два пъти.:DТа...ако се самоубия,да знаете,че е защото в работато ме удариха,шефовете ми ме експлоатираха,7часа стоях в дъжда навън,за да не се налага да обяснявам вкъщи какво се е случило,излъгах,чего гонят този,за да ме оставят да заспя спокойно,на другия ден исках само мъжът ми да знае,той каза на децато.Вдига скандали,аз се обадих в полицият да дойдат да му забранят да крещи,те тръгнахадаговорят да търся полицай да подавам жалба срещу колегата ми,аз се ядосах и им казах,че само искам да говорят с мъжа ми,да го стреснат,онзи се ядоса и ми затвори.Сега съм в постоянен тормоз от него да си търся работа или да съм се махала,а...
    от dulo681 | 22.06.2020 23:06

Чета си поста и наистина звуча луда. Та... да пробвам пълноценно изказване в няколкостотин знака ограничение. Защо вярвам, че политиците ми обръщат внимание? По спомен тук само няколко месеца преди световната пандемия споделих,че мечтая зимно време всеки да си седи по къщата,направо със закон да го наложат.И се случи.Две неща исках още:почивка от 15 минути на всеки два часа работа независимо от общото количество часове:социалните помощи и детските да се превеждат по сметката на жената.Затова Меркел присъства в налудностите ми.А защо и да не ми обръщат внимание,всъщност? Ако изключим диагнозата,свободноизбираем предмет ми беше Политология.В работата ще ме изкарат,че преувеличавам.Аз пък не се интересувам как ще оформят документите ми,защото при цялото работене накрая пак получавам Кундигунг.А имаше дни,в които при вдишване вече ме болеше гърба от носене на тежко.Все пак съм наумила ако направят така,че да не вземам помощи,до няколко дни да се самоубия.Макар че до преди всичо това бях
    от dulo681 | 22.06.2020 20:54

няма да проявявам разум и е крайно време да спра да вярвам,че като се оливам,както тук във фейсбук ще променя нещо.Вярвах,че просто Меркел не е обърнала внимание на 2-3 недостатъка в законодателството им..също...само да подчертая.Аз си чопках отдерен палет,те ми казаха да вземам от общия.После се изметнаха с короната и стана по моята,но..проявих разум,по голям от на летището.Може и фейсбук да ме прецака?Наистина ли ще предпочетеш в страната ти да работят двама със средно образование отколкото някой,който ако му дадеш свобода,първо ще промени доставката на бебешки стоки,която ще идва отделно от всичко друго,бурканите няма да се мятат хоризонтално...наистина не го разбирам.Може и да съм проявила самочувствие,но аз сто пъти казвап на шефовете си,че ми е по добре да ги приемам като приятели,за да мога да говоря свободно и да работя по добре.Явно пак попаднах на простаци.По-лошото е,че все едно всеки си говори сам.Не знам.Някой може ли да помогне в този случай?
    от dulo681 | 22.06.2020 20:46

Наистина ми се ще някой да ми зададе въпроса към Меркел.Защо първо ме питат да мнение,после почват да ме избягват,казвайки че са дреболии нещата,а като се замислих,когато нямаха какво да кажат,ме захванаха за абсолютно дребни неща.Като да си чопкам отделен палет.Няма за какво да се заловиш.Висока съм и мощничка.Хубаво тяло.За три м.смъкнах 5кг и съм във форма.Защото отказах секс?Тоя с прическа летище въобще не се усети май,че:Dпо улицата като виждах лъщящи темета сърце ми пърхаше кът пипируда.Отнесе се отвратително.За половин час вярвах,че този ще го изхвърли и след това се появи,ръкостискайки се с всички.Иска ми се Меркел да ме защити,защото той няма и няма и да има нищо.Аз имам две деца,които когато някой падне в училище са сред първите,които отиват да помагат. Джери,трябва ми държавна помощ и това е единственият ми начин.Във фейсбук имам адвокатка,която мълчи за удобство.Дали щото дерайлирах във фейсбук шефът ми реагира така?Може и това да е.Щото папагалства.Явно като ше забивам няк
    от dulo681 | 22.06.2020 20:39

Кажи ми аз какво да правя. Даже се сетих, че колегата ми не дойде на работа един ден и всъщност го оправдах пред шефа ми, казвайки,че повече отговорности ще го накарат да се чувства сигурен.Няма обяснение държанието му за мен освен с комплекси или с психично разстройство.Или играх ролята на зубърчето.Мъжът ми ме тормози всеки божи ден.Децата реват за телефони, лид светлини.На мен ми се повръща от довакинстване и той накрая пак се хваща за нещо.Нямам представа къде ще работя макар че за 3 месеца можех да се ориентирам грубо вече с 14 реда, дълги към 15 метра може би, пълни със стока.Бях единствената, която си подбираше стоката така, че да не се струпаме в един ред всички.Където имаше да се подобрява нещо,го видях.И все пак съм на път да си изпия хапчетата,които все пак намерих.Въпросът ми е към Меркел:ЗАЩО?
    от dulo681 | 16.06.2020 00:58

Един колега ми посегна в работата. Две седмици по-рано ревеше, че не бил правил еди кое си, след две седмици ме джустира, защото говорих с шефа, че може би повече отговорности са му нужни, за да се почувства пълноценен на работата. Чудя се дали да не ходя да си взема един блистер диазепам. Между другото, избутвам дните без употреба на медикаменти. Със сигурност имам усет в управлението на екип. Хубаво е, че предния път изхвърлих всички хапчета, за да се предпазя от подобни мисли и настроения. А и няма място навън, на което да няма буболечки, да е тихо, удобно и скрито. И Меркел спи.... а аз ако кажа, че ще ми светва червената лампичка, г-н Борисов какво ще си помисли?:D Ако спра да говоря, съм умрела. Как не ти се досвидя да ме пращаш тук, не знам. Не че е лошо. В редките моменти, в които работя само с немци се чувствам чудесно. Плюс един гологлав азиатец.Бях си наумила да намеря чаканата нежност, ноития зъби си отиват.Замислих поставяне на импланти, само запазването на час траеседмици
    от dulo681 | 11.06.2020 01:37

Но пък моралните ми ценности са стабилни,алкохолът никога не е бил оправдание за постъпките или думите ми,та като цяло не можеш да ме излъжеш, че съм казала нещо,което не съм.Понякога ми се иска да се оправдая с болест за някои от постъпките си,защото наистина в началото ми беше трудно.А и аз не спях просто защото трябваше да съм будна.Не съм от най-добрите майки,но пък някои от грешките ми на времето бяха свързани с оставяне на спомен,за да разбере за какви глупости съм се пищисвала.Дали ще може да го разбере?Освен това аз направих тоя избор:ако изоставя децата-ще страдат.Ако съм с тях-пак,щото съм болна,но поне няма да се чувстват половин личности,понеже са изоставени.Така...малко по-свята съм в своите очи.Иначе съм супер.В понеделник отупахме 200евро^лева/за дрехи.Наумиласъмдаим обзаведа стаятачудесно бездапитаммъжа ми.Говорим и философстваме.Опитвам се да гинаправяатеисти,за даняматнощнистрахове.И успявам.Всепаким казвам,ченееневъзможно дядо им да ги чува,защотоощеговорянататконаум
    от dulo681 | 11.06.2020 01:27

за по 2-3 дни пия нещо. Като цяло не ми е леко и се дразня,че не мога заради това да работя с клиенти,но...напоследък ми е ясно,че май не е психично заболяване,а непоносимост и незнание как да се отнасяш с надути идиоти,без да им казваш с езика на тялото си,че това мислиш за тях.Не знам колко биха ти помогнали тези неща,мисловният процес е индивидуална работа.Просто ти трябва добър психолог и време,в което да не се тревожиш толкова откъде да ги вземеш че да му ги дадеш.Казвам и тук.За мен всяко пси заболяване в основата си е Паническо разстройство.Как ще се прояви зависи от книгите и вярванията,които имаш.Ако вярваш и имаш много ритуали-ОКР или шизофрения.Ако не-паникатаки,депресия или агресивност,БАР...алкохолът не е решение.Убива малкия мозък,а на мен фактът,че помня всичко,когато се напия е още едно доказателство,че каквато и беля да направя по време на криза,ще си я спомням после да си я чопкам и анализирам.Само какво съм казала,писала или анализирала ми е малко мъгла
    от dulo681 | 11.06.2020 01:19

Аз не съм агресивна по време на криза.Тоест ако съм-е словесна агресия и аз я намирам по-скоро за адекватна,но закъсняла реакция.Важно е.Може да си позволиш да направиш още една криза и ако пак си агресивна физически,защото тук едно,доколкото помня с добър правопис,момиче замеряло с камъни хората по време на криза.Та. Ако при втора криза това се повтори,значи трябва да се пият хапчета и да се прави терапия.Когато разбере състоянието си,пробва пак и ако пак не може да се ограничи до словесна агресия-продължава с хапчетата.По-хубаво е,че има с какво да си помогне.Аз не пия хапчета.Макар че психозите са ужасни,на мен ми е интересно как може да не мога да се контролирам при все,че се разбирам доста добре и си давам разбиране на приумиците.Не знам какво е това.:D Раздвоение на личността.Първо правя глупости и после се питам и анализам:що тъй,ма,Шашмагюлооу?! Та. 10 години се справям почти изцяло без хапчета.Имам 2 пъти опити за по месец и 2-3 месеца след 3 години...плюс още3-4 пъти,когато
    от dulo681 | 11.06.2020 01:10

Важно е да разбереш защо правиш психози.Дълъг процес.С времето става лесно да се разбираш.Тоест...грубо 2 години.После пак правиш психози,но една идея по-леки,дори смислени.Разбрах защо правя психози при разговор с шефове.Или паникатаки.Защото знам какво ще последва,но все пак съм убедена,че съм права в прогнозите си.Вместо да се променям и да ставам като всички останали,наумих да търся перфектната фирма,в която единственото неперфектно съм аз.Тоест...търся педантични шефове.Тези са.Малко изживяват стрес,че съм права.Особено този,който си харесах.:DТа...правя психоза,защото знам изхода.Стандартно съм заобиколена от готвачи и сладкари,което в превод значи...на вид чисто,реално съмнително.Не че съм перфектна.Катеря се по рафтовете,които така или иначе трябва да почват по мое усмотление на 30см от земята.:DА един спрей ще свърши работа и няма да се налага специално да се чистят рафтове...ей такива дребни,но смислени неща ми хрумват.Но преди просто не знаех как да говоря с шефове.Аз не съм
    от dulo681 | 27.05.2020 04:19

Мило съкровище, което ме блокира поне два пъти. Е ли възможно въпреки всичко да миксираш нещо ново, защото тия пет, едното микс с Ирина Флорин вече като натрапливости чувствам, но ги слушам, понеже работата върви екстра с тях и престава да ти се спи.Не знам дали е субективно усещане, понеже съм чувствителна към музиката и си правя някакви анализи, но та, можеш ли?:D А аз ще те обичам завинаги мълчаливо, само тук ще нарушавам тишината искаш или не, докато Джери бог друго ми отреди.Иначе положението е шантаво. Преди след криза преставах да съм нервна, докато сега... не знам дали не е просто пълно отвращение от този 14 годишен кошмар с мъжа ми... леко влюбена съм пак в друг, съкровище, така че занапред имаш просто някой, който винаги ще те обича заради това, което му "причини". И ай стига се пра'й, моля, че тук няма как да си тегля музика. Съжали ме. :D
    от dulo681 | 05.05.2020 11:13

Иначе съжалявам, че съм ти причинила и това. Вече... 8-9 години.Изтръпвам при мисълта, когато мъж се влюби така какво е.Един ми досажда и влизам в конспирации, че БАП искат да ми набият още акъл, да ми кажат какви съм ги свършила.:D Дали ще можеш да ме приемеш нормално след всичко това? Занапред имаш още един човек, на когото да разчиташ за каквото и да е, стига да има възможност. Иначе да дам 50лв, за да ми кажат, че остарявам просто си е малко кощунство, но в случая е просто жалко, че никога няма да забогатея достатъчно, за да мога да направя и твоя живот по-добър. Всичко хубаво, съкровища. Останете здрави!
    от dulo681 | 03.05.2020 14:53

Иначе нещо хубаво при маските е, че другият път като ми оправят зъбите, за да не се чувствам толкова неудобно, че просто остарявам. Обичам ви. Джери, Джери. Д-р Цончев. Ами просто знам, че има хора, които действат съвсем първично, но е по-добре да знаеш, Тодоров.По време на тримесечната криза видях мъж, който ми приличаше на теб.Още ми липсваш. С което искам да ти кажа, че ако имаш нужда от трансплантация на каквото и да е занапред,само трябва да ми се обадиш.Само ти.За никой друг не давам нищо от тялото си, освен за теб и близките си. Пожелавам си да не ни се налага. С което не ви казвам сбогом, а чао. Още веднъж. Обичам ви, макар с някои да не съм се срещала никога.
    от dulo681 | 03.05.2020 14:47

Фирмата е чудесна. не знам колко още търпение е останало на шефовете ми. подбират хората за най-гадния фризер, за да не се налага да купуват всеки път нови облекла без да знаят колко ще остана във фирмата. Да се пробвам да спра войната сега, накратко. Абе мисля си че зад корона вируса седи само и единствено отговорът на Изтока към нашето изискване"без бурки". Значи бурка чак няма да сложа, но имам едно на ум, че още е останала някаква хубост у мен, ще я снижа до толкова, че на хората да им е приятно да ме видят.Не вярвам някой да иска да вижда само крокозъбели около себе си, само за да не се влюби отново. Иначе съм предпазлива и до тук съм здрава. И така нататък. ще спра да участвам в тукашните ми политически дейности, понеже фирмата си струва и си заслужава да спазвам условията в договора. Ами и с кризи се живее, когато хората с айкю над 120 са повече. Не се отчайвайте. Оставете смъртта да си дойде естествено. Тя така или ще дойде.Почакайте.Това е само политика.Не е лоша.Когасменя
    от dulo681 | 29.04.2020 19:19

Премия получаваш ако работиш като всеки понеделнищ след 2 дни релакс... не мога да си затворя втория глас... двес като го послушах направих панаири на работа и още съм на работа, но изпитвам отромен дискомфорт и нежелание да се унижавам да работя там. Поревах си дащото си представих как единствена възможност след напускане е да се натровя, а не искам да работя унижавайки се докато шефовете ми се рахождат и ме наблюдават с ръце на кръста. Иначе ги харесвам. Можеше да говорим свободно и аз пак щях да работя съвестно. Из "някакви такива основателни психози"
    от dulo681 | 29.04.2020 19:14

Психозите ми са съвсем основателни. За 4 часа работа без прекъсване при температури от 2-8 градуса, реших да ходя до тоалетна след паузата просто защото бях изморена.Направиха ми забележка.Като цяло първите четри часа нямам право на пауза. А е тъпо. Не е нищо 10 минути почивка да имаш и да ходиш, където искаш. Като цяло 15 повече хочивка не са нищо като им знам печалбата. Психозите ми са съвсем основателни. Човешки права няма. Това е единственият начин да реагирам без да си загубя отново работата. В криза съм. За мен е и нормално, и тъжно. А можех да се задържа на тази работа. И дори началникът каза, че се усъмнил, че не следя срокове дащото съм опраскала 100 бройки за един час, а някои цял ден правили толкова. Не ме изненада с твърдението си. Не мога да потуша негодуванието си, което прераства в психоза ао не си кажа....а като цяло без лицемерни подмятания че трябва да съм по бърза, за да ме изцедят, без заигравания с глупости когато съм решила да съм на 85 %... те защото премии холуч
    от dulo681 | 28.04.2020 22:55

Че това момиче е написало куп глупости./Но явно статията е истинска/:DЗначи като заревете за материалните подаръци и липсата на внимание...оправдание за лентяйството и абсолютната безотговорност докато пушите марихуанка и си съсипвате мозъка..после търсите виновен.Добре че майка й спряла да й дава пари, че да се научи да работи.Но аз учех.И тая работа е поредната подигравка с образованието ми и 123 айкю.Толкова обидена се чувствам.Почнах да мисля за напускане.:DИначе освен по често ходене до веце и болки в краката нямам други симптоми...даже кръстът ми се оправи. А печалбата ни я обявиха...между печалба и отношение разлика от земята до върха на некое дърво, не чак до небето, но... аз ходя до веце преди работа.Също ми се напукаха устните като не пиех вода и пиш беше със симптоми на хепатит.:DСега е ок.Не се страхувам от корона.Може покрай мен да хване някой който заслужава.Фаха. Можеш да наречеш това биполярна смяна на емоциите.Страшно обидена съм.Без думи.
    от dulo681 | 28.04.2020 22:46

Чух се с приятелка, с която не поддържахме връзка цели 15 години. Беше ми странно, че се е сетила след толкова време.Чак съжалих, че сме прохуснали толкова възможности да се чуем..на второто чуване ми предложи да работим заедно у маркетинга, дистрибуция.:)Мразя си специалността.Нали съм го учила.В много от случаите реалния купувач съм аз.В работата направиха забележка за ходенето до тоалетна след работа в хладилник и веещ там охладител.Наред с това че 1/2 почти от заплатата ми отивала за данъци.Ако съм разбрала правилно фиша и не е 1/4 или 1/3.Дадоха ми употребявано и непрано яке.Продължих да работя с моето като се надявам, че ще се усетят, че упътванията с/у короната увисват с това.Чипът заедно с верижката за врата са употребявани.Мъжът ми е обиден, че никога не е получавал скъп подарък от мен.Някаква във вести обвинявала майка си за безпаричието. По принцип "майка"е професия,труд, за който амартизация имаш, заплащане-не./Само морално, но то храни душата/.Няма ли кой да им пише на вес
    от dulo681 | 11.04.2020 11:24

Освен това с тия маски... к'о стана с бурките?! На помюсюлманчване ми заприличва вече. Иначе тая карантина не е зле всяка година за по месец да се прави. Да си отдъхна малко от антибиотици и тревоги.:D По принцип са ми забранени публичните изказвания и разни партийни принадлежности, за да не се обвързва с името на фирмата. Как да си тръгна от място, на което свободата на словото ми е неограничена, и го ползвам, за да всея здрав разум у нармалните небар общества?! Иначе търся връзка между 5G и събуждането с песен в главата, 2 пъти сънища, които до обяд излязоха като съобщения в новините... :D Настъпва времето, когато явно натрапливостите няма да са това, което бяха, факсовете от космоса ще са реалност.Като си говорите сами, Пламче, туряйте, брат по едни слушалки.:D Това с подсвиркването е подлъзване.В работата си тананикам, докато работя.:DЕй тъй и на улицата без малко да се изпущя.
    от dulo681 | 11.04.2020 00:10

след пет дни ако не взема мерки -корекция. Ебене било рафт на немски. Или стилаж. :D Та... когато мъжът ми намира начин да се скара с мен дори когато работим различни смени, когато шефът ми ми лази по нервите и почвам да го чувствам като майка ми преди дискотека или след неуспешно контролно... почнах да обмислям самоубийство. Чувствам се като роб. Ако си на шестчасов работен ден нямаш право на почивка. Дори като общ работник.Аз работя повече, но последния път ни изместиха почивката.Някви пишлемета 15г.по-млади определят кога да почивам.Питаха дали ми липсва бъгария.Мне.Колкото де. Така де.Децата в междучасията могат да носят маски.Имаше промеждутък от няколко дни когато работех необезпокоявана.Толкова стабилна бях.Вчера мъжът ми се заядоса че не съм звъняла да питам как е.:DПитах дали може да ти липсва някой, от когото имаш белег на крака. Иначе съм добре.:D
    от dulo681 | 10.04.2020 23:59

Като цяло ако отворите статистиките с прираста на населението на всяка една страна, ще видите, че на ден например в де средно умират по 1000 души. Тоест... малко под един милион годишно умират стандартно. Ако 700 е бройката за ден, за месец е 21000, за десет месеца е 210 000.... Явно планът за премахване на хартиени пари ще ке въведе така... дори ми хрумва за чипиране без да знаеш, което прави параноидната ши психотична реалност.. за да се установи мистиката... всяка 20та година белязана от чуми... -удобен начин лекарите да утвърдят позиции... ей, скъпи зер герте д-р Цончев, Джери...когато ме надуха и настина, не взема ли спрей за нос и смучещи хапчета, съм с бронхит. Веднъж стигнах до пневмовия, инжекции и дишане със зор. Както винаги, страх ме е от вашата преценка. Превръщат ви в чистители. Харесва ли ви? Значи зъболекарят, дето умуваше партия с удоволствие би играл ролята на чистник. Не мога да си причиня повръщане поради самонатравяне. Само представата за това е стопер понякога.

Напиши отговор
100 намерени, страница 1 от общо 2