Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве | Анализ на психозата

Напиши отговор
  • RE: Анализ на психозата
    от dulo681 | 30.06.2022 02:45

Това,което ми трябва е това,което е нормалното.Да работиш 4 часа и да получаваш пълна заплата.Из моята утопия.Лека, Борис Трети.:DТака е забавно.Явно задълбочени познания по история плюс... тоя шахматист пък взе,че видя от мене и публикува веднъж на няколко месеца.Ужасена съм от остаряването.Накратко"спрете Земята,искам да сляза"...Тъпо е да се самоубия,когато загубя работа,ще нараня децата.Загубата на родител бележи доживот.
    от dulo681 | 30.06.2022 02:40

Когато си пусна музика,музикалните досадни натрапливости изчезват,Пламенче.Иначе доста хора си тананикат и откровено пеят:).Пробвала съм.После на спирката току да си тананикам.При мен това мисля се появи след натравянето с хапчета по-миналата година от лекари.Имах алергия.Преди това и да е имало,не беше така натрапливо.Преди се тревожех нонстоп.И тая работа няма да я бъде.Мъжете се обсъждат един друг по-зле и от жените.На моменти греша и ако съм от едната страна,където има едно действие повече не мога да наваксам.И стана олелия днес,заприиждаха хора да помагат.Е те това ще е истински Батак.Собственикът щял да продава жилището и трябва да търсим ново.Зъбите ми се крепят на косъм.Останалите,де.Ако загубя тази работа,мъжът ми ще ме умори,а тениските ми,целите в бяло от черни от пот,са доказателство,че съм направила всичко възможно.Не че не мога,просто явно заради лекото кривогледство и треперенето на ръцете за първи път не мога да съм номер едно.То пък и да съм,хубаво не видях.
    от dulo681 | 26.06.2022 00:50

И защото не искам да се самоубиваш... Мафу,винаги може да смъкнеш дънките малко надолу и да не са тип стигащи до под бюста, или блузата да не е загащена като на 2 годишно хлапе.Ако можех да говоря нормално,щях да опитвам до безкрай да преборя всичко.Тоест ако имах благороден зъбар под ръка.И така.:)Иха,два дни фрай писане,сега пак сначале цъкане за доказване,че не съм бот.Може да съм и да не знам:D
    от dulo681 | 26.06.2022 00:45

Ало,Мафу,можеш ли да посочиш с кой герой от филм се отъждествяваш като държание на работа?:DЗащото на мен ми хрумна,че може би пасвам на "Грозната Бети".Само че такива в реалността са изнервящи,мисля.Сигурно е това.Всъщност въобще не ме интересува,на мен ми е удобно в себе си,просто чакам стоически да умра от естествена смърт,че ми е ясно,че ще нараня децата ако се самоубия.Току що те подстреках към самоубийство.Посочи ми герой,на когото приличаш като характер.С тези религиозности си като албиноса от Шифъра на Леонардо".Как се държиш сред хора?Доколкото работата,един месец е достатъчен мисля,за да се почувстваш сигурен в това,което правиш.С хората как се държиш?Иначе сънувах много смахнат сън,в крайна сметка 2-3дни след това,тоест днес се оказа,че трябвя да си търсим ново жилище.Нямаме все още срок,но...беше последното,което очаквах.Не ми се разправя сънят,но все си мисля за инфра вълните в тези случаи.Иначе всеки,който е над 40 и публикува полит.щуротии е или платен,или има мойта диаг
    от dulo681 | 24.06.2022 05:35

Ни за единия,ни за другия знам нещо.Всъщност за Гай само,че е бил император в Римската империя.Забравила съм всичко почти.Ставам в 3.45,за да съм на работа в 5.30:)Весел ден, съкровище!:DХубав ник
    от Vespasian | 24.06.2022 00:37

В негова чест е този ми никнейм ;)
    от Vespasian | 24.06.2022 00:37

Мила Шашмагюл, Веспасиан Флавий, заедно със сина си Тит, както и Йосиф бен Метитяху, са създателите християнството. Умен човек е бил, не го бъркай с Гай Юлий, моля те :)
    от dulo681 | 23.06.2022 18:03

:DОбичам те, Гай Юлий Цезар! Ще имам втори ден, което значи,че се справих.Даже и шкафче получих,което означава,че много стабилно впечатление съм направила.От Афганистан всички са шибани.Беше готов да скочи на един колега,явно направиха грешка.:DВече знам ако имам проблеми,с кого ще е.Но иначе това е моята работа.Не знам защо съм била неуверена преди.Може би съм очаквала твърде много от себе си.Без проблеми всъщност запомних.Помниш ли колко жал ми беше за имигрантити?Вече те ми е.Все едно да си осигуриш български циганин или някой от малкото,с които съм се била в основното училище.Иначе с винтоверт работя вече,дет се вика силата е в мои ръце.Ако ме разходят по отделения,накрая ще мога да си оправям колата,без да мога да я карам.И тъй.Аз не съм оптимист особено,заради тази проява.Освен ако не го махнат.Но вече съм наумила и да се бия ако трябва.:DЛека и до скоро
    от Vespasian | 23.06.2022 13:18

И да знаеш - палците са стиснати :)
    от Vespasian | 23.06.2022 13:17

Спокойно, ще се справиш. Доколкото разбирам ще имаш по-малко досег до олигофрени. Не е като в супермаркета, дет вземат от кол и въже. Там ще си с подбран персонал. Няма да ти висят на главата, освен в началото, за да те обучат. Честно казано, аз лично смятам, че ще се справиш лесно.
    от dulo681 | 22.06.2022 21:57

Утре е Денят.:)Започвам работа по монтаж на автомобили.Страх,сдухала съм се,ще се справя ли.Опитвам се да си събудя интереса като с вселенските разсъждения от време на време.Но по-скоро сдухах.Не понасям мъжа си.Вчера много сдухах.И имах нужда от подкрепа.От някой,който да знае как да ме успокои и да ме убеди,че ще се справя.:DВместо това получих гняв,че и тая работа няма да я бъде.Страх ме е,че не съм особено болна,но и здрава не съм психически.Тъпата бариера до безсрочен договор.Ще успея ли веднъж да не направя психоза,когато работя, това е въпросът!:DЗвучи забавно - започна ли работа,получавам психоза.Толкова,колкото представата,че моля за работа.И тъй.Изтръпнала съм.Утре ще пиша как съм.
    от dulo681 | 17.06.2022 11:45

...на работа съм коренно различна?Просто ако искате самостоятелна квартира,не слушате родителите си и ако нещо ви правят номера,спирате да си говорите с тях и си живеете живота.За никакви дефицити не става въпрос.А за възползване от добродушността,произтичаща от религиозността.С което...ви казвам чао и до нови срещи
    от dulo681 | 17.06.2022 11:44

И пак за този,който с малкото,което имаше,знаеше какво да прави...синьото от банела стоеше като осмукано.Отгоре на всичко един много добър приятел по време на купон ме целуна без да го искам.Или някой му каза,или не знам.Всъщност толкова грозни събития,че чакам стоически склерозата да дойде,за да реша,че съм се омъжила девствена.:DС две думи не си ли пасвате в леглото,не се ли чувстваш пълноценна жена около този човек,бегаш.Доколкото зеленоокият...:DТолкова тъпо си поиска,че години по-късно оцених,че наистина ми е пасвал най-добре.Бяхме се разделили.После се събрахме уж.Аз бях в цикъл.:DЯд ме е за окрто ми.Че вярвах толкова в знаци.Толкова тъпо е седяло отстрани за хора с всичкия си.Чудя се ако бях без окр,дали щеше да е друг или е бил просто хубав и тъп.После влизам в ролята на мъж и си давам сметка,че самият начин,по който правите секс предизвиква презрение към половинката.А онази малка част,която уважават жените си...стигам до фаза домакинстване и се излекувах от любов.Макар че защо
    от dulo681 | 17.06.2022 01:40

Никога не ми беше хрумвало да търся работа в склад.А и социалната фобия ми изчезва след 6я месец.Дотогава нещо като изпитна треска.Майка ми отказва да говорим за баща ми понякога.А аз имам нужда.За нищо не знам как да го приемам така,че да не ми пречи.Всъщност всички хора,имали някакви сексуални преживелици,е характерно в последствие излизане от стандарта.Относно кодекса...основен въпрос е защо над 40 ще ти е забавно да зарязваш някого.Не омръзва ли?:DМакап че имаше една,която не била лъжица за всяка уста,която бих зарязала.Не знам...доколкото зиганите....:DВъй,не очаквах такова откровение,но след като поживях сред всякакви,само жълтурите не успяха да ме разочароват.С чернокожите такива преживявания имах,че чак почти спряпхда слушам черна музика.Мляскат.Във франсето миришело като все едно още нямат канализация.Крадат не по-малко.Мързеливи.Макар че до миналата година все на свестни попадах.В общи линии се превръщам в мизантроп.Да живеят жълтурите,има една нация,на която още се възхищава
    от dulo681 | 17.06.2022 01:30

Макар че... никога не ми е хрумвало да изчакам.Дадох съвет на едно момиче да не бърза,да изчака да види дали няма да се върне и в момента си имат детенце.Представям си какво е да знаеш,че имаш човек,за когото смяташ,че е точно той.Да правиш всичко за него.Извън темата,на 40 разбрах как да се държа като жена.Винаги са ме дразнили слаботелесните.Винаги съм се радвала на силата си.Един ми каза в отклонения,че жената,когато вършела мъжка работа го правела с негодувание.:DПробвах на тази работа.Макар че беше някаква пародия и не знам имаше ли някакво значение въобще как се държа.Затвориха склада.Имам нужда от някой като Тошо,да ми казва как да приемам нещата по неемоционално.Само лъкатуша в опит да намеря баланс и в крайна сметка от 7 години насам не спирам да се обезсърчавам.Майка ми едва напоследък има някакви наченки и не за друго,а защото я болят краката.Исках да се прибера в бг и да опитам сама.Няма да ме подкрепи,както имам нужда.Сама е абсурд да се справя.По-рано-да.
    от dulo681 | 17.06.2022 01:16

Гай Юлий Цезар,не е точно недостижим идеал.:DВ общи линии бих си направила отливка за индивидуален вибратор.Хрумна ми,че всичко трябва първо да се пробва.След един двуметров...по време на първото раждане,когато ми правиха разкритие,се сетих за него.:DТака и не успяха,родих секцио.Чудя се кое би ме изкарало от това зомбирано състояние.Тодоров с тия украинци/ки съвсем се изгуби.:DИ това не ме разведрява.Гай Юлий Цезар,днес си врачувах на карти.Не си доктор,така ли?Няма друго освен влюбване,не знам защо тези се тръшкат за етичния кодекс,след като нарушаването му е стимул да излезеш от апатията... макар че така спрях да вярвам.Всъщност ме радва включването ти.Явно ще да е от факта,че и тъй.Ужасно е.Само аз ли не се излекувах?Толкова тъжни години настават.Явно етичният кодекс трябва да се нарушава,докато можеш.Мафу не ми обръща внимание
    от dulo681 | 15.06.2022 23:13

За разтуха чета темата за мъжките сексуални проблеми.Не ми е ясно защо,когато лекуват хроничен простатит никой не споменава изваряване на бельото на 100 градуса,да е памучно.Да не кажа,че всеки прием на антибиотик трябва да е съпътстван от измиване и подмяна на бельото,което отгоре на всичко и се глади,плюс щателно гладене на панталони.Кърпите и те на 90-100⁰ прани.Аз бих направила това.За себе си и партньора си,който би следвало също да се лекува с АБ.Никой не го казва това.УжасТ.Остарявам.Нищо не ме радва.Започнах отново да си говоря с майка ми и почнах и да споделям.А ми се иска да се затворя.По-събрана се чувствам тогава.И т.н.Ех,Магуайър.:DКато черешката на тортата си.Хрумна ми,че смяната на физиономията по време на психоза име де пасва "светото преображение".Не спирам да анализирам библията,вселената.Що за глупост е цялата тази болест,не знам.Нещо като да си разказвам нови приказки нонстоп.Или периодично.Ако можех да прескоча момента и да мина на безсрочен договор,ще съмв ремисия
    от dulo681 | 15.06.2022 14:12

Ох, Веспасиан, от пулс трябва да са ми благодарни за безплатния спам и хиперактивност.:DТочно два часа след получаването на РЗ,половината ще бъде брулната.Шопинг терапия плюс цигари.От 10 години планирам да си купя компютър. Ако се задържа на работа три месеца, на втория го купувам.И т.н.т.
    от dulo681 | 15.06.2022 12:50

превели са ми ги. Благодаря за търпението :D Не са ми изплатили отпуска около 2 дни,но пред нищо и това е нещо. И така. Та... всеки месец да се чудиш кротко ще ти платят ли,няма ли и какъв ти е кусурът,когато се търсят не най-способнити,а най-приспособимите и то не за друго,а защото аз професионално отношение дотук не срещнах.Всъщност фирмата посредник.Някакъв повей на точност,аз и им казах,че е жалко,че не искат въпреки кризата ми,да опитат малко по-дълго с мен
    от dulo681 | 15.06.2022 12:45

Най-вече...един ми каза,че колегите не се хващали да работят във фирми,в които няма аванта.:DКоето донякъде обяснява защо обучаващата харесваше тези,от които аз се оплаквах...тоест търсят се хора,с които да крадеш.:) някакви парадокси навсякъде .Всъщност в общи линии това са ми кусурите.За никакви дефицити не става въпрос.
    от dulo681 | 15.06.2022 12:33

дефицит.Корекция.:) Да не видя малко свобода в коментарите.Всъщност това,което другите имат,а аз не, е, че могат да делят хората,да пренебрегват хората,да дискриминират хората.А аз не деля хората,гледам да съм учтива с всички или нещо такова.И преди, и сега...бих искала да се самоубия,за да не правя услуга на света,съществувайки.:D
    от dulo681 | 15.06.2022 12:30

Най-много да те деппесирам.Имам когнитивен дифицит.И от тази работа не ми платиха.А можеха да ме изхвърлят,щом толкова съм зле,още на втората седмица.Всъщност днес до края на деня трябва да ми.Но ме е страх.Казаха ми,че в Мюнхен често се случвало.Наред с тръбенето по нета,че можеш да осъдиш работодателя си.Казаха ми,че имало опция за безплатна защита,но предния път ми щазаха да си взема адвокат.Нормалните какво правят?Подвиват опашка и продължават?Може би трябваше да напусна още на момента,но...аз съм убедена,че и тук ще имам проблеми,защото нямам образование,нито пък е уточнено,че ще имам обучение,славата им е,че често наемат за не повече от 3 месеца.Как другите се оправяли на постоянен?В предната работа са работили на макс 3 години без да гъкнат.Дрън-дрън,ето тук ми е когнитивният дисонанс.:)Да не говоря повече за суицида и как бих искала да умра,вместо да работя за някого и нечия печалба,особено гамени
    от dulo681 | 14.06.2022 23:46

Не мога,не ми харесва(и не знам) как точно да се държа високомерно.Ето това е, което другите имат,а аз не.и в банката,когато се опитвах да стана,свърших с първа психоза.Сигурно е заради религията.Страхът какво ще получиш като ответна реакция.Всъщност на единствената работа, на която бяха готови да ми предложат директен договор,докато се държах угодно на шефовете,свеждах глава,когато ме кастреха и се мазнех(силно казано),нещата вървяха.В статии пише,че успяват не най-умнити,а приспособимите.Тоест да има места,на които да си без самочувствие.(Да отстъпваш,когато си прав)Ще се опитам да остискам като монтьор,защото това ми е било мечта.:) Може и шофьорски курс да изкарам някога.
    от dulo681 | 14.06.2022 23:41

нямаха проблем да те отрежат да си търсиш сам.При повече от 4 часа работа с клиенти ми се запушват ушите,явно кръвното се повишава/намалява,шумът се увеличава.Заеквам първата седмица.Но глъхненето на ушите остава.Не знам какво да правя с мъже,(тук жените са много дискриминирани на работа при работаците,а интриги има,както винаги и между жените)които са опасни.Около такива освен посредствен работник да бъдеш,друго не остава.:)Всъщност братчеда по време на криза,не напразно изниква в главата ми,защото някой от такъв ранг явно ми трябва да ме защити.В последната ми психоза ми хрумна,че може би съм била в миналото защитена и заради него,поне до известна степен.Защото знам,че всичките ми приятелки май са минали през събличането гола в гората.Но не съм се чувствала защитена.И все пак.Би било хубаво да има на кой да поръчам да понабие някой и друг шеф/ка,служител.Ето от това имам нужда.:)
    от dulo681 | 14.06.2022 23:32

... явно все пак е любимото БАР.А шизото заради факта,че Прокопиева го спомена,а мъжът ми не пропусна да каже на тукашния психиатър.Потисната агресия е при мен.Личното ми мнение е,че...не че не съм го казвала по-рано.Не съм очаквала,че на работа ще имам работа със същите тъпотии като в училище.В общи линии,когато и да съм се била с мъж,не съм била само аз потърпевшата.Само 2 пъти в живота си не съм отвърнала,за да си спестя побой.Само веднъж нарекох един циганин.:DОтгоре на всичко не беше сам.Не мисля,че е до когнитивен дефицит.При мен става въпрос за прекалена добродушност,не ми е в характера да те пренебрегна.Примерно дори да забогатея,ще се постарая да продължа да влизам в положение на бедните.Макар че тукашните просяци имат телефон,а мярнах една и си проверяваше фейса в работно време ..Имам заекване.Преходно.От социална фобия.Бих го преодоляла,ако ми бяха провели двудневен курс какво мога и какво не мога да правя с клиенти.По инерция ще ти помогна с каквото мога.Докато другите
    от dulo681 | 08.06.2022 00:25

...в общи линии се изхилих,че това е точно работа за мен.И ей тъй, Джери. Чудя се какво още ще ми видят очите.
    от dulo681 | 08.06.2022 00:24

Най-тъпото е,че с всяка смяна на работата ми се убива желанието.Ако сравниш-докъде съм стигнала,да се моля за работа,точно аз;DГрадация или деградация.Много тлудно ми е да поддържам желание за работа при цялото това безобразие.Иначе съм сигурна,че ще се справя и с това.По-добре от повечето и пак някой комплексиран мъж ще ми виси на главата да работя бавно и на каква се правя.:DПочти като от бързи и яростни.Няма някой зъбар да се смили над мен.Лека полека градът ме опознава.Лудите,други да не знаеш,тях ги.А така ми се искаше в този квартал да не се налага да се чувствам неудобно.Най-шантавото е,че...точно исках да депресирам шефовете си,знаейки какво предстои.На единият баща му починал и беше много удобно да им насадя депресия.С пищов под ръка бих очистила ДЕ малко. И тъй. Поради липсата му,трябва да мисля други ходове.:)Не вървят добре нещата.Ама оптимистично....още има няма 20 години.Предлагаха ми работа в чиста стая.Всъщност и от там чакам резултат.В костюм,трябва всичко да е стерилн
    от dulo681 | 08.06.2022 00:08

:DАз наистина не разбирам как някой се навива да пие въпросните хапчета.Едва се наемам понякога 1/2да взема.Днес бях на интервю.При добро стечение на обстоятелствата,другия месец ще джъткам в сглобяване на малки автомобилни части.Макар че този загатна,че може и да не са малки.Ако се получи,съм с около 5€повече...иначе какво да разправям...тук дискриминацията спрямо жената се конкурира с тази в бг.Самият интервюиращ каза,че не искали монтьорите да се занимават с жени...същото е и в складовете.Където и да е.:DИначе не знам какво стана в деДЕ,но имам усещането,че все едно съм в дълбокия Изток.:DЩе разправям,тя и марката е жус на въпросните коли.Бирата им е под всякаква критика.Както казах,7-8камиона съборени и накривени палети и ние препакетирахме.Колега пи и пълни с вода.:DАко не изсипват шишетата,а само нови кутии слагат...някой клиент ще бъде юберашнат.
    от dulo681 | 05.06.2022 01:31

За мен, Пламенче,психозата си е просто и единствено проблеми със съня,откъдето изразяваш желания,мисли неадекватно.Има логика,при анализ.Желанието за убийство няма нищо общо с болестта,лично мнение.Където и да почна работа,виждам гавра с хора.Малко обсесивна съм станала сякаш като държание,и аз не знам.Мечтая за работа,на която да виждам хора за точно минута и после да съм сама.Всъщност да има с кого да комуникирам евентуално,но докато работя да съм сама.А и на времето ревях да ми купуват все играчки - пистолети,:D.Имам спомен как майка ми прибираше ножовете,докато се опитвах да играя на дарц.Не е от болестта.Страшно много несправедливост има.Не знам защо не се чувстваш добре,може би просто остаряваш и бъркаш със спирането на хапчета.Аз без хапчета, с хапчета все съм същата,просто с хапчета едва ставам от леглото,имам тремор,странни изтръпвания,последно алергия.Така и не успях да нацеля нормална работа,за да видя дали пък няма да вляза в ремисия.
    от dulo681 | 05.06.2022 00:44

надишване с бензин.Нали така умряха някакви бг звезди.Всъщност така съм си го наумила.Само където още не знам как се запалва кола.И т.н.Рязанета на вени не е моето.И така...така звучи моят позитивизъм.А всъщност ми се живее.Просто трябваше да имам нормална работа,с нормално отношение,някой,който иска точност,но не е наказващ при грешки в някакво нормално равнище.И нямаше да искам умиране.И т.н.
    от dulo681 | 05.06.2022 00:42

Освен това мелатонин таблетки от 1мг действа просто чудесно,отколкото може би 4 впръсквания (2 или 4 мг течен мелатонин,но със сигурност над максималната доза,посочена на спрея).Унася ме прилично добре,не се катеря по тоалетната чиния,нямам тремор,нищо.Само едно ежедневно сърцебиене,което ще избие до няколко години прилично добре.Не е било никога толкова често,а мисля след психиатрията се появи.Наумила съм си,че като остарявам,трябва да набия някой некадърен шеф(ка).Добре че нямам пистолет.Тези дни иначе щях да поизчистя малко света от боклуци и себе си.Също...единият от колегите за две седмици бил клошар и явно съм го срещнала при предишната криза от януари-март...и се чудех защо е на улицата.С него бих се повлякла тук и там,но...друга с епилепсия и щурци в главата.Трета била била чела психология ей тъй.:D...иначе ме хвана страх,че точно такива като нас търсеха,за да оправдаят грешките си.Чакам да видя дали ще ми платят.Всъщност газова камера явно е доста хуманен начин да умреш.Или пъ
    от dulo681 | 05.06.2022 00:05

Още първият ден колега каза,че не трябва да бързаме.А шефката ми-любовница на шефа,работеше най-бързо.После нямаше работа.Намери ни работа и каза да работим бавно.Аз по-бавно от това не можех.Скара ми се,чеработя бързо.После работихме трима човека.Спазвахме стандарта и бяхме бавни.Казаха,че сме бавни.После трябваше да сме бързи,накрая свършихме бирата два дни предсрочно и ни пуснаха по-рано да си ходим вкъщи.Две седмици по-късно ни направиха забележка,че имаме грешки при подреждането.Аз започнах да се старая,един колега ме сиктирдоса,че все едно строя сграда...остана на работа.Дори педантичната работеше некадърно.И не мога да разбера.Как немските фирми излъчват печалба.От застраховката ли?Какво беше това?А просто исках да работя точно,без да ме експлоатират,но да има работа,че иначе денят се точи...какво точно ми има и болна ли съм?:DВкъщи се чувствам болна.Докато съм на работа,почти не изпитвам болка.Така ми се иска да се разведа и да почна живота си наново.
    от dulo681 | 04.06.2022 21:23

агитират сякаш за Алтернатива за Германия... и се чудя как ще избутам още 20 години В тъпия склад някой крадеше.Дори си мисля, че беше шефката.Заявих,че ако изчезне нещо мое,викам полиция и в края на деня ми заявиха,че напускам.Уж целият склад щял да бъде затворен.Не бях виждала подобно нещо.По цял ден се пееше,музиката беше надупена,всички танцуваха,накрая и аз...работеха бавно ...както казах,тая реши да ме юрка,а преди това й бях споделила,че единият ме заплаши да не работя бързо.Остана,даже и го харесвала била.И работеше по-бързо от мен.А като мен друга нямаше.Все едно съм в диспансер.Някой може ли да разбере...как може една фирма да си позволи 7-8 камиона,тира по-точно съсипана стока?!И ей тъй, Джери. Тошо се затри някъде.:DНе споделя и мн.хубаво прави.Има идиопатични приятели.
    от dulo681 | 04.06.2022 21:19

да бързам...при което почна кризата ми.Какво ще се случи ако набия някого с тази диагноза?Някой шеф?В автобусите вече ме познават,даже май се опитаха да се бъзикат с мен,но си траях.Много често в метрото срещам хора от групата...един въртящ глава като лалугер,явно ефект от хапчетата,една тия дни видя дискриминация,която май я нямаше...а аз с новите си слънчеви очила...често като се кача в метрото след мен идват и полицаите...:)преди около седмица ако се бяха заяли с мен,можеше да набия една полицайка...и единственоно,което в момента искам е работа без никого около мен,пари и шопинг терапия.Гледах "Сексът и градът"и се поразведрих малко.Погледнах се в огледалото и се отрезвих.:DТака и не разбрах...всички ще умрем.Защо един зъбар не се смили над мен.Всичко щеще да е прекрасно ако изведнъж сега забогатея.Щях да имам тройка от тотото ако бях пуснала тия седмици за около 12€...2015 просто трябваше да иза при Тошето на всяка цена.Сега е цусшпет,прекалено късно.Няколко пъти вече сякаш ме агит
    от dulo681 | 04.06.2022 21:13

Имам нужда да поговоря с някой,който ме разбира,когато аз самата не се разбирам.***Като гледам правописа и си правя заключение"все още здрава психически".Какво е това?Да се правя на луда?:DВидях по-миналата година една в психиатрията цялата в белези от нарязвания,някаква форма на мазохизъм,при тая криза пробвах да се нарежа и аз.Толкова фино,че след това драскотината,която си направих по случайност с един картон,беше по-дълбока.Но беше след прочувствената реч на баш шефа,която завърших,събирайки ги и нарязвайки се.Знаех,че приказките ще останат само приказки.Дори не съм сигурна защо го направих.Може би продължавам да се тръшкам,че не завърших медицина?!И 3-4 дни по-късно,даже на следващия ден,ни лук яла,ни лук мирисала се обиждам,че ме гледат странно.Търся си нова работа.Чак се чудя халюцинирам ли.Макар да не вярвам.Толкова абсурди срещнах...липсващи щаплершайни,може би 5-7камиона повредена стока...колеги и шефове,надпреварващи се да трошат...всички работеха бавно,на мен ми се скараха
    от dulo681 | 29.05.2022 15:03

Ако знаеш как ме дразнят жените...някакви ми се надсмяха за това, че съм се чудела как да омагьосам програмист.Като гледам мъжа ми кви ги върши в кухнята... уатафак... и това е най-веселото,което ми хрумна.Иначе...тия посредствени полицайчета тук да се усмихват на мирно запалените кошове за тютюн.И да подминават.Какво беше...да се намираме на работа,. И тъй.
    от dulo681 | 28.05.2022 08:59

прегръщам за сбогом. И с уважение.Да ви бях най-лошият психиатричен случай,си пожелавам, макар че като ми писне пак опирам до този,който почерни леля ми.И съвсем не знам как да мисля.Наясно съм с чувствата му по онова време,включително и безбройните кухи лейки.Ама пак си взе Анджелина Джоли.И все пак...Тодоров,покрай играта на хормоните ...веднъж се "отключих"само при разговори за теб с общ познат.... ей това е любов.:DНекои се самоубиват от обич,други като мен-понеже бягат от такава обич.И т.н.Хубав ден, съкровища на България! П.С. със сигурност имам проблем с хормоните.Когато месеци наред дните ми са сиво черни,да си помисля за теб ама точно отпушва окситоксина или каквото там на любовта като че скъсан бенд та животворна вода.И т.н.Не е биполярното това,което описвате.Безпаричие е.И прекалено много еднообразни дни,ако трябва да съм честна.
    от dulo681 | 28.05.2022 08:43

Намерих грешка на Тодоров.С което не ми става по-хубаво.Вече не знам как да мисля.И никого не обичам,или съм попарена е най-точно да се изскажа.Така ми хареса речта на шефа,че два дни ходих като награден кооператор.Само че от хубави речи до правилни действия разликата е голяма.Като знам и по тв колко хубаво говорят...някои хубаво пишат ... ми се искаше просто да има някой,при когото да се сгуша без отвръщение.И т.н.другото ще те депресира,бро:D(брат).Може би просто е трябвало да му кажа"Трябваше да будя възхищението ти(му)".Уча се да говоря ли?Последното,което исках е да правя магарии на някой,който ми е помогнал.Но пък 12 години подложена на същия риск...и т.н.Честно казано,някой над 45 да забива(ухажва)някой на 18 ми е неприемливо и това е,но всеки си има глава на раменете,примерно.В общи линии се разбрах на 40 годишна възраст и се възхищавам от себе си.Като се има предвид,че в пси на мен трябвало да ми хрумне..Ей,шматко,12г.са прекалено много,бе!Ако аз бях най-лошото вече щяхдате
    от dulo681 | 28.05.2022 08:06

:D Ти олекна на душата, че няма да предам наште християнски простаци.Обичам освен новините,да чета и коментарите под тях. Нещо съм щяла да търся подслон покрай братушките,чувам.Да...ама Шашмагюл може да те бие и на полето, и в администрацията още, че и вече лека по лека и на немски, кретен!... Като знам, Джери, че го е писал някой, който е с психично разстройство,чак съжалих за 12 те години май че вече писане.Поне да се успокоя, че съм го направила от обич, по своему към всеки от главните герои тук по различен(а може и не толкова, като се имат предвид косите и ума на д-р Цончев) начин.:D.Направих криза и скрих шапката на баш шефа, тамън точно се бяха събрали повечко от тях.Все още съм на работа, евентуално в понеделник ще помоля за разговор,евентуално да поработя още малко около хора,които дори е под въпрос дали могат да пишат.Ей тей как да не паладей челавек. Мразя част от писарушите.Такава скорост на работа,която мд развивам,е за гордост,а не да ме наричат лесбийка.:DШефътгоказа
    от Vespasian | 22.05.2022 21:32

Ееей, направи ми вечерта :)
    от dulo681 | 21.05.2022 23:12

В общи линии просто понасям мюсюлманите.И вярващите.Заради двама ръба не мога да си говоря с чернокож и да си се бъзикаме,както се бъзикат по филмите добрите чернокожи.
    от dulo681 | 21.05.2022 23:07

Може и нищо да не е това обаждане от Америка, а може и просто някой да се бъзика, или пък да е с хубаво тълкуване. Ще остава без отговор какво е.Все се надявам, че не съм попаднала на психопат или и да съм,съм го променила дотолкова,че да му е безинтересно или пък да го е ударило на съвест.Като цяло се съмнявам.А таа пък Меркел с нейното даваме пари само непушачи...я пък подкрепям комшиите,докато се хиля,че с една туркиня ни правиха на маймуни в опит да изпълним маркетинговата стратегия,която в частта с лъженето и продаванетш на нищо като нещо явно има за произход Турция.Те тъй лъжат.Като ромалей и после се опитват да се разграничат от тях. :)Да не се забравя,че тези,които са били смели преди 500г.ги няма.А и е имало време,когато са си живяли добре. И т.н.т
    от dulo681 | 21.05.2022 20:59

Наскоро й казах,че ще й се обаждам набързо и тя няма да ме пита как съм.Че не й се сърдя.Какво да се сърдя на когото и да е,когато не ме напуска усещането,че цял живот живея в лудница,а вече и международна.Не ми се анализира по-подробно.Прости следствия от икономически цикли.Иначе любовта би била сравнима с почти права черта или пък със знак за безкрайност.
    от dulo681 | 21.05.2022 20:54

На Тошето забравих да кажа,че магариите преди два месеца към майка ми бяха и понеже 1 година преди да почине татко исках да отида при него и майка ми пак мислеше вместо мен,че стандартно като мъж ще ме прелъстиш и изоставиш.Знам,че ако бях дошла щяха да ми минат преносите от раз.Татко мисля тогава ми се скара да не държа тон на майка,та следващата година държах тон на него и за първи път застанах на нейна страна като го укорих просто.Тя хич не обича да я приказват хората.На мен ми хрумна обаче,че само аз знам,че след първия сексуален контакт имах кръв.А онзи е прост идиот,който не знае кога да си тръгне от бингото.Който търсеше кой да чисти лайната на старата му майка.Аз-на 15-16 години. Знам,че щеше да ми помогнеш.Мисля,че щях да спра да пиша.Кой знае.Ти беше единственият вариант да помогна на татко.Или Димо Станчев.След като без да се осъзнават,все са ме спирали да опитам да намеря щастието си... :)може би имам не повече от 10 пъти нормален секс без някакъв страх или задръжки.:)
    от dulo681 | 21.05.2022 16:35

Ей така, с надеждата,че ме следят програмисти.Вчера получих обаждане от Тексас.Най-вероятно заради присъствието ми в чуждестранен форум.С идеята все пак да опитам да стабилизирам и някой друг. Имайки предвид,че много често на най-добрите програмисти все един от родителите е кукувица като мен.Чудя се колко евро телефон ще платя,защото тръгнах да вдигам бързо,защото беше по време на работа и си мислех,че някой от училището на децата звъни.Е,няма как да не се запитам "Защо все на мен?!".Късно ми е да се променям.Теория зет от маркетинга ми е залегнала на сърцето като прясно л*но на пътя.С последни сили се увещавам да почакам още 10-20 години за посещение при д-р Цончев.:DДа речем,че ако теорията ми за вселената,изразена чрез числото 1 е вярна,то частиците му вибрират от смях. Ей тъй, през л*ната,с медицински хумор,опитвам да се извадя от дупката. Като миризма на парфюм и пръдня едновременно.Ин и ян, протон,електрон. Весел ден.А ква е логиката с това половин час да цъкам фотоси тук,за съоб
    от dulo681 | 17.05.2022 08:24

Знам.:) Ти ще си причината да цъфвам от време на време тук.Знам,че съм като книга с продължение.А може и като зациклящ диск с повторения до безкрай. Невероятен админ си!Наскоро пишех в чуждестранен сайт,където заради транслейта пусках по няколко поста стандартно.Голяма цензура пада.Да не каже човек да си спреш хапчетата.И си закрих профила.:)Дори и да има лечение,ще го покрият ако е само с приказки.В нито един форум не срещнах лечение. Хайде, до скоро
    от Vespasian | 16.05.2022 23:42

Дори и да не пиша, те чета, знаеш го :)
    от dulo681 | 16.05.2022 22:00

:D Всъщност не очаквах да пишеш, та чак съм изумена и ми е непривично да водя диалог.Така съм свикнала да карам на монолог тук.Чудя се как по време на криза осъзнавам,че съм в криза и пак си правя щуротиите.Мъжът ми така ме ядоса,че в три посреднощ му заставах на един крак, стъпила върху стол,докато се опитвах да покрия един прозорец,за да е по-тъмно ..Какво друго...нарекох свиня на немски един, който си хвърли фас на земята...:DЯвно регулярно училищното ми възпитание се включва.И аз не знам.Подобни щуротии явно водят началото си от патриотични подбуди.Явно щото посетих путетити.:D
    от dulo681 | 15.05.2022 23:10

След 12 години да се усетя.хаха.Не мога да се приема за болна,защото хората ме критикуват за елементарната ми хигиена да си мия ръцете преди ядене по възможност без компромиси,когато има чешма,а същевременно имат пробити бъбреци от глисти като малки.Просто не го разбирам.В срамните въшки има по-голям смисъл,че и в хив от това,бре!:D И ей тъй. Чувствам се като Мани преди да срещне Ели(Ледена епоха). С което те оставям да спиш евентуално в добро настроение.Че и на децата се опитват да вменяват подобно поведение.Скоро ще се прибират и съм ужасена.Олигофрените в бг пак болни,а мъжът ми най-накрая го оставих да готви,защото нямам сили,а той ни разглежда като клиенти....всъщност не разбирам хората,които раждат деца и после я карат с идея "което отселей-отселей".Та...:) ако се преселя при Златото,да не ме жалите.По-добре ще ми е.
    от dulo681 | 15.05.2022 23:02

:D А, между другото, на мнение съм, че проблемите ми идват от кафето.Пристрастена съм и всъщност като се ядосам,го пия така,както алкохолик би се напил след скандал.Спира да ми пука какво ще се случи.Намалих го и евентуално спя що годе добре.От предозирането в психиатрията получих сърцебиене.Или от меланонина.Всекидневно от не знам кога всъщност имам.Сутрин и вечер.Но все още го вземам понякога,защото е единственото ми спасение.Имам още всякакви изводи,но тези са най-важните.Бих отделила тревожността,безсънието и психозата,произтичаща от тях от шизо болести.Просто защото в предната работа назначиха за обучаващ човек,който организира групичка да ми правят проблеми,в тази пък лансират двама,защото са симпатични...хора,които не харесвах,но бяхме нагости...детето им направи нещо,за което не ми се говори,от което всички вкъщи сме леко потресени,което съвсем поставя диагнозата ми под въпрос,защото съм единствената,която не ги харесваше.Не ми се разправя какво точно,защото е онлайн.

Напиши отговор
533 намерени, страница 1 от общо 11