Шизофрения. Циклофрения. Психично здраве | Анализ на психозата

Напиши отговор
  • RE: Анализ на психозата
    от dulo681 | 11.01.2021 15:03

Трябваше да съм физик, астроном.Също си мислех,че тъмната материя не съществува, а движението на обектите е възможно благодарение на факта, че електроните или протоните са в повече, което осъществява постоянното движение.Гледам, че много чуждестланни шизофренни душици се вълнуват от същото.Бих се възпряла да поставям диагнози,когато някой има айкю над 120.Иначе не знам как ще си намеря работа тук.Май че трябва да изкарвам В2 немски... получавам истерия.И евентуално нещо в програмирането.Приплаква ми се.Цял живот уча и не работя.Броя инфото в областта на психичното за второ висше.
    от dulo681 | 24.12.2020 20:02

Весело посрещане на Коледата, мили мои! Може би съм добре вече и нямам синусово възпаление. Отново се вижда кост и май ще трябва да се пили и шие, но... да си пожелая да почна работа, за да си позволя импланти. :))) Старостта ме стиска за гърлото. Леко депресивно ми е и едва се изкарвам от това. Все пак съм сготвила, имам си пита дори. А утре е ден за шкембе - чорба. Наздраве, д-р Цончев, Джери! А ти, моя любов, време е да си обновиш снимките. :D
    от dulo681 | 18.12.2020 23:16

Уж ми мина. Ще видим.Пиша в чуждестрански форум.Що народ има там с психози, мании.Я извънземни, я духове ги гонят...с колкото повече хора говоря, разбирам,че през повечето време контролирам успешно сериозно състояние.Остана само да намеря работа, да се задържа без да правя психоза през следващата година.Добре съм преосмислила всичко.
    от dulo681 | 16.12.2020 11:07

И се помирих със себе си.На мнение съм,че вселената е константна величина.Не се разширява,не се отдалечаваме,а се въртим заедно със слънцето около друго тяло/съзвездие.Изказали са хипотеза,че планета се въртяла около слънцето много бавно,за 15000години.Което повишава верояттостта да съм права.Когато вселената е затворено пространство,енергията/материята променя своята форма,но не изчезва.Което теоретично оставя възможността за прераждане.Понякога ми хрумва,че сънищата,когато са странни,могат да са част от информация,останала при изяждане на месо,ако ще и растения.Друго обяснение в обекти.бг беше,че е нещо като импулси при изтриването или запаметяванего на инфо...не помня как се обясняваше точно,но хаотично включване на различни области на мозъка преди да се отпусне напълно.Та...психиатрите трябва да вкарат диагноза с психоза,невключваща шизофрения в името.Даже и биполярното,макар че четох във форум за биполярно и повече се виждам там.Не че нямах чувство за преследване,но имамоправдание
    от dulo681 | 16.12.2020 10:59

Днес четох за mk ultra-проект на цру за контрол над съзнанието.Понякога си мисля дали натрапливостите не са улавяне на радио сигнали...:DОт няколко дни различни песни ми се загнездват в мозъка.Чувствам го като част от главата,която е напрегната и само търси нещо,с което да се занимава.Не знам как да го обясня.Увеличена мозъчна активност?Стар навик,останал от училище?Все пак,не ме притеснява особено всичкото това.Може да е нещо като неуспешен опит на съзнанието ми да ми повиши настроението с песни.Много съм вкисната покрай това възпаление на челюстта.Бих спорила ако наричат съзнанието ми шизофрения.Голяма част от случаите,които изчетох,бяха просто търсещи личности,задаващи си въпроси за сътворението и възможността да се свързваш телепатично с някого.За мен това са хора с потенциал във физика,химия и биология,математика.Ще ми се този тип разсъждения да се отделят от простата шизофрения,свързана с убийства.Въобще не заслужават подобно име.Аз си изградих доста сносна теория за света.
    от dulo681 | 15.12.2020 23:41

Четох си в чуждестрански форуми.Един шизофреник беше писал,че чува гласовете,но в съзнанието си,не отвън.Което означава,че шизофренията е да повярваш,че фантазията ти е телепатия с някого.И единственото тлудно е да приземиш човека на земята.(Скучно е на земята.)Осъзнавайки се, пак ще има психози.Но поне ще са по-нормални, с по-адекватни разсъждения.Аз ли как съм?Такива проблеми имам със зъбите,че вече се примирих със смъртта си.Пилиха костта и то на две места.Подула съм се и това не спада,макар че трябваше вече...това е една от най-кошмарните ми години щях да кажа,но те всичките са такива.Възможно ли е тумор да не се види макар да ми снимаха мозъка в болницата?ЯМР на главата?Имах някакво топче...да взема да питам адекватно в друга тема.
    от dulo681 | 09.12.2020 12:37

добре.След всички кризи осъзнавам,че водя вътрешен диалог.Само при първата и втората беше леко страшно.Как се отделя натрапливост от звукова халюцинация?Понеже първото е също нежелано.Също необяснима на пръв поглед.Много ми липсва интернет присъствието ти.
    от dulo681 | 09.12.2020 12:29

Шатци по радиото.Изпаднала съм в огромна депресия.Когато изнамеря нещо ново от теб, ми става по-леко.Можеш да го приемеш така:не те преследвам психопатно.Иначе отдавна щях да съм виснала в кабинета ти.Давам си сметка,че никой не би тръгнал с шизофреничка.И все пак.Аз цял живот съм чакала любовта.Да спра да чакам е като да почна да чакам смъртта.Никой не трябва да остава сам.Ще ме хваща ПРто най-после.А и честно казано кризите са си страх от смъртта.Моята или на близки.Как се отделя шизофренията от нормалните страхове?И това,че всички говорят за мен по тв съм преживяла...Да си търся ли логика,когато всичко е предшествано от неспане и явно част от съзнанието е в режим на съня?Въобще нужно ли е да се обясняват налудните състояния,когато се изхожда от проблеми със съня?Не може ли да се отмени шизофренията като диагноза и да остане само инсомния(ли беше)?Когато нарека състоянията си проблеми със съня не се стряскам толкова,колкото да се нарека шизофреничка.От месец и нещо спя относителнодоб
    от dulo681 | 06.12.2020 23:36

От антипсихотиците ми се прецака цикълът. Идва ми през 10 - 14 дни и към се видяла в чудо.Скоро отивам на зъболекар,манипулациите ще са страшни,не доумявям как ще се довлека до гинеколог.Отгоре на всичко трябва да крия,че не вземам хапчетата и просто се чудя как е възможно подобни хапчета въобще да се одобрят за ползване.Наистина ли разбита щитовидна,разбити яйчници е нещо оправдано при психоза?!Виждам се в чудо какви таблетки за сън да си взема, които да не ползвам всеки ден,а само при силен стрес.Предстои остаряване и се ужасявам как ще мина през всичките проблеми на възрастта с разни заболявания.Чудя се как да скрия ужаса си от децата и от всички.Иска ми се да се прибирам в България.Странно да се чуе,но...да,прибира ми се.
    от dulo681 | 04.12.2020 16:55

За ваше съжаление,единственият чужд форум беше само за англоговорящи.Поддържа ми се връзка с други кукувици,макар и анонимно,през форум.Къде изчезнахте всички?По цял ден съм вкъщи сама.Изкуквам.Ходя веднъж седмично на проверка дали съм адекватна.Дотук успях да излъжа,че пия хапчетата.Истината е,че съм страшно самотна.Липсата на обич ме съсипва.Липсата да се стремя към някого..Истината е,че зад нежеланието да чистя седи нежеланието да съм в това семейство.Истината е,че обичам децата си,но се уморих да ми подскача сърцето всеки път,когато се случи нещо с тях.Сякаш досега беше едно непримирение със смъртта,която ще застигне всеки.Опитвам се да не преживявям болките им.Например ако ги боли зъб да оставам спокойна...истината е,че понякога искам да избягам.И мисля,че тежестта на това да работиш и да работиш и вкъщи е това,което депресира и побърква всяка жена или мъж с разстройство.Когато те боли,а трябва да работиш.Чудя се на мъжа ми какъв му е стимулът да работи като добиче.
    от dulo681 | 01.12.2020 16:00

Зачетох се в чуждестранни форуми за шизофрения.Прави ми впечатление,че повечето говорят за медитация.Или за господ.Все религиозни течения.Струва ми се,че медитацията насочва вниманието към себе си и начина,по който вземаш решения.Което оформя и втория глас.Спомням си как почнах да си говоря на ум може би.Бях гледала някакво предаване, в което някакъв казваше,дали не е и гугушчук апостолов,да си подготвям речите сама,да упражнявам увереност сама...Тези неща все си мисля,че стават естествено,ако вкъщи няма скандали и ти е позволено да изразяваш различно мнение,въобще мнение.Ше взема да се развихря по немските форуми,че тук става скучно.
    от dulo681 | 01.12.2020 14:44

Струва ми се,че погрешно се говори за гласове,които нареждат на болния.Това са само два гласа: на "искам" и на "трябва".Когато след първата криза си наясно с това,ще бъдеш по-отговорен при втората.Авторитетът е гласът на трябва.Ако родител или някой друг е бил строг,агресивен,това обяснява и заплашителното звучене.Някаква жена виждала клоун,който й се подигравал.Аз все си мисля,че от недоспиване убягва мисълта"Може някой да ми се подиграва,както преди в училище" или по-скоро се накъсва мисълта и не се прави връзка между изречението и последващата картина как би се подигравал някой.Всъщност мозъкът заспива от мисълта до представата и затова липсва обвързаността мисъл-представа,за да се изконтролираш и представата да остане само потенциално възможно събитие.Защо трябва да ме диагностицират с подобна диагноза,когато просто не мога да спя,което оправдава неадекватността ми?Защо,когато една жена е превъртяла,понеже са й посегнали или изнасилили,трябва да получава такива диагнози?
    от dulo681 | 30.11.2020 12:53

Пламенчо спрял алкохола.Значи съм добър Учител.Четеш ли бре?Дотук успях да ги излъжа,че пия хапчетата.Наумила съм да пия само в нощта преди срещите с тях и ако в два поредни дни не мога да заспя.Вчера успях без особени усилия.Коремът ми е свит на топка нонстоп.Не мога да се отърся от това чувство,нито от тревоги около факта,че нямам понятие какво и как ще работя,а от това зависи наемането на ново жилище.Гледам,увладял си кризата.А какво работите,ми е чудно?Чудя се накъде да се насоча.
    от dulo681 | 29.11.2020 04:40

Параноидно разстройство ми е диагнозата.Намерих си точно определението.Параноидни мисли със запазени когнитивни способности.Прекомерна мнителност.На хроничния страх може ли да му се измисли друго име,защото нямам халюцинации.Което значи,че съм напълно тлудоспособна и може да ми се има доверие.Първата и втората криза не ги броя,защото бях в секта.Която явно пак предлага техники.Група по естествена психотелапия.Ела да ти предизвикам вяло протичаща шизофрения-синоним. С две думи.Не мога да спя от страх, откъдето следва след някой друг ден неадекватност.Видяла съм се в чудо с безсънието.Намалих кафето.Пуша по кутия и по-малко,което е прецедент.И пак е четири часа сутринта и аз съм се ококорила,защото днес спах до 11.Пих си хапчето вчера.Днес ме беше страх да пия,за да мога да съм фит утре сутрин.Вече е утре сутрин и пак няма да съм фит.Как ще издържа още 5-10 години не знам.
    от dulo681 | 28.11.2020 13:53

За протокола...не съм си пила хапчетата от двадесет дена, а ме похвалиха колко структурирана ми е мисълта.Аз бях просто изплашена.Последния път реших да пиша сбит преразказ като пиша на социалните, а не подробен и ме похвалиха.Ако бях на мястото на фармацевтите щях да търся лекарство,с което да не се налага да търпиш странични ефекти лесна умора,след като безсънието причинява същите.Не пишете във фейсбук.Няма да промените никого.Може би само поезия като се има предвид,че е пандемия и трудно ще се заделя за книжки.Значи успях да ги излъжа,че си пия хапчетата,даже ме похвалиха,че било било написано структурирано.Защо не си редактирах мейлите по-рано,да ме пита някой?!:DКое няма да е структурирано,имам отличен по литература.Мигам на парцали.Още не мога да повярвам,че жертвите на насилие се подклепят с хапчета доживот.И същевременно психитата играят ролята на съчувстващи,на спасители.Тази ми се възмущаваше на ксанакса,че водел до пристрастяване.Сякаш има намерение да ми спре хапчетата.
    от dulo681 | 27.11.2020 16:54

И въпросните слухови халюцинации са част от диалог,който в ремисия водя,представяйки си какво ще кажа например като видя новата,която ми назначиха за нещо като терапевт.Същия диалог водя и преди да ида на интервю.И за мен е нещо нормално.Става ненормално само ако не съм спала,а не съм спала от стрес.И т.н.т.Ако всички шизофреници слушаха метъл и класика,свиреха на китара и обичаха да водят диалог,правят нежен секс,имат разнообразни идеи и мнение за това как да сготвиш и как се е родила вселената..щях да се омъжа за всичките.:D Ще ходя да ми обясняват колко сериозно болна съм.Искам почивка на всеки два часа 15 минути и съм болна.Готвя чудесно шкембе,рисувам и пиша,свиря добре.Като се чета...мда,Витков, "тази болест" аз желая.А Манчев доживот има да си провежда предавания "Кошмари в кухнята" в Германия.:DКакто съм казвала в работата...аз трябваше да съм единственото нередно и ненаучено същество в кухнята,защото обичам да готвя,но мразя да чистя.И сега се наскачах от тема в тема,но...
    от dulo681 | 27.11.2020 16:44

Абе не спират да ми спрягат шизофренията като диагноза.Така че всичките ми щуротии за извеждане до ремисия и по-леки психози тогава вървят.Астигматизмът като причина за зрителни халюцинации.Тоест виждате изкривена картина и я тълкувате погрешно съответно.Плюс вътрешния диалог,който си водите, с Авторитет-майка,баща,учител,неприятел...в моята психотерапия Авторитетът се нарича насилник. А диалогът...опит да го убедите да се промени.Може да е диалог с господ.Когато си чел книгата,можеш да предположиш какво ще каже,защото са засегнати всички житейски събития в книгата.Извинявайте,но господ бил ревнив.Господ се превежда като господар и е термин,използван преди хилядолетия за фараоните.Има ли кой официално да публикува моите допускания за шизофренията?Слуховите халюцинации-развалени от крещяне трансмитерчета.Нещо като прихлопване на сърцето преди да върне ритъма към нормалното.Единствено слухови халюцинации съм имала.Излекувах се,когато в ремисия си ги представих отново,извикахгивглаватаси
    от dulo681 | 26.11.2020 09:03

Мафу, трябваш ми.Как да излъжа психиатъра,че си вземам хапчетата?В стандартни изследвания ще излезе ли,че не ги пия?Страх ме е дори ден преди срещата да пия,за да излезе евентуално някакво съдържание на подобни вещества.Чувствам се добре освен че заспивам трудно.Умувам да си взема валидол.Всъщност тези срещи ме плашат,защото ми се говореше,че ако не ги пия ме чака влизане в психиатрия.А аз имам нужда да поговоря с някого за смъртта.Нямам нужното разбиране и подкрепа вкъщи,което ми липсва.Липсва ми да ме прегърне някой,на когото имам доверие.
    от dulo681 | 18.11.2020 13:17

Как да се оттърва от задължаването да пия хапчета? Не съм агресивна,нито неадекватна.Добра съм с децата,само като си помисля за бъдещето,ме е страх.Имам лека социална фобия,откъдето идва прескачането от тема в тема.Как да се оттърва от социалните и прегледите при психиатър.Обичам да работя, с почивка на всеки 2часа 15 минути.Сякаш говоря,че съм от Луната и местя предмети с поглед.Някой моое ли да ми отговори?Имам проблеми със заспиването,независимо,че може да съм работила 6часа или повече без прекъсване и на макс.Само това е проблем.Дори да не мисля за нищо,имам едно чувство като нервен стомах.Чудя се...може ли неудобен матрак все пак да е причината.На мен ми се струва,че може.Въртя се в леглото и всяка позиция ми е неудобна.Като от реклама на матраци съм извадена.И на корега.хаха.Някой с решение на проблемите ми?
    от dulo681 | 17.11.2020 10:48

В крайна сметка питах как възприема социалната служба държанието на родителите ми към мен.На моя страна са.Не съм дребнава.И т.н.Значи мога да играя ролята на авторитет за случаи като моя.Психотерапията ми е завършена успешно.Излекувах се от вяра в бога също,което е важно,защото психозите не са толкова страшни.Остава страхът от правителството,службите,но това се поправя като просто изчистя от фейсбук всякакви партии и агитации,оставяйки само хората на изкуството и инфо,което ме прави щастлива.Дали все пак не става въпрос за обсесии,понеже ако тълкувам кризата си от преди 10 години,първата де,повече прилича на натрапливости.Лекарите тук не са ме разпитвали за нищо кой знае какво.Претупаха ме.Това,че ударих копчето на една лампа,когато ми казаха,че не се знае кога ще ме пускат,може ли да е афективно разстройство?!Мен ме удариха на работата и никой не потърси въпросния.Питах какво да правя ако ми се случи пак. "Смени си работата".И това ако е решение на проблем...Успех,съкровища!
    от dulo681 | 13.11.2020 13:04

В психиатрията имаше доста хора с обрив като псориазис.И им даваха таблетки.Ужасявам се от психиатрите.Един куп млади хора.Още толкова възрастни.Дядото,който имаше обрив беше толкова миловиден.Никаква агресия.Ако бях вълшебница,щях да ви оборудвам психиатрията като в Германия.Музикалната терапия и рисуването щяха да са ви задължение.Щях да ви намеря работа на всичките,щяхте да имате почивка на два часа за цигара и тоалетна.Кафето щеше да ви е безплатно и щеше да има тиймбилдинг,аз щях да упражнявам сексуален тормоз върху фирмения психолог,чиито услуги да ползвате при нужда.
    от dulo681 | 13.11.2020 12:50

Между мед.сестра тук и в бг има разлика.Понеже в бг тя е 1/2лекар.Тук-като папагали:"Не спирай хапчетата,посети лекар".Предписаха ми едно.Само че мен ме е страх да го пия.Алергията беше брутална.Нещо смешно в цялата работа е,че имам ерекция.Която не ми дава мира да заспя.Новото лекарство има същия ефект,а на лекарката нямаше как да й обясня как го решавам тоя проблем.Ако ви действа.сами себе си пред себе си оневинете първо,вземайки случая ми за авторитет.За да не ви се налага да влизате в схемата с хапчетата.Любов,ще ме извиняваш,но хапчетата си ги наври некъде или си ги пий ти.За съжаление ще трябва да лъжа,че ги вземам и да спра да разказвам,очаквайки разбиране към проблема с безсънието.Казах ли,че съм си сменила режима и просто заспивам в един през нощта?Намерих си работа през нощта.Освен това тя ме излъга,че е приспивателно.Щом съдържа като страничен ефект ерекция,не е.С две думи.нямам търпение да минат 20години и да умра,за да се оттърва от задължението да пия хапчета.
    от dulo681 | 11.11.2020 19:31

Трябвало да пия лекарствата въпреки алергията,гинекомастията,кърмата от гърдата,килограмите в повече.Не мога да повярвам,че кампаниите против насилието свършват с надрусване,алергии.Не е никак чудно,любов,че самоубийствата след подобни преживявания са чести.Всичко хубаво
    от dulo681 | 11.11.2020 08:50

Имам обриви от хапчетата.Ако аз бях лекар,бих давала минимални дози.Бих правила почивки от по седмица.И все още мигам на парцали,че когато си жертва на насилие,единственото,което получаваш като помощ от държавата е хапчета.И гинекомастия,уртикардия и 10кг отгоре(мда,тук се смея,защото спря да ми причернява и намалих цигарите).Какво правя с проблемите със съня все още не знам.Не се чувствам уютто вкъщи.Страхувам се от поредния път,в който ми се предлага да събирам багажа,когато е ясно,че на 40 кариера няма да направя.Всичко е толкова просто като причини за психоза.Имам висше,но нямам професия понеже висшето не е това,което бих избрала ако училищата бяха с еднакво реноме.Но механото беше с авторитет,но на мъжко училище.И тук...123 айкю не се оползотворява.Поне държавата се грижи...някакви си точки за наемане на жилище имаме в повече.Не знам какво ще правя ако ме заставят да пия хапчетата.
    от dulo681 | 06.11.2020 19:34

Шизоафективно,тоест л*на на борда, за справка ми е точната диагноза.Добре,че е Мадона,за да не се вкисвам.В крайна сметка да се чете за паническо разстройство,да се пише по време на криза.Да се открият вторичните ползи,понеже един от стоперите на кризите ми беше да осъзная,че мъжът ми ми предизвиква психози за дребни неща.Последно за едни кашони ме мота с дни и обърка подготвянето на багажа за бг.Плюс силикон,който чакам още,за да спре да се мокри цялата баня.За да се запазела целостта на семейството.Стои толкова смешно.Пия хапчета,защото ми беше посегнато.Със сигурност терапията помага,за да спра да се чувствам луда и болна,макар през цялото време да ми се вменява това.Важно е да се отсее болестното в отношенията.Другото...или промяна в мъжа или развод.В моя случай...да ме натровят с високи дози,за да не се бунтувам.Както и да е.
    от dulo681 | 03.11.2020 17:57

Но пък като болна съм имала предимство при даване на ново жилище.Правилно... Германия се грижи за хората си на изкуството... спомняйки си за неуспелия художник Хитлер.:DПонеже съм с благородно биполярно...явно има обяснение що съм тук.
    от dulo681 | 02.11.2020 18:28

И все пак. Простолюдието,успокоено,че мен лудата сервитьорка ме няма,хуква в стария ресторант.Без да знае,че в четвъртък и от препарат за миялната спестяват,когато има промоции.Не си струваше заради теб, простолюдие,да ме освидетелстват.И заради дрехите по пода в реномиран магазин за дрехи...щото постилах кашони ме махнаха... но нейсе,бъди спокойно.
    от dulo681 | 02.11.2020 18:09

Тук гледат на спирането да пиша като на оздравяване.Не знам защо Тодоров държеше на писането. Ами спирам.Не виждам положителен изход в подобни отношения.Може би по-мъдри деца от цялата работа
    от dulo681 | 28.10.2020 09:53

В рамките на три седмици ми взеха четири пъти кръв. Отказват ми пълен достъп до кръвните ми изследвания.Сменят ми нонстоп хапчетата,ритъма... така че... никакви хапчета,никакви психиатрии.Братчеда ако може да се намесва,щото ще ме уморят предсрочно...ей така,невинна.
    от dulo681 | 28.10.2020 07:20

Защото имам читатели тук.Блог... не бих препоръчала на никого. По-скоро книжка с чувства и изводи.
    от max1 | 27.10.2020 22:40

Защо не си отвориш блог да си пишеш там тирадите, а ни занимаваш тук в монолози?
    от dulo681 | 27.10.2020 15:41

Влюбена съм в Юлиан Вергов...само защото прилича на теб. Вдигнала съм летвата високо... трудно ще е да покажат по-голямо обичане. Жестът ти се равнява на пет тома непродадена книга. Само виж ценността си за мен и момичета... :D погрижете се да не остава сам,докато се върна.
    от dulo681 | 27.10.2020 15:26

Иначе явно нервът та зъба живее в условия на вакуум. За да живеят дълго зъбите, трябва да се намери начин да са от калций(черупки на яйце) и вътре в самия зъб да се сложи нещо за нерв, за да го държи здрав отвътре. До тук с биоинжинерството. Оу, БАН. :D
    от dulo681 | 27.10.2020 12:51

Не забравяйте, че като ходите на проститутка, си осигурявате потенциално ХИВ! А порното... не сте родени от животно, а от майка, да му се невиди.
    от dulo681 | 26.10.2020 18:38

Поздрави на именяците. С което обявявам борбата си за официално изгубена.
    от dulo681 | 26.10.2020 18:36

Въобще не ви трябва влизане в психиатрия и хапчета.Единственото,което се промени е,че нямам право да излизам,нито да работя.Абсолютна шитня,от която няма излизане освен с двата крака напред.
    от dulo681 | 24.10.2020 16:04

С две думи-не ви трябва доброволно да влизате в психиатрия.Имам дразнещи ефекти от хапчетата-като затворена част на мозъка, тремор,прималяване... нямам търпение да свърши единият ден, за да почне друтият и пак да чакам да свърши.Имам всичко,освен децата и свободата да отида да си купя цигари,а парите за тях да съм изработила сама. Не ви трябва влизане.
    от dulo681 | 24.10.2020 12:43

Последно казах на мъжа ми, че... когато ми отговаря:"Не съм виновен, че не си разбрала шиатцу изискванията",макар че буквално думите му са"Стига си писала твоите глупости"... казах му,че с това се различава и винаги ще се съкровището Тодоров... че подхожда с разбиране към това колко зле се чувствам,което пък е било мое основно желание в една връзка. Това...като последен послепис.
    от dulo681 | 23.10.2020 12:51

Имам паникатаки заради училището, подготовката за училище рано сутринта...а също паникатаки към евентуалните странични ефекти на таблетките и това е, откакто се помня. Странното е, че забравям важни изводи. И преди съм откривала първото. След като обаче днес треморът ми спря след като му обърнах внимание, доразвих мисълта си буквално и се оказа, че имам страх от хапчетата... Нищо, което Тодоров ми е писал не съм забравила,както и срещата с Димо Станчев,изводите, които направих с тяхна помощ, което още веднъж доказва нуждата от терапевтични часове,за да не би от елементарно забравяне покрай многото мисли,да забравите важни изводи,помагащи за оздравяването ви. Трябва да преустановя писането тук и във фейсбук,защото мутрите може би са ме забелязали и това причинява беди на невинни хора. Всичко хубаво ви желая.
    от dulo681 | 22.10.2020 23:04

Ами такъв ни е премиерът, сори, малко селски маниери. Иначе. По същество. При мен грешката е грешка в разбирането на акупресурата.При деца току новоизлюпеният ми характер не обича да вулгарничи. Всеки път забравям да си напомням,че има достатъчно интелигентни хора, които разбират,че не е лесно с обсесии и разните му там термини. Всичко хубаво В крайна сметка... на мен ми беше важно вътрешно да се оневиня. Иначе на Ахат песничката е чудесна да не подскача човек прекалено с обвинения.
    от dulo681 | 21.10.2020 20:58

Меркел...вариантът,жено, е да не поливат чашите с вино,за да скрият мизерията.:D Частично държавно участие при наемането на персонал и някаква ефективна формула:потенциални клиенти по вайнахта/нужен реално персонал.А аз си искам работата в склад,с една идея разбиране,че имам две секцио.
    от dulo681 | 08.10.2020 11:22

По принцип няма да напиша какво се случва точно в този форум.Не за друго,аз съм с връзки,но не е ясно какви ми ги пожелават въпросните мутри.От 14години уча един как се обича жена.Ами принципно не съм лоша учителка,явно.Иначе...без връзки...бой се трае ден,два,години,но накрая писва.Единснвено развод и бягство в чужбина,без много ползване на интернет е решение.Когато става въпрос за деца...сам не можеш да гледаш дете,камо ли деца,това е извод,който съм направила доста назад в годините.Просто не обичам хора,които говорят празни приказки.Няколко дни преди да се обадя на полицията,ми заяви,че като трябвало,да съм го вкарала.И аз звъннах.:DКакво позитивно заключение да направя? Просто малко повечко са го блъскали в главата ли?Оставайте си със здраве.Не съм пила от рождения си ден.Май.Честно казано,не мисля да си го причинявам вече.Оф.Току що се еспокоих,че докато съм била в психоза и в консулството,детето е било добре.Мафинище,от твоите е.:DУйгурец облагородява това племе
    от dulo681 | 07.10.2020 21:31

Чета си аз за Лим.В крайна сметка болт в основата на трагедията.Аз обаче се сещам как цял поток се изхилихме на едно маке,че говори,че космосът е пространство,когато говорим за друг тип пространство...в тоя час мисля,че зададох тъп въпрос...увереност тлябва да имаш,но как да я добиеш,как се възпитава?после това момиче му помагах,ама освен себе си имах още един куп луди.Писна ми да събирам душици,от които после ми иде да се самоубия.Може да е било случайност, а може и да не е.Толкова ми дотегна от мутри...но същевременно да има с кого да сплаша...и т.н.имам отговор на тогавашния си въпрос.А колко ми омръзна.Ще тествам хапчета?!Точно за два три броя хапчета и ми минава желанието да ги пия.Като се почеша по главата,чувствам всичко изтръпнало.
    от dulo681 | 03.10.2020 18:49

Тодоров, ами сега като знам,че ше зейнат още не знам си колко,че и те искат да те прегърнат....:D Нали мога да ти го напиша...както винаги да се върна към...Моите мъдрости: Господ здраве да му дава на Джон Атанасов...а още повече на неговите последователи. Ако няма точно Джон Атанасов към момента наименован...още едно подходящо име за внуци измислих.
    от dulo681 | 03.10.2020 17:35

Дисоциативно разстройство би била диагнозата ми. Направо ще се титуловам за психиатър, и няма и да питам: - Ама може ли? Само, че... когато разбирам и поговорката"Хем вълкът здрав, хем агнето и то"(поправка, шатци,о мон амур и моя любов...зор за аман, ако не съм заразно болна и някоя си там даже и да те прегърна не даде, наистина си си взел простовато същество)... като искат буквално да ме разбират, да си карат по вегетарианската структура.Не съм ги родила аз със секцио, историята ми е непълна, като част от статистиката на докторите е. Като ти е ясно това...не бих се извинила на някой,който се чувства достатъчно сигурен в охраната си,че да ме лъже.По принцип бих се извинила на майките на психиатърките.Всеки си живее с неговите истини,но ако някой не си е купил дипломата...все е имал добри намерения.По-доброто извинение. Дали ще пия хапчета ли? Продължавам си да си пуша,а дозата и сама мога да си я качвам. Накратко:ако не ти се мисли,пий си хапчетата.Аз мога още.
    от dulo681 | 03.10.2020 13:38

рехабилитатор, електротехник или джипи. Рентгенология...ии т.н.не е нужно чак в хирургията да се хвърлям.:D Спирам,защото просто не подозирах,че тая задача няма решение.Извинявам се,че поставих живота ти в опасност, Тодоров.Както и на който и да е около теб.Отнася се и за тези,които ми оставиха пространство да се изказвам тук.Поне не съм напълно анонимна.Чао
    от dulo681 | 03.10.2020 13:21

Предупредила съм и двете страни,че има опасност да ми отнемат децата.По принцип,не мога да осиновя всички деца по света.Не мога да рискувам живота на хора като себе си,както и такива,нямали моите условия на живот,а по-зле.Просто хората нямат мярка в исканията си,когато видят някой като мен.(добродушен)Не мога да работя сред различен тип хора,понеже едно да нямат като мен,ще ме изядат.Да не казвам,че щом родителите все последни разбирали,че детето им взема хероин,кокаин...значи...и тях разбирам чрез цигарите.След като няколко пъти спирам на второто хапче,но все пак съм била предозирана(натровена),усещам се по-нервна и резултатите ми се размиват заради менопаузата,която си имала и предменопауза(:D).Да разбирам глупостта.В превод.Ай...циганетата иди-ела,без инфо.Ами като се чудя как ще оправдая пушенето си...просто не искам да се срещам с вас.като част от книгата"да злоупотребя с красотата си"бихте били.Ако да речем рисуването я най-лекото(за мен),музиката също...то трябваше да е
    от dulo681 | 02.10.2020 23:42

Открих последните ми тревоги около здравето на децата защо са... но няма да ви кажа.Мъжът ми и да е знаел отговора,да ми е казал,не съм на 25 и не е време да се правим на интересни. Бил ме обичал. Да кажа на Тодоров да не се притеснява да казва коя съм.Адресът на сегашното ни жилище го има в нета.Толкуз ни стига пипето.Какво да се пазя?!Както и да е.Ти поне си имал причина да не си казваш тънкостите на занаята.Онова до последно ще ми се прави на интересно.Ами не ми харесва характерът му и това е.Ако твоят в риалитито винаги е бил такъв...веднага сменям реда, в който бих написала посветено на Т.Т., посветено на Шашмагюлити. :D
    от dulo681 | 02.10.2020 22:52

Нито съм направила кой знае какво,освен че бях байладисала по нашему, изтощена...по нашему, и синтезаторът към онзи момент беше единственото лечение за мен.Бях готова да му го оставя,въпреки че си продадох злато заради него.
    от dulo681 | 02.10.2020 22:35

Принципно последното заключение ми е,че при баща ми е просто инцидент.Имам достатъчно причини,за да си мисля,че не е,но... ако аз се напия днеска,утре и да пия,няма да пия като днеска.Не му беше за първи път да пада.Разнообразие от случки има. Иначе, че вина имам, имам,но от гледна точка на това,че допускам,че зад туморите все някое животно,гледано като член на семейството седи...поиграх си и разпитвах разни хора...дотук доказах,че няма да ви деля,аз без тумор хора май вече не познавам,но...не може да ме интересува някой,който гледа фермата и ще знае на кой кога какво му е умряло,на чужд човек с две думи, а за мен не знаеше още до преди три седмици, какви кошмари съм виждала,докато раждах и тук хората знаят повече за мен,отколкото близки. Дори тоя,дето би следвало да е "докато смъртта ни раздели". Щом го интересува повече телевизията...после и да реве, ще е,щото и той ще умре.По принцип и аз не знам какво заклинание да изрека.Аз доброволно в психиатрия няма да вляза.Не съм болна.

Напиши отговор
254 намерени, страница 1 от общо 6