Моля, помогнете! | Проблем с корема.Моля помогнете ми

Напиши отговор
  • RE: Проблем с корема.Моля помогнете ми
    от д-р Цончев | 27.12.2018 20:18

Храната трябва да е богата на фибри и да приемате достатъчно течности.
  • Проблем с корема.Моля помогнете ми
    от Лорито | 23.11.2018 23:01

Здравейте имам проблем с корема който е от много одавна , от малка съм с почти постоянен запек,боли ми корема на моменти ниско долу с тъпа болка и получавам газове които почти изчезват след като се изходя нормално по голяма нужда . В неделя бях много зле защото от няколко дни бях с лека диария при която беше придружена с газове и реших да взема малко от шоколада комфорт,взех си от него 3 блокчета и след 1 час някъде се изходих нормално по голяма нужда и от тогава корема ми се отпусна , нито ме боли нито нищо дори и диарията изчезна и от неделя до сега не съм ходили по голяма нужда , напъва ме но когато отида не мога да се изходя , свива ми се само корема и след това чувствам лека тъпа болка която изчезва за 10 минути . Преди също когато съм вземала разхлабителни и после по 2 седмици не ходя по голяма нужда дори и понякога нямам позиви за ходене което малко ме притеснява . По голяма нужда нормално ходя много рядко ,повечето като ходя е по много малко .Дайте ми някакъв съвет моля ви :(

Напиши отговор