Моля, помогнете! | Предозиране от антибиотик в болница в Англия.

Напиши отговор
  • RE: Предозиране от антибиотик в болница в Англия.
    от Plamena Ivanova | 04.10.2018 18:55

    Притеснявам се да не би да имам увреждане в черния дроб и да стане най - лошото.. възможно ли е тези показатели да са завишени след прием на високи дози антибиотик и високи дози парацетамол??? Моля Ви дайте мнение!!! Благодаря!!!
  • Предозиране от антибиотик в болница в Англия.
    от Plamena Ivanova | 04.10.2018 18:54

    Здравейте!!! Имам нужда спешно от мнение и съвет, тъй като живея в Англия а тук меко казано медицината е под всякаква критика... Постъпих в болница преди 7 дни с силни болки в корема.. имаха съмнения за апендицит, гледаха ми корема на ехограф и казаха, че дебелото ми черво е леко уголемено и не могат да видят добре в какво състояние е апендикса.. решиха да ми вливат антибиотик на основата на пеницилин без да имат наличие на инфекция в кръвните изследвания.. вливаха ми венозно 1.2д. ко амоксиклав 2 или 3 пъти на ден.. на следващия ден имах подобрение, но продължаваха да ми вливат тези дози в продължение на още 3 дни.. изведнъж започнах да се чувствам зле без видима причина.. изследвания “ в норма “ всичко наред, но аз усещам че горя вътрешно, отпаднало ми и като цяло се чувствам по - зле от колкото добре.. изписаха ме с назначено лечение - парацетамол, при което аз го игнорирах.. чувствам се зле и бях на изследвания.. имам повишен алат - 53 и албумин - 53.. незнам какво да мисля!!??

Напиши отговор