Моля, помогнете! | Моля за мнение

Напиши отговор
  • RE: Моля за мнение
    от Стефани Димитрова Иванова | 05.10.2018 12:22

Моят асат и алат бяха 40 /43 ... И докторката каза ,че трябва да са поне увеличени със 30-40 за да има някакъв проблем...
  • Алат - 53. Черен дроб
    от Plamena Ivanova | 05.10.2018 10:03

Здравейте! Нормално ли е чернодробните показатели да са повишени след висок прием на антибиотик? Алат - 53 Албумин - 53 Благодаря!
    от Стефани Димитрова Иванова | 04.10.2018 16:57

И междудругото и вие ли мислите ,че е от нерви ? Мислих да ходя да изследвам и паразити , но вече не знам дали си струва да си хвърлям парите на вятъра ... Защото за три месеца , дадох хиляди левове и нищо ...
    от Стефани Димитрова Иванова | 04.10.2018 16:48

Не пия други защото имам страх ... и не само ... Имам доста различни странични ефекти след лекарствата . Страдах от марсилска треска и лаймска болест и от тогава са ми казали ,че ще имам проблеми с дроба , беше увеличен 16 см ... след преглед при кардиолог , на който ходих последно преди 2 седмици , в листа ми пише ,че не ми е увеличен ... И че проблем със сърцето няма . Но от снощи и днес ,прескача много ...
    от Стефани Димитрова Иванова | 04.10.2018 16:45

Пия Витамикс за нерви от 16 дни ,също така и витамин б 12 . И днес взех и фрешалгин ... Но нищо не ми помага . Температура имам ... Вчера беше даже 37 и 5 . Вечерта към 11 спадна до 36 и 5 . Мажа си краката с Арника .. обаче корема ме боли и много къркори . Бях на гастроентеролог преди месец и нищо не откри . А мен ме боли доста .. и не само това де ...
    от д-р Цончев | 03.10.2018 20:09

Пийте си антидепресантите, защо изобщо ходите на толкова специалисти като не искате да пиете лекарства...
  • Моля за мнение
    от Стефани Димитрова Иванова | 03.10.2018 18:59

Здравейте от три месеца не съм в кожата си . Започна след боядисване , по спешност ми биха Алергозан , но ми казаха ,че най вероятно е ПА ,защото симптомите ми били такива . Та започвам с текущите оплаквания , защото минах през хиляди такива . Спрях да се храня , свалих 20 кг . Костите ми пукат , мускулите от време на време болят , сърцето ми прескача , замайва ми се главата ( от два ,три дни не ) . Вдигам температура 37 и 3-4 ,вечер пада на 36 и 5 ... Скулите ми стягат , вечер ме боли главата , втриса ме вечер ... Ходих на УНг , Гастроентеролог. ендокринолог , нефролог , гинеколог , кардиолог , невролог и нищоооо ... Снимка на бял дроб и синуси , на прешлени на гърба ,защото имам стягане ... Нищо и нищо .. на края отидох при психиатър ,искаше да ми дава антидепресанти , но аз отказах ... Имам страх от лекарства , след прием на антибиотик за бъбреци , получих адски нежелани реакции ... Моля кажете към кого да се обърна и какви изследвания да си направя ?

Напиши отговор