Моля, помогнете! | Болки в гърлото и кашлица

Напиши отговор
  • Re: Болки в гърлото и кашлица
    от д-р Ралица Правова | 26.08.2018 12:33

При така остро настъпили симптоми по-вероятно е да сте направили ларингит или трахеит. Все пак в понеделник е хубаво да Ви види колегата и ако прецени може да Ви назначи консултация с УНГ-специалист.
  • Болки в гърлото и кашлица
    от olivia sandeva | 24.08.2018 16:44

Здравейте, Жена съм на 32, непушач съм и не употребявам алкохол. От началото на тази седмица не се чувствам добре, имам болки в гърлото, и като че ли не са в сливиците, а по-надолу, даже и гласът ми се видоизмени малко. Взех си стрепсилс интензив и като че ли започна да ме отпуска. Появи се и една кашлица, все едно имам нещо заседнало като секрет не в самите дробове, а в трахеята (не знам дали се нарича така) под лъчевата кост и искам да го изкашлям. Нямам храчки, това което излиза като секрет не достига устната кухина и го преглъщам. От днес започнах да усещам езика си странен, нещо като вкус, по-скоро към задната му част. Записала съм си час за ОПЛ да ме види. По принцип гърлото ми е слабата страна, но никога не съм се разболявала в топлото време. Възможно ли е да е нещо злокачествено? Прочетох, че не само пушачи се разболяват от рак на белите дробове. Благодаря Ви предварително.

Напиши отговор