Моля, помогнете! | пожар в стомаха

Напиши отговор
  • Re: пожар в стомаха
    от д-р Цончев | 01.03.2018 19:59

Къде са ви лекували до сега
  • Re: пожар в стомаха
    от pulscho | 28.02.2018 01:05

Не че съм сигурен дали в това е проблема, особено след 30г хроничен хепатит, но до сега и във връзка с тези проблеми в момента, бил ли си на нефролог? Евентуално да се видят надбъбречните жлези. Имаш ли разлика в нивата, особено горна граница, при мерене на кръвното на двете ръце? Трябва да елиминираш стреса на всяка цена, защото те води сугурно надолу и все по-надолу, сам знаеш..
  • пожар в стомаха
    от Ivailo Cvetanov | 27.02.2018 01:58

здравейте нов член сам,имам голям проблем от 11 месеца в началото на март 2017 започнах да пия едни хапчета за прочистване на черния дроб от италия(depura fegato]понеже оъм със хроничен хепатит б от 30 години,на 3-та седмица ми се изсипа някаква киселина в стомаха и 4-5 дни умирах от пареща болка,нещо ме стопи за 3 седмици свалих 7-8 кг,загубих апетит тотално и хукнах по лекари,два пъти лежах в болници,1-вия път откриха гастрит и рефлукс,а 2-рия след 6 мес язва на дванадесепръстника с увеличен панкреас,атрофия на лигавицата на стомаха с множество ерозии,множество увеличени лимфни възли в стомаха и др,11 месеца не мога да огладнея,губя зрение,отслабвам много,нямам грам мазнини,започвам да губя мускулатура,кожата ми се разпъва като ластик,а съм на 43г сякаш нещо ме изпива отвътре,нещо не ми позволява да се храня,всичко по мен е като желе-бузи,дупе,имам ниско кръвно-90;60,рязко го вдигам до 150;110,започвам да треперя и дори да заеквам,коремът ми е вечно подут и ме боли и понякога пари,правиха ми обременяване сглюкоза и на втория час захарта ми пада с 5 единици от 8,5на 3,5 нещо ме гризе буквално,всички стави ме болят и пукат,имам завишена амилаза постоянно,липса на калций,фолиева киселина,магнезий,витамин б12 е на долна граница,висок кортизол-горна граница,ана скрининг гранични стойности,температура през деня 37,1 вечер понякога ми е падала като на умрял 35,4 крака студени, ръцете ми изтръпват целите до раменете,нощем не мога понякога да спя,потя се като пор,не знам какво да правя,нямам сили да работя вече,изморявам се от нищото,едвам карам колата си,моля ви помогнете,не искам да оставя две малки момиченца без баща,много ви моля дайте ми съвет какво да правя

Напиши отговор