Моля, помогнете! | Какво става с мен?

Напиши отговор
  • Re: Какво става с мен?
    от д-р Цончев | 22.12.2017 20:00

Не виждам нещо притеснително в това описание. Можете да правите за всеки случай дихателни упражнения за регулиране на дишането.
  • Какво става с мен?
    от Teodora G | 22.12.2017 01:27

Здравейте! Извинявам се предварително ако не е мястото тук, но искам да попитам за проблема си и дали да потърся по серйозна медицинска помощ. Да започнем с това, че съм пушач от 10+ години с пауза от 1г 6м заради детето. Напълнях, но не до толкова да ми тежи. От преди две седмици се случи първият ми ”пристъп”. Вечер, вече заспивам, издишвам и при опит да поема въздух, не мога! Сърцето ми удари силно и си поех въздух. Стана за секунда всичко. До сега не ми се е случвало. След няма и седмица седяхме с семейството ми на дивана, без напрежение или тревоги. Взех си телефона загледах се и този път без задушаване сърцето ми, както се казва ”се качи в гърлото ми” прилоша ми леко и се задържа така поме 5-10мин. След всички пристъпи започнах да следя дишането ми и се ужасих. Не бях се усещатала, но непрекъснато не си поемам въздух.Например загледам се по някой филм или се заиграя със детето, задържам си дъха за повече от секунда. Сякаш правя някаква пауза и за очудване това не ми пречи. Нямам недостик на въздух. Но вече като се усетя и по скоро паниката ми, че може би това не е наред и започвам да фантазирам. Днес кръвното ми играеше цял ден. Но и не бях яла. Та въпроса ми е имате ли логично обяснение и трябва ли да направя някакви оследвания? Навърших 28 сега... Благодаря!

Напиши отговор