Моля, помогнете! | Може ли да са вредни не-качествените мебели ?

Напиши отговор
  • Re: Може ли да са вредни не-качествените мебели ?
    от ivan | 01.11.2017 20:23

Oтговор zirgs post_id=235170 time=1508330500 user_id=56362: Здравей. Аз също имах подобрен проблем и смених всичко и обзаведох цялата си баня изцяло на ново от Link . Пробвай и ти, ако мислиш, че е от това и при теб. Тяхното оборудване за баня е на ниво и се получи доста добре при мен.
    Тъп спамер!Дано си изпуснеш сапуна в банята,а отзад да са се наредили на опашка 100 циганина-трудовака с наперени водопроводни кранчета! :twisted:
    от zirgs | 18.10.2017 15:41

Здравей. Аз също имах подобрен проблем и смених всичко и обзаведох цялата си баня изцяло на ново от Link . Пробвай и ти, ако мислиш, че е от това и при теб. Тяхното оборудване за баня е на ниво и се получи доста добре при мен.
    от B trend | 08.06.2016 08:07

До колкото знам, не е препоръчително при новородени да се правят ремонти и да се купуват нови мебели. Повече родители разсъждават, че след като е бременна жената ще се направи ремонт и ще се купят нови мебели непосредствено преди раждането. само че тези нови неща са лакирани и намазани с какви ли не химии и по принцип минават години докато се изпари всичко на 100%. Друга "вреда" от мебели не съм чувала да има. Аз купувам мебели само онлайн от едно определено място( [url=Link , дори наскоро обновихме цялата кухня, имам страшно много алергии ( дори не знам вече от какво) и да чукам на дърво, не съм имала проблем от новите мебели. Така че може да пробваш и ти с нещо оттам.
    от д-р Цончев | 27.03.2015 12:52

Малко вероятно е да е от мебелите. По-вероятно - въздух, влага, мазилки, препарати за почистване и т.н.
  • Може ли да са вредни не-качествените мебели ?
    от | 26.03.2015 20:01

Здравейте, доста съм притеснена детето ми от скоро време проявява нещо като алергия(киха и се зачервява). Интересното е ,че това става само като е в банята.Помислих си ,че е от водата обадих се извиках хора да я инспектират.Оказа се ,че нищо и няма на водата.В крайна сметка ми намекнаха ,че може мебелите там да излъчват нещо дразнещо.Как е възможно това ? Кажете може ли PVC или MDF да предизвикват тези алергии ? Ако все пак е възможно кажете дали Link тези тук ще направят качествени мебели,които да накарат детето ми да спре да кашля като е в банята ? Благодаря ви много отново предварително.

Напиши отговор