Моля, помогнете! | Повръщане сутрин

Напиши отговор
  • Re: Повръщане сутрин
    от д-р Цончев | 08.01.2018 21:18

Няма как да се каже, само предположения...
    от RocketScience | 06.01.2018 17:56

Здравейте, аз имам подобен проблем. На 23 години съм, Април правя 24, не пуша и не пия. Просто доста често сутрин, едва ли не всеки ден - ми се повдига. На практика НЕ повръщам, дори и да си бъркам в гърлото с пръсти, то просто на гладно няма и какво да излезе, но мисля че няма и значение това - и да съм ял нещо, пак по скоро насила бих го повърнал, отколкото от самото повдигане. На какво се дължи това ? Понякога също така и от разни звуци ми се повдига - от търкането на кашони едни в други, например... Преди известно време бях леко болен, имах диария и т.н, пих Лопедиум и разни прахчета, но сякаш накрая изведнъж се излекувах, като започнах да приемам и Бисептол... и той нали е
    Oтговор: комплексен антибактериален лекарствен продукт
    / а и аз доколкото знам е фактически анти-инфекциозен или нещо такова... Та след като се бях излекувал вече, ми се строи че и това повдигане/гадене отмина за известно време. Дали е възможно да ми се трупат някакви бактерии ли, знам ли... нещо като някакво постоянно състояние, което предизвиква този симптом ? Благодаря.
    от д-р Цончев | 14.02.2014 15:11

Трябва да се направи консултация с гастроентеролог и евентуално някакви изследвания...като цяло не бива да е така.
  • Повръщане сутрин
    от zaharina | 13.02.2014 23:27

Здравейте. Обръщам се към вас с молба за съвет. Баща ми е на 50години. Пуши и пие. С високото кръвно налягане, за свалянето на което пие хапчета и с висок холестерол, за понижаването на който пак приема хапчета. Та почти всяка сутрин той повръща, казва, че не е храна, а някаква течност. Аз се притеснявам и не смятам че това е нормално и бих се радвала ако ме насочите какво може да е или как мога да разбера? Благодаря предварително

Напиши отговор