Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Размера на Пениса

Напиши отговор
  • RE: Размера на Пениса
    от Vladaka | 17.10.2020 01:19

На 13 съм и при ерекция става 18см. Доста съм горд!
    от Zlatomir Stoyanov | 09.10.2020 23:40

dulug kato spageta
    от Доц. д-р Цончев, дм | 15.09.2020 17:56

Екстра ви е на всичките... :-)
    от Stefan | 13.09.2020 01:36

На 14 години съм и пенисът ми е 16,5 см
    от Sexbog34 | 10.07.2020 22:46

На 13 съм и пениса ми е 14см добре ли е?
    от Georgi15 | 07.05.2020 10:57

Ако съм на 15 години мога ли да приемам хапчета за оголемяване,защото не ми е порастнал откакто бях на 12 години и си стои 14.8
    от Милан | 11.03.2020 15:12

Здравейте !!По темата малко късно се включвам май,,,????моят размер е 12 еректирал и 5-6спаднал,дали трябва да се притеснявам??
    от 743 | 01.12.2019 21:06

Аз съм на 18 години и нямам пенис това нормално ли е.
    от Yavor1914 | 03.02.2019 05:51

Аз съм на 16 години и пенисът ми е 20-21 сантиметра, когато е мек. Нормално ли е това, доста момичета се стресират и половия акт става по-неприятен.
  • Re: Размера на Пениса
    от Георги | 15.06.2018 20:10

Аз съм на 10 години и пенисът ми достига 11 см
    от д-р Ралица Правова | 18.04.2018 18:05

Пенисът нараства до навършване на 17-18-годишна възраст. Като средна дължина на пениса във възбудено състояние е приблизително 14см. По-голямата част от мъжете попадат в интервала 13-16см.
    от Bobi | 18.04.2018 15:53

И аз да се изкажа. Размера не е от значение при полов акт особено много стига члена в еректирало състояние да е над 7 см, важни са качествата и умения на участниците в акта. Но винаги има какво да се направи според мен има доста материал из нета може да се прочете, аз съм пробвал някой от нещата и мисля според мен, че има резултат, но дебело искам да подчертая, че това е лично мое мнение и опит и смея да твърдя че резултат има, но е съпътстван с много работа и упорство.
    от Mecho | 18.04.2018 14:21

И сега потенциално най-дъртия във форума да се изкаже. Момчета, ако след 18годишна възраст размера ви е 12+ значи всичко е нормално. Едни са по-големи , други по-малки, едни са по-дебели, други по-тънки. Това е част от нас и ние трябва да се научим да си я харесваме такава каквато е (относно размерите). Това което мога да кажа (че и докажа) е че при правилна употреба, размера не е от такова значение. Аз самият не впечатлявам с размера си 14,5 а съм на 50+. Въпреки това почти винаги жените са достигали оргазъм с мен. А това че чрез обрязване се печелил размер, явно на мен не ми е помогнало.
    от Николай | 24.03.2018 20:49

Здравейте, никога не съм си мислил че пенисът ми е малък, в смисъл не съм чувал оплакване от никоя от момичетата с които съм бил. Преди няколко дни попаднах на приятна оргия с приятели (три момчета и две момичета) и за мое учудване моят беше най малък. Преди това не бях виждал наживо еректирал друг пенис освен моя. Точните ми размери са 16см измерване от към корема и 17.5 от към топките... Не знам от къде е правилно да се измери за пръв път го правя. На ширина е 4см широк и 3 дебел или обща дебелина 4x2 i 3x2 или общо 14см. Четох тези дни че 15-18см на дължина и 12-14 на обиколка дебелина било приличен размер... Така и не ми стана ясно как е правилното измерване защото всеки знае има разлики от пред корема и от към топките :) Моля ако може повече жени да реагират да кажат от техния опит как са нещата, не само пичове да пишат.
    от Николай | 24.03.2018 20:45

Здравейте, никога не съм си мислил че пенисът ми е малък, в смисъл не съм чувал оплакване от никоя от момичетата с които съм бил. Преди няколко дни попаднах на приятна оргия с приятели (три момчета и две момичета) и за мое учудване моят беше най малък. Преди това не бях виждал наживо еректирал друг пенис освен моя. Точните ми размери са 16см измерване от към корема и 17.5 от към топките... Не знам от къде е правилно да се измери за пръв път го правя. На ширина е 4см широк и 3 дебел или обща дебелина 4x2 i 3x2 или общо 14см. Четох тези дни че 15-18см на дължина и 12-14 на обиколка дебелина било приличен размер... Така и не ми стана ясно как е правилното измерване защото всеки знае има разлики от пред корема и от към топките :) Моля ако може повече жени да реагират да кажат от техния опит как са нещата, не само пичове да пишат.
    от Иван | 10.03.2018 16:47

Oтговор "ivan 32" post_id=42074 time=1227389860 user_id=16326: Здравей те имам следния проблем аэ съм на 17г и пениса ми е доста малък тоест 12см в еректирало састояние.А момчета които са ми набори всички ми викат че са им по 16 или 18см.Искам да си хвана сериоэна приятелка но с тоя малък пенис сигурно ще ме пукне от гаври.Моля ви кажете ми какво да правя това много ме притеснява за напред.Просто когато лятото на плажа се саблека по бански много ме е срам и затова се къпя с къси гащи да не се забелязва толкова.Много ви се моля помомгнете ми по някакъв начин това наистина адски ме притеснява и много яко ми пада самочуствието.Моля ви Какво да Правя?Благодаря ви Предварително!
    Здравей , Ivan 32 Прочети книгата " Даоистки сексуални тайни " на мен много ми помогна не само за физическото, но и за психическото състояние. За всичко е нужно упражнения!!!
    от Александър | 28.01.2018 07:43

Сега ви разбирам ,,проблемите''. На 13 ( почти 14 ) години съм и пенисът ми е 14-15 см. Незнам какво трябва да означава. Спред мен, ако момичето/жената до теб те обича такъв какъвто си няма да има проблем с размера на малкия ти приятел. Не мога да ти бъда на 100% полезен, защото не водя полов живот и съм твърде малък. Късмет!!
    от nasko | 19.08.2017 00:08

здравейте на 14 г съм и пенисат ми е 17санта незнам дали е прекалено малак за възрастами
    от живко | 05.12.2015 00:01

Здрaсти нa 17 и ми е 15см добре ли е
    от menndosa | 15.07.2013 15:48

bencho, Определено си за доктор. Не е нормално това! Пиши какво ти е казал доктора! :lol:
    от gosho | 15.07.2013 13:31

15 mie i mie tvurd na 14 sam molqvi kajete dobrelie
    от gosho | 15.07.2013 13:28

zdraveite iskam da popitam noramlno lie za 14 godishen 15 santimetra penis moqlvi kajetemi blagodarq predvaritelno
    от Николай Боков | 14.09.2012 22:58

Размера е даденост. По-добре малък, твърд и работлив, отколкото голям и мек, неспособен да се пъхне в женския "геврек". Когато един мъж не разполага с внушителен размер, може да впечатли жената с изискан маниер, внимание, уважение, подаръци и т.н. И тя ще направи компромис, повярвайте ми! Жената винаги ще си намери някой да я начеша, но да и даде горе изброените неща, такъв трудно ще намери. Вибратор - помощник със съответния подходящ вагинален размер, също е решение.
    от vankata | 14.09.2012 15:02

Иване ти носис мойто име.Ние несе интересуваме от това дали ни харесват койзнае колко.Да има много момичета които се интересуват от това колко ти е голям,но има такива които те избират потова как изглеждаш как се държиш с тях.Аз съм на 13г. и пениса ми е 13 санта такацхе нямам проблем с него, но незнам как да се държа с жени. Всеки си има проблеми дакаче давай смело напред инесе тревожи за пениса си. 8) 8) 8) 8) 8) все пак аз съм пич и знам много ари чао. 8) 8) 8) 8) 8)
    от Доц. д-р Цончев, дм | 26.05.2012 17:39

Аз лично съм на мнение, че не размера определя мъжа като мъж. Така, че е добре човек да е в мир със себе си и собствените си пропорции и да не изпитва излишни комплекси.
    от Нанко | 26.05.2012 14:06

По-големия член може да увеличи изкуствено самочувствието на мъжа, но ако то няма на какво да стъпи е напълно безсмислено. Не, че уголемяването има смисъл, тъй като най-приятния размер е 15-16 см. След това става неприятно, както за жената, така и за мъжа (като не може да го вкара целия). Има някакъв много малък процент жени, по спомен някъде около 2-3% от цялото население на земята, който имат фетиш към по-големи пениси. Всяка друга жена може и да се радва на голям и твърд пенис, но само да го гледа. Много приятелки са ми споделяли, че им харесва да го гледат и да си играят с него, но изпитват страх това нещо влезне в тях.
    от Цанко | 26.05.2012 12:39

Аз от дълго време се интересувам от уголемяване на члена си. За съжаление след няколко години ще чукна 30-те. От писаното във форума разбирам, че е късно за млечката. Изпуснал съм срока. Освен хирургична намеса, друга не ми е известна за уголемяването. Във възбудено състояние максималния размер на пениса ми достига около 13 сантиметра. Винаги сам бил изоставян от жените, поради това, че не съм им доставял удоволствие с малкото си пишле. Не спирам да търся възможност за уголемяване и ще се радвам, ако науча нещо ново за постигане на мечтаната цел. Пишете по темата, моля ви!
    от Flex | 26.05.2012 11:11

Според някои челикът, често наричан „джелк” (jelq), е ефикасен метод за уголемяване на пениса. Смята се, че ако упражненията се изпълняват точно по описание, резултатът ще е сигурен, без рискове. Методът е използван още от древността и за него се намира доста четиво. Освен челик, има още много видове упражнения, които могат да помогнат за уголемяването на размера. Съществуват и различни устройства за [url=Link на пениса[/url]. Тракционни уреди, пенис помпи и тежести. Разнообразието им е голямо, но ефектът от използването им не е убедителен.
    от marto | 23.02.2012 03:03

оф аз имам сериозен проблем първо аз съм на 12 второ машинката ми е малка - 5.5 см и трето да питам кат си праиш чикии става ли ти по голем или ами как да си го оголема щото от моя клас вече им е 10 см
    от | 16.09.2011 00:18

Мхм, свържи се с Професор Х и Магнито да те включат в школата за мутанти. :)) 16 см е идеалния размер, нито голям, нито малък. щом е твърд значи ще върши добра работа. :)
    от Bayazid Mehmed | 15.09.2011 07:26

Незнам за останалите пичове но аз съм на 15 и имам 16 сантимера пенис и си мислих че е малък обаче се оказва че е добре? :О много ми е твърд (ако си мислите че кат ми е горе-долу големичак дали е мек) и съм доволен :) но това е сигурно щото съм мутант :D на 15 години съм и съм 182 см висок и 80 килограма и нося 47 номер обувки :X СТРАХОТЕН ФОРУМ !!! ;)
  • Размера на Пениса
    от Freshy | 21.06.2010 22:35

Аз съм на 14,и ми е точно 17см,нормално ли е за моята възраст? :?:
    от boiko30 | 22.04.2010 11:21

И аз както другите нямам никакво самочуствие заради размера на моя пенис. Аз съм на 15 години и члена ми е 11.5см. Моля Ви кажете ми какво да правя? И дали цигарите пречат на развитието на пениса ми? Прочетох всички мнения и относно дебелната е екстра, твърд е също, но дължината... Моля Ви помогнете ми.. Благодаря предварително! :oops:
    от Mek | 18.11.2009 10:58

Добре дошъл във форума отново, Д-р Цончев! Дълго време не споделяхте мнения в този раздел. На мен специално много ми липсвахте! Вашето мнение е важно за всички от нас! Моля Ви, вземайте отношение по-често! Хубав ден!
    от Доц. д-р Цончев, дм | 18.11.2009 01:23

Вероятно от преди откриването на парите и друго....
    от Доц. д-р Цончев, дм | 18.11.2009 01:22

Всъщност с това се правят пари от хилядолетия.....
    от Mek | 16.11.2009 23:22

Поредната надежда за наивници. Добре са го измислили да вземат на глупаците парите.
    от ivankata90 | 16.11.2009 21:52

Виж сега - не се притеснявай толкова - винаги има начини. Аз например попаднах на един сайт и сега вече съм много по-доволен от парчето си. Нщо не ти пречи да пробваш - не е нужно непременно да лягаш под ножа, за да си го уголемиш. Link беше ако не се лъжа, така че действай смело
    от д-р Цанко Стефанов | 27.10.2009 19:12

Минимално, да, но за повече от 2 сантиметра не си мечтай. А рядко и дотам стига. Просто си минал възрастта.
    от mastino | 27.10.2009 18:28

Вярно ли е че обрязване може да се постигне минимално увеличаване(след парафимоза).На 21 години съм
    от д-р Цанко Стефанов | 27.10.2009 18:18

Арабите имат късмет в това отношение, защото от малки ги обрязват и пенисите им растат на размери и предвид това, че почти по всички арабски страни е топло и горещ климат, ходят предимно с къси гащи, което не предизвиква стягане и респективно намаляване на размера, ами напротив - стабилно увеличаване. иначе ако видиш арабин, живял от ранно детство в България, ще видиш, че говорим за стандартен инструмент. ;) П.п: Доста от мненият ана томахавката ги споделям. Важно е самочувствието. Лошото е, че момичетата, които си търсят секс в партньорите, намаляха. Основно за пари се търсят, коли и темподобни екстри. Другото е ей така.
    от channaoui | 13.10.2009 11:46

мите и аз не харесвам вулгарен език (по принцип но томаховката беше много точен с израза блъскай здраво и примера с бабата също] трябва да ти кажа че допреди да срещна сегашният си съпруг, най-страхотния секс беше с мъж чийто размер би ти се сторил смешен :lol: но както каза томаховката блъскаше здраво, допреди това живеех 7 години с бившия си съпруг който разполагаше с доста приличен инструмент но с него никога не бях стигала до край- :roll: странно нали... сегашният ми съпруг когото ве4е споменах е арабин а тук вече говорим за тежката артилерия където база за сравнение няма ! бях доста откровена но се надявам да съм те успокоила включвайки чисто женски житейски опит
    от | 22.05.2009 21:54

никой не знае дали ще ти порастне. по принцип щом ти самият все още растеш значи има логика и пенисът да порастне. все пак не си завършил развитието си все още.
    от Dencho | 22.05.2009 16:34

Аз съм на 16 и тежа 50 кг и пенисът ми е 12 см добре ли е за моята възраст? Притеснявам се че ми е малък ?дайте някъкви съвети дали ще ми порасне или вече е трябвало да ми е по голям? :roll:
    от Help_pls | 19.05.2009 13:15

аз съм на 18 и ми е много малък -12 :( ако можете да кажете как или с какво да си го уголемя 10х иначе е много гадно никакво самочувствие не ти дава... а пък ме е срам да ходя по доктори . Нещо хормони можете ли да ме посъветвате ?
    от tomahovkata | 08.02.2009 11:28

Склонен съм да се съглася с написаното от mmmiiilll. Ако приемем, че мъжът си мери члена от корема до самият му край, разстоянието при затлъстелите ще бъде по-малко, което ще създаде илюзията за по-къс пенис. Като отслабне 20 кг, коремът се стопява и повторното мерене ще отчете по-дълъг пенис. Само че, пенисът се мери от основата му до самият му край, а не от корема. :lol:
    от | 08.02.2009 07:57

ха ха ха, виж сега, аз съм 65 кг., и по принцип бих искал да си добавя +2.5 см, към инструмента, обаче ми се струва че ако сваля 20 кг, т.е. стана 45 кг. може и да не съм жив, нещо прекалено малко ми се струват тези килограми, така че май ще се въздържа от тази формула, но и за някой, който практически може да свали тези килограми, абсолютно не вярвам, че пенисът му ще се удължи с тези сантиметри. виж, потентността може да се подобри, но размерът май няма да се промени. това е само мое мнение, разбира се, който иска нека пробва. 8)
    от mmmiiilll | 07.02.2009 23:48

Бях чел в един сайт за теглото и влиянието му върху дължината на пениса. На всеки 20кг свалени - + 2,5 см :twisted: Разбира се това са неща при които при някой ще помогне, но на друг няма да донесе ефект. Тъй де, дръжчиците около корема, ако ги има е желателно да се превърнат в плочки, а знае ли човек, една сутрин и може би доста добра изненада ще открие под бельото, а и изобщо за да е твърд си изисква и да се поддържа някаква форма. Основното нещо обаче е горната глава, и ако всичко е наред с нея, и на долната ще и се подобри живота. :) :)
    от mitko23 | 05.02.2009 21:44

:lol: оки братлета много ми помогнахте със отговорите си
    от tomahovkata | 05.02.2009 09:54

Юлияне, не ти се сърдя! Ти си младо момче със своите разбирания. Що се отнася до сексуалния ми опит, трябват ти няколко живота да ме достигнеш /не говоря за размера/. Аз нямам вулгарен език. Просто наричам нещата със собствените им имена. По са достъпни за хората. Защо да кажа, че тази сутрин съм онанирал, като мога да кажа че съм си направил чикия? Така всеки може да разбере за какво става дума. Ти казваш: "Мите, моля те не слушай такива идиоти като томаховката...." Нима думата идиот не е вулгарна дума? Всички използваме такива думи и то е нормално, понеже ако погледнеш в речника ще прочетеш, че едно от значенията за вулгарен е: "народен, местен (за език)". Мите, не се страхувай батковото. Нахлузи презерватива и проникни в един от създадените за целта отвори. Сега ти е времето. Нека да ти кажа какво е казвал един мъж пенсионер: "Когато имаше с какво, нямаше в какво. Сега, когато има в какво, няма с какво". Това е за сега. Томаховката

Напиши отговор
65 намерени, страница 1 от общо 2