Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | слаба ерекция, бързо сършване :? :? :? :?

Напиши отговор
  • RE: слаба ерекция, бързо сършване :? :? :? :?
    от Милан | 26.03.2020 16:30

Понякога по време на секса на определени пози просто ми спада и не мога да продължа?на какво се дължи?дали може да е защото не правя често секс може би два три пъти на месец и губя практика?много скунфузно става
    от pishinsaigi86 | 05.05.2019 08:38

Таблетки за ерекция - Link Лично съм го ползвал и много ми помогна.
    от Mona23 | 21.04.2019 13:14

Ето тук го има хапчето Link има и други подобни
    от Mona23 | 08.01.2019 13:51

Препоръчвам хапчета за ерекция Купидон Cupidon Изключително бързо действие имат и са безвредни
    от Never Mind | 07.01.2019 00:10

За забавяне на ерекцията помагат антидепресанти, защото проблемът идва от главата. Такъв антидепресант е Езобел. Той е със страничен ефект забавяне на еякулацията. Така е, защото ми беше изписан за депресия от психиатър и докато го пиех при самозадоволяване свършвам за 10 минути, а преди за 2 минути. Случайно един познат каза,че го пие за обсесивно-компулсивно разтройство и от него нямало свършване.До 5 пъти повече време издържаш в сравнение с времето,когато не си пил антидепресанта. Консултирайте се с психиатър и може да разрешите проблема.
    от Марияна | 30.10.2018 14:02

Мъжът ми имаше проблем с ерекцията, и опитваше какви ли не таблетки, химии и разни такива, докато не откри билкови - ErectOn се казват, и си ги взима от тук Link Най-хубавато е, че са наистина безвредни, а и откакто ги взима, нямаме проблеми в леглото :)
  • Re: слаба ерекция, бързо сършване :? :? :? :?
    от Anna | 20.01.2017 07:23

Таблетки за ерекция – MOD Edit .Лично съм го ползвал и много ми помогна.
    от GEORGI IVANOV | 16.11.2015 18:37

Здравей! Защо не пробваш с тези орални желенца за ерекция от типа на Супераграта - МакаГра! Напълно безвредни са и са на билкова основа! Аз вече ги пробвах - много съм доволен от резултата който дадоха при мен освен това нямат никакви странични ефекти! Няма да съжаляваш! :P :P
    от krasimir | 06.01.2015 21:47

решен съм и от къде да си взема суперагра,някой който си е поръчвал да ми каже моля??
    от Darin | 24.04.2014 17:30

Вземи си SUPERAGRA желе и проблеми няма да имаш! :P
    от Георги | 26.09.2013 16:51

menndosa, става въпрос за пиене на анти депресанти само преди секс. Не става въпрос за ежедневен прием. В такъв случай няма опасност от привикване. Да напомня, че сексолозите ги предписват в такъв случай.
    от menndosa | 25.09.2013 20:02

Съветвам Ви да не ползвате никакви лекарства без препоръка от лекар! Особено антидепресанти!!! Вярно е, че антидепресантите имат ефект при преждевременната еякулация, но това не е решение. Някои антидепресанти предизвикват зависимост при продължителен прием, което е нож с две остриета ако нямате душевни проблеми.
    от jerrymaguire | 17.07.2012 22:30

Може би е от стреса...все пак родителите са били наблизо :) Ако обаче нещата не се оправят, не е зле да си пуснеш едни контролни изследвания на еякулат. Задължителни са за всеки, който води полов живот! :)
    от Hesoyam | 17.07.2012 22:00

естествено! :)
    от jerrymaguire | 17.07.2012 19:56

А ползвахте ли презерватив?
    от Hesoyam | 17.07.2012 17:01

Мии не бих казал нещо особено маа последните 2 седмици 3 като едната само ми духа. Броя и горепосочената мацка. ;) Ама постоянно ако не да го прайм сека веяер почти с различна се забивам, колкото тъпо и самодоволно да звучи.
    от jerrymaguire | 17.07.2012 14:28

Едва ли си обърнал резбата! :) Колко бройки си имал последно време и с колко от тях си го правил без презерватив?
    от Hesoyam | 17.07.2012 14:14

Здравейте, изчетох по голямата час от информацията по горе и нищо не можа да ми даде оговор или поне насока към решаването на моя проблем а именно: На 19 съм и до сега никога не съм имал проблеми с ерекцията, даже напротив :D, но преди няколко дена ми се случи нещо много странно! Една моя стара приятелка ме покани у тях, тя е доста по голяма на 22. Отидох у тях и странното беше, че не беше сама, а в къщата бяха сестра й, баща й.... Зъбихме се в нейната стая и извднъж тя ми се нахвърли, нещо което не ме смути тъй като тя е страшната мацка! Натискахме се сигурно 1 час и имайки предвид кой беше в къщата освен нас, и тя и аз знаехме, че нямаше как да го направим... , НО СЛЕД КАТО ПРИКЛЮЧИХМЕ С НАТИСКАНЕТО (ЦЕЛУВАНЕ ЛИЗАНЕ ...) АЗ ОСЪЗНАХ ЧЕ ДОРИ НЕ СЪМ ГО ВДИГНАЛ НА 50%........... ?!??! Другото съмнително е, че напоследък въобще нямам желание да се занимавам с жени докато преди като мине примерно неква мацка на улицата се почва ,,Малее ако ми паднеш ... ,, :D :D :D Сутрешната ерекция си я имам само където съм изгубил желание... :D Само се молим да не обърна резбата! :D Мерси предварително! Не бих казал че съм особено притеснен, защото съм сигурен че ще отмине. Проблемът може би идва от това, че цял живот ми се е правило секс а напоследък се навъдиха много бройки ЗА КОЕТО НЕ СЕ ОПЛАКВАМ. Благодаря още веднъж и нека формата в който съм написал допитването си към вас не ви кара да си мислите че е някаква шега! Сериозен съм! :D :D
    от | 01.02.2012 00:15

микомакс е лекарство за лечение на гъбички!
    от Plamen | 31.01.2012 21:33

Живко,недей да се тровиш с антибиотици за Мико и Уреаплазма. Има едно лекарство,което се казва Микомакс. Пие се 1 месец,по 1 капсула на седмица. Не на ден,а на седмица. Аз така изчистих и Мико и Уреаплазмата. И мойто мнение е,че проблема не се корени в Инфекциите, а те само утежняват подлежащо заболяване,я на Прастата,я на ГЕНИТАЛИИТЕ ИЛИ неврологично,съдово или хормонално. Причини за загуба на Ерекция и Либидо,много. Обаче Уролозите са доста назад в лечението на сексулни смущения и ни пълнят главите само с Хронимен Простатит. Не,че и него знаят как да лекуват де. Нито знаят как да спрат неспирните Инфекции,нито пък знаят какво точно причинява загуба на Либидо и Ерекцея.
    от Plamen | 31.01.2012 21:20

Постът е за Ива.
    от Plamen | 31.01.2012 21:18

но е,че гледаш по-бавното свършване и е разбираемо защо е така. НО,АКО ЩЕ ВЗИМАШ НЯКАКВО СЕРИОЗНО ОТНОШЕНИЕ ПО ВЪПРОСА,ЧЕТИ ВНИЛАТЕЛНО ПОСТОВЕТЕ. Човекът ти е написал,че има слаба ерекция. Това му е проблема,а не бързото свършване. Бързото свършване е проблем за теб,но ако ще взимаш отношение,първо прочети за някои особености на мъжката Полова система,след това чети внимателно и чак тогава взимай отношение. Иначе сачо спамираш темата с глупости.
    от ff | 05.07.2011 14:14

За понижено либидо и слаба ерекция съм опитвал няколко неща и смятам, че следните имаха доста силно влияние. Л-аргинин - Аргининът, като директен прекурсор на азотния оксид, разширява кръвоносните съдове и води до по-засилен приток на кислород към всички мускули, вкл. и сърцето. Аргининът е познат също и със свойството си да подобрява еректилната функция. За спортистите ползите от аргинина се изразяват като повишен кръвен поток и по-висока работоспособност. Трибулус - Активното вещество Трибулус (Tribulus) се извлича от билката Трибулус Терестрис (Tribulus Terrestris), богата на стероидни фито сапонини, алкалоиди и флавоноиди. Трибулус (Tribulus) се използва за увеличаване на собственото производство на тестостерон. Екстрактът от Трибулус (Tribulus) стимулира производството на лутенизиращ хормон, който влияе пряко върху производството на тестостерон в тестисите. Наблюдава се увеличаване на тестостерона до 40%, повишеното му ниво оказва положително влияние върху увеличаването на мускулната маса и сила. Трибулус (Tribulus) се използва и за повишаване на жизнения тонус и издръжливостта, за повишаване на потентността и възстановяване на нормалният хормонален баланс (обикновено след стероиден цикъл, когато собственото производство на тестостерон е потиснато). Витамин Е - Витамин Е (Vitamin E) подобрява функциите на имунната и сърдечносъдовата система. Витамин Е (Vitamin E) е изключително необходим за тъкани, които се нуждаят от повече кислород като сърцето, мозъка, половите органи. Скоро си взех и едни силни мултивитамини за спортисти - Anavite на Gaspari Nutrition - макар че не пия пълната препоръчана доза, предполагам че някоя от допълнителните съставки играе доста положителна роля: - Carnipure ™ (Ел-Карнитин Тартрат) в научни изследвания показва положителни ефекти като вдигане на нивата на азотен окис и увеличаване гъстота на андрогенните рецептори. - ANAVITE включва в себе и 3 грама дневно доза Бета-Аланин - силна аминокиселина, която в изследвания показва засилване и в аеробната и анаеробната подготовка и постижения на спортистите. Не съм ги пил в комбиниция, за да мога да преценя дали имат положително въздействие поотделно. Може би някои от тях действат на един и същ принцип, но от това което съм чел, не виждам никакъв проблем да се вземат едновременно. Купувал съм продуктите само от реномирани производители.
    от Pepo_71 | 01.06.2011 15:40

УРА!!
    от Misho | 08.05.2011 21:13

по лесно става..!!!
    от Misho | 08.05.2011 14:10

За ерекцията ми сега - по следно става и по бързо, средната твърдост е 90%, ПЕ ми се подобри, несвършвам толкова бързо, всяка сутрин имам ерекции и почти винаги са доста твърди, по време на секс се полу4ава така че да ми спада,, но това е след съм свършил 1 път! Ал-банди, най вероятно увеличената простата пречи на ерекцията и дано да е така защото не си преставям как уреаплазмата ми уврежда невите...
    от al_bandy | 08.05.2011 13:49

Живко, в какво се състои подобрението ти в ерекцията? Успяваш ли да докараш твърдостта вече до 100%, да не спада по време на акт и да можеш да повториш акта? Според мен не е много ясно дали самите бактерии пречат на ерекцията или по-скоро увеличението на простатата, предизвикано от нахлуването в нея на тия гадини, но така или иначе двете неща са свързани и трябва да се требят до крак гадовете. Щото тези, които нямат увеличена простата, си правят секс нормално дори с наличието на бактерии, особено трихомони, видно от мненията им тук - това е моята логика, може и да бъркам. Така или иначе едва ли някой уролог ще ни го каже това, по-скоро сами трябва да се досещаме. То и аз все по-често изкарвам първия път акта докрай, особено като пийна алкохол, но има много какво още да се желае до връщане на предишната форма. Като че ли на периоди са нещата при мен с ерекцията - ту се подобряват, ту се влошават. Дано ти помогне физиотерапията на простатата, при мен не помогна, и не виждам смисъл да правя повторно 10 такива процедури. И още нещо, Живко - внимавай с антибиотиците - да не се окаже, че гониш едно, то да се появи друго - може да ти докарат дисбактериоза с наличие на други бактерии, да ти разбият стомаха и т.н. не дай боже. Ако нямаш бактерии, ги спирай. Иначе освен Алое Вера, се замислям и за Гинко Билоба, също действа съдоразширяващо и би могло да подобри ерекцията. И Сао Палмето като облекчаване на симптомите на увеличена простата също. Елано, ако не бъркам, ти имаше по-някое време хламидия, нали така? Направи ли си контролни изследвания дали си я изтребил след приема на антибиотиците? При уролог ходи ли, простатата намери ли ти я увеличена? Много кофти е, че при обективно чисто изследвания след прекарана инфекция симптомите ни продължават, да се чудиш откъде ти е дошло. Възможно е да се дължи на недоизлекуваната инфекция при теб, причините за това явление са много, но за млади хора като нас повечето отпадат и горе долу тази с инфекцията остава най-важната. При мен е абсолютно същото положението - уж нямам и следи от инфекцията вече, чисти резултати, обаче ЕД си стои в някаква степен, и също не вярвам да е на психическа основа само. Трябва обаче някой корифей в урологията да обясни при чисти изследвания за бактерии, липса на симптоми като често пикаене и т.н. как се преодолява ЕД като вторична последица от уроинфекция и/или простатит.
    от Misho | 08.05.2011 12:35

Корена на проблемите ни е в инфекцията! По някакъв начин бактерии се бъркат в еректилните ни функции! Аз лично изпих супер гига мега много антибиотици срещу уреаплазмата (доксициклин поне 1 месец и Рулид поне 25 дена) и ако съдя по ерекцията мисля че значително съм я изтребил. Останаха ми още 2 дена на Рулид и ще ходя да си направя изследвания да видя дали съм я изчистил. Ако съм я изчистил почвам физиотерапия на простата и засегнатите тъкани. Ще пия Алое Вера и много витамини. Алое Верата спомага за възстановяването на епителните клетки, а иначе уреаплазмата четох че се вселява в епителните клетки, а епителните клетки са един вид регенериращите клетки. Така че след изчистването на инфекцията е добре да се пие Алое Вера! Битката трябва да се води до края, докато и последната бактерийка УМРЕ!
    от ELANO | 08.05.2011 11:21

При мен нещата с ерекцията има некакво леко подобрение. Може и да съм писал затова не помня вече :). Независимо дали съм пукал виагра или не , първият път все по често ми става. Дори само от мисли се е случвало( макар че повечето е поливинчата). Но след първото изпразване(което си е сравнително бързичко), или ми е трудно да си го надървя , или наполовина, или спада докато съм в нея(дори след като съм употребил виагра). Просто в пениса не нахлува повече кръв. Не мога и немога да разбера защо преди първото свършване, се получава, а за повторение или поретване( по рядко) не се получава. Не мисля че е на психическа при мен. Незнам . Някой да изрази некакво мнение, че мойте вече се изчерпаха :) айде със здраве.
    от al_bandy | 07.05.2011 20:40

W630i, съгласен съм с теб за виаграта, има твърде много странични ефекти. Левитрата и циалисът поне на пръв поглед са по-безопасни откъм вредни ефекти и за доста хора са единственият начин да правят секс. По-добре с тях обаче, отколкото да се пробутват с рекламна цел "билкови" хапчета със съмнително качество и без никакъв ефект или пък да ти казват най-тривиалното и изтърканото- "от психиката е, не го мисли толкова, смени поза или партньорката" и други простотии в този ред на мисли. А за лекарите какво да говорим - та те не познават проблема в детайли, не търсят причините за него, рекламни лица са на Левитра и Циалис, какво да предписват, там цари пълно безхаберие?! Повечето не уважават себе си и професията си, камо ли пациентите си, претупват те през пръсти и те изпращат в кабинетите на психолозите, защото ЕД била на психическа основа и им е най-лесно да го кажат, поради това, че не им се занимава да търсят причините или просто нямат знания или умения за това. При някои може и така да е, но при други - не, но не може да се обобщава, че всички ще се оправят с мислене, психика и еднакви лекарства. Изобщо голямата част от уролозите не си правят труда да разграничават физически и психически основани проблеми с ЕД. Аз поне билкови хапчета и хомеопатични, които да ми повлияват добре ерекцията не съм намерил, затова пия левитра и циалис, друг избор нямам, от секса няма да се отказвам. От толкова уролози, андролози и сексолози никой не се намери да ми каже от какво ми се породи проблем с ерекцията на здрав, прав мъж като мен, нито съм имал депресии и нещо, което да ме подтисне психически, нито нищо. Но пък продължавам да търся причината и съм сигурен, че ще я намеря и отстраня някой ден. Някои хора правят грешката да не търсят причината за ЕД при тях, щото и на тях самите им е по-лесно с хапчетата. А повечето от тези, които са писали тук за билкови и хомеопатични препарати тук, си е чиста проба реклама на сайтовете им, да не кажа в 99% от случаите. При тая липса на контрол всеки може да си забърква каквито си иска препарати и да ги предлага за лечение на всякакви болести. Надеждата ми е в чистите билки да подобрят положението, но засега също не съм намерил такава, а съм изпил доста.
    от w630i | 07.05.2011 13:23

Незнам,ама според мен никой уважаващ себе си лекар ,не би препоръчал на млад човек виагра.
    от al_bandy | 06.05.2011 15:34

Никъде няма отзиви в български сайтове, че някой е пил този Вигор 300 и самолетът му е имал дълъг полет...Дет се вика, българи сме, все някой щеше да се похвали и да го напише някъде. Три дни да те държи лекарство на билкова основа, без да е химия, хмм, и на мен мнението на Cepelin ми намирисва на реклама. Билковите продукти обикновено се пият дълго време - седмици и месеци, за да повлияят на ерекцията, и при едни има резултат, при други - не, а това да действа само след 40 минути...Ако беше така, да е изместило Виагра и Левитра по продажби, нали уж е по-безвредно, а няма данни това да е станало...
    от ELANO | 06.05.2011 15:07

Бреййй, Vigour 300 държал по 3 дена , то това по-добро от циалиса ще излезе, че и без никакви странични ефекти, айди бе. "cepelin" нещо, некав рекламен агент ми се струваш. Така ли е , или аз вече съм взел много да не вярвам ;)
    от porko | 23.08.2010 19:32

Ей сега видях откога е темата.Съжалявам.
    от porko | 23.08.2010 19:26

Оспамихте на момчето темата.А то просто искаше съвет.Срамота.Но и аз не мога да те посъветвам.На 56 години съм,диабетик и не,че не ми се е случвало,но още имам сутрешна ерекция и се справям за сега не зле.Понякога,обаче,ползвам левитра 20 мгр,като я режа на 4.Трябва да имаш ерекция,за да я задържи левитрата.Или по-точно сексуално стимулиране.
    от vyk | 08.09.2008 22:48

Така е, ама разбирането на проблема, не води до мигновеното му изчезване... Така че, спестилакардиите:) Хората знаят, какво и как, но им трябва време, както и на мен трябваше:)
    от magi_rad | 05.09.2008 10:05

Повдигна ми самочуствието... :lol: :D :lol: Не съм мома....Много от сексуалните смущения зависят от психическата нагласа....
    от SS- | 05.09.2008 09:47

Моме,за да влизаме и да си пишеме тука за разни химикали,явно имаме някакви сексуални смущения.Това е, че не мога да разбера за себе си дали са на психическа или на физическа основа...И за това се прибягва до виагри и т.н.
    от magi_rad | 04.09.2008 22:00

НЕ мога да разбера защо ви е тая Виагра ,не можете ли да водите нормален полов живот и без нея.ЗА Трибестана -не ,няма да има проблем заедно с Виаграта.
    от SS- | 04.09.2008 12:14

OOo stana zavarkata!!! :wink: A da vi pitam dali 6e ima nyakuv vreden efekt,ako dokato priemam tribestan si vzema i edna viagra(100mg) predi zanyatie? :)
    от retired | 03.09.2008 21:06

:D :lol: :lol: Не зависи само от мен! Има жени, които трудно свършват, а и такива които на минутата са свършили :wink: Едва ли ще се разкриеш, но то има и ЛС за целта :lol: Хубава вечер!
    от magi_rad | 03.09.2008 20:34

:lol: :D :lol: Имаш чувство за хумор....ами то зависи от тебе..... :lol:
    от retired | 03.09.2008 20:28

До magi_rad: Можете ли да ми помогнете по този въпрос и ако ДА каква ще е продължителността ми на потене при Вас :wink:
    от magi_rad | 03.09.2008 17:05

До Retired-вие мъжете ако не се качите върху жена само няколко дена и започва да ви боли навсякъде ,най-вече в тестисите,така,че това потене ви е необходимо.... :lol:
    от retired | 03.09.2008 14:20

Аз пък съм на мнение, че след като трябва да доставяме удоволствие на жените, те да си берат грижа за "вдигането". Не стига, че ще трябва да се тъпчем с алкохол или разни химикали, ами трябва пък и да плащаме за съответните медикаменти /Виагра и т.н./! Егати логиката! Мисля, че най-разумното е следното: идва обекта, който иска да бъде задоволен, носи хапчето, изпивам го и я задоволявам. Може ако иска да донесе и вибратор! На мен ми е най-изгодно да направя няколко фрикции с дълбоко проникнал член във влагалището й, да свърша. По този начин съм облекчен и излишно потене не ми е необходимо. Какво, да се кача и да я блъскам като магаре с часове? Човек трябва да бъде практичен не само в живота, а и в секса. Какво мислите?
    от SS- | 02.09.2008 20:56

Трибестана се взима без рецепта предполагам,смисал действа универсално? Някой ще сподели ли впечетления от ползването на виагра и в коя разфасовка...
    от DJuDJk0 | 29.08.2008 01:17

Taka Kakto i az Kato Was Mn Byrzo Swyrshwam... Tolkowa li Ne moje da Se pRomeni Towa Wzimam Narkotici.. w Smls.. Amphetamini Extazy-Bonboni PRedi Sex... Pomaga Za 1-2-3 min.. a bez tqh na pEtoto IZkarwaNe i Wkarwane i Sym swyrShill wecHi.. bHti.. TSHaka... :roll:
    от plus_bg_83 | 22.08.2008 18:14

здравейте, Искам да споделя един аматьорски коментар. Не ме съдете. Сега се усетих че писах повече отколкото е необходимо. Никой не е длъжен да чете началото. Казвам това което е важно за споделяне чак на края :) Щях да пиша в по долната тема за Бързото свършване, но гледам 4е в тази има по скоршни коментари. На 25 съм. Щом съм тук значи и аз имам същите проблеми, предимно бързото свършване. Никога не съм пил никакви неща. Пия, използвам разни комерсиални каркотици 5,6 пъти в годината, пуша (никога не съм пробвал да ги отказвам), преди около две години спрях 7-8 годишната си напушена серия. Въпреки че съм на 25, имам само 5 години стаж, предимно със сериозни жени(7-8). Демек доста съм назад с материала. Просто съм от хората които не ги бива за забивки за 1 нощ. Аз ако стане веднъж и жената е ОК със сигурност ще искам да я видя пак. Та, по темата. Проблема ми е че вече от година и нещо съм със страхотно момиче(26) и двамата от нищо не се притесняваме и доста се обичаме. Обаче аз свършвам бързо повечето пъти. Сигурно се броят на пръстите на ръцете ми пътите когато съм издържал повече от 10 мин. Като все си мисля че ако секса е качествен и не смятаме увертюрата във времето - 10 -15 мин е доста добре. все пак повчето клипчета които всички сваляме и гледаме са с такава нормална продължителност. Много се чудя на приятели който разправят - е снощи 4 4аса. е и да лъже тои трябва поне 2 от тях да е прекарал вътре в нея.... Ама наистина повечето пъти докато го правим просто изведнъж осъзнавам че няма накъде - поглеждам я сериозно и заявявам нещо от сорта - НЕ мога повече, или Това беше = и 1 сек след това вече се сещате какво става. Аз си мисля че цигарите много пречат. незнам защо сигурно защото те на всичко пречат. Даже и сега докато пиша това пак сам запалил :oops: Дали това е така. Някой да има мнение по въпроса? Аз не съм опитвал да ги отказвам. Нещо ми е слаба волята а им и се пуши мама му стара. Всички знаете че при употреба на алкохол нещата се променят и при двата пола. Още преди да знам какво е секс един Батко ми беше казал за Мастиката 4е много е добра за целта. Аз споделям от личен опит това. 2 облака с 1 бира/или просто вода или газирана ябълка и после сам приятно пиян и секса е страхотен ... и дъъълъг. Може и само 2,3 мастики с айрян (популярно и приятно за лятото). Ако искате опитайте и споделете ;) Колкото до ерекциятя аз започнах да взимам "комерсиалните" наркотици само когато тя е в цикъл или има наистина добро парти. Иначе се въздържам. Секса е много по приятен. Тъпото е само че искам така да е и когато съм напълно трезвен, а не като последния път да свърша за по малко от 5 мин.
    от женшенът | 20.08.2008 22:04

:!: :!: доволен ли си от виаграта сподели впе4етленията си :)
    от kmd | 20.08.2008 19:34

Drugari,muchenici....:)moje da se kaje che i az sum minal po tozi put....tribestan...jen-6en...viagra...sama tova sum probval,nooo iskam da vuveda nova gledna tochka,a imenno... ...ot dulgo vreme imah stoma6ni problemi,koito kato 4e li se okazaha "gastrit"popro4etoh za le4enieto mu s dieta i ot 2 dni q spazvam striktno....bez gazirano,kafe,4ai...abe samo voda i vareno i pe4eno.... samo4uvstvieto i Drugoto"se vurnaha kato s magiq............!!!! tova ot men!i kusmet i uspeh na vsi4ki

Напиши отговор
65 намерени, страница 1 от общо 2