Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Странен сърбеж и зачервяване

Напиши отговор
  • RE: Странен сърбеж и зачервяване stovistovi@abv.bg
    от stovi | 17.08.2022 17:01

Здравей, какво стана отшумя ли зачервеното за няколко дена, това може и да е от козметика или праха за пране. Пиши ми на stovistovi@abv.bg
  • RE: Странен сърбеж и зачервяване
    от Vespasian | 13.08.2022 18:14

Не се бръснете долу поне за две седмици. Посетете кожно-венерически специалист за всеки случай. Той най-сигурно ще знае какво е и какво лечение да предприемете.
    от Marto | 13.08.2022 15:08

Да, винаги
    от Vespasian | 12.08.2022 07:05

Преди появата на зачервяването правите ли секс, бил той и обезопасен с кондом?
  • Странен сърбеж и зачервяване
    от Marto | 11.08.2022 13:12

Здравейте. На 20 години съм и от няколко месеца имам странно зачервяване и много силен сърбеж над ствола на члена ми. Появява се през няколко дни, като тогава сърбежа е особено изразен, а в друго време кожата е напълно спокойна. Това зачервяване обаче остана постоянно, като и то е ту ярко, ту по не се забелязва. Не мисля, че може да е от контакт или от бръсненето, защото е само там, като ивица около члена. Хигиената ми също е добра и не е от това, дори след миене, пак е същото положението. Като засърби много го мажа с фенистил гел, който успокоява кожата за малко и няма траен ефект. Прилагам и снимки, за да стане по-ясно. Link Link

Напиши отговор