Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Нисък тестостерон - 26 годишен

Напиши отговор
  • RE: Нисък тестостерон - 26 годишен
    от д-р Димитров | 21.07.2021 22:25

Отидете на преглед при лекар, възможно е симптомите да се дължат на друго състояние.
    от Kiril | 21.07.2021 11:52

Защото се чувствам много зле. Имам почти всички изброени симптоми на нисък тестостерон. Понякога, това че нивата на тестостерон са в нормите, не значи че спрямо твоето тяло, не са ниски индивидуално за самият теб.
    от kevin | 19.07.2021 07:34

Това са референтни стойности, които са норма и показват, че всичко е в ред, а твоят резултат е такъв. Не разбирам за какво искаш да пиеш хормони???
  • Нисък тестостерон - 26 годишен
    от Kiril | 18.07.2021 12:36

Здравейте, през последните години имам всички симптоми на нисък тестостерон - ниско либидо, слабост, ниска мускулна маса, депресия, разсеяност и т.н. Направих си изследвания и установих, че тестостеронът ми е 460 ng/dl, а границите са от 210 ng/dl - 910 ng/dl. Дори и да не е под долните граници, аз си се чувствам проблемно с 460 ng/dl. Можете ли да ми препоръчате, кой вид тестостерон да употребявам, в какви количества и през колко време? Може ли да поддържам едни нива на около 800 ng/dl, като си го бия постоянно завинаги? Също така, как да се инжектирам?

Напиши отговор