Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Странни лилави петна под повърхността на препуциума

Напиши отговор
  • RE: Странни лилави петна под повърхността на препуциума
    от ivelin-90 | 15.01.2021 18:45

Благодаря ти за споделянето и съвета!
    от BobiK | 15.01.2021 10:53

*Ивелин извинявам се за грешката.
    от BobiK | 15.01.2021 10:52

Здравей, Имелин, Лично на мен ми прилича на петна като слъчево изгаряне, но се консултирай с дерматолог. Имах подобни преди 2 години и аз се пекох гол без да слагам слънчева защита. Направих консултация и ми казаха , че е слънчево изгаряне на кожата понеже долу е много по нежна, сега мажа с фактор 50+. Отнема доста време да се оправи, хидратиращи кремове или кокосово олио/ масло. Но пак казвам направи консултация с дерматолог за да ти предпише правилни кремове.
  • Странни лилави петна под повърхността на препуциума
    от ivelin-90 | 14.01.2021 17:03

Здравейте! Казусът е следния: На 20г. съм. През лятото малко прекалих със излагането на слънчева светлина, а аз предпочитам да се пека чисто гол. В края на сезона под повърхността на препуциума ми започнаха да се образуват лилави петна, след което прекратих слънчевите бани. Петната обаче си останаха. Не ме сърбят, не изпитвам дискомфорт, няма болка при уриниране и при полов акт. Възможно ли е от слънчевата светлина да се е увредила самата тъкън и да не може да се възстанови или проблемът е друг? Прикачвам снимки: 1. Link 2. Link 3. Link Предварително Ви благодаря!

Напиши отговор