Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Точки/обрив по главата на пениса

Напиши отговор
  • RE: Точки/обрив по главата на пениса
    от ГеоргиАлекс | 17.07.2019 17:08

И при мен ги има понякога , сами минават . Вероятно протриване. Определено обаче не са гъбички. влажна среда обаче им пречи да се скрият бързо. Вероятно от прекалено миене също е възможно нещо като алергия.
    от kristiyan92 | 17.07.2019 15:17

Eто от супер близко с качествен апарат. Личат си много добре. Link
    от kristiyan92 | 17.07.2019 15:00

Явно, никой не може да помогне, но проблемът си остава. Кажете поне към какъв лекар да се обърна? Когато се появят отивам веднага, иначе с направление докато ми дойде реда се скриват. Нямам сърбеж,дразнене, отделяне на течност, както и полови контакти без предпазител. Доста са бледи, почти незабележими. Най-вероятните причини за мен си остават - прекомерна употреба на сапун(изсушаване), протриване (спортист съм тичам доста), както и някоя инфекция в следствие на изпотяването. Link
    от kristiyan92 | 18.06.2019 15:38

Писна ми. Не ми минава. Ходих на кожен лекар, когато писах темата - каза не е страшно даде ми едно мазило, вече му забравих името мазах се и на вторият ден се махнаха. След това обаче все ми се появяват, вярно по две-три точици, но все пак ги има. Забелязвам, че най-често се появяват след секс или мастурбация. Явно триенето ги предизвиква. Чудя се вече към какъв лекар да се обърна. Съвети?
    от kristiyan92 | 04.03.2019 18:25

Eто снимка на проблема. Link
    от kristiyan92 | 03.03.2019 10:13

За съжаление не мога да приложа снимка, защото са доста бледи и не се виждат на снимка. Цвета им е много близък до естественият цвят на пениса. Интересното е , че сутрин когато пениса е сух са най-видими и най-зачервени, след като стана и го измия почти изчезват.
  • Точки/обрив по главата на пениса
    от kristiyan92 | 03.03.2019 10:06

Здравейте. Имам проблем. Преди 5 дни ми се появи нещо като зачервен обрив на главата на пениса. На другия ден се скри, след това се появиха нови на друго място. Цял живот си мия пениса с обикновен сапун бочко смрадлика, оня ден се къпах направо във фитнеса с душ-гел(в него са ми най-големите съмнения) и май май се престарах с минетео с въпросия душ гел точно в областа на пениса. Мисля, че съм си докарал проблема от прекалено миене...Нямам сърбеж, парене, не съм правил и секс без предпазни средства. Визуално не мога да си го гледам нищо, като съм в ерекция почти не личат. Прилагам и снимка. Моля за съвети, лекар да посетя чак в четвърък.

Напиши отговор