Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Сърбеж и още нещо

Напиши отговор
  • RE: Сърбеж и още нещо
    от depetkov | 12.01.2019 15:46

Болка в тестисите, слаба ерекция и болка в кръста за какво ти говори? Бягай при уролог и пускай сперма за микробиология.. може да имаш възпалена простата
    от ivanov | 11.01.2019 21:43

Направих си изследвания на Тестостерон и Пролактин Пролактинът ми е много завишен. 524.5 mIU/L при стойности 86.0 - 324.0 Тестостеронът е окей 20 при 7.6 - 31.4 Що ходя сега при ендокринолог. Просто имам проблеми всякакви.. Депресия, никакво либидо, загуба на ерекция, умствена умора, болка в тестиса, вече и кръста почна да ме боли... Иначе има ли някой тук да го е имал това и какви предложения можете да ми дадете? Мерси.
    от Mecho | 07.01.2019 18:21

Ами мъжки това е сериозен проблем за възрастта ти. Моят съвет е да се обърнеш към уролог, защото само той може да ти помогне. Уви не знам къде около теб има добър лекар.И не се занимавай с разни хапчета и мехлемчета за ерекция (тип виагра, циалис и т.н.) освен ако лекар не ти каже.
    от ivanov | 07.01.2019 16:10

А и още нещо... Нормално ли е пенисът ми от известно време все да стои свит на няколко сантиметра? Сутрешна ерекция липсва. Не се възбуждам дори, нямам желание за секс и имам проблеми със задържането на ерекция. Някакви съвети и напътствия? Къде да отида на преглед във Варна, кой уролог ще ми препоръчате? Или On Clinic дали биха могли да помогнат?
    от Mecho | 25.12.2018 08:55

Здравей приятел, аз, подобно на теб, също съм с къса прическа. Такива пъпчици може да ти се появяват ако се бръснеш на контра. Попринцип аз лично от много време насам ползвам машинка за подстригване за целта, като ползвам нулева степен и така резултатът е на практика идентичен с бръснене. Виж обаче при мен не е имало сърбеж (или поне не помня). За другите ти проблеми се опасявам, че не мога да ти помогна.
    от ivanov | 24.12.2018 16:00

Другото, което е. От ляво под главичката на пениса винаги стои по-зачервено от дясната страна и се омазнява при еякулация, а от дясно си е ок. Това също не ми е било преди, на какво може да се дължи? Отделно левият тестис винаги ме боли като играя футбол или като леко го тупна с пръст. Имам операция от варикоцеле, ама така и не ми мина напълно и ми е некомфортно, Има ли решение този проблем? Благодаря!
  • Сърбеж и още нещо
    от ivanov | 24.12.2018 15:58

Здравейте! Да попитам нещо. Над 25 годишен съм. Бръсна се интимно от над 10 години. От около 2 месеца обаче имам някакъв сърбеж под пъпа в близост до пениса. Преди се бръснах интимно 1-2 пъти в месеца, понеже окосмяването не беше така интензивно. Сега като че ли ми се налага 4-5 пъти месечно, но след като се обръсна и след 4 дни получавам много голям сърбеж. Стават ми червени малко точици в интимната област, като малък обрив. Като се обръсна е ок за 3-4 дни, после пак. Преди не ми е било така, а от години се бръсна. Ще приложа и снимки ако се вижда нещо: http://prikachi.com/images/136/9467136A.jpg http://prikachi.com/images/140/9467140i.jpg http://prikachi.com/images/142/9467142v.jpg

Напиши отговор