Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Парене след секс

Напиши отговор
  • Re: Парене след секс
    от jerrymaguire | 17.08.2017 20:03

Хубаво е да се задействате възможно най-скоро и да посетите специалист. Хубаво е да се даде и еякулат за микробиологично изследване.
    Понеже мнението Ви е от преди две седмици, моля споделете има ли развитие с вашия въпрос?
  • Парене след секс
    от Тайна | 03.08.2017 22:06

Здравейте, за период от 12 месеца имах бактерии в урината, но взех пореден антибиотик и на последното изследване показа, че урината е стерилна. Реално имам подобрение, намалиха ми се повечето от симптомите като трудно уриниране, мътна урина и подобни, НО остана едно неприятно парене в простата след еякулация . Случи се така, че 5 дни не бях правил нищо и нямах никакви симптоми, обаче на шестия мастурбирах и почнах да чувствам парене в областа на простата r между тестисите и задника. На 8мия ден също мастурбирах и паренето отново се появи дори за по-дълго. после спрях 3-4 дни да си почина и паренето намаля. Възможно ли е да имам бактерии в простатата, без да ги имам в урината? И изобщо можете ли да ми кажете защо се получава така при мен? Ясно е, че трябва да ида на уролог и ще го направя, но моля ви за мнение и коментар.

Напиши отговор