Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от Ays | 04.09.2020 18:21

Аз мислех да ходя при него, но се отказах в последния ден. Стори ми се странна работа при него и го пропуснах. Правел даже и ПСР тестове... Ама на мен си ми излезнаха положителни в Окръжна.
    от Слаи | 04.09.2020 11:46

До всички във форума които имат положителни за Трихи от Чалашканов. Задължително си направете нови тестове на други места защото тоя лъже и мами хората
    от Слаи | 04.09.2020 11:23

Я сега пичове да направим равносметка. Искам да напишете колко хора са измамен от Трихомон Чалашканов
    от Слаи | 04.09.2020 11:08

И ся ко Васко е прав за всичко. Тия боклуци с тия Трихи лъжат хората. Поредното отрицателно за Трихи имам от НЦЗПЗ. Директна микроскопия, Тест за Антитела Елиса, и култорелни изследвания. Целия екип от паразитолози ми гледа матреала. Извод убиите копелето Чалашканов долния и мазен и гаден лъжец. Дано умре в страшни мъки това копеле гадно
    от Danjyyy | 01.09.2020 22:31

Хора пийте яко сребърна вода и запомнете ординазол + тенонитразол това е най успешната терапия за хронични трихомони това е извадка от клинично проучване на 360 човека разделени на 6 групи лекувани с различни лекарства с тази комбинация има 97.7 успешно излекувани това е в института по урология в киев
    от Васил | 01.09.2020 14:37

Иначе е хубаво, че пишем тук, да знаеш че не си сам, щото за тая работа не се споделя, още повече, че сме млади хора... Но наистина седнете и си подредете хубавичко мислите, както аз направих в един момент, щото ше се утрепете бе хора...
    от Васил | 01.09.2020 14:33

Също от инфламенда наистина има подобрение защото е имуномодулатор, но ако спрете го пиете повторно, няма ефект, както всички други хапове... Още един хикс. Ефектът със сигурност идва от граминекс, защото другите компоненти на лекарството отделно не дават ефект, пробвано. А който иска да пие дълго време "полезни" бактерии, не мерси. Пробиотиците са най-шарлатанската измишльотина, наскоро роднина, интернет медик, дето много чете без да разбира какво пише, се прецака от тях... Та схемата е да си пиеш ракията и ако няма за е*ане да си биеш ч*кията.. айде много здраве...
    от Васил | 01.09.2020 14:24

Продължавайте да лекувате най-вероятно автоимунен и неврологичен процес с антибиотици, накрая качете резултатите в сеир.бг, не разбрахте ли, че колкото повече лекари посещавате, толкова по-зле ще ставате, защото повечето ще ви назначат лечение, колкото да излязат компетентни, защото истината боли, а тя е, че патогенезата и лечението са абсолютен Хикс. Ясни са рисковите фактори за развитието и, ясно е, че е повече неприятно, отколкото вредно, ясно е че животът понижава качеството си сходно със всеки хроничен болков синдром, и до там... Защо поредните 100 лева грешни пари за изследвания и прегледи не ги дадете за бутилка качествен скоч, защо не пробвате да потичате и спортувате, и ще видите, че болката изчезва. Защо не се занимавате с нещата, които ви доставят удоволствие, а си пилеете годините в главоблъскане около една болест, която нито е особено вредна, нито е особено опасна, не може една болежка да обуславя живота ви. Всеки го боли нещо, включително и лекарите...
    от Danjyyy | 30.08.2020 02:18

Колеги търсяда закупя атрикан и ординазол 0883353693
  • IRE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от Ays | 20.08.2020 14:23

Ходете и се изследвайте в окръжна. Там правят посявка за трихомони на ТВ4 среда. На мен там ми излезна положителен! Тоя Чалашканов ми се струва, че не е читав.
    от diliogosh | 19.08.2020 22:33

Аз кат му видях тефтера, 1 нямаше /-/ за трихомони. Та и мене оттам ме засъмнява.
    от Трихомон | 19.08.2020 21:19

Тоя е най якия измамник Чалаша напълнихме му портфейла . Точно за нобелов чук е
    от Слаи | 19.08.2020 18:36

И ся кво бах мамо в БГ мъжете 60 % с хронични Трихи. Жените не искам да ги коментирам там нещата са трагични. Уролози те не познават нито тея паразити нито знаят как се лекува простатита. Имам 18 отрицателни посявки за Трихи при едни от най добрите микробиолози. Чалашканов е категоричен имаш си трихомони 10 теста имам при него. Или е най Големия Мошенник или трябва да му се даде Нобелова награда за диагностика. Нема Тъкъв Филм.
    от diliogosh | 19.08.2020 13:28

Та сега, пак се запъна таза и перинеума - щипане, болки етц. и започнах да пия Цитросепт + Инфламенд от месец и съм на 70% по-добре, но май няма да стане напълно и пак ще ходя при Чалашканов. Причината поради която пиша е, че не съм убеден че са Трихомони главната причина. При мен поне едното беше вирус със сигурност и така и не разбрах, дали не е главното. Сега, ако пак се оправя, ще пиша с по-окончателни заключения.
    от diliogosh | 19.08.2020 13:23

Абе, хора...дайте да намерим решение - като чета тука повечето оплаквания и перипетии, все едно аз съм ги писал. По-миналата година се влоших, след връзка с момиче - тежест в таза, парене и болки и ми беше доста замаяно и имах температура 37.2. Хвърлих маса пари по изследвания и лаборатории - беше ми омазнен черния дроб, възпалена жлъчката, възпалена простата и излезе, че съм изкарал мононуклеоза. След дълго търсене, намерих и д-р Чалашканов, който откри и трихомони. Пих Флагил, с много кратко подобрение. Намерих контакт във Франция за Секнол, но лекаря там каза, че дозата която ми е предписана тук от Чалашканов, може да ме убие и даде само 1 пакетче(трябваше 20 ако не се лъжа). Взех си алтернативата - Орнисид Форт, изпих го, после на своя глава пих 10 дни Микомакс и накрая 10 дни Изопринозин, което е противовирусно + Инфламенд за простата и бях добре цяла година, но след 2 месечно боледуване сега, пак се върнаха симптомите. Ще напиша и втори пост, защото свършиха символите тука :Д
    от Васил | 12.08.2020 10:40

Начи момчета, тинидазолът трябва да е синтезиран, когато луната е в първата четвърт и да му е баял индийски ходжа, освен това се взема в полунощ на 15-то число, стрива се на фин прах половин грам и се шмърка с тънка сребърна тръбичка, като на ум си повтаряш "О, велики Трихомоне, избави ме от тази ужасна болежка" поне 20 пъти, иначе не хваща дикиш... Елементарни работи, как не са ви ги обяснили. А те викат въобразяваш си, нищо ти няма. Не четат тия уролози... Спокойно, в следващия живот ще ви боли друго :)
    от savage | 29.07.2020 14:38

Здравейте Dtodorov, имате ли още от Тиберал.. моля свържете се ако има slavin_1@abv.bg Поздрави
    от Ays | 27.07.2020 12:36

Ново инфо от мен... Понеже някои хора тук нахраниха Цибалаб когато казах, че са ми изкарали положителни за трихомони на ДНК. След проведено лечение направих пак тест в Цибалаб който беше отрицателен, но повторих теста в Окръжна на ТВ4 среда и беше положителен!
    от Danjyyy | 23.07.2020 09:58

Колегата Dtodorov дай връзка да се чуем за тиберала 0883353693
    от Dtodorov | 22.07.2020 16:48

Здравейте, останаха ми ампули за един курс венозен тиберал, закупен от Швейцария - в срок на годност, с касова бележка и рецепта. При интерес моля да пишете.
    от Слаи | 20.07.2020 23:35

Е пак требва да пиша. Бях се за рекъл да не пиша ама пак ще пиша. Абе вие не спрете да снасят на тия идиоти Микробиолози. Ай стига бе къщи, апартаменти им купите. Нямате Трихомони аз ви го казвам. Боли ви от Простатита.
    от prostapak | 16.07.2020 14:06

В НЦЗПБ в София нещата стоят по следния начин (информацията е от преди година и малко): Отиваш в паразитологията, която се намира встрани в уличката към Докторска градина.Там се срещаш с един отегчен, пълен чичко. Разказваш му одисеята си и той ти казва как няма шанс да е останал и пукнат трихомон след такива лечения и как частните лаборатории мотаят и лъжат хората за пари. Казва ти да дадеш еякулат и до 30 мин. макс да го занесеш на 4-ти етаж в основната сграда (срещу Заимов), където ще му направят 3-на посявка и това бил "златния стандарт". Та с две думи: една бърза в кенефа (вляво от централния вход) качваш се на 4-тия етаж и оставяш пробата. Оставих я на една стажантка и я помолих за директна микроскопия. Момичето извика доцентката и тя ми каза че щели да пуснат бърз тест и посявка. Плащаш на касата долу (30кинта) и си заминаваш. Резултатите на място и ако имаш въпроси може да си поговориш с доцентката. Бързия тест се оказа за някакви антитела не микроскопия. и двата бяха "-"
    от bluntt | 13.07.2020 01:24

Не знам какво значи паразитология - когато ходих там и попитах къде могат да ме изследват за трихомони ме пратиха само на едно място, тогава там работеше д-р Кузманов, който ми пусна всякакви видове посявки и CPR тестове и ме увери че съм чист, но не е гледано директно на микроскоп.
    от Ays | 11.07.2020 22:26

Ама в паразитологията, не микробиологията? Посявка за трихомони правят ли там?
    от bluntt | 11.07.2020 21:08

Никой не пожела да ми гледа директно под микроскоп, всичко което правиха там бяха посявки и PCR тестове, казаха ми че това правят.
    от Ays | 11.07.2020 20:47

Какво не е имало? Паразитолог ли не е имало?
    от bluntt | 11.07.2020 19:48

Кой е центъра по паразитология? Ходил съм в НЦЗПБ, там поне когато аз ходих нямаше. В болницата по паразитология не съм.
    от Ays | 11.07.2020 19:26

Е как е възможно в цяла София да няма? В центъра по паразитология ходил ли си?
    от bluntt | 11.07.2020 18:44

Нямам представа за сега... като цяло моя фокус в момента е да намеря микробиолог или паразитолог с микроскоп, с който да се разберем да дам материал на място и да търсим трихомони на директна микроскопия и ако ги види да ми ги покаже, ако не се вижда нищо да ми каже защо други виждат и какво виждат според него. За сега не мога да намеря такъв обаче...
    от Ays | 11.07.2020 17:38

Блънт, ходил ли си при паразитология? Мисля да ходя да търся такъв... Аз след проведеното лечение с флажил и тинидазол си пуснах пак изследване в цибалаб. Този път - не се изолират бактерии и трихомоните отрицателни, но на микроскопски материал се виждат 10-12 левкоцита. Две седмици след спирането на лекарствата ме заболя пак много таза и перинеума.
    от bluntt | 11.07.2020 17:28

Аз последните 2-3 седмици обиколих доста лаборатории, тази седмица предстои последната в която ще ходя, ще напиша резултатите, които за мен лично не са изненадващи.
    от Ays | 11.07.2020 13:14

И резултатите на приятелката ми в Александровска... Микробиология - не се изолира нищо, има лактобацили и левкоцити много. PCR гонорея, хламидия, трихомони и микоплазма - всички отрицателни! Не знам вече какво да си мисля... Тази Елена Петрова каза, че имало не малко случаи на хора които не може да им се останови инфекцията.
    от bluntt | 09.07.2020 23:07

А защо не е погледнала тази др. Елена Петрова директно твоя еякулат? Щом гледа веднага е трябвало да настояваш?
    от Ays | 09.07.2020 14:01

На тази Елена Петрова й казах, че ме боли кръста и като започнах да пия флажил и тинидазол е намаляла значително болката. Тя ми каза, че за пръв път чува от трихомони да боли кръст.
    от Ays | 09.07.2020 12:10

Днес ходихме във венерическия на Александровска с приятелката ми. Там бяхме при др. Елена Петрова която й взе секрет и го погледна веднага под микроскоп, но не видя трихомони. Каза, че според нея има някаква хронична инфекция, но не вижда да е трихомони. Пуснахме пак изследвания.
    от traskk | 06.07.2020 21:01

Някой да сподели и за лаборатория Пловдив. Директна микроскопия правят и Писанец в Пловдив. Само че от известно време докторката е отпуска, така ми казаха н колко пъти от лабораторията.
    от bluntt | 06.07.2020 19:17

Ходих на доста места - за сега ми отказват, питал съм в : Окръжна Синево 1ва градска 4та градска
    от Ays | 06.07.2020 19:00

Блънт, освен да ходиш и на място да си питаш и поискаш такова нещо.
    от bluntt | 06.07.2020 18:13

Някой да посочи лаборатория в София за която знае че правят директна микроскопия, веднага след даване на материала. За сега само в Медирс знам да правят това. Както и в Пловдив по-назад е писано за лаборатория в паразитологията където също е възможно. Някой знае ли друга лаборатория?
    от Васил | 06.07.2020 15:44

Все още не виждам задоволителен отговор, защо след като това са някакви супер мега бактерии, при мен изчезнаха без антибиотици, даже обратното, изчезнаха като спрях да ги пия, не че съм тъпкал, но си позволявах по 1 лек курс на година, като се замисля без ефект. Точно една година след последният курс с упорство с масажи и някои добавки (които бързате да отсвирите, АЦЦ и сребърна вода), бактериите изчезнаха. Симптоматика - задоволително даже супер. Съвпада ли тази симптоматика и обостряния и тн с лабораторните находки - не, въобще. Няма логика. Никаква. Бате вие пиете по 1 месец тинидазол. Замислете се за черния си дроб, червото, вредата и ползата насреща и като го сложите на кантара нещо не се връзва. Лекувайте простатит, не трихомониаза, няма такива супер бактерии или протозои безсмъртни, а и да има, като гледам не ви се получава с химията.
    от Васил | 06.07.2020 15:37

Мисълта ми е ако заболяването се разглежда като просто "простатит", колкото и неумело да описва синдромите, вместо да се дели на "инфекциозен", "неинфекциозен", "бактериален", "трихомониазен" може би ще се постигнат по-добри рзултати. Оказва се и че простатитът не е заразен. Да гонореята и хламидията са заразни, и се откриват при някои болни от простатит, те трябва да се лекуват, но отново, дали те са го предизвикали? Понеже страшно много хора носят горните инфекции безсимптомно. И всякакви схеми с "банални бактерии" и "трихомони" като причинители на ХРОНИЧЕН простатит си остават просто теории. Контролни изследвания водят до каша щото половината мъже имат бактериспермия, а са здрави. Отделно простатитът не е доказано че води нито до стерилитет, нито до импотентност, въпреки механизмите на дадените бактерии. Та инфекция ли е? Може би трябва да се разгледа като простатит и да се лекува така - а не като "трихомониаза", е. coli, e. faecalis и тн.
    от Васил | 06.07.2020 15:03

Вижте ПЦР за корона каква простотия се оказа, човека го затварят за две седмици, че и семейството му, фалира тотално, а той клинично здрав бе. Като бик. А на ПЦР пише корона +. Ако излезеш 50 хилки и 5 години затвор. А наистина вече познати непознати, от 100 места информация за шашми, и тия тестове, ако въобще ги правят, са ези тура онче бонче. Но направете разбор: - при повечето се изолира някакъв причинител, започва борба, причинителят я изчезне я не, през цялото време под въпрос е диагностиката в лабораториите, абе си е€ало мамата е цялата работа. И накрая излиза че по добре да си стоиш и да чакаш да мине, щото почнеш ли химията спирка няма. Аз продължавам с масаж и си свиркам, пак ви казвам има инфо в нета бол по темата, работи при мен 100 %, изследванията се изчистиха от бактерии преди 4 месеца вече, леко наболва около простатата, но го усещам само ако специално се съсредоточа, пикане 6 точки, чукане 5 точки (да не се правя на атлет де :Д). А беше на гъз. Всичко беше подуто.
    от Васил | 06.07.2020 14:51

Хахаха, бацета, познавам лекари, които тръгвайки да си правят изследвания едва не се самоубиват. Примерно бащата на ПЦР теста го отрича като средство на клиничната медицина, по скоро го смята за средство на изследователската дейност. Вярно, човекът си е бил класически луд гений наркоман, но все пак... Същият теоритизира, че СПИН не се причинява от ХИВ, а от делене на имунни клетки, които носят днк-то на много вируси, не само ХИВ, та след всяка настинка ставаш все по-болен. Примерно в Африка страшен процент са ХИВ позитивни, но малка част от тях имат СПИН. Та Кери Мълис теоретизира, че спин се развива често когато човек, правил секс със 100 други, спи с друг, който е със същата бройка, което става и в гей оргиите, откъдето е пламнал СПИНът. От тия работи ще си направите изводите ако се сещате, имам предвид до какво води бройкаджийството и курвалъкът особено без кондом.
    от Трихомон | 01.07.2020 20:49

Ако иска някой от Гърция тинидазол мога да помогна
    от Ays | 01.07.2020 18:09

Ами от 2-3 месеца нямало производство и вече нямало в складовете. Според мен нямат нужните съставки.
    от bluntt | 01.07.2020 18:03

За мен е много странно да го спрат - прозивеждат го actavis които имат завод в Дупница... не виждам причина просто, то е и по-скъпо от метронидазола, т.е би трябвало да им е изгодно.
    от traskk | 01.07.2020 17:24

Казаха ли ти защо го няма? Нямат суровина или спират да го произвеждат.
    от Ays | 01.07.2020 15:28

Как може да го спрат в БГ, не змам... Останахме само с метро
    от bluntt | 01.07.2020 15:25

Тинидазол можеш да си вземеш и от Гърция по принцип. Сега и без тва е лято, ако решиш да ходиш на море може да си вземеш една рецепта и да пробваш от там. Доколкото знам има и вариант да ти го доставят от някои аптеки. Стига да имаш предвид терапия с него и да си склонен да я пробваш.
    от Ays | 30.06.2020 13:52

Тинидазола го пих 2х1грам

Напиши отговор
2679 намерени, страница 5 от общо 54