Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от bibmo | 23.01.2019 21:25

@bluntt помня разбира се...VSL#3 ...пазарувал съм го от ebay.co.uk...трабва де се държи в хладилник ...иначе до 7 дена извън него не си губи ефекта....добре е някой да го донесе от там...
    от Atanas | 23.01.2019 16:27

На мен секнола ми помогна..доста си изпатих, описал съм подробно всичко, което съм преживял и опитал назад в темата..вярвам, че всеки един от вас ще намери правилния подход за себе си и ще постигне ремисия..
    от prostapak | 23.01.2019 14:09

Една обобщена и сравнително занимателна статия: Link. Конкретно, относно трихомоните информацията е оскъдна, (полезното е че честите празнения не се препоръчват при трихомонас тъй като изчерпват запасите на цинк в капсулата), но цялостно ми се стори доста интересен и изчерпателен материал. Има изследвания за съответните храни при различните кръвни групи и действията на кверцетин и берберин като методи за подтискане на възпалителните процеси. За про биотици гастрото ми каза като си дам по-дълга почивка от антибиотиците да си взема хубав пробиотик и ми препоръча ОмниБиотик6. Бил скъп, но хубав и че при 2-3 месеца употреба измествал и кандида.
    от bluntt | 23.01.2019 13:31

Благодаря за мнението, а имаше ли някъде засечени трихомони? АБ които си описал не са изписвани за тях а за бактериален простатит? Иначе пробиотиците... кои са тези скъпи пробиотици които си пил имаш ли спомен?
    от bibmo | 23.01.2019 11:53

...така, че имах ли, нямах ли ХП...не е ясно.... и да допълня - нямах парене при уриниране
    от bibmo | 23.01.2019 11:41

Аз бях писал няколко пъти преди и не пиша вече защото не искам да подведа някого. Ще пиша за последен път накратко. Преди 4-5 години се появи симптом на ....бе все едно, че имах топче за тенис или голф между ануса и пениса и трудно седях на стол повече от 10-15 минути + стрелкаща болка по пениса (дори не се сещам вече дали имаше и друго). Около година след това посетих проф. Славов в Александровса и хоп - ХП...та Таваник...Бисептол и никаква промяна. Изследвах се при Кацаров на Пиротска и той ми написа бактериален простатит. Изпих купища добавки...същото. Година след това отидог при д-р Златев от Окръжна (но не в Окръжна а в някаква друга клиника, където също преглежда) но той ми каза, че нямам никакъв простатит, което беше странно...след много четене по форуми - руски и английски реших да опитам с пробиотици, тъй като четох, че често има връзка между проблем с червата (дебелото) и диагнозата ХП...та след като си купих най-хубавите пробиотици след 10-20 дена ...симптомите отшумяха...
    от Трихомон | 23.01.2019 04:57

Всички които са се излекували никога няма и да се сетят да влезнат в този форум за съжаление
    от prostapak | 22.01.2019 16:11

Ами аз се надявах, че старите кучета не пишат, защото са се излекували ама явно и те са тука и нюхат мълчаливо
    от bluntt | 22.01.2019 15:05

Някой излекуван от последните 4-5 години който е бил хорника да спусне инфо... иначе сме за никъде.
    от Николай | 22.01.2019 14:45

Ооо извинявай. Нещо не прочетох. Да, за съжаление и аз така мисля. Прецакването ни си е голямо. Затвореният кръг няма край. Ноооо стига сме мрънкали. Все ще го надвием паразитчето. Особенно с дружни усилия. Главата(ите) - ГОРЕ!
    от prostapak | 22.01.2019 13:16

Да, написал съм го в отговор на 1337day
    от Николай | 22.01.2019 12:18

Според мен, болките около ребрата и газовете са следствие на лекарствата. Май повече си преебаваме стомасите, отколкото да лекуваме трихомоните. Мисля това, защото тези симптоми започват винаги след започване на метронидазол.
    от prostapak | 20.01.2019 22:36

Оригвам се яко. Болки имам и ниско долу и около ребрата. Понякога и стрелкащи с неточно определена локация.
    от prostapak | 20.01.2019 19:36

В думите ти има логика. Натрупал си опит през годините в борбата с тази напаст. Аз самият мислех за курсове с високи дози през седмица, както дават азитромицина, но нямам никаква идея доколко биха били успешни. Това с АЦЦ-то страшно ме изуми! Ето една статия по въпроса: Link. Има известна логика. Само не трябва да се комбинира с антибиотици.
    от 1337day | 20.01.2019 19:35

Хора от толкова курсове с антибиотици,как са ви стомасите,мисля,че моя нещо се прецака постоянно усещам една гадна болка ,и особено като пия някаква течност усещам как преминава през целия ми стомах това дали е нормално
    от NIKOLAY | 20.01.2019 13:23

и последно като направя този курс мисля да почина малко началото на есента изследвания.Хем ще се снабдя с хапчета от украйна и мисля венозни от там може и секнол само 10 атрикана е от румъния не скъп но трудно ми го доставят няма го навсякъде и ако има по една кутийка .правел сам 2 курса през ден 10 прахчета и нищо . а забравих да спомена има билка която мисля да пия само да разбера колко е време и по колко да я пия че токсична казва се Брадат лишей Usnia barbata но точно този вид
    от NIKOLAY | 20.01.2019 13:14

сега трябваше да правя след един месец 4 дена атрикан 3 по 1 плус ацц след месец всяка седмица по 1.5г ординазол 4 пъти през цялото време пия цинк 50гр ,магнезии, витамин е, супер ензими.Но ще почакат понеже съм със тежка алегрия в момента Като цяло ми се подобри състоянието когато пих по два грама през седмица два пъти фасажин и антибиотик за бактериите 10 дена от тогава само единични трихи. Затова мисля да правя по една доза на седмица. с курсовете на 10 дена и повече по рядко след започване на хапчетата да другия ден започва лека болка в простатата и на 7 ден спира. Проблема е да се разбере колко време са в защитна форма. Докато ги пия не спирам да вървя и да се движа да циркулира кръвта в малкия таз на работа правя към 17000 крачки.А дали пиете хапчета от 40 тиберал или турски шанса е еднакъв според мен.Аз се възползвам от украинския но и турски съм пил и при двата имам леки болки в простата при приема.Имам временни подобрения но явно иска по разнообразен курс пиене
    от NIKOLAY | 20.01.2019 12:55

Здравейте решех да вляза във форума да видя дали има някоя нова схема за махане на тези гадини.Имам ги от 5 години отначало остра реакция и вече хронични. С много хапчета и схеми ми излизат само единични преди бяха колонизация с бактерия .Не ходя често да тоалетната от повече от три години и половина да не кажа четири не мога да се сетя.Ако не пия алкохол доста вечер не се събуждам да ходя до тоалетната. Събуждам се и имам нощна ерекция е случвало се на нямам но знам ли когато съм се събуждал да ходя вечерта съм имал по две. правел съм курсове по 1 месец хапчета 10 дена орнидазол 3 по 1 и после 20 дена секнол през ден. след 4 месеца отрицателно а на 9 месец положително!!! според мен по моите наблюдения по мен 10 дни са много застават в защитна форма и само се тровим миналата година започнах нова стратегия 5 дена орнидазол 3 по 1 от украйна тяхно производство и секнол 5 дена след месец направих 10 дена орнидазол 2 по 1 и 8 дена Атрикан 3 по 1 плус АЦЦ по схема на руски сайт.
    от harit0 | 19.01.2019 21:52

Момчета да ви попитам какви точно са симптомите при вас ? На мене ми казаха ,че имам простатит ! Имам постоянна болка в главичката и в областа на пикочния михур.
    от kevin | 19.01.2019 20:23

Писал съм ти на скайп, влез и виж :)
    от bluntt | 18.01.2019 12:08

Tо тук и без това личните не работят, а и аз не ползвам много скайп, може да си постнем тук gmail адресите освен и там да си пишем на чата?
    от bluntt | 18.01.2019 11:19

@kevin - ти кой си в скайп, за да знам на кой да пиша хаха...
    от Atanas | 17.01.2019 23:54

Я, нов герой!
    от prostapak | 17.01.2019 23:54

За успех нз дали има схемата, но поне препаратите са доста пречистени и при мен бяха без никакви странични ефекти, за разлика от метро-и ти-нидазола. За калциранията: видях в един коментар chanka piedra(stone breaker). Има капсули и тинктура. Ще пробвам със сигурност
    от kevin | 17.01.2019 22:31

Bluntt , или ти...ела в скайп, трябва да говоря с теб също
    от kevin | 17.01.2019 22:20

Niki, ако четеш все още тук писаното, пиши ми спешно е и много важно...тук ,на съобщение или на скайп!!!
    от bluntt | 17.01.2019 19:19

Заеби ги Геника мен ако питаш:) Иначе и аз правих подобен курс 1-3 секнол 4-10 тиберал 2х1грам(оригинални и 2та препарата) и не помогна - пак положителни...
    от prostapak | 17.01.2019 18:02

Ще пробвам на Геника пакета не толкова от гледна точка на ППИ, колкото от гледна точка на бактериите, може да излезе нещо, което културите пропускат. Абе пак ще се дават сума ти пари. Не че е най-важното, но си е фактор. От 7 месеца пръскам сигурно по 500-600 кинта на месец за изследвания и химия. За 1 година си е сериозна сума, която може би си заслужава да инвестира човек някъде другаде, вместо да тъпче на едно място. Разглеждам урологията на Анадолу. Има хубави впечатления от клиниката. Разбира се повечето от хора с далеч по-сериозни заболявания. От друга страна Ники е споделял за неуспешни тестове в Шишли мемориал, така че си има доза риск и късмет итам. Знам ли ....
    от prostapak | 17.01.2019 17:45

Гадни са антибиотиците спор няма. До преди 7 месеца я съм си взимал някой стрепсилс 1 път на 2 години я не. Ама като се налага - няма начин. Не е толкова страшно. Ако си на експедиция в Африка пиеш 5 месеца доксициклин всеки ден профилактично, без да си болен. Тук за ебати сериозните инфекции ти дават 5 дена... Аз приключих 31 - дневен курс вчера. 1-3-Секнол; 4-13 -Тиберал; 4-31-Таваник. На моменти имах сериозни подобрения, но не се чувствам излекуван. След 15-20 дни изследвания...
    от prostapak | 17.01.2019 17:33

Ципрофлоксацина се използва за лечение на хламидия. Особено при усложениния като простатит. Предписват го в комбинация с антитрихомоналните, защото много често са миксирани с друга инфекция,а той е подходящ широкоспектърен антибиотик, както и останалите хинолони. Ако не сработи се залага на макролиди и тетрациклини (азитромицин и доксициклин). Като курсове се правят през 14-15 дни за да се покрият всички поколения от хламидиите или 28-42дни без прекъсване. За трихомонаса съм съгласен. Не е изключено и жените ни да си ги носят, да си имат хубава флора или някоя друга гъба, която ги пази от инфекция и аако ги хванат наа изследване-хванат... Освен това съм на мнение, че по-агресивните симптоми се дължат на бактерии и други гадости, както и на защитните реакции на организма - болката е индикатор на защитна реакция т.е. колкото по остро реагира организа на инфекцията толкова повече ще страдаме
    от bluntt | 17.01.2019 16:38

Ципрофлоксацина не лекува трихомони, лекува доста други неща, но не и трихи.
    от bluntt | 17.01.2019 16:32

Междудругото според мен супер много хора са преносители на трихомоните без да имат симптоми(или много слабо изразени симптоми) и така сигурно 1/3 от населението ще има тоя паразит... да не говорим че за да се хванат в лабораторен тест трябва едва ли не да уцелиш поне петица от тото 6/49. Предвид, че доказано увеличават риска от рак на простатата, няма да се учудя това да е допринесло при някои по възрастни хора които са си били с паразита цял живот.
    от iv_iv | 17.01.2019 16:29

...продължавам поста, че има лимит: Та всичко ми е резистентно по антибиограма на ципрофлоксацин, а с него хламидии не се лекуват. Но от него съм като нов човек - нема парене, болки нищо. не знам до колко сте наясно, 100000 % повече от мен, но на запад комбинират ципрофлоксацина за лечение на трихомони. За това питам дали има някой с подобен опит? Благодаря!
    от bluntt | 17.01.2019 16:29

Голямо мазало значи - ами трябва да си сигурен дали имаш трихомони или не - най добре е да идеш в проверена лаборатория(Медирс например) и да си пуснеш пълен пакет ППБ - истината е че ако има трихомони другите неща се лекуват по-трудно(не е невъзможно, но е по-трудно). Просто трихомоните фагоцитират("изяждат") част от другите патогени и реално за това ти излизат постоянно въпреки че ги лекуваш с АБ. Друг съвет не мога да ти дам... аз съм на същото дередже - при мен са само трихи и от време на време по някоя бактерия, но не мога да се справя вече 3 години.
    от iv_iv | 17.01.2019 16:25

Аз съм имал трихомони преди години. Някъде 2010-та беше, лекуваха ме с тинидазол 1-2 курса.После през годинити ги лепнах пак някъде и лекувах с метронидазол пак 1-2 курса. откриха ми ги първия път нямам спомен къде всъщност, но втрория път с лаборатория рамус в студенски град или беше цибалаб. Не съм сигурен. От тогава са уж отрицателни, но за мсетка на тоза коки ми излзиат постояно, уреяплазма и хламидия. Редуват се я заедно, я по отделно. Та понеже ви изчетох форума и на места пише, че ако има трихомони останали/скрити или незасечени от тестовете.. всичко останало е безсмислено да се лекува, т.к. рецидивира. След 4-5 рецидива на по-горе изброените за последните 2-3 години ( нямам сериозна приятелка) се замислих дали няма някой трихомон. Парене болки и често урниране ми е част от еждневието, ако си позволя да правя секс. Всичко съм пил и по антибиограми и без и само от ципрофлоксацина изчезват симптомите. ОБАЧЕ на антибиограма бактериите и плазмите са РЕЗИСТЕНТНИ на ципрофлоксацин
    от bluntt | 16.01.2019 17:05

iv_iv къде са те диагностицирали с трихомони? По принцип не би трябвало да се влиаят симптомите ти от този АБ ако си само с трихи, възможно е да имаш и друго... а самия АБ действа и противовъзпалително така че... кой знае. Но все пак кажи къде са ти ги диагностицирали?
    от prostapak | 15.01.2019 22:48

Значи може би имаш и друг патоген, който се влие от антибиотика. Трихомонаса не му действа ципро
    от iv_iv | 15.01.2019 17:14

Привет група, някой лекувал ли е трихомоните с Ципрофлоксацин? По друг повод го пих, но уестих брутано подобрение (всеки път като го пия и се влошавам като го спра).
    от Николай | 13.01.2019 15:58

Добре де, това няколко пъти го прочетох. Първо е написано следното : (поставям направо снимка) Link Това ме подлъга. След това пише друго. Аз лично ще пробвам. Момчета, Секнола как го приемахте. Някъде във френски сайт видях "в началото на храненето". В БГ форумите пише "след хранене"?
    от Николай | 13.01.2019 10:34

Хммм странно с преводача различно го разбрах :)..
    от prostapak | 13.01.2019 00:42

по-скоро обратното:)
    от Николай | 12.01.2019 23:42

@prostapak, много интересен документ, който не бях чел. Още едно доказателство за добрата проникваемост на Фуролина(nitrofurantoin)
    от prostapak | 12.01.2019 22:48

Link
    от Николай | 12.01.2019 21:49

Съжалявам за кратките постове, но сега видях и друг материал относно бактериите в простатата Link Тук пишат, че nitrofurantoin базираните АБ, действат доста добре на баките в простатата. Е това са паразити, но важното е самото проникване. Определено ще го пробвам с Арилина. Дадох месец почивка на дроба. Стига му.
    от Николай | 12.01.2019 21:31

Link Използвах автоматичен превод
    от bluntt | 12.01.2019 20:14

Може ли да дадеш линкове къде си чел тези неща за фуролина? На повечето места точно обратното съм чел аз - тази група АБ не влизат в простатата, а се отделят с урината почти изцяло.
    от Николай | 12.01.2019 16:28

Арилина само се чудя дали да бъде 2 пъти по 1 грам или 4 пъти по 500мг.Май 2рият вариант е по-удачен. Как мислите? С добавка Фуролин.
    от Николай | 12.01.2019 16:00

Странно, четох доста за фуролина. На всякъде го дават много добър за простатит, а дори в чешки сайт го даваха за операции на простатата. Ще видим.....
    от bluntt | 11.01.2019 20:32

От групата на фуролина за трихи дават макмирор, който го има от много време, но не знам доколко е ефективен. Него го има в аптечната мрежа, но и той като фуролина не влиза в простатата - тази група се отделят много силно чрез урината, така че от където минава урината ще ги убиеш, ама за останалите си трябва имидазол.
    от Николай | 11.01.2019 14:09

Да, наистина е доста висока. Ще трябва да помисля преди това. Ще сглобя нещо, защото и Фуролин ще взема като допълнение. В доста места четя че имало страшен ефект от него, а реално не го дават за трихомони. Дават го за следните баки:Escherichia coli, Enterococci, Staphylococci, Citrobacter, Klebsiella и Enterobacter. Мисля да го пробвам. Само него не съм. Мисля да е в комбинация с Метронидазол (Имам останал Арилин 500),но ще мисля за схема

Напиши отговор
1878 намерени, страница 5 от общо 38