Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от traskk | 07.02.2021 20:02

Тези бързи тестове са одобрени само за жени. За нас няма да ни свършат работа. Ако искаш антибиограма за трихомоните, трябва да отидеш на място. Ти си готов да отидеш до Русия например? Jordy, ти в коя лаборатория се изследваш? При мен трихомоните са + на директна микроскопия, хламидия съм изследвал уретрален секрет на ДНК, беше отрицателен.
    от Jordy | 07.02.2021 17:04

За хламидии няма АнтиБиограма никъде по света, някой лекувал ли е хламидия, докато има трихомони (т.н. смесена инфекция")? При мен трихомоните са + на антиген, хламидия на кръв ми е отрицателна, на ДНК ми е била + и на директен тест. Лекувам ги успоредно 2 г.
    от Jordy | 07.02.2021 17:02

Има някакви антиген тестове, които може да се правят в домашни условия - бърз тест. Някой ползвал ли ги е? Link Антибиограма в случая на нелечимост на инфекцията е повече от задължителнп. Бих проучил къде се правят в Русия и бих се пуснал. Ако имате инфо за клинки дайте
    от traskk | 06.02.2021 21:05

Тук при нас не знам някъде да се прави такова изследване, то са малко и лабораториите, които откриват трихомони. При американците изследват за резистентност трихомоните само за два препарата - метро и тинидазол. Докато при руснаците, в интернет съм попадал на антибиограми, които включват доста препарати- метро, тини, орни, секни и сатринидазол, както и комбинация от някои имидазоли+макмирор. Колко са достоверни тези тестове не знам. Другото май е по време на прием на имидазоли да се изследваш, за да видиш дали им влияят лекарствата, които приемаш. Ти в коя лаборатория се изследваш? В_В, постовете не са ти изтрити, в " ПРОСТАТИТ-ПОМОГНЕТЕ" са.
    от Jordy | 06.02.2021 15:32

Всъщност сетих се и за друг въпрос - при антибиограма, когато някоя бактерия е резистентна на антибиотик се избира такъв, на който тя не е. В такъв случай - за трихомоните след като метронидазола и тиндизаола не помагат ( при почти 100% сигурна резистнтност) не е ли по добре вместо години ама години наред да се пие арилин или тинидазол да се намери държава, в която се прави тест на трихомони с медикаментна антибиограма и да се види на какво са резистенти. Доколко четох тук - в САЩ се прави антибиограма, но може би и в Русия? Това би спестило много пари, време и влошаване на състоянието. Някой да знае къде се провеждат такива изследвания?
    от Jordy | 06.02.2021 15:25

Здравейте, следя всички форуми за трихомони и хламидий. Искам да попитам всички тук, има ли някойм който е излкувал хламидий при наличието на трихомони?
    от В_В | 06.02.2021 14:01

Привет, имам въпрос към момчетата с трихомони тук. След секс няколко часа по -късно пениса на приятеля ми се покри от бял налет с миризма на риба, обели се. Без сърбеж или парене. Веднага след 1 таблетка микомакс - се махна всичко. Иследванията в медирс бяха отрицателни за абсолютно всичко освен - уреяплазма. Писах и по дълъг пост, с цялата ми ситория, който май са изтрили не го виждам.
    от Слаи | 02.02.2021 00:27

Ако не вие ясно пиша пак. След искаран трихомоназен простатит най тежкия от всички простатит жлезата остава увредена. Трихомоните са умрели отдавна но си остава простатита в 90 процента от случаите. Леко по леко ще се чувствате по добре и по добре. Всичко друго е измама и пълните гушите на експерти като Чалашканов и Медирс. Аиде със здраве.
    от Слаи | 31.01.2021 22:38

Писал съм много пъти пиша пак в тоя форум са много малко хората с Трихи они. Абе осъзнаите се бе и спрете с ония мошеник Чалашканов. Ще ви ги намира докато сте живи
    от Птостатит | 31.01.2021 21:23

Тоя Васил е прав за много неща гъделичкане мравучкане парене щипане дават много бъцили не само трихомони
    от 1337day | 30.01.2021 09:56

Най-доброто изследване за хламиди микоплазми уреаплазми се уретралния секрет, но трябва да го гледа добър микробиолог, на мен така ми ги намери и двете. За изследване на бактерии трихомони и т.н се взима простатен секрет и се изследва. На мен така доктора ми намери 7 бактерии общо.
    от Васил | 23.01.2021 21:13

Аве вие луди ли сте? Не знам защо ви обясняявамза 100-тен път. Вие сте филмирани. Няма магически патоген, който да убиете. Няма изследвания, които да са верни. Луди ли сте??? Живейте си си живота може би??? Колко химия щеизпиете преди да баталясате. Гаранция франция симптомите ви не са от простатата - остава да си заврете пръста в задника и да откриете спазмите в мускулите. Естествено ако е оставено без да се пипа и жлезата боли. Изследванията на еякулат са пълен ташак, каквато и течност да мине през уретера, минава през цялата му дължина... Ако откриете патоген при жената, ок, но ме съмнява... Какви руснаци, какви трихомони, мислете с главата си???? 95 % от тия дето викат трихомони, страдат от тазова дисфункция, и да хронично е, боли, ама с химия ще се отровите, луди листе???? Тая болест е извън компетенцията на кожно-венерически, уолози (някои знаят), да не говорим лаборатории. Особено чстни. Вие в ред ли сте????
    от Ays | 22.01.2021 09:19

Ays10
    от traskk | 21.01.2021 21:35

Взимането на уретрален секрет е доста неприятно, уролозите дълбоко бъркат. Аз съм носил уретрален секрет в Кандиларов за хламидии и плазми. Не знам дали са добри. Това с даването на еякулат на място е по-добри варият, ако ги гледат веднага директно под микроскоп. Казват,че до няколко минути трихомоните губили своята подвижност, ако са подвижни,защото при мъжете били основно неподвижни.На мен паразитоложката в Писанец ми беше казала, че материала трябвало бързо да се обработи(не знам какво значи, там май ги оцветяват трихомоните), иначе резултатът ще е отрицателен. За това предпочитам да да дам материал на място, колкото и неприятно да е. Нямам регистрация в бгмама,но ще си направя. Ти там с какъв ник си?
    от Ays | 21.01.2021 14:18

Като отидох в Геника сам си бръкнах в уретрата 4-5см.
    от Ays | 21.01.2021 13:56

Сега бях при Лесева и ми взе уж уретрален секрет със сух тампон. Въобще няма нищо общо с това което трябва да направи. Не бръкна грам с този тампон, вкара му само горната памучна част. Според нищо не върши по този начин.
    от Ays | 20.01.2021 23:19

Аз утре ще ходя пак при Лесева. За уреаплазма ще ми вземе секрет със сух тампон тя и ще го посее на място. Разбрал съм се с нея да ми вземе и втори сух тампон който аз ще си занеса в Геника за PCR хламидия. Лично според нея няма сигурен тест за хламидия и тя не прави. Което поне й прави чест, иначе нищо не й пречи да ни взима парите. При нея става да се даде еякулат за трихомони. Не съм сигурен дали прави посявка за трихомони от сух тампон или само от еякулат. Последния път когато ходих при нея занесох еякулат до 30мин и пак ми излезна положителен. Носил съм и в окръжна до 30мин и пак е излизал положотелен. Според мен, ако имаш трихомони си излизат. Не е чак така както се пише тук, че трябва да го дадеш еякулата на място. Ти от София ли си? Пишеш ли в БГ мама, че там може и на лични?
    от traskk | 20.01.2021 20:44

При проф.Лесева може ли да се даде материал на място? Също така изследвали хламидии, плазми и гонорея?
    от Ays | 20.01.2021 16:10

В София при проф. Лесева на посявка.
    от traskk | 18.01.2021 20:59

В Писанец Пловдив ми ги откриха, на директна микроскопия. Ти къде се изследваш? Питам те ,защото от началото на ковид до началото на лятото, тогава последно звънях в лабораторията Писанец, докторката отсъстваше. Предполагам и сега не ходи там, за това търся друга лаборатория.
    от Ays | 18.01.2021 09:15

Траск, на теб къде ти излизат положителни трихомоните?
    от traskk | 17.01.2021 16:16

При руснаците видях, че им правят тест за чувствителност на различните препарати към трихомоните. Странното за мен е, че един препарат, например тинидазола, произвеждан от различни фирми може да покаже различна чувствителност към трихомоните. Другото което прочетох по руските форуми, а и доколкото съм го разбрал, доктор беше писал, че до сега при всички направени от него тестове за чувствителност, препарата Тинидазол, това е нашият, е показвал някаква форма на резистентност. Та за това искам да пробвам и гръцки тинидазол.
    от Ays | 17.01.2021 14:03

Защо искаш да купуваш Тинидазол от Гърция, нали го има и тук? И аз се интересувам как мога да се снабдя с два антибиотика които ги няма в България - Миноциклин и Йозамицин.
    от traskk | 16.01.2021 21:53

Здравейте, в аптеките в Турция и Гърция искат ли рецепти при закупуване на лекарства? Във фейсбук има групи за поръчки на стоки от Турция, някой ползвал ли ги е за поръчка на лекарства? Иска ми се да купя орнидазол, секнидазол от Турция, и тинадизол от Гърция.
    от bpm | 06.01.2021 15:56

Имам 5 сашета Secnol със срок на годност месец юни, 2021 г, При интерес пишете тук или на имейла ми - bpm120@abv.bg
    от Васил | 19.09.2020 07:42

И престанете с тези изследвания - пълен ташак са. Отдолу си пише "Лабораторното изследване не е диагноза. Лечение според клиничните прояви.". И това въобще не е случайно, клиничните прояви говорят за хроничен простатит, който в 95 % от случаите не е инфекциозно заболяване. Ако си мислите, особено както сте изпили един камион тинидазоли и бог знае какво още, че сте от останалите 5 %, наистина ви е ударило здраво психиката това малко синдромче. Сериозната болест е ракът на простатата - един познат наскоро го хванаха рано и я изрязаха, млад човек ужас, уж пазят нервите, ама с чукането мноооого трудно след това. По добре да боли но да ебеш, отколкото да ти умре... нали... не знам как да ви убедя, че сме в графа "нищо ти няма" и другото е един голям психотрилър... Отново ви казвам заставам зад масажа като най-добро лечение, че може да стане беля, може, но е слабо вероятно... Има ли чувство за подуване, значи жлезата е подута, след 5 дни масаж това минава, оттам е поддръжка...
    от Васил | 19.09.2020 07:31

Опциите за лечение са: антибиотици - при някои помагат за кратко, вероятно става въпрос за противовъзпалителен ефект; илачи - незначителен ефект (не съм пробвал да приемам полени дълго време, в смисъл Граминекс); нестероидни противовъзпалителни и обезболяващи - нямат ефект; стероиди - имат ефект (не съм пробвал, а и няма да пробвам). Тоест опция за лечение, което не е по-вредно от самата болест - няма. Това, което работи при мен, което ме върна в живота е простатният масаж, мойте пръсти са дълги, а и това ми е част от професията (не да бъркам в задници де...). Мога да ви кажа, че комплексът жлези беше подут, мехурите се палпираха, самата простата много бързо намаля на размери, мехурите над нея - по-бавно, но от 2 години си пикая и си чукам като пич, когато изчезне подуването, болката е малката беля. А болката няма махане, но е мнооого по-добре. Болката става силна само при силен стрес на нервна почва И престанете да се мислите за инфектирани и заразни - това ви насажда стрес -> болка
    от Васил | 19.09.2020 07:18

Начи ся ще видите, че накрая изследванията ще са винаги абсолютно чисти, а симптомите ще са същите. Пак ви казвам ако бях слушал някои лекари, щях да съм се отровил. Все пак до миналата година даваше растеж ентерокок в еякулат. Проучванията показват, че 50 % от мъжете дават растеж на една или друга бактерия, за причините вече се теоретизира. 2-3 седмици пих ацетилцистеин+сребърна вода в някакви измислени от мен комбинации. Ентерококът изчезна, симптоматиката не се повлия и въобще цялата работа не говори за инфекция по никакъв начин... Рисковите фактори очевидно са: прекарана инфекция, антибиотичен прием, генетическа предразположеност. Това са топ 3 фактори за развитие на болестта. В модел с мишки всякакви химически, механични, инфекциозни дразнители (ползвали са Е. коли) в простатата, включително антибиотичен прием, при част от мишките предизвиква хроничен автоимунен процес в таза и сенсибилизация на нервите. С течение на времето в ЦНС също настъпват необратими промени.
    от Ays | 10.09.2020 15:25

Не знам от кой е създаден форума, но аз тук определено намерих доста добра информация! През годините явно доста време съм си ги носил трихомоните, макар да съм се изследвал не веднъж. Обаче аз ходех при конкретен уролог който ми пускаш изследвания чрез уретрален секрет, но там тестовете са от бързите. А аз не съм се интересувал много като мисля, че лекаря знае за какво иде реч.
    от Птостатит | 06.09.2020 17:02

Трихомон 0878308458
    от Трихомон | 06.09.2020 16:42

Незнам къде ти е номера
    от Птостатит | 06.09.2020 11:06

Трихомон да се чуем моя номер го има в тоя форум
    от Птостатит | 06.09.2020 10:59

Ясно бладоря за информацията пробвай с ударно вълновата терапия разказва симпъомите
    от Трихомон | 06.09.2020 10:23

В Гърция ми казаха че нямам трихи правих 3 пъти изследвания . Доктора каза че имам простатит но трихи НЕ .Каза да не се занимавам с измамници като Чалаша. Тоя Чалашканов с Бъчваров колко хора са прецакали . Имам чувството че този форум е създаден от тях.
    от Птостатит | 06.09.2020 08:51

Трихомони в Гърция са ти казали че имаш проектантите кви са тия проектанти
    от Слаи | 05.09.2020 20:02

Това ми е последното влизане в тоя форум. Ето на всички пиша, Аз ги махнах Непобедимите Трихомони. Много трудно но ги победи.Въпреки че Измамници като Чалашканов ми пречеха. Желая на всички излекуване. И крепко здраве. Успеххххх
    от Слаи | 05.09.2020 19:56

Най после един умен но и страдал човек да напише истината. Трихомон и аз нямам. Но много истрадах видях много боклуци уролози и най големия Лъжец Чалашканов. Рано или късно това копеле ще ми падне. Относно Медирс, пълни олигофрени и те лъжат хората. Една стажанка гледа на микроскоп. Не знае жива ли е умряла ли. Жал ми е за всички в Форума щото всички са минали отам. Относно Окръжна болница поне имаха честа да ми кажат хората да отида в Референтната лаборатория НЦЗПБ. Хората които са истински професионалисти са Лесева, Бобчева и НЦЗПБ. В Турция ми се смееха за трихомоните и ми казаха че ме лъжат в БГ. БАХТИ в каква Циганска държава живеем. Карачоров ги махна със сигурност след 6 те бомби. Освен това съм пил Секнол на убиеца Чалашканов. До последно ме лъжеш че имам неподвижни. Даже имах резултат много много много малки неподвижни протозои след като цялата жлеза беше помита с 40 кубика орнидазол и 60 кубика Метро на всяка инжекция. Даже ми препоръча да съм ходил да ме бият токове
    от Трихомон | 05.09.2020 05:31

Извинявам се за грешките тел нещо се бъзика а и форума няма редакция
    от Трихомон | 05.09.2020 05:27

Заради този БОКЛУК Чалашканов и измислената Мидирс обиколих цяла България Гърция Румъния няма трихи при тоя винаги единични неподвижни два три пъти и след това положителен. Паразитология в Пловдив по метода Гимза с оцветяване 4-5 пъти материала съм го карал до 5 мин. Даже докторката ми звъня и ме пита защо толкова често ходя . Гърция ми каза доктора че имам проектантите но да не се занимавам с измамници като Каракачанов .Като чу колко пари съм се набутал не искаше пари да ми взима за изследвания и преглед . А тоя БОКЛУК вижте му профила откакто почнахме да пишем в тоя форум се напълни с пари .Тука някой яко го рекламира или те си правят хоромоните да се рекрамират.ЧАЛАШКАНОВ НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕГО ТОЯ Е НАЙ ЯКИЯ ИЗМАМНИК
    от Слаи | 04.09.2020 21:59

И друго ще ви кажа болни мозъци а знаете ли че след искаран трихомоназен простатит жлезата остава увредена и ще имате дълго време я парене, я дискомфорт. Никога няма да бъде същото както е било.
    от Слаи | 04.09.2020 21:52

Защото след трихите винаги има лаина за лекуване, Я някоя плазма, я некоя бактерия. В уретрата винаги остават лаина. При мен остана нормалната флора , стафилокок епидермидис завишен, след озонотерапия локално в уретрата вече е в норма. А ми създаваш много гадна симптоматика с боцкане парене и щипане
    от traskk | 04.09.2020 21:32

Както писах трябва да си изберем на коя лаборатория да се доверим и да приемем неините резултати. За жалост има лекари и лаборатории, за които водещи са парите.Ти защо продължаваш да се изследваш при толкова отрицателни резултати, и ако не вярваш на Чалашканов?
    от Слаи | 04.09.2020 21:28

Тука в тоя форум според мен много малко са хората с трихомони. Отдавна са ги избили. 90 % процента са минали през Чалашканов и на всички им ги е открил. А де факто причинителя е друг. Турците не знам сигорно са много боси като разбраха че съм испил 30 броя прахчета Секнол ми казаха. Кои идиот ти ги исписа. Според тях се пият три прахчета 1,37 ден и краи
    от Птостатит | 04.09.2020 21:21

Имаш ли трихомони имаш си пълна конфекция така че се за мислете а ко си ги имаш всеки кадърен микробиолог ще те хване било то посявка или микроскопия
    от Слаи | 04.09.2020 21:14

При много паразитолози съм бил резултат отрицателен. Шишли Мемориал Хоспитал Турция също съм бил. Турците се смееха за трихомоните. Явно в БГ това е як бизнес
    от Слаи | 04.09.2020 21:11

Директна на място с оцветяване.
    от traskk | 04.09.2020 21:08

Изследванията са трудна работа при тая болест, много лаборатории дават фалшиво отрицателни резултата. При това на коя лаборатория да се довериш също е трудно. Писах за Писанец защото, според мен, може да се има доверие на паразитоложката там. Аз при Чалашканов не съм се изследвал, и не мога да кажа нищо за него. Пишеш, че са ти правили директна микроскопия. На място ли отдели материала или го носи? Директната с оцветяване ли беше? Тестът за антитела не е удобрен за диагностика, на него доверие не може да се има.
    от Слаи | 04.09.2020 20:40

trassk нямам Трихи вече 19 поредни посявки и тестове при най добрите микробиолози в София. Няма Трихи. Отрицателен. Днес в Националния център по Заразни и Паразитни нямам на Директна Микроскопия и Бърз тест за антитела и Посявка. Е нямам. Открива ги всеки път Копелето лъжливо Чалашканов
    от traskk | 04.09.2020 20:31

Вие преди изследване правите ли някаква подготовка - пиете ли нещо специално, за да провокирате трихомоните? Слаи, бих ти препоръчал да се изследваш в Писанец на директна микроскопия, ако паразитоложката е на работа, защото преди месец не беше на работа от няколко месеца.
    от Слаи | 04.09.2020 19:20

Не ходи при това лъжливо копеле. В НЦЗПБ правят и директна микроскопия и тест Елиса за антитела и култорелни изследване ТВ4

Напиши отговор
2679 намерени, страница 4 от общо 54