Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • Re: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от kevin | 07.03.2016 22:24

По принцип, това, което съм чел за свещичките е, че аналната лигавица усвоява бързо и в голямо количество лекарствата.........
    от kevin | 07.03.2016 21:58

По време на лечнието ми с флажила спермата ми побеля тотално, стана гъста и с нормална консистенция, след време се промени, но си запази подобрението
    от User | 07.03.2016 21:52

Аз направих лечение с Трихомонацид 4по500мг орално на ден за 21 дни. Спермата придоби нормален цвят и увеличи обема си. Кожата ми стана по-гладка и мека, пъпките по ръцете и таза завяхнаха. Това не е никак малко. Лекарството работи. Още от края на първия ден на лечението симптомите ми се обостриха значително - паренето и болките. Няма да си пускам микробиологични изследвания, знам, че не съм ги убил. Ще почвам нова серия. Направих чернодробни показатели и креатинин, слава Богу са в норма. @ hussten Свещичките ще ги ползваме заедно с лечението орално или венозно. Трябва да се прочете повече да разбереме дали наистина има смисъл и колко се абсорбира лекарството. @ brodski Да, добре си решил да се изследваш пак. Според мен си ги имаш още трихите. Виж дали ще намерят и бактерии. Леченията ти са били слаби, така предполагам. Ще имаме скоро отзиви за лечение със Секнол. Дано помогне на някой тоя препарат. Поздрави
    от brodski | 07.03.2016 17:52

Горния пост е за ники 7000
    от brodski | 07.03.2016 17:51

При мен на изследванията в Александровска излезнаха стафолококи на простаттен секрет Лечение лефофлоксацин витамин б и бисептол за 14 дни но симптомите останаха.Това бе преди д-р Филевски от първа градска София да ми открие трихомоните.За тях съл пил фуролин и орнидазол.След тях бях относително добре.Ерекция добра и не чак толкова бързо свършване.Сега мисля да се изследвам при Чалашканов Пирогов София да видя какво ще излезе.Ако има пак трихи секнол поне един курс , но как да се снабдя с него и с тиберал. поздрави и успех на всички. Някой бе питал за по добра ерекция Аз съм ползвал бабини зъби Витамин Е и чай от магарешки бодил. 5 дни след чая ерекцията е значително по добра а и има и нощна такава.
    от kevin | 06.03.2016 23:43

доколкото прочетох, микроклизмите са с телесна температура........тъй като проблемът ни е в задния дял на простата, мисля, че ефект ще има, мястото се затопля и отпуска, кръвообращението се засилва......просто това трябва да го правим на всеки курс лечение + простатен масаж. Мисля, че ректалните свещи ще имат 2 пъти повече сила и ефект от таблетките. При оралният прием се губи много лекарство по пътя, при свещите няма да е така и диретно преминават в простата, в засегнатия участък. Въпросът е дали могат вагиналните да се ползват за ректални + орален прием. Ники, аз съм ти казвал, проблемът не е в резистентност, проблемът е че не ходи лекарство там, където трябва, иначе и с 2 гр. еднократно ще измрат гадините
    от User | 06.03.2016 23:00

@ hussten Микроклизмите ги затоплят на определена температура и е определено количество. Не знам колко са ефективни. Може да опитаме с Метронидазол вагиналните свещички. Мисля че имаше и ректални в Русия и Украйна. Не знам колко ще е ефективно. Поздрави
    от User | 06.03.2016 22:51

@ bluntt @ hussten Благодаря ви за изчерпателните и супер-информативни постове. @ brodski Славов няма как да ни помогне за голямо съжаление. В Александровска микробиологията е под всякаква критика. Не хващат нищо. Лично съм се изследвал там 5 пъти, винаги са отрицателни, максимум един левкоцит да видят. Лично съм бил с две други момчета и при тях е същото. Славов предписва за трихомони : АБ 10дни, втори АБ 10дни и Метронидазол 4по500мг за 14дни, лекарствата се приемат последователно. След това венозно Метронидазол 1по500мг за 10дни. Не знам на кой би му помогнало това лечение. Не съм лекар, но на мен венозно ми слагаха 3по500мг за 21дни и не ги убих трихите. Какво изолираха при теб в Александровска и как те лекува Славов ? Поздрави
    от brodski | 06.03.2016 20:44

Прочетох в руски сайт за клизми с клеева тинктура -20 капки в 50 мл вода и клизма.Някой пробвал ли е ? Назад в темата за простатита има рецепта за промивки в канала и клизма от бабини зъби- билка - отвара от нея. Аз го направих но след промивката паренето е много и ги спрях. Потърсете и прочетете. За лекар Д-р Славов -София При мен не откри трихомони но след неговото лечение симптомите намаляха но после пак се върнаха. за микробиолог искам да питам мнения за д-р Чалашканов търся мнение и цени за изследвания. поздрави и успех на всички
    от kevin | 06.03.2016 19:34

Ако лекарството не може да стигне перорално, то тогава начина е през дебелото черво. Пишат, че усвояването на лекарствата става именно чрез лигавицата на дебелото черво. Аз започва микроклизми скоро с някакви билки, ще търся инфо дали не може да се осъществяват с метронидазол..........щом със спринцовка се инсталира в патката, какво му пречи да се направи клизма.....това трябва вече консултация с лекар. Тези, на които им предстоят консултации с някакви лекари, нека поставят тези въпроси. На мен възпалението ми е в задния дял.........може пък това да е начинът, да се просмуче лекарство от страната на възпалението............Давайте да търсим инфо.........
    от bluntt | 06.03.2016 19:18

Споменават го тук таме това с клизмите руснаците, само че не е ясно какви са концентрациите в разтвора за клизмата, както и какво друго се слага. Малко неясни са тея лечения, а и нямат доказан резултат.
    от kevin | 06.03.2016 16:35

Имаше доста стари "кадри" във форума, които впоследствие спряха да пишат, надявам се, че не са намерили решение и не са го споделили, защото това ще е много егоистично и подло от тяхна страна!!!! Хора, какво ще кажете да опитаме клизми с течен метронидаол, щом не може с инжекции, какво пречи да е с клизма???
    от kevin | 06.03.2016 15:57

Сега ще се опитам да споделя за моя опит, дано помогне на някого или поне да го насочи в някаква положителна посока. ТОВА, КОЕТО ПИША СЕ ОТНАСЯ ЗА ПЛОВДИВ 1. Постени лекари и впечатления: - д-р Рена Андасорова, венеролог - добра е за лечение на хламидия, но не и за трихомони. Не иска да те чуе какво и казваш, бърбори и не те оставя да се изкажеш, накрая и оставяш куп пари. НЕ СТАВА!!! - д-р Тодор Желязко, венеролог - не го посещавайте НИКОГА, занесох му тестове с положителни резултати за трихомони, седя и ми се хили насреща и дори лечение не ми предписа, тъй като за него ДНК-тестът бил с най-голяма точност. Прегледа ме. Имах силно външно зачервяване, а пък той ми казва - "аз не виждам нищо смущаващо". Просто нямам думи за него!!! Или с очите не е добре или с мозъка. НЕ СТАВА!!! - д-р Матеев, уролог - той въобще и понятие си няма за проблема, седя и ми мънка, не знае нито тестове, нито какво да се прави. ЗАБРАВЕТЕ ГО!!! - д-р Марудов, уролог - в него има някаква логика и интелигентност, мисли върху нещата, но ми назначи тестове, които не мога да направя, защото не съм от Пловдив, а без тях, не желая да прави каквото и да е! - д-р Маджит Кадим - ТОЯ ГО ЗАБРАВЕТЕ, ама крака ви да не е стъпил при него за проблема - трихомони. Не желае да чуе какво му казваш. Когато ме посъветва да пия имуностимулатори, които да победят трихомоните, не знаех какво да му отговоря......Да съм се бил абстрахирал от проблема и така нещата щяли да се подобрят.....Пълни щуротии, тоя човек уж е специалист, а не си дава сметка задръжката на урина, най-малкото, какво може да причини.....ТОЯ ГО ЗАТРИЙТЕ ОТ НАМЕРЕНИЕТО СИ ДА ГО ПОСЕТИТЕ!!! Прегледът за 15 мин. ми струва 45 лв. Ебах аз тоя Президентски преглед, на какво на всичкото отгоре???!!! - д-р Костов, началник КВД, в него ми беше надеждата, за жалост, всичко пропадна в момента, в който ми каза, че лечението на трихомони е най-лесното и до момента не е имал пациент с такива рецидиви......Чувайки какво ми предписва, ми идваше да умра от безпомощност. Прегледът за 10 мин е 40 лв. НЕ ГО ПОСЕЩАВАЙТЕ ЗА ТРИХОМОНИ!!! Надеждата ми остана в доц. д-р Красимира Чудомирова, началник на венерология към УМБАЛ, някой ходил ли е там, има ли отзиви за нея? 2. Лаборатория: Когато сте имали трихомони, но в един момент спрат да излизат на дадено изследване, а симптомите ви не стихват, посетете лаборатория "ПИСАНЕЦ". В централния клон правят директна микроскопия на еякулат, струва 6 лв. и резултатът е готов до 2 часа. За 15 лв. изледват трихомони, гоноре и, кандида и още един паразит. Прави се в три определени дни от седмицата, така че се обадете преди да я посетите. Хламидия може да изледвате в ДКЦ "Св. Георги". Тестът там е директна имунофлуресценция. Резултатът е + или -, няма титър, няма тълкуване на резултатите. 3. Проведени лечения: Това е много дълга точка, ще ги опиша най-общо - Орнидазол - никакво подобрение от него, схемата беше 2х1, 10 дни - Атрикан - натъпи подбрение от него, но при мен беше с много странични ефекти, схемата беше, 2х1, 12 дни - Макмирор - направих два курса по 12 дни, схемата беше 3х2. От него ми изчезна болката ниско в корема - Фуразолидон - направени два курса, схемата беше 4х2, 12 дни. Трябва да внимавате с него, опасен е доста, МАО инхибитор, изисква диета, иначе може да предизвика кофти последици - Фуролин - не знам кой пусна мухата за него, няма нищо общо с лечението на трихомони. Пуснал съм руски сайт, в който за всеки един антибиотик от тази група е разяснено какво лекува. Пълна загуба на време и надежди е с него!!! - Флажил /последен курс/ - с най-голям ефект, имах си чувството, че бях оздравял, приемах го 13 дни, схемата 3х2 4. Настояща симптоматика и оплаквания: - болки ниско в кръста - при пълен мехур усещам сякаш нещо се наравяга в ануса ми - физическо изтощение - болки в гърба - след еякулация силен дискомфорт, който за 30 мин. отшумява - понякога лека неприятна миризма от пениса /наподобява тази на риба/ - чувството на топче в ануса, на недоизходеност - имал съм и болки в ануса, от които съм се събуждал Не водя полов живот и от години съм нямал такъв. Изключвам реинфекция на 100%. Тези, които се чукат по време на лечения и след това, без контроли, ще се лекуват още 100 години. Това е супер инфекциозно, лепва се от пипане на гениталиите. Не знам дали кондома спасява положението или ако го прави, то трябва да го слагаш и да действаш като инспектор МОНК :))) 5. Собствени изводи: Продължителността, дозата и препарата са строго индивидуални при всеки. Зависят от ръст, тегло, давност на инфекцията. При последното ми лечение с Флажила имах чувството, че напълно оздравявам. Краката и ръцете ми добиха сила, болките в гърба и гениталиите изчезнаха, стойката на тялото ми се изправи, тестисите не ме боляха, но това чувство, че имам топче в ануса, не изчезна. 10 дни след последното хапче симптомите се върнаха и това ме вкара в много силна депресия. Изводът ми е, че това е огнището, където антибиотикът не е стигнал и не знам дали някога ще стигне. Всички посетени медици гледат на проблема само от тяхна гледна точка, а не си дават, че воденето на полов живот в дадени етапи от живота, не е само удоволствие.............това, че работоспособността ти намалява и психиката ти се разбива, те не го считат за проблем. Ако обаче им се случи на децата им ,дали няма да търсят помощ по чужбина,а?! Мисля, че трябва да спрем да посещаваме едни и същи лекари, а да се пръснем и да намерим по-бързо решение на проблема. Това е инфекция, подлежи на лечение, дори и от дете да я носиш, а това не е изключено и при някои от нас.....За мен решението на проблема е инжекции в капсулата + орален прием на антибиотик, тогава и единична доза от 2 гр. тинидазол ще ни излекува. Пиша го за последен път: ако на някого му излизат постоянно стафилококи, стрептококи и др. такива гадини, трябва да намери първопричината, те се наслагват, защото имат отворена врата. Не лекувате ли основната причина, ще изпиете 200 кг хапчета, без да има някакъв ефект, както мен ме тъпчеха, добре, че има интернет, че се образовах, иначе досега щяха да ми ебат мамата. Всички билки и други неща са помощна терапия, няма да се излекувате с тях!
    от ivanini | 06.03.2016 15:23

да, имам проблеми с тях от 2006г.и досега все не мога трайно да се излекувам.Новото, което се появи при мен миналата година е че имам калцификати в простатата, два на брой, по няколко мм.Сега, колко е така вече и аз не знам, доколкото разбирам за да се диагностицира нещо подобно трябва да се направи ЯМР, но за съжаление такова изследване е доста скъпо.В момента не провеждам лечение с медикаменти, изчаквам да мине зимата, да си засиля имунитета и тогава ще проведа отново курс, отново с орнидазол, но мисля да си набавя оригинала - Тиберал.Иначе от миналата година изцяло съм спрял кафе, алкохол, бира, газирано, пикантно, пия добавки, витамини, минерали, като смея да твърдя че честото уриниране, както и чувството за недоизпикаване изчезнаха.Периодично обаче се обажда смъденето в уретера, понякога придружено с леки боцкания, което е симптом за наличие на проблем, ясно ни е какъв.Това е най-вече сутринта, след дефекация, при което изтича и малко простатен секрет, явно от по голямото напъване. Поздрави!
    от kevin | 06.03.2016 15:12

Ivanini, доколкото разбрах, ти също имаш проблеми с трихомоните. За тях каква техника ти трябва??? Ядрено-магнитен резонанс или доплер...........
    от ivanini | 06.03.2016 13:48

hussten, да, и аз се опитвам да правя нещо подобно, но много зависи и от лекаря, дали ще те предразположи, да си спокоен и концентиран, и адекватно да изложиш проблема си. За Стойнов да, повече едва ли бих отишъл при него, дори си мисля за тези калцификати, как така, с няма и едноминутна ехография ми ги откри, и после да ми казва едва ли не, сори пич, така ще е занапред, просто свиквай! Поздрави!
    от kevin | 06.03.2016 11:07

ми, да ти кажа, на мен ми е супер трудно да структурирам това, което искам да кажа, когато вляза при лекаря......затова предварително си го правя в главата. някои ти дават думата , други - хич. Пробвай при този, който ти посочих, тоя Стойнов - един познат ходи при него, не ходи повече там, ще ти губи времето
    от bluntt | 06.03.2016 11:01

Браво Ники за темата - имаше нужда от такава отделна, защото според мен това е най-трудно лечимото заболяване когато хронифицира. Моята история е следната: На 32 години съм, преди около 2.5 години започна да ме боли кръста - ниско долу. От личния лекар към невролог - отриха ми дискова херния. Правих медикаментозно лечение, както и физиотерапия, започнах тренировки с личен треньор, плуване, промених начина си на живот, храненето...свалих 12 кг лично тегло и какво ли още не. Почувствах се осезаемо по-добре, НО болките в кръста не изчезнаха на 100%. Минаха месеците, цялостното ми състояние се подобри драстично, но си остана един дискомфорт в кръста. И така около година по-късно кръста отново ме стегна значително по-силно и по-остро(както се оказа по-късно това беше дисковата херния, а не първоначалните болки). Тук обаче освен болките в кръста започнаха да се появяват и други симптоми: мравучкане в перинеума/скротума, скованост в краката, получавах спазъм на тазовата мускултатура от време на време(все едно супер силно се стискате да не се напикаете). Започнах да прокапвам след уриниране, както и да ставам нощно време да пикая. Появи се усещане в пениса ми все едно в канала има някаква съвсем малка капчица и се движи(реално наистина има капчица това е секрет, който се отделя). намалена ерекция също беше част от симптомите. Имах дискомфорт и от към ануса - чувство за постоянна влага, дискомфорт след изхождане. Тук отново тръгнах по лекари, като няма да ви обяснявам какви диагнози ми се лепяха и какъв стрес изживях(100% си за операция, имаш множествена склероза бяха черешките на тортите) докато попаднах най-накрая на лекар - проф. Габровски - син, при когото отидох за консултация за това дали да оперирам дисковата херния, която според доста "специалисти" ми създаваше тези проблеми. И тук - изненада - почти бях изгонен от кабинета му(човека е наистина много зает със случаи доста по тежки от моя). Категорично ми заяви, че дисковата ми херния не е възможно да ми създава тези проблеми и да се обърна към уролог. Доста се замислих и реших да посетя уролог, като първия при който попаднах беше д-р Бъчваров от клиника Щерев. Той ме прегледа и заяви че простата ми е съвсем леко уголемена, но не пожела да коментира конкретно докато не си направя изследвания на еякулат. Аз се поразрових и тук най-препоръчваната лаборатория по това време беше тази на НЦЗПБ и д-р. Кузманов. След като ме ошушка почти 200 лв за пълни изследвания, в които не се откри нищо ми каза че страдам от хроничен простатит и ми каза да си ходя по живо по здраво, защото нямало смисъл от лечение и да съм си живеел живота. Стана ми странно и се върнах при Бъчваров с резултатите - той доста сумтя и каза че според него трябва да повторя изследванията в друга лаборатория. Насочи ме към д-р Чалашканов. Там изненадващо за мен ми се откриха трихомони. Трябва да ви кажа, че ме обвзеха доста съмнения в този момент. Как така трихомони? Аз имам приятелка/жена от 10 години и не съм мръднал грам, като вярвам че и тя. Нейните изследвания са чисти, пък и тя не е имала оплаквания. В този момент се почна едно обикаляне на лаборатории, посетих ВСИЧКИ известни лаборатории в София, включително Геника. На всякъде общото беше едно - 2-3-4-5 левкоцита на поле, на още 2 места отркиха трихомони, на другите нищо друго. Тъй като все още имах вяра на НЦЗПБ реших да пусна за втори път изследвания там, като този път обясних на Кузманов щателно за моята епопея и какво къде откриват. Той заяви, че ще викне всички специалисти в болницата да гледат моя материал(защо някои лекари се изхвърлят с подобни речи и изказвания и до ден днешен не ми е ясно). И така след нови 150 лв за изследвания - резултата там пак отрицателен. Ето кратко обобщение на изследванията и лабораториите, които посетих: НЦЗПБ - 3 пъти пълни тестове - резултат - 3-4-5 левкоцита и нищо друго Лесева - 1 изследване - резултат - 3-4 левкоцита, трихомони(+) Филевски - 1 изследване - резултат - 2-3 левкоцита и нищо друго Чалашканов - 3 пълни изследвания - резултат - левкоцити, трихомони(+) Геника - 3 пълни ДНК теста - резултат - нищо Окръжна болница - 4 пъти пълни изследвания - левкоцити, трихомони(+) Лекари при които съм бил: д-р Бъчваров(Щерев) - Уролог д-р Кузманов(НЦЗПБ) - Полово Предавани болести д-р Чалашканов(ВМА) - Микробиолог д-р Лесева(Пирогов) - Микробиолог Д-р Филевски(Първа градска) - Микробиолог Д-р Златев(Окръжна) - Уролог Проф. Цветков(Пета градска) - Уролог След кратко лутане и чудене, все пак реших да направя лечение, с български медикаменти, предписано ми от д-р Златев(окръжна). Курса, който направих беше 12 дни метронидазол(3х0.5гр) в комбинация с левофлоксацин(1.0.5гр) по време на който имах чувствително подобрение в симптоматиката. Трябваше след метронидазола да продължа с тинидазол, но за съжаление след първия ден прием получих алергия към него и трябваше да прекратя лечението. Тестовете след лечението отново бяха положителни. След консултация с Бъчваров, Чалашканов и Златев отново реших втория курс да използвам орнидазол(тиберал) + атрикан(тенонитрозол). В схема 10 дни орнидазол(3х0.5гр) и 8 дни атрикан(2х0.25гр). По време на курса отново - значително подобрение, но резултатите отново отрицателни. Направих още един курс с тези препарати този път - 19 дни орнидазол(6 дни 1х1.5гр, 13 дни 3х0.5гр) + 6 дни атрикан(3х0.25гр паралелно с орнидазола от 13ти ден нататък). Подобрение отново имаше, но не и излекуване. И така сега ми предстои курс със Секнол, лекарството, което според Бъчваров и Чалашканов има най-голям шанс да ми помогне. За същото лекарство чух и от проф. Цветков, както и от колега на д-р Златев в окръжна болница. Зареден съм за 2 курса, като този път почивките ще са максимум 10-14 дни между курсовете. Ако първият не помогне дори мисля да си поръчам лекарства и за 3ти курс, защото Чалашканов изрази мнение, че по някога са необходими 3 курса. Изчел съм темата за простатит тук от край до край, както и другите по-малки теми по въпроса. Чел съм темата за трихомони в бгмама от край до край. Имам регистрация в руския форум по въпроса, където също съм изчел доста информация. Писах си дори с руски потребители, писах и на клиника в Русия. Най-много си пиша с Ники и съм му крайно благодарен, за цялата информация и опит който споделя. Болестта е коварна, симптомите и вредите за организма ни са много - при мен болките в ставите и кръста се дължат най-вероятно на тея паразити, защото когато започна да пия лекарства още на 3тия ден се чувствам 200% по-добре. В момента започнаха да ме болят и коленете малко, което не е добре и пак го отдавам на тая гад. Лекарите в България масово са незапознати с истинското лице на болестта и не знаят адекватни курсове за лечение. Диагностиката също е трудна защото микробиолозите са некадърни. Малко лични мнения и заключения относно леченията: Продължителност - тук няма две мнения 14 дни са ви минимално необходими иначе нищо не правите според мен, оптимално 20. Дозировка - колкото повече толкова повече. Няма как да стане с минимални дози това трябва да ви е ясно. Чел съм за лечения които отиват до прием на 4 грама тинидазол за 2 седмици. Всеки понася лекарствата индивидуално, но като цяло дневните дози трябва да са ориентирани поне към 2 грама дневно на имидазоловия препарат който изберете. Препарати - лично при мен ефект имаше от всички които пих, но ако трябва да ги сортирам то е ето така: тиберал(препарата ми понесе много добре почти без странични ефекти, бих пробвал да увелича дневната доза при следващ курс) орнисид форт/тинидазол(тези два препарата са на едно ниво въпреки че съм алергичен към тинидазола, когато приех първия ден дозата, усетих огромно облекчение на симптоматиката, доста по силно от метронидазола преди това) метронидазол(ефект има просто не усетих толкова голямо подобрение като при тиберала) атрикан(този препарат за мен е безмислен дори - освен че има ужасни странични ефекти, не усетих особено подобрение от него) Предстои ми да пия Секнол, като ще споделя впечатленията си от него. Обмислям да направя 3 лечения с него поредни и след това ще опитам ново лечение с по високи дози тиберал(до сега не съм пил повече от 1.5гр за 24часа). Борбата продължава!
    от ivanini | 06.03.2016 10:40

В Стара Загора съм ходил на двама уролози, единия е д-р Тенев, другия - д-р Стойнов.И двамата са добри, но честно казано останах с впечатление, че за да ти помогнат адекватно трябва да им привлечеш вниманието - сещаш се как...За Делиев също съм чувал добри отзиви, но медицинския център в който работи, не бих казал че е от най-известните в града.Не съм ходил досега при него, но може и да пробвам.Въпроса е как да представя проблема си, така че не да почнем от а, б, а да почнем лечение оттам, където съм стигнал, в смисъл да се вземе предвид продължителността на проблема, лекарствата които са пити, изследвания и т.н.
    от kevin | 06.03.2016 10:25

Лекарите не приемат трихомоните за безобидна инфекция, те просто не знаят как да я лекуват, НЕВЕЖИ са много, затова, когато не могат да ти помогнат, гледат така да направят, че те да не ходиш повече при тях, обявяват те за психясал, или ти казват да си живееш живота и да не им обръщаш внимание. В БГ лекарите са ниско квалифицирана гилдия, приемат в университетите вече е под всякаква критика, да станеш лекар, е вече като да си купиш един килограм домати на пазара...евтина работа. Базите са стари, апаратурата също, не предлагат нищо повече от това, което са прочели в пожълтелите страници на учебниците........ Аз смятам, че метронидазолът и тинидазолът лекуват, иначе нямаше да са на пазара, не са измислени все пак от българи..........Продължителността и дозата...за тях не знам какво да кажа. Има хора изпили тон лекарства и не им действа нищо....Кажи това от какво е? За мен лекарството, което се пие, не стига до болния участък в простата. Ти каза, че си от стара Загора, ходил ли си при тоя уролог - Румен Делиев, казват, че обръщал много внимание и бил добър
    от ivanini | 06.03.2016 10:12

Според мен всички продукти, които се предлагат за тези цели, биха могли да лекуват успешно.Според мен нишката се къса в дозировката, в отчитане на индивидуалните характеристики на всеки пациент.Всичко това е работа на уролозите, които обаче явно в повечето случаи мислят че трихомоните са нещо безобидно и не се вживяват много, много.Казвам го от личен опит.Оттам се получава абсурдната ситуация сами да се лекуваме, като така рискуваме много - ето аз от това въртене в омагьосан кръг хронифицирах тези гадове, че и последно и калцификати ми диагностицираха.За всички продукти иначе които се предлагат, мога да похваля най-вече Орнидазол, мисля че и е най-щадящ организмите ни.Но отново стигаме до дозировката, както и трябва или не за комбинираме с антибиотик. Поздрави!
    от kevin | 06.03.2016 10:01

Ivanini, кое според теб е лекарството, което лекува трихомони?
    от ivanini | 06.03.2016 08:28

IVMAN33 и аз съм от Стара Загора, и мога да ти кажа, че лабораторията на Свети Лука, на доктор Руканова е най-надеждната откъм резултати в нашия град.При мен винаги ми се отчита едно и също, при регулярните МБ които правя там винаги излизат единични левкоцити, и Трихоманас вагиналис / + /.След лечение, като по правило винаги е Трихомонас вагиналис /-/, обаче оплакванията остават, та така до поредния опит за лечение.Интересното е че при последния път когато проведох лечение, нещата като симптоматика се обостриха много, не можах дори да се седя подължително време седнал, парене в ануса, постоянна тежест в перинеума.Не знам защо така се получи, уж ги лекуваш тези гадове, а симптомите по зле стават.С Флажил, ако става дума за хронична инфекция, честно ти казвам губиш си времето. Поздрави!
    от User | 06.03.2016 00:57

@ IVMAN33 Не е необходимо да се изследва простатен секрет. В спермата има доста от него. При трихомони винаги се лекуват и двамата партньори за да няма реинфекция. При оплакванията ти и положителните резултати ти трябва сериозно лечение. Трихомоните са нещо страшно и трудно лечимо. С тоя курс 7 дни Флажил, просто не само не си помагаш, но правиш паразитите по-силни. Търси лекар, който е наясно с лечението на трихомоните. Ако някой ти каже, че са банална инфекция, изобщо не го слушай и търси кадърен. Поздрави
  • Re: Хронична трихомониаза и Хроничен трихомониазен простатит
    от IVAN | 05.03.2016 22:37

Oтговор "niki7000": @ Ventolini Като се изчистят трихомоните изцяло, оплакванията ще изчезнат с течение на времето напълно. Може да има бактерии след това, но те се лекуват сравнително по-лесно от трихите. Успех със Секнола. Пий си мултивитамини и пробиотици, повече движение и регулярно изхвърляне. @ IVMAN33 Единичните левкоцити показват, че имаш хронична инфекция. Къде/какво си изследвал и кой лекар назначи лечението, какви са ти оплакванията ? Има ли бактерии или само трихомони? Поздрави
    Отидох в Ст.Загора болница Берое при гастроентеролог поради други причини после и обясних и за проблема си имам болка в перинеума и болка в пикочния канал.При уриниране също я усещам уролога се казва Д-р Петров нямах избор бях с направление прегледа ме каза че нямам нищо възпалено прати ме за изследване на еякулат в лаборатория "СВЕТИ ЛУКА" .В изследването друго не пише Единичните левкоцити и трихономи каза че имам нещо като простатит лаборантката каза че са ми изследвали само еякулата попитах я да си изследвам и простатния секрет каза че лекар трябвало да го вземе а когато попитах лекаря каза че това вече била стара практика .Може ли без да се изследва простатния секрет да се назначи диагноза простатит а приятелката ми е чиста .Възможно ли да си играя със здравето ми изписа ми Флажил 7 дни да пия .
    от User | 05.03.2016 21:15

@ Ventolini Като се изчистят трихомоните изцяло, оплакванията ще изчезнат с течение на времето напълно. Може да има бактерии след това, но те се лекуват сравнително по-лесно от трихите. Успех със Секнола. Пий си мултивитамини и пробиотици, повече движение и регулярно изхвърляне. @ IVMAN33 Единичните левкоцити показват, че имаш хронична инфекция. Къде/какво си изследвал и кой лекар назначи лечението, какви са ти оплакванията ? Има ли бактерии или само трихомони? Поздрави
    от IVAN | 05.03.2016 19:40

Oтговор "niki7000": Здравейте, Боря се с хронична трихомониазна инфекция в простатата от повече от 3 години. Опитвал съм всички видове лекарства : Метронидазол, Тинидазол, Орнидазол, Секнидазол, Наксожин и Атрикан, включително и Метронидазол венозни вливания. Не вярвам, че този мощен паразит, може да бъде излекуван с билки и хомеопатия. Това е пълен абсурд. Ще се радвам да споделят своя опит, хора излекували се и в процес на лечение с коварното заболяване. Къде сте се изследвали, при кои лекари сте били, какви оплаквания имате и какви лечения са прилагани във времето. Поздрави и успех!
    Здравей пиша ти във връзка с изследванията ми виждам,че си доста наясно с тези трихономи ако може да ми кажеш какво означава единични левкоцити това го пише пред положителния резултат за трихономите които ми откриха.
    от veselin | 05.03.2016 02:37

срещу 10 лева може да си намериш ,1и2 книжка записките на гладуващият на малахов,...за да осъзнаеш че 40 дена е гладувал ,за да ги умори от глад ,така се е опощил от бая паразити ,аз страдам и от синдром на рейно , и военният хирург ми вика ,първо първо посиняват ,после почерняват и може да ми помогне ,като ги отреже пръстите ми ,и да ги хвърли в кошчето,...всъщност 2 пъти ми предлагат операция на простатата,.....аз не се съгласявам ,.......болеста остава пак вътре ,...моето е аденом,......предписано ми е ........теразозин акорд 1 хапче преди лягане ........не ги пия, пениса ти мирише ,вътре имаш гниене бе момче ,бъбреците ти заминават бе човек ,бъбреците умират първи , но ако миризмата на риба избива ,изпод кожата и мишниците ,значи че не работят,........казах ви прочистете си червата ,особено дебелото черво , после прочистете си бъбреците..........пръстите ми замръзнаха и спирам .....пише веско от бургас
    от Димитър | 04.03.2016 23:10

Oтговор "hussten": ПРЕДЛАГАМ 3000 ЛВ. ПАРИЧНО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ НА ОНЗИ ЛЕКАР, КОЙТО УСПЕЕ ДА МИ ИЗЛЕКУВА ТРИХОМОНИТЕ!!! ЛЕКАРИ - ЧАКАМ ВИИИИ!!!!! Ники, първо поздравления, че започна темата "на ново".
    Аз бих дали повече но тук няма такива всичко е бизнес лично лекар ми го каза но не директно цитирам "ТРЯБВА ДА ИМА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ И НИЕ ХЛЯБ ДА ЯДЕМЕ" това му бяха думите и се отнасяше точно за трихономите които ми ги откриха преди половин година и в момента съм на Флажил от начало започнах ударно с Тинидазол дроба ме болеше яката 2 дни а си имам чернодробен проблем.Интересното при мен е ,че когато отида при лекар да ме лекува ме праща точно в определена лаборатория съответно ми откриват трихономи .След 2 дни си пускам в същата лаборатория но си дадох еякулата на мой познат все едно изследванията са негови а той е на около 50 години и какво се оказа след няколко дни изследванията отрицателни .
    от Atanas | 04.03.2016 21:41

Поздравления Ники за темата! Проблема е наистина много сериозен..Млади хора сме и сме я загазили яката..Аз я загазих внезапно, както всичко си беше наред и отиде всичко по дяволите..Как да го разберат надутите господа лекари,че бял ден не можем да видим.. От половин година тялото ми не е същото..установиха ми преди два месеца трихомони..каза ми чалашканов ,че са най вероятно хронични..добре,в случай на премахване на паразита настъпва ли премахване и на симптоматиката? Аз започвам идната седмица лечение с Секнол..кво да правя..трябва да пробвам нещо..обнадеждават ме стари коментари по форуми..а и ми писна да ходя по лекари и да ме лекуват за всичко друго ,но не и за истинският ми проблем.. Приемам всякакви съвети..доста казани неща от вас са ми от полза.. Живи и здрави момчета!
    от ivanini | 04.03.2016 18:12

Поздравления, Ники за темата!
    от kevin | 04.03.2016 17:44

ПРЕДЛАГАМ 3000 ЛВ. ПАРИЧНО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ НА ОНЗИ ЛЕКАР, КОЙТО УСПЕЕ ДА МИ ИЗЛЕКУВА ТРИХОМОНИТЕ!!! ЛЕКАРИ - ЧАКАМ ВИИИИ!!!!! Ники, първо поздравления, че започна темата "на ново".
  • Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от User | 04.03.2016 17:30

Здравейте, Боря се с хронична трихомониазна инфекция в простатата от повече от 3 години. Опитвал съм всички видове лекарства : Метронидазол, Тинидазол, Орнидазол, Секнидазол, Наксожин и Атрикан, включително и Метронидазол венозни вливания. Не вярвам, че този мощен паразит, може да бъде излекуван с билки и хомеопатия. Това е пълен абсурд. Ще се радвам да споделят своя опит, хора излекували се и в процес на лечение с коварното заболяване. Къде сте се изследвали, при кои лекари сте били, какви оплаквания имате и какви лечения са прилагани във времето. Поздрави и успех!

Напиши отговор
1883 намерени, страница 38 от общо 38