Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от 1337day | 28.01.2019 08:16

а къде си прави изследванията? и аз имам трихомони + клебсиела
    от Николай | 27.01.2019 22:18

Първо отрицателно изследване за трихи... (До сега имам 6 положителни). Момчета, странното е, че освен отр. резултат за трихомоните, днес цъфна една друга бака. Странното е, че няма и помен от Klebsiella oxytoca и Klebsiella pneumoniae, а излезна corynebacterium species. Някой борил ли се е с това чудо, че инфо на родния ни език е мноооого оскъдно. След 10тина дни ще повторя трихите и ще пиша за лечението, ако е помогнало наистина, а ако не-ще променя пак арсенала.
    от prostapak | 25.01.2019 14:08

#Трихомон питаш ме за 2-ри път. Всички знаем кои са лабовете. Не ходя на някое тайно място. #iv_iv. Температурата ти е от хламидиите най-вероятно-37, 2-3. Често срещано. 10 дни.... За хр. простатит дават 14 - 28., консултирай се с лекар. С добър успех освен Доксициклина дават: Азитромицин, Ципрофлоксацин, Рифампин, Клиндамицин... дори понякога се комбинират.
    от iv_iv | 25.01.2019 11:56

Изивинявам се за правописа, на предния пост- не съм пил кафе :Д. Ето линк за ню медикъл. До колкото знам не работи всеки дне лабораторията: Link
    от iv_iv | 25.01.2019 11:52

Хламидия лекувам с доксицилин 10 дни по 2 на ден.. то няма друго с кво. След нея почвам батериите, акто изчистя и тях ще диря трихомоните къде са. Интересно, че съм с температура от месец два, CRP си пуснах - няма възпаление... Но е странно. За хламидията кръвта показва антителата, но от всички лекари съм чувал дали я има в момента се търси в спермата. В медирс ми казаха, че често имат грешни за хламидия ( защото при наличие на суам ти бактерии като в оя случай дава слабо или фалшиво положителен, което може по съъщия начин да даде и фалшиво отрицателен) за тва хламидии ако имате пускакйте на 2 -3 места. Жави и за трихомоните. Ню Медикъл ходя от години. Доволен съм всичко е точно и няма раминавания с показателите например дори в една кръвна акртина от тестовете мми там и в конкуренти лаборатории. тестовете са им много скъпи но достоверни. Там ми откриха трихи втория път май. В бизнес парка е . Не знам какв тестове правтя за трихи - не помня, еакулат съм давал
    от 1337day | 25.01.2019 10:49

На мен медирс и чалашканов ми откриват идентични бактерии но има разлика в трихомоните
    от 1337day | 25.01.2019 10:48

добре кажете една добра микробиология тогава
    от Трихомон | 25.01.2019 00:57

prostapak на теб къде ти откриха трихомоните
    от Трихомон | 25.01.2019 00:44

Медирс са гола вода те също като чалаша не дават точна диагноза а почти винаги казват ,,СЪМНИТЕЛНИ,, или ,,НЕПОДВИЖНИ,,
    от 1337day | 24.01.2019 22:23

И на мен това ми е идеята но не е удобно някак си всеки път да ходя при един и същ само за следене на калцификати,веднага ще ми каже че го имам за 2 ръка доктор. Силно се надявам медирс наистина да засича точните бактерии защото ще пътувам 500 км точно за 1 изследване.
    от prostapak | 24.01.2019 22:14

Нямам идея, човече. Нищо не разбирам от повечето такива снимки. Блещих се и на моите уж различавам кое какво, но като незнам кое се очаква да е анатомично правилно и кое не-не мога да си правя никакви изводи. Според мен е добре да се следят тия неща на един ехограф във времето, тъй като са доста различни апаратите ще показват различни неща.
    от 1337day | 24.01.2019 21:31

Между другото ходих сряда на уролог в Стз да си направя просто ехограф на простатата за да видя дали калцификатите са намалели този линк към снимката е старата ми снимка от лятото Link а тук е новата Link аз лично не мога да преценя много добре но мисля че част от калцификатите са се премахнали. Споделете вие някакво мнение какво мислите
    от prostapak | 24.01.2019 21:29

На мен не ми ги хванаха в Медирс, не ми хванаха и бактерии. При положение, че им занесох сперма с камък и кръв (дори не бяха написани на микроскопията тия находки дет и баба ми без цайс би ги видяла) и тампон с простатен, дет ми го навряха до мехура сиурно чак. Дадоха ми + на антиген тест хламидия и доц. Гергова (не Генова-грешка в предишния пост) като и казах че на кръвните ми няма никаква индикация за хламидии-каза понякога дават кръстосани реакции щом кръвните са в норма да съм го приемел за -. Еми - и от мен за тях.
    от 1337day | 24.01.2019 21:29

Да ви кажа честно не знам,преди 1-2 години съвсем случайно бях попаднал на едно момче което години наред се е борило с хроничен простатит,и накрая беше писало че отишъл при някакъв микробиолог в Велико Търново намерил му е трихомони и ги е излекувал за 10 дни. 2 часа вече търся в гугъл ама нищо не мога да намеря то и самата тема не беше толкова коментирана.
    от Трихомон | 24.01.2019 19:15

И сега на кой вярваш да те питам медирс чалаш или.....
    от 1337day | 24.01.2019 19:08

В медирс на мен само първото ми изследване излезе с трихомони това беше през лятото на 2015 след това само бактерии ми излизат. При чалашканов пуснах там масово трихомони. Дадох в още една друга лаборатория простатен секрет там пък ентерококи над 10/5 и стафилококи над 10/5
    от Трихомон | 24.01.2019 18:23

Имам чувството че който е отишъл в Медирс са му намерили трихомони, тия сигурно доста се рекламират по форумите
    от prostapak | 24.01.2019 15:22

Според мен и на двете. Материала е носен в различен период от време. Според мен и в една и съща лаборатория да си пуснеш изследвания през 1 седмица пак ще изкара различни бактерии. Заболяването е тегаво един път се хваща едно, другия-друго. #IV_IV пускал ли си си кръвни изследвания за Хламидията? Генова от Медирс ми казаха че теста, който правят може да даде кръстосана реакция и щом кръвните ми били в норма да не се лекувам. Още 2 ма лекари микробиолози ми казаха че няма как да имам хламидия и тялото ми да не произвежда антитела (засичат се с 3-те кръвни теста IgA, IgM, IgG). 2 - ма лекари ми казаха "мани ги тия кръвни изследвания" и хой разбери...
    от bluntt | 24.01.2019 15:19

Имай предвид, че бактериите не е задължително да правят инфекцията - при мен в последните 2 изследвания имам и после нямам бактерии, без да съм провеждал лечение насочено към тях. И друг път пък бактериите се сменят - това е нормално, когато махнеш всичко останало и останат само бактериите, ако пак имаш проблеми и са колонизирали много(трябва в изследването ти да имаш и микробно число) - тогава можеш да пробваш да ги лекуваш. Говоря за по-често срещаните - ентерококи и стафилококи, които си ги имаме по тялото така или иначе, ако е нещо по-шантаво тогава си трябва лекарско мнение...
    от bluntt | 24.01.2019 15:12

@iv_iv - не всички хронични болести са нелечими, това е паразит, който мре от лекарства, просто има проблеми, които са от малко неустановен характер и са индивидуални за всеки - продължителност на лечението, дозировки, препарати итн. това затруднява лечението, тъй като ако за някой 10 дни секнол са помогнали то за друг може въобще това да не сработи. Иначе за резултатите ти... не ме учудва - ако идеш в 3та лаборатория(например окръжна) ще имаш трети различни резултати. Според мен ако ти излиза на 2те места хламидия, започни от там, че тя и най сериозно може да ти навреди - там има и кръвни тестове, които уж са достатъчно точни и няма как да се объркат. Кой те насочи към тези НюМедикъл? Какъв тест правят за трихомони?
    от iv_iv | 24.01.2019 12:49

По съвет от съфорумци си пуснах в Медирс Лаб миналата седмица. Ентерококи, уреяплазма, хламидии и "клетки съмнителни за трихомони", но самите трихомони в тест "ин пауч" - отрицателни. Пуснах също и в НюМедикъл ( понеже е частна, скъпа и мн точна лаборатория). Там ми излязаоха други неща - стафилкоки, хламидии и кандида. Айде вие ми кажете на коя от 2-те лабратории да повярвам. Май само сифилис не ми намериха... Относно лечението на хронифицирали състояние. Майка ми е лекар - от малък знам .. има ли нещо се лекува на момента, изпуснеш ли го сатва хронично и си е за цял живот. няма излекуване на хронични трихомни :(
    от bibmo | 23.01.2019 21:29

@ bluntt ...нямам засечени бактерии но и не съм се изследвал сериозно....защото не смятам, че има от къде да съм се заразил....
    от bibmo | 23.01.2019 21:25

@bluntt помня разбира се...VSL#3 ...пазарувал съм го от ebay.co.uk...трабва де се държи в хладилник ...иначе до 7 дена извън него не си губи ефекта....добре е някой да го донесе от там...
    от Atanas | 23.01.2019 16:27

На мен секнола ми помогна..доста си изпатих, описал съм подробно всичко, което съм преживял и опитал назад в темата..вярвам, че всеки един от вас ще намери правилния подход за себе си и ще постигне ремисия..
    от prostapak | 23.01.2019 14:09

Една обобщена и сравнително занимателна статия: Link. Конкретно, относно трихомоните информацията е оскъдна, (полезното е че честите празнения не се препоръчват при трихомонас тъй като изчерпват запасите на цинк в капсулата), но цялостно ми се стори доста интересен и изчерпателен материал. Има изследвания за съответните храни при различните кръвни групи и действията на кверцетин и берберин като методи за подтискане на възпалителните процеси. За про биотици гастрото ми каза като си дам по-дълга почивка от антибиотиците да си взема хубав пробиотик и ми препоръча ОмниБиотик6. Бил скъп, но хубав и че при 2-3 месеца употреба измествал и кандида.
    от bluntt | 23.01.2019 13:31

Благодаря за мнението, а имаше ли някъде засечени трихомони? АБ които си описал не са изписвани за тях а за бактериален простатит? Иначе пробиотиците... кои са тези скъпи пробиотици които си пил имаш ли спомен?
    от bibmo | 23.01.2019 11:53

...така, че имах ли, нямах ли ХП...не е ясно.... и да допълня - нямах парене при уриниране
    от bibmo | 23.01.2019 11:41

Аз бях писал няколко пъти преди и не пиша вече защото не искам да подведа някого. Ще пиша за последен път накратко. Преди 4-5 години се появи симптом на ....бе все едно, че имах топче за тенис или голф между ануса и пениса и трудно седях на стол повече от 10-15 минути + стрелкаща болка по пениса (дори не се сещам вече дали имаше и друго). Около година след това посетих проф. Славов в Александровса и хоп - ХП...та Таваник...Бисептол и никаква промяна. Изследвах се при Кацаров на Пиротска и той ми написа бактериален простатит. Изпих купища добавки...същото. Година след това отидог при д-р Златев от Окръжна (но не в Окръжна а в някаква друга клиника, където също преглежда) но той ми каза, че нямам никакъв простатит, което беше странно...след много четене по форуми - руски и английски реших да опитам с пробиотици, тъй като четох, че често има връзка между проблем с червата (дебелото) и диагнозата ХП...та след като си купих най-хубавите пробиотици след 10-20 дена ...симптомите отшумяха...
    от Трихомон | 23.01.2019 04:57

Всички които са се излекували никога няма и да се сетят да влезнат в този форум за съжаление
    от prostapak | 22.01.2019 16:11

Ами аз се надявах, че старите кучета не пишат, защото са се излекували ама явно и те са тука и нюхат мълчаливо
    от bluntt | 22.01.2019 15:05

Някой излекуван от последните 4-5 години който е бил хорника да спусне инфо... иначе сме за никъде.
    от Николай | 22.01.2019 14:45

Ооо извинявай. Нещо не прочетох. Да, за съжаление и аз така мисля. Прецакването ни си е голямо. Затвореният кръг няма край. Ноооо стига сме мрънкали. Все ще го надвием паразитчето. Особенно с дружни усилия. Главата(ите) - ГОРЕ!
    от prostapak | 22.01.2019 13:16

Да, написал съм го в отговор на 1337day
    от Николай | 22.01.2019 12:18

Според мен, болките около ребрата и газовете са следствие на лекарствата. Май повече си преебаваме стомасите, отколкото да лекуваме трихомоните. Мисля това, защото тези симптоми започват винаги след започване на метронидазол.
    от prostapak | 20.01.2019 22:36

Оригвам се яко. Болки имам и ниско долу и около ребрата. Понякога и стрелкащи с неточно определена локация.
    от prostapak | 20.01.2019 19:36

В думите ти има логика. Натрупал си опит през годините в борбата с тази напаст. Аз самият мислех за курсове с високи дози през седмица, както дават азитромицина, но нямам никаква идея доколко биха били успешни. Това с АЦЦ-то страшно ме изуми! Ето една статия по въпроса: Link. Има известна логика. Само не трябва да се комбинира с антибиотици.
    от 1337day | 20.01.2019 19:35

Хора от толкова курсове с антибиотици,как са ви стомасите,мисля,че моя нещо се прецака постоянно усещам една гадна болка ,и особено като пия някаква течност усещам как преминава през целия ми стомах това дали е нормално
    от NIKOLAY | 20.01.2019 13:23

и последно като направя този курс мисля да почина малко началото на есента изследвания.Хем ще се снабдя с хапчета от украйна и мисля венозни от там може и секнол само 10 атрикана е от румъния не скъп но трудно ми го доставят няма го навсякъде и ако има по една кутийка .правел сам 2 курса през ден 10 прахчета и нищо . а забравих да спомена има билка която мисля да пия само да разбера колко е време и по колко да я пия че токсична казва се Брадат лишей Usnia barbata но точно този вид
    от NIKOLAY | 20.01.2019 13:14

сега трябваше да правя след един месец 4 дена атрикан 3 по 1 плус ацц след месец всяка седмица по 1.5г ординазол 4 пъти през цялото време пия цинк 50гр ,магнезии, витамин е, супер ензими.Но ще почакат понеже съм със тежка алегрия в момента Като цяло ми се подобри състоянието когато пих по два грама през седмица два пъти фасажин и антибиотик за бактериите 10 дена от тогава само единични трихи. Затова мисля да правя по една доза на седмица. с курсовете на 10 дена и повече по рядко след започване на хапчетата да другия ден започва лека болка в простатата и на 7 ден спира. Проблема е да се разбере колко време са в защитна форма. Докато ги пия не спирам да вървя и да се движа да циркулира кръвта в малкия таз на работа правя към 17000 крачки.А дали пиете хапчета от 40 тиберал или турски шанса е еднакъв според мен.Аз се възползвам от украинския но и турски съм пил и при двата имам леки болки в простата при приема.Имам временни подобрения но явно иска по разнообразен курс пиене
    от NIKOLAY | 20.01.2019 12:55

Здравейте решех да вляза във форума да видя дали има някоя нова схема за махане на тези гадини.Имам ги от 5 години отначало остра реакция и вече хронични. С много хапчета и схеми ми излизат само единични преди бяха колонизация с бактерия .Не ходя често да тоалетната от повече от три години и половина да не кажа четири не мога да се сетя.Ако не пия алкохол доста вечер не се събуждам да ходя до тоалетната. Събуждам се и имам нощна ерекция е случвало се на нямам но знам ли когато съм се събуждал да ходя вечерта съм имал по две. правел съм курсове по 1 месец хапчета 10 дена орнидазол 3 по 1 и после 20 дена секнол през ден. след 4 месеца отрицателно а на 9 месец положително!!! според мен по моите наблюдения по мен 10 дни са много застават в защитна форма и само се тровим миналата година започнах нова стратегия 5 дена орнидазол 3 по 1 от украйна тяхно производство и секнол 5 дена след месец направих 10 дена орнидазол 2 по 1 и 8 дена Атрикан 3 по 1 плус АЦЦ по схема на руски сайт.
    от harit0 | 19.01.2019 21:52

Момчета да ви попитам какви точно са симптомите при вас ? На мене ми казаха ,че имам простатит ! Имам постоянна болка в главичката и в областа на пикочния михур.
    от kevin | 19.01.2019 20:23

Писал съм ти на скайп, влез и виж :)
    от bluntt | 18.01.2019 12:08

Tо тук и без това личните не работят, а и аз не ползвам много скайп, може да си постнем тук gmail адресите освен и там да си пишем на чата?
    от bluntt | 18.01.2019 11:19

@kevin - ти кой си в скайп, за да знам на кой да пиша хаха...
    от Atanas | 17.01.2019 23:54

Я, нов герой!
    от prostapak | 17.01.2019 23:54

За успех нз дали има схемата, но поне препаратите са доста пречистени и при мен бяха без никакви странични ефекти, за разлика от метро-и ти-нидазола. За калциранията: видях в един коментар chanka piedra(stone breaker). Има капсули и тинктура. Ще пробвам със сигурност
    от kevin | 17.01.2019 22:31

Bluntt , или ти...ела в скайп, трябва да говоря с теб също
    от kevin | 17.01.2019 22:20

Niki, ако четеш все още тук писаното, пиши ми спешно е и много важно...тук ,на съобщение или на скайп!!!
    от bluntt | 17.01.2019 19:19

Заеби ги Геника мен ако питаш:) Иначе и аз правих подобен курс 1-3 секнол 4-10 тиберал 2х1грам(оригинални и 2та препарата) и не помогна - пак положителни...
    от prostapak | 17.01.2019 18:02

Ще пробвам на Геника пакета не толкова от гледна точка на ППИ, колкото от гледна точка на бактериите, може да излезе нещо, което културите пропускат. Абе пак ще се дават сума ти пари. Не че е най-важното, но си е фактор. От 7 месеца пръскам сигурно по 500-600 кинта на месец за изследвания и химия. За 1 година си е сериозна сума, която може би си заслужава да инвестира човек някъде другаде, вместо да тъпче на едно място. Разглеждам урологията на Анадолу. Има хубави впечатления от клиниката. Разбира се повечето от хора с далеч по-сериозни заболявания. От друга страна Ники е споделял за неуспешни тестове в Шишли мемориал, така че си има доза риск и късмет итам. Знам ли ....

Напиши отговор
1800 намерени, страница 3 от общо 36