Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от jerrymaguire | 13.03.2021 11:16

В тези времена, трудни, се моля да е жив и здрав. Ако ни чете, ще се радвам да пише.
    от bluntt | 10.03.2021 13:33

Имаш ли представа кои са били кривите доктори и кривите схеми? Последно той по лекари беше спрял да ходи, единствено за изследвания и помня че ползваше Медирс основно. Знам че той е един от малкото пробвали конски дози тинидазол за дълго време(3-4 грама дневно за 2 седмици). Ако някой има връзка с него е добре да го пита защо не пише вече?
    от Pendi | 10.03.2021 00:23

Не се е излекувал. Залагаше на някакви криви доктори и криви схеми последно,ама...нищо. Отчая се и “потъна”
    от bluntt | 09.03.2021 14:57

Хора някой има ли представа какво се случи с niki7000 преди беше най-активният член тук, писал съм си с него доста, но от бая време никакъв го няма?
    от bluntt | 08.03.2021 18:10

@Tiko Писах ти точно.
    от Tiko | 06.03.2021 17:23

bluntt - може ли да ми дадеш някакви координати за връзка? nytiko@mail.bg
    от Васил | 02.03.2021 14:21

Оттам нататък в един момент, пих 3 седмици някъде сребърна вода 30 мг\l 3 пъти на ден по 3 капачки + 2 по 700 ацетилцистеин (накрая много киселини станаха от второто и спрях) Оттогава изследванията са стерилни, включително доценти и тн корифеи.... Сега почва да наболва когато се стресирам и понякога известно време след като се изпразня, но не е болка за умиране. Масаж правя чат пат. И толкоз, тъй ше е, къв е проблемът? Сичко е 6, секи си има хроничен проблем, няма възрастен човек без такъв. Дръжте се мъжки и не си давайте парите за глупости, пак ви казвам.
    от Васил | 02.03.2021 14:17

Оттогава температура, течение, стягане в лимфни възли е нямало. Жлезата оправих подуването, когато след 1 година се сетих за простатния масаж (а иначе една година си пикаех като дядка и беше подуто отзад), оправи се за 5 дена пикането и ебането. Оттогава е поддръжка, жлезата не боли, малка е, около нея в мускулите се схваща и има тригерни точки, оттам ирадиира болка (когато я има). Оттогава единственият патоген, който още от първия ден излизаше, беше E. faecalis и излизаше винаги, независимо дали даваш материал в нулева или в идеална хигиена и дали жлезата е туширана предварително. При което бая лекари казваха "Левофлоксацин", оригиналния уролог каза, пич като не тече, не е инфекция, така става и толкоз, радвай се щото има такива дето им тече до живот от оная работа. Друг патоген беше един положителен ПЦР за хламидия, заради който пих 1 седмица азитромицин, и накрая микробиоложката се извини и каза "стават грешки", припознали сме ДНКто :( иследването беше уретрален секрет
    от Васил | 02.03.2021 14:11

Ми не е съвсем така, че като се натисне и излиза зоопарк. Голям проблем е, че дисталният уретер не е стерилен, а всички течностни минават през него, така че може да се гадае дали бактерия, посята от еякулата, е дошла отгоре, или просто е в края на уретера и по кожата. Всеки път като съм давал еякулат съм туширал жлезата преди това. Какво стана, оф отдавна беше, фанах инфекция след секс, замотах се 3 дни и разцъфтях при уролога, чаках уж да минат празниците, и пиех доксициклин на своя глава от което не се повлия. Урологът се хвана за главата. 1 седмица - 1,5 г. ципрофлоксацин на ден (което е страшно много) + 4 г. тинидазол за 2 дни на ударни дози + противогъбични. От което си издрисках червото, обаче течението изчезна на първия ден още. Притесняваше се, че е стигнало до простатата доктора. Минаха няколко дни след курса викам чакай да пробвам системата, ударих си една, нещо се усети много странно (но ето пак стигаме до момента с психоатаката), на другия ден ставам, в гъза подуто
    от Слаи | 01.03.2021 22:04

Неподвижните трихомони са наблюдавани от руския учен Теохаров и той пише че това са форми които не приличат на жаба и не могат да причинят възпаление защото са умрял. Друг учен Цанко Чалашканов наблюдава неподвижни форми у цяла България и наскоро си купи Апартамент. Сега ясен ли съм
    от Слаи | 01.03.2021 21:59

traskk всеки добър микробиолог ще ги хване и без оцветяване. Чалашканов ги лови още от Овча купел а Медирс ги ловят още на бул България. Как да дам човека като ти следя постовете и само това пишеш че Трихомоните са нелечими. Ще падна от смях. Те се лекуват най лесно. Но след тях е страшно с множеството бактерии, Плазми, трипер. и тн. Явно и ти зарибяваш Балъците. И краката са ми оцветява ли и гъзъ са ми оцветява ли. Това е положението няма трихи
    от Слаи | 01.03.2021 21:49

Това е положението докторите не им пука че ви боли Гъзъ.Кокто ходи по курви после боли Гъзъ. Но не мога да разбера защо няма една клиника да се правят изследвания и да има уролог и да работя в си хрон и да се диагностицират хората. При жените още по лошо влачат си инфекциите от миналия век. Но така е в Щатите. При аутопсия са открити 90 процента от мъжете с простатит.
    от Слаи | 01.03.2021 21:41

Внимавайте много кого чукаите аз съм изкарал всичко квото може да се сетите. Само Сифилис и СПИН не съм карал. Дърт курвар съм. Но едно време жените бяха чисти. Сега не смея и с презервативи вече. БАХТИ смрадли те бахти чудото. Карам на федероси но и това е опасно. Нема думи. Първия простатит ми беше на 17 год тогава живее в Русия. Но там има клиники има доктора. Тука в тая Циганска държава вместо да ти помогнат те лъжат и крадът..
    от traskk | 01.03.2021 21:37

Слаи, кои са тези микробиолози в провинцията, би ли ни казал? В книгата Трихомоноза пише, че при мъжете трихомоните в повечето случаи са неподвижни, и затова трябва да се оцветят при директна микроскопия. Така че неподвижните трихомони има.
    от Слаи | 01.03.2021 21:28

Микробиолози те в провинцията са запознати с тоя форум и бизнеса с трихомоните. Кво да кажат отчаян човек и за сламата се лови преди да се удави. Blunt eдно запомни тия Трихи или ги имаш или ги нямаш средно няма. Тея неподвижните са мъртви убити от дазоли те. Това ми каза професор в Турция. Всичко друго е схема за печелене на кинти
    от Слаи | 01.03.2021 21:20

Blunt има микробиолози в провинцията го правят. И са честни хора без да те лъжат а направо ще те диагностицират. Ама първо трябва тая проклет жлеза да се натисне и тогава излиза цяла зоологическа градина. Не знам аз като ходя извън София и в чужбина съм бил. Смеят ми се и ми викат. А София трихомоните. Бизнесмена. То е ясно кой е. Ония с обилно неподвижните. БАХТИ цирка бахти чудото
    от bluntt | 01.03.2021 21:00

Така е за теста, казва се теста с 4те чашки, има и опростен подобен с 2. Но никой не го прави у нас така. Само че за да стане това трябва лекаря при който си да те предупреди, че ще го даваш теста да идеш той да ти направи масажа и лабораторията да е там на място за да се даде пробата... това никъде го няма/не се случва. Иначе вие и 2мата продължавате да бълвате едно и също, според мен доста различни случаи има, не всички са с "измислени трихомони"...
    от Слаи | 01.03.2021 19:05

Бахти и измисления форум питам кои го измисли и защо се облъчват хората с не какви измислени нелечими паразитчета. Е ми за да могат корифеите на Микробиологията да се замогнат от балъци. Трихомоните са най лесно мечимите лошото е какво остава след тях. Е това е вече ужас.
    от Слаи | 01.03.2021 18:55

Как да се излекуват Васил като не знаят как. Ходят при лапачи те Медирс и Чалашканов.Еякулата е най не точния матреал за изследване. Най точното е урина преди масаж и след масаж уретрален и простатен секрет. Търсят се хламиди Трихи Плазми гарденела и бактерии и веднага на секундата се посявка и се гледа под Микроскоп. При тея дето ходите ви лъжат и ви лапкат кинтите. Няма кой да ви направи това изследване в София. Щото всички са мошеници и лапкат яко. Та така. Вече и с презервативи не може да се чука. 80 процента от жените са смрадли и са пълни с инфекции. Това не са жени това торби пълни с болест.
    от Васил | 27.02.2021 19:13

Замислете се излекуваха ли ви лекарите до сега? Не нали? Не че имам против колегите, просто медицината е наука, която постоянно се развива и винаги е една крачка зад болестите за жалост. Аз открих лечението с мерак и силна воля. Може да не е универсално, разбира се. Но медицината не е обяснила още тази болест. 100 % обяснение няма. Медицината работи така - етиология - диагноза - лечение - но когато етиологията е неясно нататък всичко е хазарт. Лекарите не са богове, и особено за такова необяснено досега заболяване не може да им се сърдите. Но защо правите едно и също и чакате различен резултат?
    от Васил | 27.02.2021 19:05

Бацета, аз продължавам да ви казвам да си пиете бирата, а не антибиотици. Тече ли отпред? Ако не тече не е инфекция. Огромната част от случаите не са инфекция. Пак ви казвам провокиращи фактори - ПРЕКАРАНА инфекция, психологически профил, генетическа предразположеност. Ето например от два месеца съм нямал симптоми. Обаче последните дни излезе стрес и хоп заболя. Е сега се прибирам, разходих се в добра компания, пийнахме си, сега имам 0 симптоми. Когато ги усетя първата работа е - пръста в задника да проверя къде е решило да заболи, но съм професионалист масажист и това го има. Правя каквото мога, но психиката е в основата на синдрома в хроничен период. Оттам ако пикаеш често или усещаш подуване в жлезата (не съм го усещал от години), истината отново е в масажа. Оттам е всичко е да се кефиш на живота. Отново повтарям, сексуална дисфунцкия може да има само ако е подута жлезата, защото е толкова отвратително, че не ти е до тия работи. Не че не ти работи пишката. Мислете пичове
    от bluntt | 26.02.2021 22:53

Никой никога не ми е изписвал макмирор... което е интересно защо така... у нас има 4 медикамента които по документи работят срещу трихомони: -метронидазол -тинидазол -нитоксолин -макмирор Вторите 2 никой до сега не ми ги е изписвал, дори не ги е споменавал, а има данни че се лекуват трихомони с тях + ги има налични в аптеките тук.
    от traskk | 26.02.2021 22:00

В мрежата има публикации за успешни лечения на резистентни трихомони. Също съм попадал и на успешни лечения с венозно вливания на метронидазол. Само че всички тези лечения са за жени, за мъже няма описани случаи. Блънт, приемал ли си два имидазола едновременно + макмирор? Видях че при руснаците има такива схеми.
    от bluntt | 24.02.2021 21:42

Едно алтернативно лечение с макмирор(нифурател), провеждано в Украйна: Link
    от bluntt | 24.02.2021 17:57

От инструкциите за ЕС попаднах на следният документ, в който се изследват точно начините за лечение на персистиращи трихомони: Link Link Първо лечение: - метронидазол или тинидазол 2гр еднократно; или 7 дни по 500мг метронидазол 2 пъти дневно Второ лечение: - 5 дни метронидазол или тинидазол 2гр дневно(еднократно); 7 дни по 500мг метронидазол 2 пъти дневно Лечение на персистираща инфекция: - тинидазол 4 пъти дневно по 500мг за 14 дни(с интравагинални глобули тинидазол за жени); тинидазол 3 пъти дневно по 1гр за 14 дни(с интравагинални глобули); тинидазол 2гр 2 пъти дневно + ампицилин за 7-14 дни. Почти навсякъде пишат че тинидазолът е по-ефективният препарат. В този документ има и някои любопитни лечения, като например лечението със специален екстракт от мента.
    от bluntt | 24.02.2021 17:47

Европейски Съюз, EAU: Първо лечение: 2гр метронидазол или 2гр тинидазол еднократно Второ лечение: 500мг метронидазол 2 пъти дневно за 1 седмица Източник: Link
    от bluntt | 24.02.2021 17:33

Източник за Хърватия: Link
    от bluntt | 24.02.2021 17:32

Хърватия, ISKRA: 14 дни 1.5-2гр метронидазол дневно или 2 курса по 6 дни с 1-2гр тинидазол дневно през 1 месец.
    от bluntt | 24.02.2021 17:29

Великобритания, BASHH: Първо лечение - метронидазол 2гр еднократно или 7 дни 500мг 2 пъти дневно; или тинидазол 2гр еднократно. Второ лечение - метронидазол 7 дни 500гр 2 пъти дневно Трето лечение - метронидазол 7 дни 2гр дневно или тинидазол 7 дни 2гр дневно; или метронидазол три пъти дневно по 800мг(обща доза за ден 2.4гр). Четвърто лечение - тинидазол 14 дни 1гр два или три пъти дневно(2-3гр дневно); тинидазол 14 дни 2гр два пъти дневно. Източник: Link
    от bluntt | 24.02.2021 17:24

Ще дам официалните препоръки на различните здравни институции по света до които успях да се докопам. Подчертавам това са ОФИЦИАЛНИ и СИСТЕМАТИЗИРАНИ лечения с налични препарати не са измишльотини от форумите и препоръки в стил "една баба на пазара каза". САЩ, CDC: Първо лечение: - метронидазол 2гр, еднократно или тинидазол 2гр еднократно Второ лечение - метронидазол 500мг, 2 пъти на ден за 7 дни Трето лечение - метронидазол 2гр дневно или тинидазаол 2гр дневно за 7 дни. Ако няколко такива курса се провалят: 14 дни 2-3 гр тинидазол дневно(за жените в комбинация с интравагинални глобули). Това последното е МНОГО тежък курс и се прави само под лекарско наблюдение! Източник: Link
    от Слаи | 20.02.2021 22:12

ВВ как така не ти хващат Трихи бе жено и то 10 год. Повече не пиши Глупости и не подвежда и хората да ходят при измамници. Трихомонас под микроскоп око вади бе жено.
    от Слаи | 20.02.2021 21:37

Гадния плъх почнал да пише в форумите само и само да идват балъци да оставят кинти. Ей малумник скоро време ще отговаряш за всички хора дето си ги измами и трови. Копеле гадно дано умреш с трихомони в мозъка си
    от Слаи | 20.02.2021 21:26

ВВ ние не се бърка е цяла България знае та даже и в Турция даже и неговите колеги че тоя е измами поливни БГ. Ще му се потърси скоро време сметка на тоя мошеник
    от Слаи | 20.02.2021 21:22

Идиоти какви са тея съмнителни бе това резултат ли. БАХТИ простите хора
    от Слаи | 20.02.2021 21:20

В. В мога да се обзаложа че самата ти си Чалашканов и облъчват увредени те мозъци в тоя форум
    от Слаи | 20.02.2021 21:18

Абе тоя форум да не го е създал Трихомон номер 1 измамник Чалашканов.
    от Слаи | 20.02.2021 21:11

Аиде пак реклама на Мошеника Чалашканов.
    от traskk | 20.02.2021 19:37

В_В, пробвала ли си лечения с тинидазол + паромомицин или борна киселина, каквито са препоръките за резистентни трихомони при жените? Тестът в Медрис е Inpouch и е готов за 48часа, ако е отрицателен за тези 48часа, не трябва ли да продължат и те до 96 часа да го наблюдават? Някой преди изследване за трихомони прави ли някаква провокация( прием за лекарства, добави или храна)?
    от В_В | 20.02.2021 19:15

"Вече са публикувани над 100 щамове, устойчиви на метронидазол от САЩ, около 20 устойчиви щама са описани от европейски учени, включително руски. Описана е и кръстосана резистентност към тинидазол и орнидазол, което показва формирането на резистентност към цялата група 5-нитроимидазоли. В същото време, при липса на алтернативни схеми на лечение, се правят опити за лечение на трихомониаза, причинена от щамове, устойчиви на метронидазол, чрез увеличаване на дозата на използваните схеми на метронидазол, но такива опити рядко са успешни.Ю"
    от В_В | 20.02.2021 19:14

Наясно сте ,че да се докажат трихомони или хламидии е много трудно не сам в БГ ,а по цял свят. Да се лекуват понякога не е възможно. С това също сте наясно, но спорите. "Известно е, че резистентността е резултат от мутация и образуването на нови устойчиви щамове. Има все повече публикации, свързващи устойчивостта на T. vaginalis към инфекцията му с РНК вируси. Заразените изолати са близо един до друг, когато се оценява молекулярната структура. Тези изолати са най-често резистентни към 5-нитроимидазоловата група лекарства. Европейските насоки за болести, предавани по полов път, отбелязват, че при персистиращи и повтарящи се симптоми, свързани с урогениталната трихомониаза, често при пациенти, при които първият курс не работи, вторият курс на стандартно лечение с метронидазол е ефективен.Ако повторното лечение се провали отново, няма ефективно лечение съгласно европейските насоки за полово предавани болести"
    от В_В | 20.02.2021 19:05

Да се поправя преди да ме изядат някои задаливи съфоумци с парцалите - преди месец не преди 15 дни. Преди месец в Медирс - ДНК положително за трихомони 10 дни тинидазол + левофлоксацин. Никакъв ефект от към симптоматика - жестоко вложаване , при Чалаша отрицателно всичко. Бих пускала смао при него и при Медирс. Никъде другаде нищо не се хваща. Писнало ми е 10 г така
    от В_В | 20.02.2021 19:03

Не съм съгласна за Чалашканов. В Медирс преди 15 дни - съмнителни за трихомони, ДНК - Положително за трихомони, Урея и Ентерокок. След лечение и още по жестоки симптоми отидох за пълен пакет при Чалашканов. Всичко отрицателно - ни гонорея, ни урея ни хламидии ни трихомони ( които изрично е напсиал, че е култивирал до 96ти час). С уретрит съм, болки в кръста, температури и каквото се сетите. Трихомони имам сигурно от 10 г. Но не на всички пише положителни резултати. Бъркате се сериозно. Миналата година пак лежане по болници заради цистиите от хламидии ли какво е така и не се разбра - при него пак отрицателни за трихомони, а в Медирса положителни. Тъй, човека си е топ, Отделно ми каза, че ДНК е другите лабове са пълен шит - правил си е експеримент на материал, който е позитивен за трихомони - пращал го е за ДНК и в други лабове и не ги хващат - зашо не защото са некадърни, а защото тестовет са им такива. Човека за мен си е топ!
    от Трихомон | 18.02.2021 05:29

Слаи ти от Перник ли беше
    от Слаи | 17.02.2021 21:22

Трудна работа приятелю. Всеки гледа да смуче кинти. Ти нямаш вече Трихи. Можеш да се пробваш при Мирчов болница Вита. Последната опция е инжекции в жлезата. Но само в краен случаи
    от Слаи | 17.02.2021 21:17

Как си приятелю. Дай ми телефон да ти звънна
    от Трихомон | 17.02.2021 20:30

Слаи кажи читав доктор който разбира от простатит?
    от Tiko | 17.02.2021 20:15

Аз имах синузит в началото на януари. Беше ми изписан Флексид за 10 дни. По време на приема му, започнах да усещам постоянно чувство за нужда от уриниране. Отидох на уролог, преглед на простата на ехограф - нищо. Каза ми да продължа Флексид още седмица и 10 дни след това микробиология на еякулат - 1 до 2 сегментоядрени левкоцити на поле. Няма бактерии и гъбички. След това андрофлор тест в Геника - дисбактериоза с ппеобрадаващи опортюностични анаеробни (Porphyromonas spp./Prevotella spp. 10.3). Друго всичко е отрицателно. Назначиха ми Dalacin C, но от него корема ми не е никак добре.
    от Слаи | 17.02.2021 17:57

А да опиша и случая в Медирс дано си вземете поука. Отивам с еякулат и тая стажанката ми вика виждам ги големи са. Като я заплаши обърна палачинката и каза сигурно съм се объркала. И хоп посявка чиста. И отдолу писали. Ед съмнителни. БАХТИ резултата като леко бременна жена. Като ломската: микробиоложка каза че нямам и че стажанката се е убъркала. Вие си правете изводите аз пиша истината. Тия всички плачат за затвора
    от Слаи | 17.02.2021 17:48

Хр простатит е лечимо заболяване но няма диагностика. В повечето случаи тарикати те печелят от него. Другите са прости микробиолози дето работят за 800 лв заплата. Затова сме на тоя хал
    от Слаи | 17.02.2021 17:37

blunt kaкто писах Бобчева ми е гледала матреала 5 пъти и ми каза че знае къде ми излизат положителни. Един микробиолог в Александров ска като видя резултата на Чалашканов ми каза това не се брои. Тоя е изкарал половин БГ с трихи

Напиши отговор
2679 намерени, страница 2 от общо 54