Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от Трихомон | 15.09.2019 12:56

Добра реклама
    от Евлоги | 14.09.2019 20:28

@bluntt Не мога да ти дам име на уролог. Според мен няма такъв който има търпение да излекува хроничен прстатит. Поне аз все още не съм намерил. За жалост колкото и да са добри всички изброени от теб и от другите момчета тук във форума, явно уролозите когато е трябвало не са чели книжки. Не само в книгити, но и при единиците които са се излекували и са писали тук и в другите форуми, че лечението е от 1-2-3 годнини. Зависимо от случая. Също така в книгите лечението на тази болест и чуждите форуми пише единствено стандартни лечения. Изгъзици от типа Секно 10-15-20 дни по 2 грама на ден, 2-3-4 грама венозно Метронидазол и други са измислици на тукашни невежи докторя. Мамка му, видяха, че това не действа при нокого... защо продължават! По цял свят хората лекуват Трихомони с Метронидазол и Тинидазол. Това са стандартните препарати за борба с тях. В руските форуми пише, че трихомона не може да развие резистентност към Тинидазола. Последно моито "-" са след курсове с Тинидазол. Реклама :)
    от bluntt | 14.09.2019 12:48

Кой уролог/венеролог/паразитолог би препоръчал в София? С какви курсове постигна тези отрицателни резултати? Лично аз успях да докарам до 5 курса един след друг от препаратите тиберал, секнол, метронидазол. Продължителността на всеки курс беше между 10 и 20 дни съответно, почивките също между 10 и 20 дни. След 5те курса отново имах положителен резултат, симптоми нямах, но пък теста си беше +... а да... е*а ми се мамата на всичко останало - стомах/черва, черен дроб. Бях като парцал 2 месеца след тази серия. Та мисълта ми е, че след този погром над тялото си не мисля пак да правя подобно нещо в скоро време. За това и реших да събера мнения за специалисти и лаборатории отново. Бъчваров(Щерев), Златев(Окръжна), Цветков(5-та гр.), Милушев(Сити) при тези уролози съм бил последно и не ми помогнаха.
    от Евлоги | 14.09.2019 01:49

@trihomona Емиии така стана... от болен до спамър който пуска платени реклами! ;) @bluntt Виж, повечето от тук сме минали през повечето лечения със Секнол, Тиберал, Фуролин, Метро по 2гр на ден венозно, инжекции в простатара и всичките им производни. Идеята ми беше, че щом на няколко места са ти хванали трихите и имаш оплаквания едва ли е защото нямаш или защото бъркат. Просто не си намерил правилното лечение. А за уролозите да не говорим колко им е капацитета за лечение на хроничен простатит. Поне на тези които ги пише във форума. На мен вече няколко пъти ми вадят отрицателни на тези места където на теб ти вадят поредни положителни. Всички стари кучета знаят, че тази гняс не се лекува с един-два курса, а изисква време. Платена реклама: Пичове и принцеси - ползвайте презервативи!
    от bluntt | 13.09.2019 18:58

Евлоги, написах поста по-скоро за да видим кой къде се тества и какви резултати му излизат, а не дали имам или не трихомоните. Не се притеснявай лекувал съм ги и то доста, с дълги курсове с максимални дози и всякакви препарати, безрезултатно. Не мисля че при такъв развой на нещата е редно да продължавам да блъскам препарати нахалос, трябва си друг подход. 9 от 10 уролога/венеролога като им кажа какви лечения съм правил ми казват че е невъзможно да имам трихомони и ме гледат като луд. Дори Бъчваров ми каза че е невъзможно да имам трихомони и че вероятно бъркат в лабораторията(интересното е че точно той ме прати при Чалашканов).
    от Трихомон | 13.09.2019 18:31

Евлоги правиш реклама ми се струва
    от Евлоги | 13.09.2019 16:52

@bluntt Имаш си трихомони от всякъде и трябва да ги лекуваш. Геника на никого не са хващали от ППБ дори при хора с пресни инфекции - хламидия, трихомони, плазмите, гонорея и т.н. Не знам как са излъгали повечето гинеколози и уролози в София, че тяхните тестове стават за нещо. Лошото е, че доста жени и мъже сеят зарази заради тяхните лъжливи резултати. Но това е друга тема на разговор. Окръжна болница смениха теста за трихомони преди година и нещо - две. Те няма вече как да ти ги хванат (преди ползваха ТВ4 среда). В НЦЗПБ също не съм чул на някой да да му хванали нещо (освен една уреаплазма за която някой бе писал във форумите). Относно Чалаша всички си го знаем какъв е, но това не му пречи да е добър микробиолог и да ги хваща. Лесева също не мисля, че те лъже за трихомоните. Също така не мисля, че в Медирс са се наговорили с Чалаша и Лесева за да ти изкарат и те положителни резултати ;) щом има оплаквания има и провокатор!
    от bluntt | 12.09.2019 21:48

Добре дайте да синтезираме някаква статистика, при мен нещата са така НЦ Заразни и Паразитни Болести(при Кузманов) - 3 пълни теста за всички полово предавани болести, всякакви посявки, ДНК тестове и щуротии... резултат абсолютно чисти резултати единственото което виждат е 3-4 левкоцита на поле Геника - 3 ДНК теста за трихомони от еякулат, всичките отрицателни, пускал съм и пакет за всички болести - отрицателен. Окръжна болница(София) - множество тестове, в началото всичките положителни за трихомони(поне 4 поредни, след лечения) след последните 2 лечения и 2та теста там са ми отрицателни, винаги ми намират и по някоя бактерия. Медирс - 3 теста и 3те положителни, включително и тестове правени след като в Окръжна са ми дали отрицателен резултат в Медирс е положителен, тук също винаги ми намират и бактерии. Чалашканов - 3 теста и 3те положителни само трихомони ми намира, без бактерии. Лесева - 1 тест - хронични трихомони Първа градска(Филевски) - 1 тест - отрицателен Кож. диспансер 1 отр.
    от bluntt | 12.09.2019 21:41

За хламидия нали има няколко кръвни теста за антитела, пусни ги всичките (IgG IgA IgM) - мисля че когато е хронифицирала инфекцията се гледат по различен начин, ако има някой извън норма. В Геника не познавам човек да са му хванали Трихомони лично аз, ако някой има такъв случай да каже, и във форум не съм видял никъде някой да е писал че е с + за трихи там...
    от 1337day | 12.09.2019 20:56

За съжаление е много трудно да се намери добър микробиолог,както и добър уролог.Всичко е много комплексно, и някой неща не зависят от нас... Като почнем от единичните неподвижни клетки на Шарлатанов,че минем през бактериите в Медирс...
    от iv_iv | 12.09.2019 16:41

Пускам кръв на 3до 6 месеца. Иначе сега: ГЕНИКА: Хламидия (ДНК тест + Ig G) Еакулат:Chlamydia trachomatis Отрицателен КРЪВ: Chlamydia trachomatis – Ig G Отрицателен Забележка: Хламидия трахоматис (Chlamydia trach.) IgG=0.06 Ratio До 0.90 (0.90 - 1.10: Сива зона) по същото това време: МЕДИРС: ЕДИНИЧНИ СЕГМЕНТОЯДРЕНИ ЛЕВКОЦИТИ И Chlamydia trachomatis Ag (+)positive........ ..... ИЗВОД... заеби ти тоя Медирс... заеби и Геника. Човек да седи да мисли да се лекува ли да си седи ли така. Не струват. Иначе уролога ми е Валентина Цакманова и при д-р Анжело Панчев хода.
    от bluntt | 12.09.2019 09:34

iv_iv За хламидията си има и кръвни тестове, не знам защо ги пренебрегваш. С кой уролог дискутирате Медирс? Това е интересно, за мен е потресаващо че няма орган който да контролира всичките тея лаборатории, които са се пръкнали и които могат да ни казват каквото си поискат на изследванията...
    от Трихомон | 11.09.2019 18:52

Чалашканов е пълен измамник само то знам
    от 1337day | 11.09.2019 15:28

Аз отдавна вече не ходя в Медирс и при Чалашканов.
    от iv_iv | 11.09.2019 14:44

Относно МЕДРИС.... Не знам за чии чеп шродъ;жавам да ходя там. Но вече имам серизни съмнения. Хламидията ми уж излезна поожителна там. Уролога ми не повярва- звъня да пита как се прави теста там - бърз тест е ( хартиен или каквото и да значи това). Става за ден, за няколко часа.. Пускахме в Геника и Цибалаб - PCR отрицателен и на 2те места. Това първо, ВТОРО. Когато давах материала питах - може ли ДНК за трихомонас, момичето каза - оо не ДНК в геника, ние сега е правим и ми взе матриала. После гледам на излседванеот пише "ДНК Трихомони- отрицателен. Е как е отрицателен като не прайте ДНК бе дебили.. за кво хърлям тия 100 лв един господ знае. Та в крайна сметка... нещо и Медирс ане са в час. Сега знам че имам стафилкоки в урина, за хламидия боб мооже да хвърлям. За трихомоните на врачка да ми лее куршум освен.
    от traskk | 09.09.2019 18:22

Имейлът ми е traskk@abv.bg
    от bananSession | 09.09.2019 17:41

До @Николай, Би ли ми писал на мейла bananasession@yahoo.com? Имам няколко въпроса относно лечението на Ент. Фекалис!
    от Николай | 09.09.2019 13:17

Драсни мейл или телефон, да поговорим и да ти обясня
    от traskk | 09.09.2019 06:39

Николай, благодаря ти за отговора. В Писанец изследванията ги е правил паразитологът, даже говорих с нея, каза ми че ги имам, че пробата трябвало бързо да се обработи иначе трихомоните умирали и резултатът е отрицателен. Ти си посочил друго място, където си се изследвал за трихомони, там по всяко време ли извършват изследвания или трябва да се обадиш предварително, на място може ли да се отдели материал? Би ли ми препоръчал някой венеролог и уролог в Пловдив?
    от Николай | 08.09.2019 21:35

Само да допълня,но за съжаление неможе да се редактира поста. За трихи хора, търсете паразитолог в паразитология. Микробиолозите рядко е хващат тая напаст. Лека вечер!
    от Николай | 08.09.2019 21:31

За съжаление обаче, паразитоложката идва 3 дена от седмицата и то по няколко часа. Понеделник и Сряда е от сутринта до обяд, а в Петък е 2ра смяна. Там никога не са ми намирали нещо точно. Пускам 2 изследвания (еднакви) през 2 дена и познай-различни баки с различни антибиограми. Така, че нищо чудно и да нямаш трихи,а някоя бактерия. Направи натривка на главичката, заедно с еякулат в кадърна лаборатория.
    от Николай | 08.09.2019 21:07

@traskk, Като чета поста ти, все едно гледам моята история. При мн червените петънца си бяха от ентерокок фекалис. Изчезнаха след като изчезна и ентерокока, който пък беше един от няколкото бактерии, придошли при умирането на трихите. Общо взето, моето мнение е, че първо се заеми с трихите, ако все още имаш. ДНКто, при мен излизаше отрицателно, дори и когато трихите бяха "масови" (лично видени от мен под микроскопа). Въобще не вярвам на ДНК тестовете. Само директна микроскопия или посявка в ТВ4 среда. Ако излезе "чиста", тогава хвърляй усилия за да намериш бактерията. Не унищожиш ли трихите, ще се въртиш в омагьосан кръг. След трихите лекувах Клебсиела (и двата вида), Стафилококи, Протеус и накрая ентерококи. Зачервяването ми стоеше до последно. След лечението на ентерококите обаче, всичко изчезна. Еее гъбясах от Зината, ама и това вече оправих. Тези ентерококи правят точно такива симптоми. На Писанец не вярвай. Там изследванията за трихи се правят само от паразитолог...
    от traskk | 08.09.2019 18:20

Извинявам се за двойния пост, но някой питаше за директна микроскопия в София. В Медирс правят, само трябва питате кога микробиолога ще е там. Там съм се изследвал два пъти. Първият път нямаше микробиолог и беше само посявка. Вторият път директна микроскопия и след това посявка. И двата пъти пакет А, еякулат отделян на място. Резулатът и двата пъти отрицателен, което за мен е странно, но явно са трудни за изследване.
    от traskk | 08.09.2019 18:11

Здравейте, преди няколко месеца ми откриха трихомони при директна микроскопия в Писанец. След известно време бях при венеролог, каза ми да направя посявка, тя излезе отрицателна, каза ми, че най-вероятно нямам, но ми изписа Флажил (2х2), пих го, паренето и болките си останаха. Посетих и двама уролози, те ми казаха да си направя ДНК тест, и той отрицателн. Преди да ми открият трихомоните пих различни антибиотици без изследвания предписани от личния лекар и уролог. Аз съм от малък град. След което бях при уролог в София. Той ми каза да си направя изследвания на уретрален секрет, стерилна урина и еякулат. В еякулата имаше ентерокок фекалис. Пих Таваник 21 дена.Ентерококът изчезна. В момента съм доста объркан, ако може някой да ми каже уролог, който обръща внимание и запознат с проблема, ще съм му много благодарен. Ако може и венеролог, че имам петна по пениса, които не знам дали са от трихомоните.
    от Nikeman | 06.09.2019 22:18

Iv_iv Братле бях писал по-рано относно лабораториите... Частните са пълен леш и дават лъжливи резултати... Похарчих стотици левове, докато го разбера! Накрая отидох в една лаборатория към болница в провинцията и в Токуда и познай резултатите съвпаднаха на сто процента даже и антибиограмите бяха еднакви, плюс че в Токуда имат pcr тест хламидия и трихомони, което е най-точния метод за диагностика! Преди това бях обиколил бодимед, лина, рамус и новалаб в стара загора и всички ми казват, че резултатите са чисти и няма проблеми при положение, че имам симптоми!? Относно продължителността на курса с антибиотик при хронична инфекция задължително трябва да бъде ПОНЕ 20 дни... Да не каже и 28! Има доста проучвания, които казват, че антиоксиданта N-Acetyl-L-Cysteine в комбинация с антибиотик успява да разруши биофилма на бактериите в простатата! В реддит един румънец се хвали, че се е излекувал от бактериален простатит с е коли чрез офлоксацин + N-Acetyl-L-Cysteine и седмични масажи на простата!
    от Николай | 06.09.2019 15:11

@bluntt, писах ти! Ще се радвам да поговорим. @iv_iv, писах и на теб.
    от bluntt | 05.09.2019 19:54

А и пиши тук, от кой мейл ще ми пишеш да няма някакви спамери.
    от bluntt | 05.09.2019 19:53

Николай, пиши ми на opalqnkaa@gmail.com за трихомоните, по възможност как и какви идеи имаш за лечение... а и просто да поговорим.
    от iv_iv | 03.09.2019 12:07

iv_iv93@abv.bg Прептари ми мейла на тои адрес, изпуснал съм цифрите :((((( Правил съм 30 дневен курс за хламидия миналта година с 4 антибиотика - без ефект. Март месец правих 20 дневен курс ( вибрамицин, сумамед, ципрофлоксацин). Колко време се лекува хламидията според теб? искаш да кажеш 20 -30 дни вибрамицин ли? Иначе в момента искат венозно сумамед да и вливат 5-7 дни
    от Николай | 02.09.2019 21:46

Писах ти на мейла, да оставиш телефон, за да се чуем, поговорим и да не разводняваме темата. Като чета обаче ти си провеждал някакви супер кратки курсове за такава стара инфекция. Последно(до преди 1 седмица) унищожих и последните ми проблеми от едни останали ентерококи. Пих Зинат (2х500 мг) за 21 дена. Уролога ми каза, че всяко по-кратко лечение ще натрови само организма ми, а ще направи ентерококите резистентни към този АБ. Всички симптоми се изпариха. Ще почакам още една седмица и ще пусна пак, нооооо виждам резултата. То за едно лечение на лека инфекция антибиотика е около 7-10 дни, а за такава стара.... а и сериозна като хламидията...
    от Николай | 02.09.2019 20:53

@iv_iv, хламидията е доста трудна за лечение, ако е станала хронична. Нормално е да има левкоцити и също така да имаш температура и често уриниране. Това си е инфекция. Оттам са и левкоцитите и температурата. Не се шашкай и да мислиш и за трихомони, при факта, че нямаш и едно положително изследване за тях. Не подценявай хламидията и не си мисли, че е толкова лесна за излекуване. Смени лабораторията и пусни в друга. В интерес на истината, съм говорил с микробиолози, които ми казаха, че хламидията се "хващала" най добре от уретрален секрет. Дори като пусках за ППБ пакет, искаха хламидията да е само оттам. Там се задържали най много (на около сантиметър от върха на уретрата). Пусни си такъв плюс IgM, IgA и IgG кръвен. Писал съм ти на мейла. Пъсни ми номер на него и ще се чуем утре да поговорим.
    от iv_iv | 02.09.2019 15:54

аз съм в софия и търся тук някъде да ме излседват иначе ето имейл: iv_iv@abv.bg От януари до сега 5 пъти я лекувах тая хламидия и пак се появява и тия стафилкоки в урината много странно. Малко съм в омагиосън цикъл не зснам кое да лекувам... Ако има трихомони как нито една лаборатория не ги засече за 3 години ни веднъж... А пк толкова упорита хламидия ме изумява... не съм чувал за такова нещо при други страдащи от ППБ
    от iv_iv | 02.09.2019 15:51

здравей Ники, мерси че писа. Пусах еакулат в Медирса пълен пакет. Често пускам пълен пакет,както казах трихомоните ВИНАГИ са отрицателни егати... Но вече 2-ра година лекувам хламидия и чат пат ралични бактерии. Ей сега гледам резултата от Медурса и виждам - всичко отрицателно освен : ЕДИНИЧНИ СЕГМЕНТОЯДРЕНИ ЛЕВКОЦИТИ И Chlamydia trachomatis Ag (+)positive Не съм имал полови контакти от януари, а хламидията на всеки 2 месеца е положителна. Правил съм куросве от по 10 дена вибрамицин, 5 дена сумамед, Офлоксацин пих 7 дена... И тя пак се появява некъдо на 50-60тия ден. За сравнение преди месец в Геника беше отрицателна. Поради ужасната умора, често уриниране и температъра 37.1- 2 пускам като луд пакети да търся причинтеля. И винаги има хламидия и левкоцити. Чудя се ако има трихомони как за 3 г не ги хванаха.. нали ако имало трихомони леченеито на хламидиии миколпазми и всякакви други било невъзможно, понеже те живеели в клеткат ана трихомона като приемник.
    от Николай | 28.08.2019 12:52

Здравей, Ауреуса или т. н "Златен" стафилокок е често срещан, особенно в родилните отделения. Направи ли поне 2 теста, за да видиш, дали не е замърсена проба? Аз преди около 5 години го имах в гърлото, носа и очите. Дори направих конюнктивит от него и то много лош. Лекувах го с АБ и капки за очи. Оттогава не съм имал. Не беше труден за излекуване при мен. Паразитологията е в Пловдив. Ако искаш остави мейл и ще ти обясня подробно или ще се чуем. Няма проблеми. В еякулата вижда ли левкоцити?? Защото ако няма там, трябва да се насочиш към пикочната система.
    от iv_iv | 28.08.2019 10:52

Ники, къде да ида на директна микорскопия ли как се казва. Каква е тази паразитоложка и в София къде иам такива? Ходил съм при Каляшева, която просто погледна на микроскоп съклото, не е оцвеятвала с нищо. От години съм с непрекъснати проблеми и отрицателни за трихи, но пък си имам левкоцити. Моля дай съвет къде да ида
    от iv_iv | 28.08.2019 10:49

Да и ППК имам но там Лимфоцити са завишени ( объркал съм с левко). - Левкоцити имам в урината 0бникновенна - в стерила урина имам: Staphylococcus aureus Малко съм шокиран. НЯКОЙ имал ли е стафилококи в урина?
    от Николай | 27.08.2019 20:17

Тогава се видя, че имам малко живи и доста мъртви. След една седмица обаче, единичните живи, бяха станали "масово". Тогава започнах битката, която отне 1 година с прекъсвания от по 10 дни. Днес ми излезе 7 мото отрицателно. Паразитоложката, дори ми каза, че е гледала цялата течност, защото обикновенно взимат част и гледат не повече от 3-4 зрителни полета на микроскопа. Пак се наврях да погледна и тя ми показа 2 зрителни полета. За информация, когато имах масово и пак ми даде да погледна, само в 1 поле светеха в синьо 3 мъртви и 9 живи.
    от Николай | 27.08.2019 20:09

Ааа,ами ти писа ПКК и за това останах с такова впечатление. Левкоцитите в урината също означават инфекция в ППС, но може да е също от много работи. Може да е ППБ, възпаление от дразнещи камъни/песачинки, може да е уретрит и доста много работи. Ако мъртвия трихомон не се гледа с един от двата вида оцветяване (тогава както вече съм писал, той светва в синьо дори и мъртъв) изглежда като левкоцит. Затова и без това оцветяване, микробиолога може да ти каже, че е левкоцит, а не трихомон. Разликата между тях е, че живия трих има хаотични движения, иначе са досущ същите. Не напразно паразитолозите ги оцветяват и по-лесно намират, а микробиолозите само ги гледат веднага. Ако е жив може да го хванат по движенията, но мъртъв... може да го пишат и за левкоцит. Интересното е, че изчетох доста чужда литература и забелязах, че в Европа стандартния метод за търсене на трихомони е с урина. Дори в началото о на мен не ги откриха микробиолозите. Викаха, че имам само левкоцити, но паразитолога ги СВЕТНА
    от iv_iv | 26.08.2019 17:08

Имам левкоцити в обикновена урина
    от Николай | 22.08.2019 16:22

Повишените левкоцоти в кръвта имат значение към всяка една инфекция. Дори и проблемен зъб може много да ги вдигне. Няма как от там да кажеш от къде е проблема. Виж, ако има левкоците в урината или еякулата, може да се говори за ППБ, но в кръвта може да е от всичко. Аз съм с гастрит и есенно време, а често и на пролет, като се повъзпали скачат доста.
    от iv_iv | 22.08.2019 13:35

Пускате ли си ПКК? Някой да знае завишените лефкоцити дали имат онотшение към хламидии/ трихомони ?
    от Николай | 21.08.2019 15:41

@Pendi, виж да не ти е в спам папката. Изпратих ти отново.
    от iv_iv | 21.08.2019 14:35

@Николай ; @ bluntt в София къде мога да отида на директна микроскопия? В Геника, Циблаб, Кандлиаров, Рамус, медрис и т.н. нямат такова нещо. Къде сте ходили вие? Ами аз не знам дали съм излекуван. Просто от 2-3 г са ми отрицателни излседванията. Пускал съм в над 10 лабораории в София и пускам през месец - -два. Много хора биха ме пмислили за луд, но азне ми коства 20 лв през месец. Иначе като симптоми имам ужасна умора, отпадналост и чести бактериални инфекции
    от Pendi | 21.08.2019 02:23

Нямам нищо в пощата,колега. Опитай пак
    от Николай | 20.08.2019 21:54

Здравейте момчета. Съжалявам, че сега пиша, но преди малко се връщам от почивка. @Pendi, писах ти на пощата. @bluntt, в Пловдив има Клиника по Паразитология (бившата Инфекциозна болница), която е към Висшия Медицински Университет - Пловдив. Там се занимават само с паразити. Не гледат и не лекуват бактерии. За тях има Клиника по Микробиология
    от Pendi | 20.08.2019 19:56

Аз още чакам колегата Николай да остави контакт за връзка. Bluntt,остави ти някакъв контакт на долния имейл(Скайп,Уотсъп и т.н.)
    от bluntt | 19.08.2019 15:32

@Николай Къде учат студентите и къде мога да ида да се изследвам с директна микроскопия, където според теб ще е читаво изследването? По принцип уж трябва да е читаво на повечето места, но не е...
    от Pendi | 18.08.2019 07:41

Би бил интересен един разговор с теб kutev1919@gmail.com
    от Николай | 17.08.2019 18:34

@Pendi, съгласен съм за трудното и упорито лечение, но би ли ми обяснил, как ще се скрие при директна микроскопия, особенно ако се използва някой от двата най-разпространени методи(Льофлер или Гимза). Гледал ли си ти въобще???? Аз да. Виждат се и дори като са капсуловани. Недей да говориш глупости, които си прочел някъде в нета. Ако искаш, дай си мейл, да ти пиша телефона ми на него и да ти обясня. Ще те опътя и на място, където учат студентите по паразитология. Ако искаш, ще ти уредя и виждане под микроскопа.
    от Трихомон | 17.08.2019 06:47

Ти как го излекува тогава

Напиши отговор
1878 намерени, страница 1 от общо 38