Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от 1337day | 08.05.2019 15:24

Момчета,сутрин като се събудите имате ли усещането,че тогава симптомите ви са най-силни ? Мойте болки най-силни са предимно сутринта,може би защото няма движение и се получава още по-голям застой в простатата.
    от 1337day | 05.05.2019 23:55

Чалашканов
    от Nikeman | 05.05.2019 11:02

Препоръчайте читава микробиология в София? Спрял съм се на Токуда, някойс мнения за нея?
    от pishinsaigi86 | 05.05.2019 08:39

Klebsiella oxytoca 10 000 cfu/ml не знам какво значи това като количество
    от 1337day | 16.04.2019 21:17

ами не може
    от Pendi | 15.04.2019 06:09

Момчета,как се пише на лично тук?
    от 1337day | 12.04.2019 16:34

Николай: и двете ...
    от Николай | 09.04.2019 21:34

@1337day В какъв смисъл няма файда? Продължавал да имаш симптоми или излизат само положителни резултати?
    от 1337day | 05.04.2019 20:08

И аз се убих от орнидазол и секнол, и все така съм си .
    от 1337day | 05.04.2019 20:08

Брато,каквото и да търсиш няма файда. Тез вкаменени бактерии и трихомони нямат изкарване оттам.
    от Бай Х | 29.03.2019 11:48

търся секнол, някой да ме насочи от къде да взема, че вече изпадам в паника
    от Nikeman | 28.03.2019 19:28

Д-р Ралица Правова, доколкото разбрах с тази схема се лекуват основно инфекции с причинител ешерихия коли и ентерококи! Само една поправка процента на клинично излекуване е 80+%. В форума prostatitis.org има няколко потребители които споделят, че са се излекували именно с този метод, като са има причинител е коли. По принцип времетраенето на лечението е от 6-12 седмици за хронични инфекции! Относно колегата, на който лабораторията не му открива трихомони/хламидия, а той има симптоми - колега пробвай с друга лаборатория, но да е част от болница, а не частна. Много частни лаборатории не откриват нищо, а тези към болниците засичат! Имам чувството, че частните само взимат пари и даже не правят изследвания!
    от iv_iv | 28.03.2019 14:08

ясно явно и мен ме чака същото. Значи е възмжно лекуването на хламидия въпреки трихомони.
    от 1337day | 28.03.2019 09:12

Husten имаше хламидия,трихомони и бактерии. Излекува хламидията и след това се появи трихомоните и бактериите,и все още се бори с тях.
    от iv_iv | 27.03.2019 15:55

Да разбирам, че Husten е имал и лекувал хламидия, но трихомони не ? Притеснява ме това което чета ансам натам, е докато има живи трихомони - всичко друго не се леквуало, понеже хламидии и другите бактери, гонорей и квото и д абло "живеели" в трихомоните - комбинирана инфкеция се получва. Това мит ли е ?
    от 1337day | 26.03.2019 22:32

Сори значи моя грешка
    от Николай | 26.03.2019 18:55

Ами то Сумамеда си е Азитромицин!
    от 1337day | 26.03.2019 18:28

И по принцип си мисля,че азитромицина би бил по подходящ за хламидия.
    от 1337day | 26.03.2019 18:27

Husten имаше хламидии и ги излекува с 1 курс .но не знам точно какъв беше
    от iv_iv | 26.03.2019 12:40

Привет форумци.. след лечение на хламидия 20 дена с доксцилин и аугментин ...и цели 45 дена по-късно пак я има пак симптоми парения при уриниране, често урннаране, нощно урниране и болки. 10ти ден на сумамед съм и мисля да карам така още 10 ебаси ... Трихомоните продължават да си ми отрицателни в Медирс... Мисля да пробвам друга лаборатория не им вярвам на резултатите. Някой има ли който е страдал от хламидииен простатит ? Има ли отделен форум където мога да попрочета коментари на потърпевши? Много благодаря на всеки, който отговори! Поздрави !
    от д-р Ралица Правова | 24.03.2019 19:31

Nikeman - изолиран ли е към момента конкретен причинител? Схемата, за която споменахте от проучването се използва при хронични инфекции, но е добре да се види дали и изолираният микроорганизъм е чувствителен на активната съставка в медикамента.
    от depetkov | 24.03.2019 14:03

Хора напишете в Гугъл Аюрведа клиник Банско. Пише че лекуват простатит с индийски лекари някакви. :)
    от 1337day | 11.03.2019 00:17

Ne e moi kolega, syjaljawam...i Wie sigurno njamata hroni4en prostatit, i da imate 100%, ne se lekuwa s injekzii. Wsi4ko nai-dobro! 1. Trichomonas w Prostata njama! 2. Le4nieto na Klebsiella spp. e elmentarno.
    от 1337day | 11.03.2019 00:16

Ne e moi kolega, syjaljawam...i Wie sigurno njamata hroni4en prostatit, i da imate´
    от 1337day | 11.03.2019 00:14

Скоро си писах с един български уролог който работи в Германия и има собствена частна клиника, споделям Ви съобщенията с него. "Здравейте,какво мислите за инжекциите при хроничен простатит, биха ли могли да помогнат ? " Kakwi, kolko, kyde, koi WI kaza, 4e imate hroni4en prostatit, takowa nesht ne sym widjal prez poslednite 17 godini? .....Njakoi se sheguwa s Was. Konsuktazii, monogo syjaljwam, po Internet ne prawja. S uwajenie Важ колега ги предлага в България, професор Карачоров. Ne e moi kolega, syjaljawam...i Wie sigurno njamata hroni4en prostatit, i da imate´
    от Nikeman | 10.03.2019 18:25

Някой пробвал ли е монурал за една седмица по едно саше дневно и след това продължава през 48ч за още 2-3 седмици? Според това проучване: Link Лекари са приложили този тип лечение за хроничен бактериален простатит с причинител e coli и 53% от пациентите са били излекувани клинично и микробиологията е била чиста! Някъде другаде четох, че ако се използва в комбинация с N-Acetyl-L-Cysteine, ефекта е бил още по силен, защото nac разрушавал биофилма на бактериите!
    от 1337day | 09.03.2019 16:39

Здрваейте,някой да е комбинирал секнол с ципрофлоксацин ?
    от bluntt | 04.03.2019 16:07

Niki7000 на времето беше карал 14 дни 4 гр на ден тинидазол + АБ.
    от 1337day | 04.03.2019 15:12

някой взимал ли е 3 грама на ден имидазол + антибиотик ?
    от bluntt | 22.02.2019 01:50

Аз си купувах атрикан 2 пъти от Румъния лично в аптеката(т.е оригинален беше) - ефект нямаше след два курса с него.
    от Николай | 21.02.2019 15:51

Опссс лимита на символи свърши. Гледам, че върви и около 12-13 лв, но знам, че има доста фалшиви. При мен идва от втори човек, но на него му ги праща сърбин. Така, че тея 3-4 кинта не са от значение. Лекарството е произведено във Франция. Дано има по-добър ефект. Ще се разбере. Ако искате, мога да съдействам за намирането му. А ако някой от нас(съфорумци с тези проблеми) пътува до там и има желание, искам да участвам в поръчката.
    от Николай | 21.02.2019 15:46

Ами... излекували.... След курса с Секнол имам едни отрицателни след 2 седмици и след още 10 дни една с "Наблюдават се единични форми на трихомони". Днес приключих с Атрикан-а. Еееее верно това се набива яко. Спермата става жълта с червени отенъци. След някой и друг ден ще пусна едни изследвания. На първо четене:Организмът ми ги прие перфектно. Никакво гадене о болки в стомаха или виене на свят. Ерекцията се подобри мноооого, а също и количеството еякулат. Осезаемо си стана като преди. За първи път главичката не е суха. По време на приема му, забелязах по обилно лющене на кожата, но странното беше, че и там лющещата кожа не беше бяла, а и тя жълта. Общо взето сега се чувствам много по комфортно. Ще видя какво ще излезе след изследването и обезателно ще пиша. Но какъвто и да е при мен резултата, за непробвалите Атрикан-пробвайте го. Дори и само временно да окаже положително въздействие. Нямам си и идея каква му е цената, но на мен ми го доставиха за около 15 лв опаковката от Сърбия.
    от bluntt | 13.02.2019 22:04

Какво става, бандити? Да не се излекувахте, че спряхте да пишете?
    от SpokoDoko92 | 08.02.2019 12:26

отново наистина не искам да си скъсате червото в опитите да туширате простатата, но не знам кой прави такива масажи, освен това е педерастия и аз не бих дал на друг да ми бърка в гъза, мерси, освен това четох, че най-добре работи когато го правиш сам наистина тези писаници ме връщат към много неприятни спомени та номерът в лечението на това чудо е да не се чувства болка или подуване по линията тестис-семменик-мехури-простата-уретра оттам нататъка ако искат да посеят слънчогледи в лабораторията, мога на 100 % да ви кажа, че тая чревна флора дето излиза не ви е проблема, въпреки че намеква за изменения в органите, но трепането и с химия е много, много, много тъп подход Също така ако някой лекар ви каже - "Въобразявате си" и той няма да е в грешка, тревогата бетонира патологията
    от SpokoDoko92 | 08.02.2019 12:21

Пак ви казвам, огромният ефект върху честото и трудно пикаене дойде от масажите на простатата, не знам какви са тези секс играчки, но в масажите машината не може да замени човешкото докосване, особено от собствената ти ръка Отново да повторя, при мен симптомите не бяха парене или болки в долна уретра, нито болки в топките, въпреки че всичко ме болеше по едно време, а си беше подута и болезнена простата и се усещаше ясно. По време на масажите забелязах, че не само простатата, а и околната мускулатура, семенни мехурчета (над нея), абе всичко болеше да си ебе майката и болката отшумя много след като се оправи пикането Разберете, големият проблем на всички ви всъшност е болката, а не нещо друго Понеже темата е за трихомони, трихомоните не виреят добре в мъжката уретра, предпочитат влагалището на жените, затова често мъжете са безсимптомни носители, но трихомониазата е инфекция, която протича с обилно течение, това че в еякулата ви има трихомони не значи че от тях боли
    от SpokoDoko92 | 08.02.2019 12:14

не знам момчета, аз ви казвам как се оправих аз, акъли не искам да давам повече, спецовете са уролози и кожни лекари в случая, аз съм на ниво анатомия първа част и мойте впечатления от мойте ядове, които съм брал просто ви казвам със сигурност, че ако сте изпили една камара химия и не се е оправило, ако изпиете още една камара няма да се оправи, това ако няма течение Мога да ви кажа, че съм изчел целия интернет, истории на пациенти на английски, български и руски и не съм срещнал случай на уретрит без течеие, независимо от локацията на болежките, който да се е оправил с антибиотици, просто не става така пичове Чел съм доста случай на излекувани от простатит с различни варианти на илачи със Saw Palmetto, това, което и досега пия се казва Фитопростал. Докторът който ми го изписа беше против дълъг курс с инфламенд, каза една кутия, после Фитопростал поне 5 месеца, пия го от някъде година, простатата не ме боли, а при тази патология това е важното да се постигне като ефект
    от bluntt | 07.02.2019 21:19

Я си бех купил и дилдо масажор за простата даже, ама нямаше ефект...
    от Проблем | 07.02.2019 19:20

Нямам затруднено уриниране,парене,зачервяване,често уриниране,каквито и да е течове или инфекции само билка в страни ит десния тестис която понякога се качва нагоре към корема и надолу слиза към крака и еректилна дисфункция която няма оправяне!Уж нищо няма,а не могат да разрешат проблема година вече!
    от Проблем | 07.02.2019 19:17

Не знам как да постъпя,всичко започна лятото и го разбрах като не изпитвах нужда от секс и нямах никаква ерекция и след това се появиха болките които посочих!Отидох на уролог,гледаха ме на ехограф,казаха,че имам възпаление ( не бях на ясно какво става и никога не съм де сблъсквал с такива проблеми,все пак съм на 20 години) и уточниха,че тези неща са упорити и минават бавно!Давах и еякулат!Имах Е.коли,7 дни на гентамицин и отново еякулат,изчистих колито и имах ентерококи в умерено количесто!Казаха,че ще се доизлекувам като пия инфламенд 3 месеца!След края и на него отново си истанаха симптомите!Реших да потърся друг уролог в Пловдив (известен).Преглед на ехограф и отново нищо притеснително съм нямал някакво възпаление без да дадат обяснение какво що!Изписаха ми Таваник и пробиотик!Изпих таваника и давах отново еякулат (ентетококи в умерено количество).Сега пия уро ваксом вече 2 месеца,но болките и е.дисфункция ди остават!Дали да не направя отново фитопростал+инфламенд и уро ваксома?
    от SpokoDoko92 | 07.02.2019 18:32

на останалите, които споменават зачервявания, парения, болки в уретрата - пробвайте да се въздържате от секс и мастурбация поне една седмица и вижте има ли ефект (на мен примерно това ми е трудно, много ми се доебава)
    от SpokoDoko92 | 07.02.2019 18:30

Пак ви казвам, внимавайте много с тия работи - може да одраскате червото, да увредите простатата (въпреки че натисках колкото силно можех, средният пръст не е особено силен при свиване), може и да се изпедерастите сигурно, ако земе че ви хареса. И ви трябва дълъг пръст. ПРАВЕТЕ НА СВОЙ РИСК. Но и илачите които ви казах са задължителни. Първо едното, после другото. В крайна сметка след 5 дни туширане си пикаех като кон и ефектът не изчезна, лошото е че болката отшумя мнооооого бавно и постепенно, просто такова е, имайте вяра, търсете лекари с различна стратегия от "Ципрофлоксацин 1 месец" или подобни нечовешки курсове. Но има ли го филмът "боли ме между гъза и хуя и е подуто", освен ако състоянието не е остро, остро възпаление или инфекция, висока температура и т.н. сещате се какво е остро състояние, масажът работи пичове, в смисъл ръката пипна: 1 ден - топка за голф, 5-ти ден - малко твърдо топче, няма как да се бъркам, оттогава не съм си бъркал по дупките и не смятам
    от SpokoDoko92 | 07.02.2019 18:21

Problem, това по принцип се нарича епидидимит или орхит, но лошото е че ето, нито си прекарал инфекция, нито нищо, и нямаш други симптоми по дължината на уретрата, наистина не знам какво да те посъветвам, знам само, че ако простатата ти е в състояние за наложителен масаж, ще го усетиш повярвай ми, това подуване не може да се сбърка, не знам какво да ти кажа, приятелю, болков синдром и толкоз :( а в еякулата че има някакви бактерии, това е нормално, по принцип зависи в какво количество са, по принцип пак ти казвам, ако няма теч не тъпчи химии, но не знам... докато ми вървеше простатита ме болеше и там понякога, но то кое ли не ме болеше тогава Внимавайте ако ще си бъркате в гъза - изрежете си ноктите много добре и нанесете някакв лубрикант, аз го правех без ръкавица - тушира се отгоре надолу и от краищата към средата. Тогава не разбирах грам от масажи, но сработи, още след първият масаж се изпиках както си пикаех преди да се разболея - като кон и оттогава изчезна честото пикане - от раз
    от Проблем | 07.02.2019 13:06

SpokoDoko92,приятел писна ми от обикаляне по уролози и едни и същи микробиологии обикновено ентерокок и ми казват,че няма нищо притеснително и ще се оправя,нямам затруднено уриниране нито течения и каквито и да е такива проблеми!Имам еректилна дисфункция и болки в дясно около тестиса и тази болка в определени периоди се качва нагоре към корема и надолу към десния крак!Та въпроса ми излишно ли е да ходя отново при друг уролог?Дали ще има ефект ако направя ударната комбинация която ми казахте- инфламент+фитопростал?Сега пия уро ваксом и проблем ли ще е ако ги комбинирам и 3-те?Ще има ли ефект ако не правя простатен масаж,а само с тези лекарства пробвам или да търся отново друг уролог и да се въртя отново в омагьосания кръг в който съм вече близо година...Благодаря!
    от 1337day | 07.02.2019 11:54

spokododok92 на теб къде ти правиха простатния масаж?
    от SpokoDoko92 | 07.02.2019 11:03

просто престанете с тези микробиологии ако нямате течение казано на прост език опитайте мойто лечение, трябва само малко смелост аз самият уча рехабилитация в МУ, просто е очевидно за мен как хората се насочват към тъпкане с антибиотици, които ако дават някакъв ефект, то той е заради действието върху механизма на възпалението (примерно за Доксициклин и Азитромицин съм сигурен, че дават такъв ефект, затова и Доксициклинът си е класика), а всъщност проблемът идва от застойни процеси в малките съдове и дисфункция в нервната система. Ок, имате трихомони в уретрата хванати на изследване, ок пиете химия която ги трепе, е защо още ви боли, и ако има инфекция къде са ексудатите??? Мислете!
    от SpokoDoko92 | 07.02.2019 10:55

абе мой човек, казвам ти една кутия инфламенд + фитопростал до откат + туширане на простатата, вие наистина никога няма да се оправите с тая логика Аз ти обяснявам как излекувах простатит получен след инфекция със обилно течение, и доста закъсняло лечение (качило се беше нагоре), докторът нацели химията (огромен уролог, няма да ви кажа кой, да не му слагам беля на главата), течът изчезна още на другия ден, обче мина една седмица и както си свиркам ставам една сутрин и простатата леш. Отивам при друг доктор, пуснах микробиология, излизат ентерококи (които са нормална флора за долната уретра, наистина в количество 10/5, но все пак, хвърлих листа в кофата щото усетих че работата отива на безсмислено тъпкане с химия) Една година страдах, отидох пак при моя човек, вика момче, ако няма теч няма инфекция и толкоз. Вика простатата е подута от кръвообръщението. Назначи ми тези 2 лекарства, аз от своя страна туширах простатата 5 дни подред, след 3 месеца болка нямаше, и почнах да еба нормално
    от Проблем | 07.02.2019 10:43

И инфламед пих,уро ваксом пих по 3 месеца,какви ли не глупости изпих!Няма оправия батко..
    от SpokoDoko92 | 07.02.2019 10:37

Отделно вие нямате вяра в лекуващите ви лекари, но въпреки това, сякаш неохотно ги слушате. Няма как да се излекувате ако не вярвате на лекаря. По принцип такива забатачени уретрити се случват на хора параноици със склонност да мислят и да се тревожат за неща, които повечето хора отминават без да се замислят. По принцип аз съм такъв. От това, което съм прочел и вие сте същите. Има и много силен психогенен елемент в тая патология.
    от SpokoDoko92 | 07.02.2019 10:32

*продължение лечението, ако патологията е в горната уретра, е инфламенд - 1 кутия (синьото сутрин, жълтото вечер или обратното, не помня), Фитопростал - до откат (отпуска мехура), билково е не чакайте внезапен ефект, поне месец прием трябва. Успоредно - простатен масаж, на мен ми бяха необходими 5 дни подред, докато простатата ми стана от уголемена, с нееднаква консистенция, до малко твърдо топче, каквато и трябва да е. Хроничната болка отшумя в период от 3-4 месеца след това, получава се имускулна дисфункция, патологията е комплексна но в основата и е застоят на кръв и лимфа в самата жлеза. Как се прави туширането на простатата - трябва дълъг среден пръст, другото го пише в нета. Боли. Много. Ако простатата е в ред няма да боли. Венерическите болести - сифилис, трипер, почти ги няма вече, другите са толкова повсеместни, че просто не си струва да се занимават лекарите с тях. Кажете ми, докога ще правите едно и също и ще чакате различен резултат? Ето аз си излекувах простатита.
    от SpokoDoko92 | 07.02.2019 10:25

начи, пичове, има две положения: а) има теч - ако е от скоро пиеш химия и се кръстиш, ако е отдавна пиеш много химия и се кръстиш б) няма теч (или възпаление с ексудати на медицински език), тук вече говорим за болков синдром. Тук има две положения: - Положение 1: наблюдават се зачервяване, подуване, болки в долната уретра - лечението е въздържание от секс/мастурбация до отшумяване на симптомите, възможно е назначаване на болкоуспокояващи и антидепресанти, но колкото по-малко химия, толкова по-добре (от това страдам в момента, но се оправя, мисля че започна с лека инфекция след секс, но лошият ефект на антибиотиците и постоянното човъркане и пипане влошиха нещата, течение няма, като спрях да си барам патката и да го човъркам, о чудо, зе да се оправя) - Положение 2: Патологията е в горната уретра, простатата е възпалена, уголемена, получил се е застой на лимфа и кръв в малките съдове (което е и определението за възпаление).

Напиши отговор
1796 намерени, страница 1 от общо 36