Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от kevin | 10.05.2021 18:45

Bluntt, позна:)))
    от bluntt | 10.05.2021 15:09

kevin, ти стария ти ник hussten ли е? Намери ме в скайп: live:opalqnkaa
    от kevin | 10.05.2021 09:13

Не бързай да пиеш веднага втори антибиотик. Почини си малко. Направи някаква подготовка и чак тогава.
    от Yordan St | 10.05.2021 08:19

Здравейте, благодаря за напътствията. Ще пробвам с турския секнол да видя какъв ще бъде ефекта. После ще пусна изследвания след 10-15 дни от приема на антибиотика.
    от kevin | 10.05.2021 07:46

Traskk, последно се изследва в една голяма сертифицирана лаборатория в Германия. Дадох еякулат на място. Нищо не откриха - нито трихомони, нито бактерии. Тук, в БГ, по специално в Медирс единични трихомони + бактерии. Склонен съм да вярвам на Медирс, защото имам симптоматика. Бактериите се сменят, защото има 1 основна инфекция. Пробвал съм и в още много.
    от traskk | 09.05.2021 20:25

Kevin, в коя лаборатория се изследваш? До модераторите, защо ми изтрихте предния пост?
    от kevin | 09.05.2021 10:24

Изчакай минимум 10-14 дни, не еякулирай за три дни и тогава дай еякулат за изследване. Фурсзолидон-внимавайте с този антибиотик, можете да имате голеееми главоболия с него
    от Yordan St | 09.05.2021 07:00

Пих флажил за две седмици. След това тинидазол пет пъти през ден. Няма съществен ефект. Затова и се прочетох във форума за въпросното кекарство, но след като казвате че няма разлика с турския вариант ще взема него. Имам приятел който може веднага да ми го поръча. Лесева не ми е изписала нищо, само ги откри след N на брой изледвания от сперма, уретрален секрет, натривки. Казала че са дълбоко в простатат след като не ги хваща от начало. Мислех да пусна контролни изледвания или е рано ккво ще кажете? Оплакванията си ги имам на моменти.
    от kevin | 08.05.2021 21:49

Flagentyl 500 mg. Това търси
    от bluntt | 08.05.2021 20:05

Съставката е секнидазол, турският аналог се казва секнидокс мисля. Yordan Sto - какви курсове прави с тинидазол и кой ти ги изписа? Защо Секнидазол точно? На своя глава ли ще го пиеш или някой ти го препоръча? Лесева какво ти препоръча?
    от kevin | 08.05.2021 16:38

Купи си турския аналог. Същото действие има. Една и съща съставка. Във Франция заплатата е 2500 Евро, а в Турция 250 Евро. От там идва и разликата в цената, но качеството е едно.
    от Yordan St | 08.05.2021 16:27

Лесева ги намери след няколко проби които правих. В еякулат ги намери. Пих флажил и тинидазол но без ефект. Тук четох за този френски антибиотик, имам и рецепта, но нямам близък във Франция. Може ли да ми помогнете?
    от bluntt | 07.05.2021 22:15

Yordan Sto - къде ти намериха трихомоните и кой лекар ти изписа да пиеш Секнол? Какъв курс?
    от Yordan St | 07.05.2021 14:51

Здравейте, имам трихомони в простатата. Дали някои може да ми съдейства с поръчка на Секнол?
    от bluntt | 22.04.2021 13:05

Аз съм пил секнол всеки ден - не ми помогна. Според мен не е необходим този препарат, бих се фокусирал основно над тинидазол и орнидазол за лечение в комбинация с някой от другите препарати с активност срещу трихомони - нитрофуран, фуразолидон, нитроксолин итн.
    от МММ | 22.04.2021 12:17

По време на първия курс от третия до шестия ден бях буквално без никакви симптоми. Либидото се вдигна до небесата и при първото свършване ми направи впечетление огромното количество качествена сперма. Казах си, ох дано. След ден, два нещата се върнаха обратно лека полека. Връщам се в Бг, изследвания, малко трихи и малко коки. Нов курс с друг АБ, пак Секнол 10 праха през ден и метро. Не си спомням вече дали не увеличих метронидазола, но курсът нямаше особен ефект. Третия курс пих секнола през 36 часа дори, но само изострих симптомите. Тогава реших да спра малко с тия щуротии и да намеря 2-3 месеца време да си дойда до БГ да опитам за последно. Реших обаче да видя как евентуално лекуват тук в Италия. Обясних на уролога много на дълго какви премеждия съм имал с трихомоните още преди да станат хронични и той ми изписа лечението, което споделих в предичните коментари. Решил съм да опитам и да ида след това на изследвания. Няма да се отказваме я!
    от МММ | 22.04.2021 12:01

Излязоха трихомони и пак някакви коки. Отивам при доктора с тях, ок, ще лекуваме и трихомони. Изписа ми някакви мижави количества тинидазол. Тогава реших да играя смело и безотговорно. Бях прочел тук в темата, ме едно момче се беше излекувало с големи количества тинодазол. Запуках го по 4 грама на ден. 2 сутрин и 2 вечер за 10 дни и там разни АБ други. С тях слагах и вече споменатите свещички метронидазол по 2 на 24 часа. Смятах, че това лечение би било убийствено за всякакъв вид трихомони. Да ама не. Подобрение почти не усетих тогава а само си развалих ваканцията в БГ. Следващата година вече още по-подготвен от към инфо, бях си набавил 30 праха Секнол, но реших да не се тровя в БГ а като се върна. Обясних на доктора, че явно така не става и трябва нещо екстремно. Като му каза за 4 грама тинидазол на ден се хвана за главата... След това от септември до декември направих 3 курса. Секнол през ден и италианския флажил(неосезаеми странични ефекти) ппо грам за 10 дни и придружаващите ги АБ
    от МММ | 22.04.2021 11:50

Bluntt, правех курсове предимно лятото. Всички курсове ми ги изписваше Райков във Варна. Сериозен уролог, сравнително млад. След първите “изцяло чисти” от трихомони изследвания, лекувах ешерехия коли и някакви коки, направих 2 курса с Левокса и Ципро, една камара витамини, антигъбични и тн. Лятото се връщам в БГ и излизат чисти изследвания(за трихомони не правех тогава), симптомите бяха намалели, но не бяха изчезнали. Тогава правех секс само с презерватив. Дори и свирките.. мойта ме мислеше за луд. Урологът ме увери, че няма смисъл чак толкова голямо пазене и при първата свирка на голо, пак се върнах на изходна позиция. Той не можеше да повярва чак... явно тук сме се събрали само тежки случаи. Изследвах се веднага и пак някакви коки. Изписа ми АБ и тогава започнах на своя глава да вземам метронидазол с другите неща. 10 дни по грам на ден. Подобрение за няколко дни и после обратно в канала. Следващото лято отивам директно в Медирс, свършвам на място и давам материала за изследвания.
    от Трихомон | 22.04.2021 05:51

Медирс и Чалашканов са пълни измамници
    от traskk | 21.04.2021 20:56

При мен като пия самостоятелно широкоспектърен антибиотик(ципро или левофлоксацин), симптомите ми се изострят значително.
    от bluntt | 21.04.2021 15:57

Това е добре, щом имаш контрола с приятел и е излезнал чист. Какви лечения си правил до сега(за трихомоните)? При кои лекари си бил, ако искаш намери ме в скайп opalqnkaa@gmail.com или пиши на същия мейл.
    от МММ | 21.04.2021 15:47

Bluntt, братле, от чужбина не съм имал много време да обикалям всички лаборатории в Бг както повечето от вас. Преди това съм правил днк-тест за трихомони и други гадове във Варна и в София(не помня лабораториите защото беше отдавна), но всичко отрицателно. Четох тук във темата, че там ги намират и се пуснах спазвайки всеки път протокола за даване на сперма на място и между 3-5 дни въздържание. Пратих един приятел с някакъв странен симптом също там на пълен пакет, но беше чист като сълза. Впоследствие проблемът му се оказа друг. Склонен съм да им вярвам.
    от bluntt | 21.04.2021 14:41

Къде освен в Медирс ти намират трихомони?
    от МММ | 21.04.2021 14:18

Всички досегашни изследвания са били в Бг лаборатории. Трихомони предимно в медирс на пълния пакет, но аз съм сигурен, че ги имам защото още едно време докато опъна някоя без презерватив и протичах. След това 10 дни метро и нещата се оправяха докато явно не са се набутали дълбоко. След това започнах да ходя на утолог при Райков във Варна. Последно под негово ръководство направих 3 курса през месец, но нищо. Исках да им видя подхода тук в Италия и затова отидох. Обясних му за трихомоните, наблегнах на тях и ми изписа това, което вече споделих. Не знам каква му е стратегията.
    от bluntt | 21.04.2021 13:35

Човече, значи при наличие на трихомони в изследванията, при наличие на оплаквания, както и при наличие на ефект от терапия срещу трихомоните(това което си описал за тупалката), аз не разбирам защо лекуваш нещо друго а не трихомоните. С какъв тест ти ги откриват там където си?
    от МММ | 21.04.2021 12:45

От препаратите, които съм приемал мога да отлича италианския флажил-никакви странични ефекти от него и едни руски свещички с метронидазол. Слагах ги вечер а на сутринта тупалката ще се пръсне и няма помен от инфекция. Като ги спреш разбира се всичко се завръща. Това е от мен засега. Ако има новости ще пиша пак.
    от МММ | 21.04.2021 12:35

Видя калцификати и инфекция по целия уринарен тракт и ми предписа следното лечение: Уриниране на поне 2 литра урина за 24(правело се за по-лесно изчистване на тракта от гадостите), супозитори Topster по една за 5 дни с 15 дни пауза и така за 3 месеца, Cefixoral 400mg(беше се засилил да ми изписва ципрофлоксацин, но това беше единствения АБ, който не успях да понеса от предишните курсове) по 1 на ден и Flogonox по 1 на ден на гладно. Това последното е за засилване на локалния имунитет. Изследвания? Засега не били необходими. Ще решим дали да правим при следващия преглед след 1-2 месеца. Какъв материал изследвате? Простатен секрет и уретрален тампон. Задълбах за изследванията как и що... или трихомоните не ги бръснат за слива тук, или и тук не са наясно как да ги лекуват като явно се вижда, лекарство за тях не ми изписа. Отделно ме кара да меря кръвно по веднъж на ден през 25 часа като така и не разбрах с каква цел. Чудя се дали да почвам въобще...
    от МММ | 21.04.2021 11:33

Здравейте, братя по зла участ! Време и аз да се включа и да споделя моята урологична одисея, която продължава вече 11 години. След безразборни полови контакти, подценяване на проблема и неправилно лечение я втасах и аз като повечето тук. Проблема стана хроничен с всичките възможни симптоми на трихите и инфекцията на половите пътища. Преди 3-4 години се напънах да лекувам трихи и бактерии, които излизаха по изследванията, пил съм метро в комбинация със секнол, тинидазол по 4 грама на ден, антибиотиците нямаха край, но крайният резултат беше един и същ. На някой от курсовете до 5-6 ден от лечението се усещах чисто нов и след това всичко по старому. Познато за много от нас, нали... Работата ми е седяща, но си правя кросове по 5 км на ден, 3-4 пъти седмично. Наскоро направих някаква бъбречна криза и реших да посетя уролог за сверяване на часовника. Живея в чужбина и бях любопитен как лекуват тук тия неща. Обясних на уролога на дълго и широко какви съм ги забъркал досега, направи ми ехограф
    от bluntt | 19.04.2021 21:15

Пробвай в Пирогов при Лесева, бтв ако искаш ме намери в скайп - opalqnkaa@gmail.com
    от traskk | 19.04.2021 20:21

Нова информация от мен е, че не можах да завърша курса. Много ми се гадеше, също и постоянно ми се спеше. Сега смятам да се изследвам, кога и къде все още не знам. Не мисля, че съм ги махнал трихомоните.
    от traskk | 12.04.2021 21:01

Не съм се изследвал, симптоми си имам - често уриниране, зачервяване около уретрата и др. .Като цяло след курса симптомите намаляха. Почнах да приемам 2х1гр метро + макмирор. Много ми тежи метронидазола, гадене, замайване и сънливост. След този курс, ако го завършя, може да се изследвам. Ще пиша за резултата.
    от bluntt | 11.04.2021 23:05

traskk какво стана с теб, ти приключи курса, прави ли тест? как са симптомите?
    от traskk | 11.04.2021 20:37

Може и подхода за лечение при мъжете, да е различен от стандартния, защото трихомоните са с кръгла форма. Има публикации от 70-те години за тези форми на трихомоните, но не са достъпни тези публикации. Това е от лечението с ацетарсол, линк за който съм дал в предходния пост "Twelve urethral suppositories incorporating an acetarsone preparation were prescribed; this was the total extent of the medication. He was told to use one before retiring and in the morning after urination. The prostate was massaged on September 7 and 10, there being only one-third as much enlargement and one-half as much hard infiltration on September 10 as on September 5. Specimens of prostatic fluid taken on September 13, 16 and 22 and October 8 and 18 were uniformly negative for T. vaginalis. The patient was free of symptoms by September 10"."
    от bluntt | 08.04.2021 01:03

Като бях преди време на преглед при проф. Цветков той ми изписа 6 дневен курс с тинидазол по 2грама на ден. И каза че при нужда ще го повторя след месец, едва ли е чел хърватски гайдове, но и той изписа подобно лечение.
    от bluntt | 08.04.2021 01:01

Да хърватския гайд е такъв 14 дни метро 3х0.5гр или 2 курса по 6 дни с тинидазол 2гр през месец. Може би идеята им е че това са "пулсови" лечения, има подобни стратегии за справяне например с лаймската болест. Лично аз за ацетарсол не съм чел нищо. Фокуса ми сега е към комбинирани лечения с имидазол + макмирор или нитроксолин. Нитроксолина му намерих някаква старо разрешение за употреба в България и пише че единственото място в което се натрупва в тъканите е простатата, което звучи доста интересно.
    от traskk | 07.04.2021 22:44

Те тези препоръки на ЕАУ се позовават на хърватската публикация за лечение на хроничен простатата от трихомони, ако не се лъжа. В интернет съм намирал следните три публикации за лечение на хроничен простатит от трихомони 1. Хърватското Link 2. Френско Link , хърватите го цитират. Два курса през един по 2х0.5гр. на ден тинидазол за 6 дена. Публикацията е от 1979г, интересно ми е защо през месец? 3. В САЩ 1941 преди да открият метронидазола. Успешно е лекуван с ацетарсол, под формата на уретрални супозитори, и масажи на простатата. Link За ацетарсола ми е интересно какво мислят урозолите, дали може да се приложи( ректално или уретрално) при нас? Някои да е намирал други публикации?
    от bluntt | 07.04.2021 21:59

traskk Имаше и такива препоръки от европейската асоциация на уролозите за упорити трихомони в една от старите книжки имаха кратък курс с 3-4 гр метронидазол дневно за 3-5 дневно. Обаче в ревизията от 2021 го махнаха. Сега препоръката за хроничен простатит причинен от трихомонас вагиналис е 14 дневен курс с 3х0.5гр метронидазол.
    от traskk | 07.04.2021 21:26

Една публикация Link на сърбите от 2003 година. Следват протокола на американците. Тези които не са излекувани след 2гр метронидазол на ден за седмица, приемат по 3гр. на ден за два дена.
    от Evgeni | 07.04.2021 19:30

Към Слаи, не се ориентирам къде да ти намеря мейла?
    от traskk | 04.04.2021 23:18

Би трябвало да е така както казваш, само да намерим лабораторията, на която можем да имаме доверие.
    от bluntt | 04.04.2021 20:45

Ами това е някаква моя си идея, не знам дали е валидна, но на 6-7 ден от прием на 2 препарата във високи дози, и двата са против трихомони, би следвало да не ти ги намират, ако лекарствата работят.
    от traskk | 04.04.2021 18:57

Един вид да тестваме дали трихомоните са резистентни на препарата.
    от bluntt | 04.04.2021 18:28

Нямам съвет аз лично. Може да пробваш да направиш тест по време на курса, например на 6-7 ден. Реално тогава ще си максимално напомпан с лекарства и би трябвало теста да е отрицателен, ако не е няма да говори добре за избора на препарат.
    от traskk | 04.04.2021 17:22

През първата седмица от лечението не еякулирах, след което като еякулирах усетих облекчение, след това продължих през 3-4 дена. Не знам ако е всеки ден, дали няма да се дразни простата. Уролог ми е казвал да се еякулира, но да не се прекалявам. Нямаше конкретика за дни. Блънт, не съм се изследвал. Смятам да почивам 10-14 дена, и ако се чуствам добре, да направя курс 2гр. метро+макмирор. Само се чудя дали да пия единична доза или на няколко приема. Някакви съвети?
    от jerrymaguire | 04.04.2021 11:03

Имам някакви спомени, че някой назад в темата беше публикувал или написал просто информация, която е чел/чул, че еякулацията е ежедневна, за да се стимулира простатата и да се спомогне концентрацията с антибиотичното лечение. За мен обаче това е несигурно и непроверено. Мобе би точен въпрос, към точен уролог щ, би имал правилния отговор на въпроса за еякулацията по време на лечение.
    от bluntt | 04.04.2021 02:35

traskk нищо не пише колко да са почивките. По време на лечение гледам да имам поне 1 еякулация на 3 дни. Прави ли тест след това лечение?
    от traskk | 03.04.2021 19:58

Блънт, видях че си споделил страници от книгата Уро-Генитална Трихомоноза. Там споменато ли е колко да са почивките между курсовете с имидазоли? Също така дали са прилагали лечения с осарсол(ацетарсол)? Преди няколко дена приключих курс с имидазоли:1-12 по 2гр. секни и орнидазол през ден ги редувах, 13-16 по 2гр. орнидазол, 1-16 3х1табл. Макмирор. Приемах и хран. добавки- серата, детралекс, цинк, витамини А, Е и В12, есенциале форте и карсил, преди и по време на курса. По време на курса едни симптоми намаляха, други си останаха без промяна - честото уриниране, зачервяването на входа на уретрата. Единствено сковаността отстрани на тази изчезна поне засега. Приемах единични дози вечер след храна, замайването от дозата беше стабилно, при орнидазола беше доста по-голямо, но и ме отпускаше много повече от секнидазола. Болката и неразположение изчезваха след орнидазола, докато след прием на секнидазола се появяваше парене в ануса. По време на лечение колко често еякулирате, момчета?
    от Слаи | 01.04.2021 01:11

Евгени много е дълго за писане изпрати ми телефон на имейл и ще ти обясня подробно
    от Evgeni | 30.03.2021 22:44

Чета темата и се хващам за главата. Към Слаи ти как се лекува при Карачоров? Какви изследвания ти назначи, какво беше лечението? Разкажи, че ми е интересно. Аз съм ходил при него, но не ми откри нищо.
    от Васил | 24.03.2021 14:35

аххаах слайкича откачи :Д:Д:Д не се хаби, братле, няма да излязат от филма аз пак си залагам на масажа, разходката, другото което влияе супер на простатита е сексът, а чекиите по скоро усилват болката, но не винаги това, което влияе много лошо е стресът, а цялото тичане по доктори, лаборатории, четене на литература ви носи стрес, който води до болка пак да ви напомня, как викаше тоя Медведев, денги нет но въй держитесь, та цялата работа на руснаците е такава, не им четете глупостите, 5 имидазола, хинолони, макмирори, 1,5 грама 2 месеца - абе имате топки признавам ви :D, аз такова нещо не бих изпил, и кефа идва не от подобрение на състоянието, а че не излизали странични ефекти. Тия хапове са ви като хероин, пичове, не се ли усещате? лека полека става по-добре, със всеки ден, със всяка година :), а ако наистина имате хронични трихомони - не се лекуват - лекувайте простатит\ тазов болков синдром - това е болестта :)

Напиши отговор
2709 намерени, страница 1 от общо 55