Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от Птостатит | 27.03.2020 14:59

Едва ли самняват ме че имам трихомони дай някакви мнени
    от д-р Цончев | 27.03.2020 14:57

Понякога към лубрикантите на презервативите се възбужда алергична реакция, възможно е и нещо такова да е
    от Птостатит | 27.03.2020 09:49

Двама уролог ми казват че съм го прекарал на крак без да го усятя а всичко това се активира а след секс с една пача ползвах презерватив дали се на набучих с нещо като се пипах незнам нищо не излиза мамицата му само дето ми излезе киста на тестиса два теста сифилис нищо кръвни тестове за хламидия нищо само дето имах някъв стафилокок в устата и по члена беше ми се появил жълт налеп по главичката когато бях в болницата
    от Птостатит | 27.03.2020 08:50

Приложено е но няма голям ефект сутрин след като се изпикая ми излиза един бял секрет имам уритрит който не ми минава в спермата не откриват нищо последно давах сперма за посявка във Варна в света марина няма нищо а все ме боли уретрата и тестисите
    от д-р Ралица Правова | 27.03.2020 08:32

Приложено ли е било антибиотично лечение след като са изолирани? Възможно е кървенето да се дължи на гъбичен причинител , ако по време на курса не сте приемал и антимикотичен препарат.
    от Птостатит | 26.03.2020 20:59

Намериха ми ентерококус фекалис и после нищо от генитална натривка някакъв стафилокок имам зачервяване около отвора някакви идеи какви гадове може да живеят в мене лежах и в болница помпаха ме с антибиотици имам някакво подобрение ама сутрин ми прокарва мамицата му
    от Vanko | 25.03.2020 09:01

Пих 7 дена таблетките и се мазах с крема. Да кажем че имаше леко подобрение. Днес ходих пак на преглед и ми каза още 1 седмица да се мажа с този крем Банеоцин. Питах какво ми има и не ми казва точно какъв е проблема. Сестрата го пита какво да пише и той каза Баланит както си мислех и аз. Отново ми вика не се притеснявай ще се оправиш и това вече няколко месеца. Мога да изпратя снимки на изследванията и на главичката да видите проблема. Да ми кажете някакво решение какво да правя защото половин година мина и става все по зле. И този крем банеоцин въобще дали върши работа купих си 2ра тубичка и дали има смисъл да се мажа с него
    от Vanko | 25.03.2020 09:00

Здравейте след секс с едно момиче ми се появи зачервяване на уретрата и около нея. Ходих на уролог и ми каза че нищо ми нямало. След известно време след секс или мастурбация започна да ми се зачервява цялата главичка и кожичката. Отидох на венеролог който ми пусна изследвания за спин сифилис хепатит и тн. Всичко беше отрицателно. Каза ми че имам гъбички и ми предписа 2 крема да се мажа. След няколко седмици след секс или мастурбация ми се зачервяваше само главичката кожичката се беше оправила но уретрата си продължаваше да седи зачервена. Пак бях на преглед и ми каза да продължавам да се мажа с тези кремове.Пуснах и микробиологични изследвания за гъбички и бяха отрицателни. След седмица след мастурбация ми остана червено петно на главичката. Леко спадна и се появиха няколко точки. След 3 4 дена тези точки започнаха да се превръщат в червени петна и се увеличаваха. Отидох при венеролога и ми предписа Ацик таблетки и банеоцин крем. Пих 7 дена таблетките и се мазах с крема.
    от traskk | 24.03.2020 20:03

На запад pcr теста го водят като най-достоверен. Те и за това докторите ни го препоръчват, само че в повечето наши лаборатории не се получават нещата.
    от Мирослав | 24.03.2020 01:08

Тези венеролози разчитат толкова на този pcr. А се оказва, че директна микроскопия или посявка са по-точни. Ще ходя пак при венеролог и ще искам това да ми се назначи и да кажат къде. Иначе до софия не ми е проблем, но в тази обстановка... Някой нещо да каже за болка в уретрата много часове подред след еякулация? Секрецията отдавна спря. Позивите за уриниране са що годе нормални. Уринирането и семенната течност напускат тялото с обичайната сила и вид. И едно леко зачервено петно около уретрата ми стои доста време вече, като напоследък поизбеля, но се забелязва
    от traskk | 23.03.2020 16:31

За трихомони изследвай еякулат на директна микроскопия и/или посявка. Това се препоръчва в темата. Прочетох че в рамус, май само при тях от частните лаборатории, правят pcr тест за коронавирус, при това и откриват заразени хора, дали някой се е изследвал при тях за трихомони чрез pcr тест?
    от Мирослав | 23.03.2020 12:49

В процес на четене на цялата тема съм. Побликувах тема с проблемите ми относно уретрита. Четейки тази тема, си гледах пак изследванията и според мен никъде не са ме изследвали за трихомони. Ще ми е трудно да кача снимка, затова ще цитирам. "Химично изследване на урина с течни реактиви" -всичко отрицателно. Седимент ориентировъчно изследване 5-7ер. PCR на еякулат: M.hominis, M.genitalium, U.urealyticum, U.parvum, C.trachomatis всички отрицателни. Но никъде не видях t.vaginalis Реално от общото изследване на урина и там всичко е редовно, възможно ли е лекарят да е направил извод, че отсъстват трихомони? Наличието на такива би ли променило нещо от тези изследвания? Поне левоцити да се наблюдават? Благодаря!
    от Трихомон | 27.02.2020 03:23

Тоя Чалашканов освен трихомони друго не е намерил на никого същото е и за Медирс
    от traskk | 25.02.2020 22:53

Ако се зачетеш по-назад в темата ще видиш, че две лаборатории в София се препоръчват за изследване на трихомони - Чалашканов, при който си бил, и Медрис. Може да се изследваш и в Медрис. Ако ще се изследваш в Медрис, се обади предварително, за да питаш кога ще е там микробиологът, не е цял ден там, за да може и директна под микроскоп да гледа еякулата.
    от 88888 | 25.02.2020 17:53

Здравейте, искам да ви попитам какво ще кажете за доктор Чалашканов, предишния ден ми изкара трихомони с бактериална вагиноза? Дали са реални, защото като чета май май няма мн добри мнения за него. Четох тук от някакво момче ,че Токуда имали добра лаборатория, е бях и до там, изследванията са чисти нито трихомони ,нито бактеря, да ама аз си имам доста оплаквания така че се съмнявам да е чисто всичко, затова ви питам какво ще кажете за Чалашканов и неговите изследвания, благодаря ви.
    от Трихомон | 24.01.2020 05:39

Направи изследване на еякулат
    от Iceman | 22.01.2020 14:00

Здравейте. Така моята история. Няколко дни след небезопасен секс ми се появи зачервяване на уретрата с лек сърбеж и подуване,отидох на уролог предписа ми Тридерм,който го мазах 3 дни и се върнах за вторичен преглед и ми каза,че всичко е наред. След месец и половина симптомите не бяха изчезнали и реших да си направя изследвания в микробиология/уретрален секрет/ и ми излезе,че имам стафилококи хаемолитикус (-) масивен разстеж,показах го на личната ми докторка и ми изписа зинат 2х1 за 8 дни го пих и отидох на контролен преглед и ме прати на уролог..Той ми каза,че не виждал нищо притеснително и ме прати на венеролог,който ми предписа бепантен крем за мазане вече 9 ден го мажа,но не виждам промяна..Сега не знам как да процедирам и се чудя дали да не си направя изследване на еякулат.. Ваши мнения? Link
    от Azureus | 25.11.2019 13:25

Не ми дава да го постна във форума 0988857903 ми е телефона ако имаш Вайбър пиши ми там !
    от Ico_3 | 25.11.2019 09:09

Plamen Zh дай един email искам да те питам нещо ако е удобно.
  • 3% Просто и достъпно предложение за заем
    от Derek Douglas | 25.11.2019 05:29

Здравейте, Имате ли нужда от удобен заем за вашето удовлетворение? Ние предлагаме достъпен 3% лихвен заем за местни и международни кредитополучатели. Ние сме сертифицирани, надеждни, надеждни, ефективни, бързи и динамични и работим заедно. ние даваме дългосрочен заем от 2 до 50 години най-много. Имате ли нужда от директен, лесен и достъпен заем, за да платите за дълга, да започнете бизнес или по някаква друга причина? Ако е така, моля, свържете се с нас с вашата заявка за заем. Тази оферта е за сериозни хора. Моля, свържете се с нас, ако се интересувате, чрез: Email: easyloanfirm2020@gmail.com Сертифицирани сме, надежден, надежден, ефективен, бърз и динамичен. С Най-Добри Пожелания, Дерек Дъглас easyloanfirm2020@gmail.com
    от Azureus | 24.11.2019 19:56

Значи в крайна сметка няма лек и е въпрос на време тия паразити да ни разсипят .
    от Azureus | 20.11.2019 07:41

Трихомони да а за изследването болницата до Кауфланд не и знам името
    от Ico_3 | 19.11.2019 20:04

В Хасково къде си пускал изследвания?
    от Трихомон | 19.11.2019 18:16

Трихомони ли ти откриват или нещо друго
    от Azureus | 19.11.2019 16:37

Цяла България обоколох София , Пловдив ,Хасково ,Кърджали , Варна само дето при президента Трумп не съм хофил все едно и също 2 3 на зрително поле идеален си нищо ти няма и понеже имам само един симптом сърбеж в уретрата не ме взимат на сериозно
    от Трихомон | 19.11.2019 13:52

Къде си правиш изледвания
    от Azureus | 19.11.2019 08:38

Нещо ново няма ли лекарство , билка някаква надежда , светлинка в края на тунела от 4 години си тровя организма с хапове и нищо . Та Секноли , Тинидазоли кви ли не Золи пробвах френски , турски , гръцки , немски няма и няма избавяне
    от Трихомон | 19.11.2019 07:51

Който е намерил решение на проблема вече не го търси във форума
    от Azureus | 18.11.2019 15:21

Момчета от години следя форума има ли решение на проблема в крайна сметка
    от bluntt | 18.10.2019 10:53

Поредния изветрял мошенник, махайте се от тук с тея херцови лечения, няма ли някой администратор да ги банва подобни...
    от Природа | 17.10.2019 09:52

До всички с Ешерихия коли, Стафилок,Ентерокок фасиалис,Бранхамела катаралис,Хемофилус,Протеус и Клебсиела.Купувате Уростим и Респивакс.Между 9.00лв.и 12.00лв.е едното.Пиете ги първият месец и двете х1 табл.сутрин на гладно 30 дни.После почивка и по профил.схема 20 дни х1 табл.Почивка 10 дни.три месеца.Не ползвайте Уроваксом и Респиваксом/Швейцария/Защото ДНК-то на горните бактерии,не отговарят на ДНК-то на същите в нашият регион.Не дават резултат.
    от Природа | 17.10.2019 08:59

Единствено и най-доброто е еректрочестотното херцово лечение.Т.е,всеки жив организъм има електро магнитна честота на живот.Примерно-Трихомон.Неговата честота /херц/ на съществуване е 500хц.Когато пуснеш срещу него,неговата честота на живот-500хц.Изпада в резонанс и умира.Просто и безопасно.Резултатът е 100%.
    от Azureus | 13.10.2019 15:28

Природа може ли да споделиш точния начин като тема много хора ще ти бъдат благодарни .
    от Природа | 08.10.2019 13:13

За съжаление в повечето лекарства не слагат лечебни вещества.Низоралът,който лекуваше над 17 вида гъбички го спряха от производство. Тел.за комуник.0879132934. Бъдете здрави!
    от Трихомон | 08.10.2019 12:41

Дай тел за връзка да ни излекуваш
    от Природа | 08.10.2019 12:24

Лекувам Трихомони,Кандида,Ешерихия коли,Хламидия,Микоплазма,Простатит и много други.
    от bluntt | 24.09.2019 23:31

@Евлоги Какъв курс направи с тинидазола? Дози, продължителност?
    от Трихомон | 15.09.2019 12:56

Добра реклама
    от Евлоги | 14.09.2019 20:28

@bluntt Не мога да ти дам име на уролог. Според мен няма такъв който има търпение да излекува хроничен прстатит. Поне аз все още не съм намерил. За жалост колкото и да са добри всички изброени от теб и от другите момчета тук във форума, явно уролозите когато е трябвало не са чели книжки. Не само в книгити, но и при единиците които са се излекували и са писали тук и в другите форуми, че лечението е от 1-2-3 годнини. Зависимо от случая. Също така в книгите лечението на тази болест и чуждите форуми пише единствено стандартни лечения. Изгъзици от типа Секно 10-15-20 дни по 2 грама на ден, 2-3-4 грама венозно Метронидазол и други са измислици на тукашни невежи докторя. Мамка му, видяха, че това не действа при нокого... защо продължават! По цял свят хората лекуват Трихомони с Метронидазол и Тинидазол. Това са стандартните препарати за борба с тях. В руските форуми пише, че трихомона не може да развие резистентност към Тинидазола. Последно моито "-" са след курсове с Тинидазол. Реклама :)
    от bluntt | 14.09.2019 12:48

Кой уролог/венеролог/паразитолог би препоръчал в София? С какви курсове постигна тези отрицателни резултати? Лично аз успях да докарам до 5 курса един след друг от препаратите тиберал, секнол, метронидазол. Продължителността на всеки курс беше между 10 и 20 дни съответно, почивките също между 10 и 20 дни. След 5те курса отново имах положителен резултат, симптоми нямах, но пък теста си беше +... а да... е*а ми се мамата на всичко останало - стомах/черва, черен дроб. Бях като парцал 2 месеца след тази серия. Та мисълта ми е, че след този погром над тялото си не мисля пак да правя подобно нещо в скоро време. За това и реших да събера мнения за специалисти и лаборатории отново. Бъчваров(Щерев), Златев(Окръжна), Цветков(5-та гр.), Милушев(Сити) при тези уролози съм бил последно и не ми помогнаха.
    от Евлоги | 14.09.2019 01:49

@trihomona Емиии така стана... от болен до спамър който пуска платени реклами! ;) @bluntt Виж, повечето от тук сме минали през повечето лечения със Секнол, Тиберал, Фуролин, Метро по 2гр на ден венозно, инжекции в простатара и всичките им производни. Идеята ми беше, че щом на няколко места са ти хванали трихите и имаш оплаквания едва ли е защото нямаш или защото бъркат. Просто не си намерил правилното лечение. А за уролозите да не говорим колко им е капацитета за лечение на хроничен простатит. Поне на тези които ги пише във форума. На мен вече няколко пъти ми вадят отрицателни на тези места където на теб ти вадят поредни положителни. Всички стари кучета знаят, че тази гняс не се лекува с един-два курса, а изисква време. Платена реклама: Пичове и принцеси - ползвайте презервативи!
    от bluntt | 13.09.2019 18:58

Евлоги, написах поста по-скоро за да видим кой къде се тества и какви резултати му излизат, а не дали имам или не трихомоните. Не се притеснявай лекувал съм ги и то доста, с дълги курсове с максимални дози и всякакви препарати, безрезултатно. Не мисля че при такъв развой на нещата е редно да продължавам да блъскам препарати нахалос, трябва си друг подход. 9 от 10 уролога/венеролога като им кажа какви лечения съм правил ми казват че е невъзможно да имам трихомони и ме гледат като луд. Дори Бъчваров ми каза че е невъзможно да имам трихомони и че вероятно бъркат в лабораторията(интересното е че точно той ме прати при Чалашканов).
    от Трихомон | 13.09.2019 18:31

Евлоги правиш реклама ми се струва
    от Евлоги | 13.09.2019 16:52

@bluntt Имаш си трихомони от всякъде и трябва да ги лекуваш. Геника на никого не са хващали от ППБ дори при хора с пресни инфекции - хламидия, трихомони, плазмите, гонорея и т.н. Не знам как са излъгали повечето гинеколози и уролози в София, че тяхните тестове стават за нещо. Лошото е, че доста жени и мъже сеят зарази заради тяхните лъжливи резултати. Но това е друга тема на разговор. Окръжна болница смениха теста за трихомони преди година и нещо - две. Те няма вече как да ти ги хванат (преди ползваха ТВ4 среда). В НЦЗПБ също не съм чул на някой да да му хванали нещо (освен една уреаплазма за която някой бе писал във форумите). Относно Чалаша всички си го знаем какъв е, но това не му пречи да е добър микробиолог и да ги хваща. Лесева също не мисля, че те лъже за трихомоните. Също така не мисля, че в Медирс са се наговорили с Чалаша и Лесева за да ти изкарат и те положителни резултати ;) щом има оплаквания има и провокатор!
    от bluntt | 12.09.2019 21:48

Добре дайте да синтезираме някаква статистика, при мен нещата са така НЦ Заразни и Паразитни Болести(при Кузманов) - 3 пълни теста за всички полово предавани болести, всякакви посявки, ДНК тестове и щуротии... резултат абсолютно чисти резултати единственото което виждат е 3-4 левкоцита на поле Геника - 3 ДНК теста за трихомони от еякулат, всичките отрицателни, пускал съм и пакет за всички болести - отрицателен. Окръжна болница(София) - множество тестове, в началото всичките положителни за трихомони(поне 4 поредни, след лечения) след последните 2 лечения и 2та теста там са ми отрицателни, винаги ми намират и по някоя бактерия. Медирс - 3 теста и 3те положителни, включително и тестове правени след като в Окръжна са ми дали отрицателен резултат в Медирс е положителен, тук също винаги ми намират и бактерии. Чалашканов - 3 теста и 3те положителни само трихомони ми намира, без бактерии. Лесева - 1 тест - хронични трихомони Първа градска(Филевски) - 1 тест - отрицателен Кож. диспансер 1 отр.
    от bluntt | 12.09.2019 21:41

За хламидия нали има няколко кръвни теста за антитела, пусни ги всичките (IgG IgA IgM) - мисля че когато е хронифицирала инфекцията се гледат по различен начин, ако има някой извън норма. В Геника не познавам човек да са му хванали Трихомони лично аз, ако някой има такъв случай да каже, и във форум не съм видял никъде някой да е писал че е с + за трихи там...
    от 1337day | 12.09.2019 20:56

За съжаление е много трудно да се намери добър микробиолог,както и добър уролог.Всичко е много комплексно, и някой неща не зависят от нас... Като почнем от единичните неподвижни клетки на Шарлатанов,че минем през бактериите в Медирс...
    от iv_iv | 12.09.2019 16:41

Пускам кръв на 3до 6 месеца. Иначе сега: ГЕНИКА: Хламидия (ДНК тест + Ig G) Еакулат:Chlamydia trachomatis Отрицателен КРЪВ: Chlamydia trachomatis – Ig G Отрицателен Забележка: Хламидия трахоматис (Chlamydia trach.) IgG=0.06 Ratio До 0.90 (0.90 - 1.10: Сива зона) по същото това време: МЕДИРС: ЕДИНИЧНИ СЕГМЕНТОЯДРЕНИ ЛЕВКОЦИТИ И Chlamydia trachomatis Ag (+)positive........ ..... ИЗВОД... заеби ти тоя Медирс... заеби и Геника. Човек да седи да мисли да се лекува ли да си седи ли така. Не струват. Иначе уролога ми е Валентина Цакманова и при д-р Анжело Панчев хода.
    от bluntt | 12.09.2019 09:34

iv_iv За хламидията си има и кръвни тестове, не знам защо ги пренебрегваш. С кой уролог дискутирате Медирс? Това е интересно, за мен е потресаващо че няма орган който да контролира всичките тея лаборатории, които са се пръкнали и които могат да ни казват каквото си поискат на изследванията...
    от Трихомон | 11.09.2019 18:52

Чалашканов е пълен измамник само то знам

Напиши отговор
1915 намерени, страница 1 от общо 39