Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от prostatak | 09.11.2018 15:37

Някой знае ли антимикотиците дали се отразяват на микробиологичните изследвания?
    от Иван | 05.11.2018 11:44

То е ясно че с АБ не става,но поне симтоматиката да се овладяваше по някакъв начин щеше да е добре
    от felibe | 01.11.2018 23:42

Здравейте, ясно е че всеки иска да бъде здрав и търси начин да се отърве от тези гадини но дали яките химии са единствения начин? Като гледам себе си и голяма част от пишещите тук и в други форуми ми се струва, че по този начин няма да стане когато нещата са хронифицирали. Може и да греша и не искам да вдъхвам негативизъм на никого. Ще кажете ами ти какво предлагаш тогава, ами за съжаление нищо което да знам че върши работа. Ще се радвам да споделяте, кой какво алтернативно е пробвал и какъв е резултата, ако не за излекуване поне за подтискане на симптоматиката. Мисля че ако по някакъв начин успеем да накараме гадинките да се ''свият в ъгъла'' и да си кротуват ще си е успех.
    от Иван | 01.11.2018 22:35

Значи като не пиеш аб нямаш такива симптоми?
    от prostatak | 01.11.2018 22:07

това за метромидазола(важи за другите му деривати). Не са създадени да се помпаме всеки месец по 10-15 дена Пре­ду­п­ре­ж­де­ния: Не­в­ро­ло­ги­ч­ни ефе­к­ти-при­па­дъ­ци (при акумулация), пе­ри­фер­на не­в­ро­па­тия, ко­я­то мо­же да се раз­вие и при упо­т­ре­ба­та на ни­с­ки до­зи. В ня­кои слу­чаи не­в­ро­па­ти­я­та е не­ре­вер­зи­бил­на.
    от prostatak | 01.11.2018 21:54

https://www.blitz.bg/article/19956
    от Иван | 01.11.2018 18:28

Такива тръпнения имам и аз от кръста до петите, но Бъчваров ми каза да си права магнитено ядрен на лумбални прешлени не било от простатата. Аз в момента не пия нищо за информация.
    от Николай | 01.11.2018 17:38

Здравейте, ами честно казано вече се чудя къде е проблема. Знам, че трихомоните се засичат доста трудно и затова и писах в тази тема. Може ли да са в мен и това да е единствения симптом? Симптом ли е въобще? Навсякъде пишат за парене, течение (дори като капка, сърбеж...), но при мен отсъстват...
    от prostatak | 01.11.2018 16:23

#Иван: Забравих да кажа за лаб-а и трихите понеже пита. За първи път ми ги откри Бобчева в 4 - та. Тя също е споменавана тук. Не съм ходил на контрола пак там.
    от prostatak | 01.11.2018 16:01

По твоя въпрос. Може да са много неща от липса на някои витамини/минерали до ендкринологични проблеми. Ако имаш(без да изпадаш в хипохондрични филми) и някои други наблюдения като суха кожа, изсъхване на очите или устата може да е някой прост метаболитен процес или неща които да те насочат в дадена посока. Ако държиш да се изследваш - за София има 3 читави лаборатории споменати са няколко поста по-долу. Материал или на място или носиш ASAP.
    от prostatak | 01.11.2018 15:50

Добре ... изкарах един ден на 2 гр. Тинидазол ....:Д не 15. Вече съм почти 100 процентаа сигурен че част от симптомите ми не са симптоми, а стрнични ефекти от имидазоловите. Говоря за болките в мускулите, парещите болки по тялото и врата, тръпненията и игличките. Невропатиика. Явно не ги понасям добре. И сега какво??
    от Николай | 01.11.2018 13:15

Здравейте, От няколко месеца ме мъчи един проблем и реших да се допитам до "патило". Загубих предеякулационната течност. Главичката ми стана суха, дори и при голяма възбуда. Не изпитвам никакво парене, болки и нямам зачервяване, дори и след свършване. Нямам проблеми и с ерекцията. Просто така започна да ми се изсушава главичката на пениса, че преди забелването и, кожата е залепнала за нея. След първото и забелване няма проблеми. Ходих на уролог, който ми каза да използвам гелове. Ходих и на кожен, който ми пусна изследване (натривка) за гъбички, въпреки, че каза, че според него няма проблеми и НИЩО! Използвам за миене на пениса само вода. Къпя се по 2 пъти на ден (в смисъл, че хигиената ми е стриктна). Направих си няколко изследвания на урина и сперма, които излизат ЧИСТИ. Изписаха ми БЕПАНТЕН. Когато се намажа е добре, но спра ли го-пак става така. Може ли да ми кажете, трябва ли да се насоча към изследвания или не.
    от prostatak | 31.10.2018 20:08

чак да ме лекува лекар... ходя при Златев и Бъчваров, не е някой непознат за форума. Лабораториите също :). И си сглабям накрая някакво лечение измислено
    от Иван | 31.10.2018 19:40

Къде ги излизат трихити в коя лаборатория
    от Иван | 31.10.2018 19:39

Къде ги излизат трихити в коя лаборатория
    от Иван | 31.10.2018 19:38

Кой доктор те лекува мноо аб
    от prostatak | 31.10.2018 16:30

После откъде тия трихи и трахи...:) https://thereisnews.com/27-women-got-pregnant-after-a-bather-ejaculated-every-day-into-a-swimming-pool3333/?tin&fbclid=IwAR1bn7BVv2DUC_ICmxQpeIWw1Aqp8d7krfvqO4bllrkQmrjyIWqz6wJtTjA
    от prostatak | 31.10.2018 16:27

К*р-а ми на нищо не прилича. сбръчкана глава и яко зачервявания. В момента ме лекува от части ревматолог........, според, който всичко това е от инфекциите, от части аз. Хвана се за главата като изредих антибиотиците и курсовете последните 4 месеца....гледа гледа вика леле мнооооооого АБ .... ама то ти си си за АБ! и се почнахме веднага(а исках да направя още изследвания). В момента съм на: Ампицилин/Сулбактам - 3х1.5 венозно на 8 часа - 7 ми ден (ще продължи поне 10 или 11) за стаф-а(към който може да еR...) От днес почнах Тинидазол 2 гр. (ще опитам да изкарам 15 дни) (чаках Тиберал от Белгия, но ще е за следващия КУРс явно) След Ам/Су ще почна Вибрамицин - 14 или 21 дни (ако съм жив) за хламидия или Зи - макс по някаква странна схема. В крайна сметка нз какво лекувам точно и с какво... иначе се лекувам...майка му стара!... Взех си стимулатор и си го набутвам в г*з-а. Освен че медицината ми го набутва. Май нищо не правя с него най-много да се изпедерастя :Д. Поздрави и успех
    от prostatak | 31.10.2018 16:06

Здравейте, момчета с лъскави парчета (както казваше един приятел на дядо ми:)). Нищо не направих аз с моето лечение...май май. Няма ги бактериите, трих-а си седи+нов стафилокок., Пуснах и в Окръжна. Простатен, урина и сперма: според тях няма трих, стафилокока се потвърди и слабо положителен антиген за хламидя :(((((( при отрицателен PCR и кръвни антитела в норма(в 2 лаб-а). (Само да вметна че разминавания има дори в антибиограмата към какво е R и S бактерията. За едни и същи АБ в едното изследване е S в другото R.......... Така че ...... нз какво да мисля и да вярвам вече!. Пия всичко наред!!!. Нямам и избор... Клиниката ми е ужасна, дори отказвам да повярвам че всичко може да се дължи на тези гадини. Отслабнах 20 кг., болят ме мускули, стави, пареща болка зад врата и едната плешка, кръста слабините, ташаците, бедрата, бъбреците....За първи път от както тръгнах по лекари и изл. имам и завижена утайка в кръвните (признак на инфекция).Пуснах си чак за лаймска болест тест.
    от Иван | 28.10.2018 10:14

prilep1980abv.bg
    от Иван Денев | 28.10.2018 00:47

Дай,поща ще ти ги пратя там.тук не мога да ти отворя профила...
    от Иван Денев | 28.10.2018 00:46

Не искам да ви карам да чакате,просто искам да съм сигурен,че ще помогне.Сега ще ти дам координатите на личен
    от Иван | 27.10.2018 22:43

А защо не караш да чакаме давай кординати и ние да ходим
    от Иван Денев | 27.10.2018 00:23

Сори за спама,още нещо ми каза,че няма смисъл да давам еякулат защото пробрата винаги се замърсявала. Простатен секрет каза,трябва да се даде.
    от Иван Денев | 27.10.2018 00:22

Имаше момчета при него,с който с засякох там,и наистина бяха на 80-90% по-добре.
    от Иван Денев | 27.10.2018 00:21

Откъм отношение е супер ,ама искам да се уверя,че ще се чувствам по-добре след терапията,и повярвайте ми ако е така първо тук ще постна защото знам какъв голям х..й е това нещо.Направо ми скъса нервите.
    от prostatak | 26.10.2018 20:51

майка му мръснаааа
    от Иван | 26.10.2018 14:06

Ако е чита доктора казвай да идваме
    от Иван Денев | 26.10.2018 08:40

А не,не . Изобщо не говорим за София.
    от Иван | 26.10.2018 08:08

Ако е Чавдар Славов няма да свърши работа защото в Александровка лабораторията не ги бива
    от Иван Денев | 25.10.2018 19:37

Доктора засега няма да го споменавам,ако има развитие по-въпроса първо тук ще постна. Милен Кацаров,май има хора които са ходили при него и не са доволни специално за хроничен простатит. Лабораторията в която ще ходя е тая в която работи доктора,досега не съм ходил. Но по симптомите които имат тук всички с тия трихомони,силно се съмнявам да ги имам
    от Иван | 25.10.2018 06:31

При кой доктор ще ходиш и коя лаборатория? Имате ли мнение за Милен Кацаров?
    от Иван Денев | 24.10.2018 14:04

Сега ще отида при един доктор,който ще ми вземе простатен секрет на място,и ще видим какво ще стане.
    от Иван | 24.10.2018 06:18

И сега какво лечение ще предприемеш
    от Иван Денев | 23.10.2018 15:52

1337day: Така да ви се похваля слд последната микробиология масово трихомони при нашия любимец чалашканов. 2.Години резултатите ми бяха на периоди,единични неподвижни 6 месеца изобщо ги нямаше след това пак се появиха. Курса който направих беше 12 сашета с секнол,освен това подчертавам,че когато чалашканов ми откри трихомоните,ми каза,че по-скоро са остри а не хронични защото и тогава бяха масово. За тоя период от 2 години съм правил 3 изследвания в медирс също и там бяха отрицателни,без дори и съмнителни,и почвам да си мисля,че чалашканов почва да ме мотае. Нещо друго да Ви кажа, като правите курсове,намерете някой доктор да ви прави масажи на простатата,защото само с антибиотик няма да стане.
    от Иван | 22.10.2018 18:46

Вярно е вече никой не пише.Ама то кво да се пише хората свикват и живеят така
    от bluntt | 22.10.2018 13:07

С този ъпдейт изгонихте много от редовните които пишат и се борят с различни заболявания... направо унищожихте общността...
    от д-р Цончев | 17.10.2018 18:53

Форума подкара що годе, така че хората трябва да се върнат да пишат, вероятно ще им трябва малко време да го разцъкат
    от bluntt | 17.10.2018 18:50

Момчета как върви борбата? След ъпдейта на форума изчезнаха всички стари кучета и никой не пише вече?! Какво стана с Ники, Хустен и останалите стари кримки? Някой с нова информация за лекари, лечения, лаборатории?
    от Inkasatorcho | 30.09.2018 14:24

Здравеите, Имам един проблем с пениса с които вече година и половина си боря проблема е следният кожичката на препуциума седи изсушена и зачервена главичката също ходих при доста доктори и ми казват че имам гъбички или атопичен дерматит баланопостит но на няколко лаборатори ходих гъбички няма също така имам и малки лезй-цепнатини по някога има и нещо като малки точки кръв по главичката на пениса правил съм всички възможни изледвания и днк тестове и само (херпес симплекс тип 1 и Варицела Зостер ) са положетелни измазах доста видови кремчета и нищо незнам вече какво да правя ще съм много благадарен ако някои се сблъсквал с такъв проблем да сподели.
  • Re: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от bluntt | 25.09.2018 14:30

[quote=Ivaylo_85 post_id=245090 time=1537817298 user_id=69180] здравейте форум, къде правят директна микроскопия за наличие на трихомони? ДНК, Културелно, урина са ми отрицателни вече втора ли трета година ( при Чалаша също) след адското лечение, но желая да ги видят и под микроскоп за свеки случай.. [/quote] Пробвай Медирс, може да се уговориш по телефона с главния микробиолог.
    от Martin | 24.09.2018 22:28

здравейте форум, къде правят директна микроскопия за наличие на трихомони? ДНК, Културелно, урина са ми отрицателни вече втора ли трета година ( при Чалаша също) след адското лечение, но желая да ги видят и под микроскоп за свеки случай..
    от Ivan Denev | 21.09.2018 17:50

[quote=prostapak post_id=245021 time=1537447674 user_id=84954] #1337 Правени ли са ти някакви операции или интервенции болнични в областта? Аз имам операция от хидроцел преди 8-9 години (когато най-вероятно съм се разболял,а най-вероятно дори причината за болките не е бил хидроцела, а инфекцията и са ме клъцнали по бързата процедура..) Питам защото повечето лекари (и не само) твърдят, че клебсиелата е вътреболнична инфекция.....?! [/quote] Единственото което са ми правили е цистоскопия за което адски много съжалявам. Пиши след курса какво е станало,клебсиелата не е гадна а направо отвратителна не мога да я махна каквото и да правя
    от prostatak | 20.09.2018 15:47

#1337 Правени ли са ти някакви операции или интервенции болнични в областта? Аз имам операция от хидроцел преди 8-9 години (когато най-вероятно съм се разболял,а най-вероятно дори причината за болките не е бил хидроцела, а инфекцията и са ме клъцнали по бързата процедура..) Питам защото повечето лекари (и не само) твърдят, че клебсиелата е вътреболнична инфекция.....?!
    от prostatak | 20.09.2018 12:44

След като ходих при 3 ма уролози. И тримата казаха че бактериите са много гадни, особено в комбинация с триха..(клебсиела, стафилокок и трихомони). Двама дадоха предложения за лечение, третият каза че не знае какво да ме прави :D. От двете лечения мисля да сглобя едно 1. 7 дни Ципрофлоксацин (2 дни х 2 грама+ 5 дни х 1 грам). Днес го приключвам. 2. 10 дни Метронидазол, венозно (100мл. х 500mg. на 12 часа). 3. 14 дни Левофлоксацин 1х500мг.(успоредно с метронидазола). Няма да съм в болница. Така че съм малко притеснен. Някой мнение...Как ви се струва?
    от Ivan Denev | 15.09.2018 23:16

[quote=Trixomona post_id=244918 time=1537007672 user_id=80310] Тея простатити не се лекуват от дългогодишния си опит го осъзнах и от опита на другите .Ако имате трихи пак напрао забравете набиват се бактерите и трихите в кухините на простата и става леща.Ако имате плазми или хламидии .Особено хламидии те се лекуват и си е задължително защотото вие скапват целия органинизъм стави, очи доста сериозна работа. Намерете оптималния вариант за вас там ,който квито храни и напитки го обострят да ги спира и да си гледа живота.Защото от затворения кръг антибиотици и доктори изследвания може да лудните и ще си скапите другите органи стомах черва и прочие.Пиите пробиотици и мултивитани ,също и иимуностимулатори ходете по жени и умната Това е с времето нещата леко утихват при повечето хора антибиотиците и другите имидиазолови само обострят нещата.Чикии и секс по рядко на 2 пъти в седмицата да почива простата .Пиите само вода от време на време може бири и алкохол но не системно.Това е положението.Няма страшно [/quote] Всичко се лекува трудно независимо дали е трихомони,ето аз например от ноември месец насам имам само отрицателни в медирс за трихомони,а при чалашканов неподвижни протозойни клетки. Но клебсиелата винаги си стой...
    от Ivan Denev | 15.09.2018 23:15

[quote=prostapak post_id=244897 time=1536825948 user_id=84954] При мен излязоха и Стафилокок и Клебсиела (освен трихите). Сигурно има и по къса клечка.... 7 дни 4х500мг. Ципро (притеснява ме количеството разпределено в толкова кратък период), след това 10 дни 2х500 - метро, венозно. (чудя се дали да не добявя сам 2х250 флажил между вливките) [/quote] 2 гр на ден ципрофлоксацин,тоя иска да те убие ли, тоя ципрофлоксацин има такива брутални странични ефекти,аз като го взимах по 1 на ден направо не знаех на кой свят се намирам. И защо не питаш доктора да пробвате венозно ?
    от Димитър | 15.09.2018 19:16

Здравейте. При мен новината е добра - нямам вече трихомони, явно Флажилът ги е уморил. Излязоха ми изследванията вчера, чист съм. Странното е, че втори път ги хващам и втори път ги изтребвам... прекалено лесно ми изглежда. Дали наистина съм ги уморил, или просто са намалели и не се размножават в момента?
    от Ivan | 15.09.2018 13:34

Тея простатити не се лекуват от дългогодишния си опит го осъзнах и от опита на другите .Ако имате трихи пак напрао забравете набиват се бактерите и трихите в кухините на простата и става леща.Ако имате плазми или хламидии .Особено хламидии те се лекуват и си е задължително защотото вие скапват целия органинизъм стави, очи доста сериозна работа. Намерете оптималния вариант за вас там ,който квито храни и напитки го обострят да ги спира и да си гледа живота.Защото от затворения кръг антибиотици и доктори изследвания може да лудните и ще си скапите другите органи стомах черва и прочие.Пиите пробиотици и мултивитани ,също и иимуностимулатори ходете по жени и умната Това е с времето нещата леко утихват при повечето хора антибиотиците и другите имидиазолови само обострят нещата.Чикии и секс по рядко на 2 пъти в седмицата да почива простата .Пиите само вода от време на време може бири и алкохол но не системно.Това е положението.Няма страшно
    от prostatak | 13.09.2018 11:05

При мен излязоха и Стафилокок и Клебсиела (освен трихите). Сигурно има и по къса клечка.... 7 дни 4х500мг. Ципро (притеснява ме количеството разпределено в толкова кратък период), след това 10 дни 2х500 - метро, венозно. (чудя се дали да не добявя сам 2х250 флажил между вливките)

Напиши отговор
1421 намерени, страница 1 от общо 29