Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от Mishkata | 05.10.2022 22:12

Аndrbg какво е положението при тебе аз съм със същите симптоми като вас решихте ли проблема някак си?
    от Pernish | 04.10.2022 09:15

1337day, след това твърдение все повече се убеждавам, че това е форум на няколко уролога, които само си правят реклама тука, лъжат болните с цел да изкарват пари от тях без реално да имат желание да им помогнат.
    от Andrbg | 28.09.2022 21:54

Здравейте, колеги! От дълго ходене по уролози и няколко кормени хирурзи стигам до извода ,че наистина може да имам инфекция на пикочните канали и знам от къде е дошла тази инфекция,но не мога да я потвърдя все още. Имам направени няколко операции на дясното бедро 2014 година , една година бях с пирон в дясното бедро и раните не се затваряха, след като извадих пирона със антибиотични перли успях да затворя раните, но инфекцията може да се е прехвърлила около пикочните канали защото в момента ме дразни точно зад десния тестес.Опитвам се да навържа нещата , ще си направя микробиология на еякулат плюс антибиограма и ще кажа какви са резултатите. Аз се лекувам при д-р Станислав Вълканов в Пловдив!
    от 1337day | 28.09.2022 00:33

Това е най съвестният и честен доктор който може да съществува. А от думите ти ми става ясно, че лъжеш, поради много причини.
    от 1337day | 28.09.2022 00:31

Стефчо: Шарлатанин може да си ти, ама не и той.
    от Стефчо | 27.09.2022 23:14

Конакчиев е шарлатанин ходих при него и нищо накрая вика то това няма излекуване не се лъжете да му давате пари за фалшивите му процедури и резултати
    от Arkan | 18.09.2022 10:20

@felibe - какви изследвания си правил и какво са ти откривали до сега?
    от felibe | 23.08.2022 22:47

Трудно е да ви дам рецепта при положение че и аз не съм я открил, но мога да ви кажа кое ми действа добре и кое не. Помагат ми движение, гимнастика, здравословна храна, много вода, пробиотици, не пуша, не пия алкохол. Нещата които ми засилват симптомите са сладкото, застоялия начин на живот, чревните смущения.
    от Andrbg | 23.08.2022 20:35

Вече не знам какво ми е , изчерпах се да ходя по доктори и все още нямам диагноза!
    от buc2 | 22.08.2022 19:20

felibe, имаш сериозен стаж с това коварно състояние дай ни малко сила как се справяш как се отразява на ежедневието и т.н.
    от Andrbg | 18.08.2022 11:24

Buc2, Приятелката ми е физиотерапевт и според нея имам проблем с мускулите в таза, тези мускули отговорят за половата система и простатата, това е което аз разбрах.Сигурен съм, че нямям инфекция, защото преди това съм нямал абсолютно никакъв полов контакт, тоест симптомите се появиха по рано. Работата ми беше навън и симптомите започнаха началото на зимата, по интересното е ,че започна да ме боли левия бъбрек и така лека полека премина надолу,тазова болка и отиде в тестесите и по точно в десния! Антибиотици не съм пил, защото е момента в който започна да пия какъвто и да е антибиотик веднага ми става зле.Ще пробвам това с броколите.
    от buc2 | 18.08.2022 09:19

AndrBg, докато пиех антибиотици бях много зле. Обиколил съм повечето светила професори, доценти и доктори уролози и андролози в цяля България, правил съм изслвдяания във всякакви лаборатории в цяла България - нищо. Това, което мисля, че ми пологна са калните бани и процедури в Поморие (ходих вече 2 пъти на санаториум), пих също много билки и броколи протокола (варят се 500гр. броколи във вода 5 мин. и водата се пие) които мисля също, че ми помогнаха. За болките в кръста, гърба и краката ми помогна един физиотерапевт при, който отидох само веднъж.
    от Andrbg | 17.08.2022 22:25

Пия инфламенд и фитопростал, бях се стабилизирал , но преди няколко дена след секс със приятелката ми отново започнаха болките.Сега ме боли встрани на десния тестес и около бедрото, боли когато съм легнал или седнал. Другата седмица ще посетя още един коремен хирург, ако си чел и другите ми постове, в София ми казаха ,че имам спортна херния, аз вече съм объркан и не знам какво да правя!При теб как е положението, как започнаха първоначалните симптоми, дай някакъв съвет, защото вече найстина се изчерпах, не знам какво да правя!
    от buc2 | 16.08.2022 16:32

Andrbg, какви медикаменти приемаш сега? Как ти действат?
    от Andrbg | 13.08.2022 19:18

Искаш да кажеш,че може би боли простатната жлеза?
    от buc2 | 13.08.2022 18:59

Andrbg, прочети за тазов болков синдром.
    от Andrbg | 13.08.2022 18:20

Посещавал ли си коремен хирург, невролог, мисълта ми е ,че аз посетих доста уролози и само един ми каза простатит, останалите не знаеха какво се случва.Един от уролозите ми каза,че имам спортна херния, но след посещението ми при коремен хирург каза ,че няма такива нещо и не съм за операция.Следващата седмица ще ходя при друг коремен хирург и ще кажа как стоят нещата,но до колкото съм запознат простатит се появява при инфекция, а 90 процента от инфекциите се предават по полов път,това е което разбрах от форума!При положение,че простатата ти е чиста не виждам как е възможно да е простатит.До колкото до антибиотиците, пил съм точно 2 дена и усетих ,че нещата тръгват на зле и го спрях!Така мисля аз над нещата!
    от buc2 | 13.08.2022 17:28

Да, приемах инфламенд преди да пия антибиотици и ми влияеше добре, но по време на антибиотиците и след това не действаше вече.
    от Andrbg | 13.08.2022 00:13

Инфламенд използвал ли си?Аз имам тежест в десния тестес и около него странна болка по скоро напрежение, нямам абсолютно никакъв проблем с уринирането,но след еякулация усещам дискомфорт!
    от buc2 | 13.08.2022 00:08

Труден старт на уриниране и болми в областта зад тестисите стрелкащи
    от Andrbg | 13.08.2022 00:01

Buc2 , Какви бяха първоначалните симптоми,още от началото?
    от Andrbg | 12.08.2022 23:34

Ясно, навярно си чел мненията ми и в другите теми, аз все още не мога да разбера какво ми има. Единственото нещо в което съм сигурен е ,че нямам бактерия предавана по полов път, дали имам простатит? Не знам! Обиколих уролозите за 1 година и половина.
    от buc2 | 12.08.2022 23:16

AndrBg, на всички ехографи на които са ме гледали (а те са страшно много) простата ми винаги е с нормални размери бвз калцификати и всякакви изменения. Професор уролог ми е правил ректално туширане и също ми е казвал, че всичко е нормално.
    от felibe | 12.08.2022 22:16

Симптомите са болки в кръста, парене и болезненост при уриниране, забавено уриниране и слаба струя, понякога секрет при дефикация и онова усещане което не можеш да го опишеш с две думи.
    от Andrbg | 12.08.2022 17:50

Buc2 , На ехограф как ти е простатата? Уролози са ми казвали,че инфекцията винаги оставя следи и се вижда на ехограф.
    от buc2 | 12.08.2022 08:38

Благодаря за отговора! Питам за симптомите понеже аз съм от близо 2 години в това състояние, но не съм сигурен каквво е защото симптомите се появиха и изостриха с приемането на антибиотици. Имаш ли/имал ли си болки в кръста? Секрет след дефекация или при мастурбация? Често уриниране?
    от felibe | 11.08.2022 17:01

Всичко помага което е познато като здравословно, и обратното. За пълно излекуване не съм намерил пътя, но не съм се и отказал.
    от felibe | 11.08.2022 16:55

Аз съм с тези проблеми от над 20 години, когато започна този проблем бях на години на които всички се мислят за безсмъртни. Първоначално не съм си обърнал достатъчно внимание а след това като почнах да го правя пък не получих и особенно адекватна лекарска помощ. И така в един момент разбрах че това чудо което може да те подлуди е простатит. Моите симптоми не са постоянни или поне не са постоянни с цялата си тежест. Определено има връзка от начин на хранене, движение и употреба на химия и тн.
    от buc2 | 11.08.2022 08:49

felibe, ти с какви симптоми си? Постоянни ли са? Променят ли се с времето?
    от felibe | 07.08.2022 21:37

Здравейте, за Пловдив някой може ли да препоръча уролог вземащ простатен секрет за изследване и предлагащ лечение различно от орален и венозен антибиотик? Ако има и други които са ползвали услугите на микробиолога от Търново д-р Конакчиев нека да споделят. Бъдете здрави!
    от Стефчо | 11.06.2022 23:30

Слаи може ли тел за връзка
    от traskk | 22.05.2022 12:04

Ту Link гинеколог говори за диагностика и лечение на трихомони. Той лекува жените със високи дози -три дена по 3.5гр на ден( според него и един ден е достатъчен, защото трихомоните преминавали в друга форма и препарат не им действал, но за всеки случай три дена), шест дни почивка, и така четири курса. Преди изследване провокация - изброява различни начини. Метронидазола и стандартните схеми за прием не работели. Ако някой разбира руски, може да пише по-подробно какво обяснява. Също и някой лекар ако се включи, ще е добре.
    от traskk | 11.12.2021 23:17

Някой да знае доктор, който извършва уретрални вливания? Тук се спомена за доктор от В.Търново,за друг да знаете. Също така дали някъде прилагат електорфореза с ректален електрод?
    от buc2 | 25.10.2021 17:29

Момчета, дайте инфо за Кандиларов (централата в София) надежни ли са?
    от 1337day | 03.10.2021 12:33

Да, валиден е.
    от felibe | 03.10.2021 10:26

1337day, преди време си споделял mail в интернет prazen13@abv.bg, валиден ли е още?
    от felibe | 03.10.2021 10:17

Явно си е изградил някаква методика човека.
    от 1337day | 03.10.2021 10:13

Първо се прави масаж, след което се вкарва пипетата в уретрата и по време на вливането ти прави масаж.
    от felibe | 03.10.2021 10:07

1337day, в каква последователност се случва това вливане, първо масажа и тогава вливането или обратно, като го влее антибиотика не изтича ли наобратно или се превръзва за да не изтича. След колко време след вливането може да го изпикаеш.
    от felibe | 03.10.2021 09:59

Някъде назад в темите беше писано от хора които са вливали сребърна вода в уретера и за презерватив със сребърна вода, някой пробвал ли е такова нещо.Това е нещо сходно с описаното от 1337day, макар и с сребърна вода а не с антибиотик. Макар че ми е странно как само с накапване с пипета било на сребърна вода или антибиотик ще стигне в дълбочина до простатата, дори с масаж. При масажа според мен простатата отделя секрет който по скоро би избутвал лекарството а не да го засмуква, но може и да греша.
    от buc2 | 03.10.2021 09:09

А ерекцията как е? Имаше ли подобрение?
    от 1337day | 03.10.2021 07:33

Забравих да спомена нещо, по време на вливанията на антибиотик в уретрата, доктора прави масаж, за да може антибиотика да навлезе навсякъде в простатата.
    от Трихомон | 02.10.2021 23:39

Тоя човек знае какво прави ,въпреки че на мен ми отказа да ме лекува.Шапка му свалям жив и здрав да е.
    от 1337day | 02.10.2021 22:34

Имаше още 1 друго момче което се излекува много бързо за около месец, но неговия простатит беше само от 2 години.Имаше и други но с тях не съм поддържал връзка
    от felibe | 02.10.2021 21:58

Благодаря за бързия отговор. Имаш ли информация от някой друг, който е провел това лечение при същия лекар и как е протекло там? Странно е как един микробиолог има по добри резултати в лечението от всички уролози. Не знам ти от какво разстояние си ходил до там всяка седмица, но за две години са си около 100 пъти. Дано да си е заслужавало. Поздрави.
    от 1337day | 02.10.2021 21:27

Не знам дали всички симптоми ще изчезнат напълно завинаги, тъй като е хронично, но засега повечето ги няма.
    от 1337day | 02.10.2021 21:26

Здравей, на повечето въпроси съм отговорил но ще повторя пак. 1.Да, само веднъж седмично. 2.Антибиотика го вкарва в уретрата с така нареченото устройство пипета(може да го видиш в интернет) за болката, зависи дали имаш уретрит, индивидуално е. 3.Да, на базата на антибиограма. 4. Около 2 години. 5.Да, той ти казва какво лечение прилага и ако си съгласен го правите. 6.Единствените негативни странични симптоми бяха веднага след процедурите с антибиотик в уретрата, имах силно парене за следващите 2-3 часа(понякога продължаваха и ден два, тъй като ми бяха правили цистоскопия и направи умирах от болки в уретрата)
    от felibe | 02.10.2021 20:25

1337day, това което си описал като изследвания и лечение ме заинтересува. Би ли дал повече подробности, като: 1. Само веднъж седмично ли ти правят масажа? 2. Антибиотика ти го сипват в уретара директно ли, как се случва да стигне в дълбочина по канала, не е ли болезнено? 3. Пи ли отделно антибиотици? 4. Колко време продължи това лечение? 5. Доктора сам ли ти предложи да ти прави тези вливки и тн? 6. Имаше ли някакви негативни странични симптоми? Ако не желаеш да ми отговориш тук мога да ти дам мейл.
    от Слаи | 29.09.2021 19:56

Toва е човека които ми намери патогена след 4 години ходене по мъкитеПрофесионалист. Знае как се лекува простатита а е микробиолог. Писал съм за него в предишни постове. Трябва да му се издаде златен медал за диагностика и лечение.
    от 1337day | 29.09.2021 19:39

От Велико Търново е микробиолога,

Напиши отговор
3314 намерени, страница 1 от общо 67