Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит

Напиши отговор
  • RE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от Niko | 18.09.2021 17:10

Някой изследвал ли се е при Дойнова, в болница Вита 2? Доста добри отзиви има за нея. Слай гледам в негов коментар е писал, че също е добра.
    от Vale | 16.09.2021 10:01

Сега си гледах последната антибиограма и на нея на ванкомицина е резистентна бактерията. Не съм си правил скоро изследване!
    от Nomen | 16.09.2021 00:25

Vale, ако искаш да се изчистиш от Ентерокок фекалис, да знаеш, че вариантите ти са два - или с интравенозни вливания Ванкомицин (10 дни сутрин и вечер), или с Линезолид пре устата. С оглед спецификата на бактерията и от личен опит, ти препоръчвам да направиш вливанията. Успех!
    от Vale | 13.09.2021 20:46

Ходил съм. Наистина държи само за простатен секрет при микробиология. На мен първият път нищо не ми откри. След месеци ходих пак и ми намери ентерококи фекалис. Лекувах ги при много уролози,но от една година не се занимавам. Симптоми си имам-най вече болката в дупето и не винаги. Имал съм и по месец без симптоми и пак се появяват. Вече 3-та година,но ми пусна и си карам така. Мисля пак да отида да видя да се проверя. Малко си е странен доктора,но няма кой да ти вземе простатен секрет на място. И при еякулат са ми ги намирали в друга лаборатория.Ако трябва нещо питайте.
    от buc2 | 13.09.2021 19:03

Благодаря, Vale! Имаш ли някакви впечатления от доктора ходил ли си при него? Изолира ли ти причинителя?
    от Vale | 13.09.2021 16:13

Д-р Конакчиев-микробиолог. Лаборатория Медика Тел нямам
    от buc2 | 13.09.2021 10:21

Някой ще бъде ли така добър да предостави контакти на микробиолога от Търново?
    от buc2 | 09.09.2021 21:05

Слаи как се казва микробиолога в Търново?
    от Слаи | 07.09.2021 16:36

Нико изпратих ти телефона на имел. Изпрати ми твоя да ти звънна
    от Слаи | 07.09.2021 15:39

Даи да се чуем. Изпратил съм ти на имеил номера ми
    от Слаи | 07.09.2021 15:37

Даи да се чуем. Изпратил съм ти на имеил номера ми
    от Nomen | 07.09.2021 12:42

Слаи, това че д-р Марин Георгиев ти е изписал Левофлоксацин не е добра атестация за подхода му при лечение на простатит, или? И двамата с теб сме се убедили, че Ентерокок фекалис изисква терапия с тежка артилерия от сорта на Ванкомицин. От уролозите, които си посещавал, само Карачоров ли ти назначи лечение с Ванкомицин?
    от Nomen | 07.09.2021 10:37

Buc2, тествал ли си простатен секрет?
    от buc2 | 07.09.2021 08:43

Слаи, при мен симптомите се променят с всеки месец преди имах болки в краката и стягане в кръста, което изчезна сега ми остана болка в кръста, другите симптоми са: понякога често уриниране, секрет прозрачен при дефекация при напън, секрет който не изтича само капчица при силна възбуда, топлина в половия член понякога (члена ми е топъл) това също понамаля. Лесева не ми откри нищо. Също НЦЗПБ нищо, на Андрофлор излезе дизбакгериоза може би от многото антибиотици, които пих. Минали са 8 месеца от последния антибиотик. Нямам никакви болки след секс, нямам и парене. Болките ми са леки не е нещо страшно. Слаи какво ще мв посъветваш да правя от тук нататък?
    от Слаи | 06.09.2021 23:00

В началото на простатита. Исписа ми Левофлоксацин
    от Nomen | 06.09.2021 22:48

За проф Марин Георгиев от Александровска съм чувал добри отзиви. Ти конкретно за простатит посещавал ли си го? Каква терапия ти препоръча?
    от Слаи | 06.09.2021 22:39

Пробваи 5 НТР има го в аптеките ще станеш кат разгонен козел
    от Слаи | 06.09.2021 22:36

В началото на простатита имах но след това цинка ми помогна много. Пиех по 50мг на ден и всичко беше ок
    от Nomen | 06.09.2021 22:23

Ти в някакъв момент имал ли си проблем с еректилна дисфункция в следствие на простатита? Какво ти е помогнало да се справиш с това?
    от Слаи | 06.09.2021 22:10

Ти трябва да въстановяваш жлезата. Причинителя си го премахнал
    от Слаи | 06.09.2021 22:08

Виж др Мирчов, dr Maрин Георгиев Александровска. Др Заимов
    от Nomen | 06.09.2021 21:36

Освен Карачоров, кой друг адекватен уролог за лечение на простатит би препоръчал?
    от Слаи | 06.09.2021 20:28

Учудвам се че Цибалаб са ги Хванали. Геника с тяхните тестове на никои досега не са хванали нищо
    от Nomen | 06.09.2021 20:07

Аз правих Андрофлор на първа сутрешна урина след интимен тоалет. Потвърди ми резултата от посявка и антибиограма на простатен секрет в Цибалаб. И на двете места излезе Ентерокок фекалис
    от Слаи | 06.09.2021 20:02

Андофлор на еякулат лиили на простатен
    от Nomen | 06.09.2021 19:26

Нямам спомен как съм се заразил. Никога не съм правил секс без презерватив. Чел съм, че може от дебелото черво или от хемороиди по лимфен път да се прехвърлят ентерококите в простатата. За Линезолид и аз съм чувал, че е единственият ефективен перорален антибиотик срещу Ентерокок Фекалис. Не съм го приемал обаче, надявам се Ванкомицинът да ме е избавил безвъзвратно от бактерията. Освен простатен секрет, при мен Андрофлор в Геника потвърди наличието на бактерията. Ти тествал ли си се там? Освен Карачоров, кой друг адекватен уролог за лечение на простатит би препоръчал?
    от Слаи | 06.09.2021 18:57

Имаш ли спомен как си се заразил
    от Слаи | 06.09.2021 18:53

Въобще не е болезненно. Даже според мен е по ефикасно. Щото тая отрова Ванкото прониква директно и не си тровиш организма. Ти как го понесе Тоя много силен Тои е резервен антибиотик. Само в краина нужда Ванкото е 25 по силен от Азитроцимина и 60 процента от ентерококите са резистентни към него. Наи новия Линезолид много е скъп има на хапчета ги трепе яко
    от Nomen | 06.09.2021 17:39

Друго не съм приемал - само Габагамма и Героцилан, който и до днес продължавам да пия. На теб терапията срещу ентерококите и в последствие за възстановяването Карачоров ли ти ги назначи? Тези вливания през уретрата как се правят и болезнени ли са?
    от Слаи | 06.09.2021 17:39

Никакво симптомче нямам. Напълно излекуван
    от Слаи | 06.09.2021 17:36

Друго кво си пил
    от Слаи | 06.09.2021 17:36

Споко и ти ше оправиш. Тия увредени нерви няма как да се възтановят толкова лесно.
    от Nomen | 06.09.2021 17:21

Да, Габагамма вземах и аз за около 10 седмици и мисля, че ми подобри състоянието. Сега само Героцилан приемам. Ти на практика вече си абсолютно добре, нямаш никакви остатъчни оплаквания и симптоми, така ли?
    от Слаи | 06.09.2021 17:01

Има едно лекарство трентал опитаи с него.То е за засилване на кръвообращението. Много е добро.
    от Слаи | 06.09.2021 16:57

Трябва време пич. Явно при теб ентерококите са нанесли непоправими щети на жлезата. Споко с времето всичко ще се въстанови. Е няма да бъдеш както си бил преди инфекцията но ще се закрепиш. Едно да знаеш по гаден патоген от ентерококите няма.
    от Слаи | 06.09.2021 16:51

Пил сам само витамини минерали и много цинк. Медикалм и баклофен това са мусколни релаксанти. Габегама е от това ми изчезнаха всички болежки. И забележи нерволог ми го исписа не уролог. Пих го 20 дни и краи на мъките. Това е лекарство за невропатична болка
    от Nomen | 06.09.2021 16:35

Парадоксалното е, че при мен еректилната дисфункция се появи около 2 месеца след като се изчистих от бактерията? Нормално ли е според теб? Приемам вече 5 месеца Героцилан - отлично ми действа както за еректилната дисфункция, така и за всички други простатитни проблеми - болки в малкия таз след еякулация и болки в ануса след дефекация. Докато го приемам, всичко ми е перфектно. Пробвах да го спра и за съжаление еректилната дисфункция и болките веднага се възвърнаха. Ти какви лекарства вземаше за възстановяване след като ликвидира бактерията?
    от Слаи | 06.09.2021 16:30

След 6 месеца. При всеки е различно. Симптомите могат да продължат 1 година след успешно лечение. Какви лекарства взимаш за въстановяване
    от Nomen | 06.09.2021 16:03

И аз в продължение на 7 години тествах само еякулат и не ми излизаше нищо. Едва след като направих простатен секрет, ми излезе Ентерокок фекалис. 4 години пробвах няколко курса с перорални антибиотици, но нямаше ефект. Накрая предприех интравенозни вливания с Ванкомицин за 10 дни. Мисля, че към момента вече нямам бактерия, но дискомфорта от простатита (болки в перинеума след еякулация, болки в ануса след дефекация, еректилна дисфункция) продължават. Ти когато се освободи от бактерията, другите ти оплаквания отшумяха ли?
    от Слаи | 06.09.2021 13:24

Nomen Enтерококите не ми откриха 5 год . Излизат само на простатен секрет
    от Слаи | 06.09.2021 13:15

Ти уби ли ги твоите И със какво
    от Слаи | 06.09.2021 13:14

Общо 5 процедури през 5 дни. Така се отървах. НямА Ентерококи вече. Пих на своя глава Линезолид една седмици.
  • ТRE: Хронични трихомони в простатата и хроничен простатит
    от Слаи | 06.09.2021 13:12

Тея ентероноки го влачех поне от 20 години. Убих ги с ванкомицин с вливане през канала и масаж на жлезата. Карачоров ме излекува с схемата. Масаж около 3-5 минути след това се изпикаваш. Вливане на Ванко през канала и превързване на члена..
    от Nomen | 06.09.2021 12:04

Слаи, и аз имам ентерокок фекалис - от 11 години се боря с него... Споделям твоята теза, че единствено простатен секрет е меродавно изследване, което може да докаже дали има бактерия в простатата. Еякулатът категорично не ви е опция, момчета. Слаи, моля те да пишеш кой ти назначи трансуретралните инжекции с Ванкомицин, за колко дни и къде ти ги поставяха?
    от Niko | 06.09.2021 11:11

@Слай, дай някакъв мейл за връзка.
    от Слаи | 05.09.2021 20:32

Едни и същи Денонощно и болката въобще не утихваше.
    от buc2 | 05.09.2021 20:22

Преди да изчистиш бактерията болежките ти през годините едни и същи ли оставаха или се променяха
    от Слаи | 05.09.2021 19:49

Тея ентерококи са жестоки яка симптоматика от тях. Но трябва време много време. Жлезата трябва да се въстанови. Причиняват еректилна дисфункция и жестоки болки. С времето всички симптоми ще изчезнат. Които ги има и са чувствителни на Ванкомицин ще ги убие. Другите антибиотици не могат да ги убият. Само резервните антибиотици ги убиват. Ванкомицин.Линезолид,Кубицин
    от Слаи | 05.09.2021 19:43

Трябва време след успешно лечение, даже наи добре физотерапия. При мен болежките изчезнаха след половин година
    от buc2 | 05.09.2021 19:19

Слаи, твоите болки в таза, опашката, кръста с времето променяха ли се изчезваха ли или си стояха постоянни? При мен с времето някои болки изчезнаха и не се появяват вече.

Напиши отговор
3256 намерени, страница 1 от общо 66