Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Нали не е парафимоза

Напиши отговор
  • RE: Нали не е парафимоза
    от BobiK | 13.01.2021 11:33

По описание прилича на фимозен пръстен или нещо сходно на това състояние. Но те съветвам за консултация с уролог. Тези неща са важни и е необходима професионална консултация.
  • RE: Нали не е парафимоза
    от anonimen | 13.01.2021 06:15

Здравейте , при мене когато еректирам мога да си го заголя , но слезе ли под главичката кожата става по трудно за дърпане , а когато я издърпам на макс съвсем леко се подува под главата . По - рано гледах снимки и това прилича на парафичоза , но се надявам да не е това . Иначе в не еректирало състояние няма проблеми със заголването. Ако някой има нещо на ума моля да сподели .
  • Re: Нали не е парафимоза
    от | 28.04.2015 15:25

Oтговор "julian_78": Във форума настана масова психоза на тема късо гемче, фимоза, а сега и, о Боже, ПАРАФИМОЗА. Всеки ден нови уплашени младежи питат имат ли фимоза или късо гемче или парафимоза. Май в България има епидемия от подобни проблеми. Така е, когато родителите нямат здравна култура. Ей хора, я вижте дали нямате някое ПАРАнормално явление у вас - полтъргайст, например. У нас понякога май се явява един, ама не съм сигурен още. Ще инсталирам камери за наблюдение, ама ще ми трябват и с инфрачервен сензор, щото той полтъргайста основно нощем броди. Скъпичко ще ми излезе, дявол да го вземе. Уффф. :oops:
    Здравей каква камера си купи тогава ? Аз имам същия проблем и се чудя дали да си взема от тук Link някакви ? Ще се радвам ако ми отговорите
    от Dani | 23.06.2011 17:10

diplodon , гледам че по-горе си писал за снимки от друга тема.Би ли показал кои точно снимки,че да ги сравня с моя пенис и дали на тези снимки с членовете ввсичко е нормално? Моля те за тази услуга,защото ще ми помогнеш много :)
    от Dani | 20.06.2011 09:54

Понякога също така кожичката се качва нагоре,но понеже върха и(на препуциума) е още под ринга на пениса,тя се връща.И трябва леко да бутна точно върха,за да може цялата кожичка да се върне.Абе като цяло кожичката не се движи плавно,а трябва леко да я "напътствам" като покрие главиката леко я разтеглям,за ди си застане в напълно нормално положение(понеже понбякога се понасъбира кожичката в лек обръч на върха,който ако не разтегля после пикая като пръскачка.То по принцип и след първото изпикаване си застава точно на място препуциума))И през гемчето минава една доста синя вена,което отдалече се вижда.нещо проблемно в тези две неща,най-вече на препуциума
    от д-р Цанко Стефанов | 19.06.2011 23:05

Освен че родителите имат ниска култура и децата се притесняват да говорят с тях, което е още по-пагубното, защото показва как се затваря връзката родител-дете. П.С: Сега се вдъхнових от поста на Юли и съвсем скоро ще отворя една нова тема в раздел Общи приказки и любопитни факти/фатки, защото преди някоолко дни ми се случи едно много особено явление и забелязах, че масовизмът и честосрещаното явление, за което ще пиша, е в резултат на бедна здравна култура.
    от | 19.06.2011 22:37

Във форума настана масова психоза на тема късо гемче, фимоза, а сега и, о Боже, ПАРАФИМОЗА. Всеки ден нови уплашени младежи питат имат ли фимоза или късо гемче или парафимоза. Май в България има епидемия от подобни проблеми. Така е, когато родителите нямат здравна култура. Ей хора, я вижте дали нямате някое ПАРАнормално явление у вас - полтъргайст, например. У нас понякога май се явява един, ама не съм сигурен още. Ще инсталирам камери за наблюдение, ама ще ми трябват и с инфрачервен сензор, щото той полтъргайста основно нощем броди. Скъпичко ще ми излезе, дявол да го вземе. Уффф. :oops:
    от diplodon | 19.06.2011 21:33

Ако не ти създава дискомфорт е прав. И като гледам снимките от другата тема направ си е прав. То и аз се водя с късо гемче, но въобще не ми създава проблем, не ми опъва при секс и не ме боли.
    от Dani | 19.06.2011 21:20

Прочетох за късото гемче и май и аз имам такова.Но не ми пречи,щом чак сега разбирам за него и то случайно.Говорих и с баща ми и той ми каза да се вманиячавам за глупости и да му мисля за доктори само когато нещо наистина ми пречи.Прав ли е ?
    от jerrymaguire | 19.06.2011 17:48

Нямаш парафимоза! Парафимозата е състояние, при което стеснената кожичка е била изтеглена насилствено назад. Кожичката е толкова тясна, че се заклещва зад ръба на главата на члена и не може да се върне обратно. Ако не се вземат своевременни мерки, главата може да некротизира. Така че момко, не се притеснявай, а най-добре прочети малко за темите "късо гемче" или "обрязване" за да разбереш как да подходиш от тук насетне, ако имаш някакъв дискомфорт на пениса си. Успех ! :)
  • Нали не е парафимоза
    от Dani | 19.06.2011 12:44

Значи при ерекция не ми се забелва сам,но като го беля няма и болка и дискомфорт.Само,че понеже може би имам малко по-дълъг препуциум когато е суха главичката и върна кожичката(при еректирало състояние)тя малко се понасъбира на върха на пенис и е нужно леко да я разтегля за да си застане както преди да я обеля.А ако е влажна главичката кожичката си се връща още-по добре и веднага си застава на място.както и като е влажна и я обеля тя застава точно зад ринга и трябва леко да я дръпна надолу,за да може да се върне пак над главичката.Гледах и снимки на парафимозата и изобщо не съвпадат с моя пенис(бяха отвратителни снимки)

Напиши отговор