Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Мастурбация-болки..

Напиши отговор
  • RE: Мастурбация-болки..
    от Mecho | 14.01.2019 22:45

Приятел, говори с баща си за този проблем. Отдавна не живеем във викторианската ера, така че едва ли ще го изненадаш.
  • RE: Мастурбация-болки..
    от teenager | 13.01.2019 03:26

Здравейте.Аз съм на 15 години ,имам този проблем от може би 1 година.Когато мастурбирам и дойде точно онзи момент, започва да ме боли долу в ляво,(семепроводния канал).Ако може някакви насоки какво да правя и мисля ,че родителите ми не знаят че мастурбирам.
  • Re: Мастурбация-болки..
    от Rar3 | 16.04.2011 00:08

Ами малко се съмнявам, защото хирурга, при който бях за "хернията" каза, че е от растежа и да ида до ортопед и невролог.... или може би не говорим за една и съща област :д... Добре, освен това, какви са другите симптоми за развитие на чревните бактерии
    от Misho | 15.04.2011 15:58

Именно чревни бактерии! Щом не водиш полов живот може да са чревни бактерии! Щом незнаеш причината, почвай да елиминирваш евентуалните причини, нямаш друга възможност!
    от Rar3 | 15.04.2011 14:37

аз се оплаквам от болки след мастурбация, ти ме пращаш на изследвания за чревни бактерии? Да не би да си се повел по "мистериозната" болка в дясната част?
    от Rar3 | 15.04.2011 14:28

е добре, каква инфекция, може ли малко обяснение :?
    от Misho | 14.04.2011 15:06

Rar3, ходи се изследвай да нямаш някаква инфекция!!!!! От симптомите които казваш че имаш точно към инфекция бие диагнозата ти! И по добре ходи се изследвай за да се лекуваш ако наистина имаш инфекция, защото и представа си нямаш какви по сериозни проблеми може да си навлечеш... :|
    от Rar3 | 14.04.2011 14:38

Не водя полов живот.
    от jerrymaguire | 13.04.2011 21:06

Водиш ли полов живот без предпазни мерки или до сега имал ли си полов контакт?
    от Misho | 13.04.2011 17:32

Направи си изследванията които ти казах както и изследвания за чревни бактерии, можеш да се допиташ и до други хора от форума, които да ти кажат за кои чревни бактерии да се изследваш! Не губи време!
    от Rar3 | 13.04.2011 17:14

даже сега съм леко болен, но това е защото имам възпален ларинкс..
    от Rar3 | 13.04.2011 17:11

ами често не... , но зимния период да
    от Misho | 13.04.2011 16:35

Всъщност ДА! Тези гадинки дето съм изброил се предават по полов път, макар Уреаплазмата да си живее в някои хора и при слаб имунитет да прави бели! Еми за чревни бактерии може да изследва, но някой др да го посъветва за кои чревни бактерии щото не ги знам много там... Като чета коментарите на момчето имам чувството че има простатит.. Но по добре да иде при някой кадърен уролог, който да го препрати за всички възможни изследвания и да не се бави!!! Момче да те питам, настиваш ли често, боледуваш ли?
    от diplodon | 13.04.2011 15:59

Живко, всичко което си изброил не се ли предава само по полов път!? Аз не останах с впечатление че момчето е водило такъв досега.
    от Misho | 13.04.2011 15:53

Момче отиди да си направиш изследване за микроорганизми(микроби), гъбички, трихомони, микоплазми и хламидия в някоя надеждна лаборатория. Изследванията ще ти струват около 70-80 лв.! Това е най правилното което можеш да направиш, и те съветвам да ги направиш тези изследвания колкото се може по скоро докато не е станало нещо по лошо!
    от Rar3 | 13.04.2011 14:25

Напълно изключих да кажа, че краят на пикочния канал е зачервен....
    от Rar3 | 13.04.2011 13:55

ясно... цвета го разгадахме :Д парането(което е след мастурбацията) и него... варианта с неизлекувания отпадна от разгадаването и от това, че когато спрях лекрставата(миналата неделя) изчаках 5-6 дни и отидох на изследвания(Петък) Баща ми вчера отиде да ги вземе и всичко е ок. За да няма въпроси от сорта: Защо баща ти не е питал за проблема Не съм казал на нашите, все още... Даже като се замисля, болката не е при всяка мастурбация..... Може и да си въобразявам( АДСКИ много се наплаших от работите свързани с каналите и т.н, докато карах цистита и понякога си въобразявам) но мисля, че усещам леко парене, което пак не е постоянно А за болката си нямам на идея защо може да е... Аз имам проблеми с кръста... и наскоро замалко да развия Ингвинална херния... но се оказа, че почти изобщо не съм бил близо до нея :Д. Така и не се разбра какво е... Болките от нея са в дясната част на коремната кухина, само при натоварване... Чудя се дали има нещо общо... Но по най-простата логика не би трябвало... Някъде четох, че имало нещо свързано с простатиа(паренето след мастурбация). Докато се лекувах, стана така, че бях на ГРЕШНИ хапчета, от които получавам алергични реакции и т.н.. Така че 5-6 дни от ходенето ми до болницата, не съм се лекувал, даже съм си вредил :Д.. Но след като спрях нелидикса всичко си беше ок..... Спирам да пиша, защото имам чувството, че се излагам.. Благодаря ти за мнението, очаквам още.
    от diplodon | 12.04.2011 17:01

Нормално е леко да ти пари ако уринираш след мастурбация. За другата болка обаче не. Спермата има жълт оттенък ако не си се празнил дълго време, така че и това е било нормално.
    от Rar3 | 12.04.2011 16:06

Първо се извинявам за второто мнение.. не знам от къде се редактира :Д. Забравих да спонема, че тази болка изчезва след изестно време. Също, преди 1-2 дни забелязах, че спермата ми има жълт отенък( даже повече от отенък). Но това вече не е проблем, вече си е нормална. Между другото... на 15 съм.
  • Мастурбация-болки..
    от Rar3 | 12.04.2011 16:03

Аз от известно време имам следния проблем... Като мастурбирам и след като свърша вече се появява болка в лявата долна част на коремната кухина... Също така и парене при уриниране и много лека болка.. Ще споделя също, че главичката ми е суха от време на време... Относно това за паренето... не знам... преди 2-3 се излекувах от ЦИСТИТ.. или поне аз си мисля така, но след като спрях хапчетата (НЕЛИДКС) нито чувствах болки при уриниране, нито нищо. И като всяко нормално развиващо се момче аз онанирам.. Та така след като спрях хапчетата си казах, че няма проблеми да го правя, излезе така, че има.. Възможно ли е това паране, да е от инфекцията, която може би не е "изчистила"? Също да попитам тези болки в лявата част на какво се дължат?

Напиши отговор