Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | ПРОСТАТИТ - ПОМОГНЕТЕ!!!

Напиши отговор
  • RE: ПРОСТАТИТ - ПОМОГНЕТЕ!!!
    от Neo86 | 23.06.2020 01:32

Здравейте на всички не съм влизал отдавна тук. Ще ви кажа набързо на мен какво ми помогна но първо да кажа,че тук има доста хора които явно работят работа да стресират хората и да ги насочват в грешни посоки за това бих ви посъветвал да се успокоите и да спрете с лекарствата! Искам също да отбележа, че има и добри хора тук които казват истини искам да благодаря на потребител на име Пулс за правилните съвети защото и аз се бях сринал най вече психически. От пиенето на тия скапани лекарства ми замина и стомаха което ми костваше още много стрес диети лишения и тн.Та накратко повече лаборатории лъжат да изкарват пари така и слабите лекарчета които лапкат доста парички.Как се почуствах добре много тренировки спорт природа приятели здравословно хранене много добавки от всякакъв вид изпих мисля че ми помогнаха да вдигна имунната система което е най важното и сега съм супер имам си приятелка нямам никакви проблеми дано и да нямам!Спрете да пиете тия хапове спортувайте пийте много вода и чайове
    от Стоян Аврамчев | 22.02.2020 00:25

До @brodski, бих искал да ви питам някои неща относно терапията с лампата на райф. Това е моята поща nikibgsss@abv.bg
    от bluntt | 21.02.2020 19:23

Аз се съмнявам във всичко, обаче като има симптоматика и това е единственото което излиза? Също и имам подобрения по време на лечение?
    от 1337day | 20.02.2020 14:56

@Blunt аз да ви кажа, силно се съмнявам за тия единични неподвижни клетки. Малко е подозрително,че само в българия и русия се дискутира по тоя начин за тях.
    от bluntt | 19.02.2020 17:32

Да @tashunko +1 за нещо подобно, само те моля конкретно и за трихомоните да разкажеш там, може да погледнеш темата която е специално за тях, тук сме изпили по една аптека лекарства повечето безрезлутатно при борбата.
    от 1337day | 18.02.2020 21:41

@ tashunko Би било страхотно!
    от tashunko | 18.02.2020 20:31

Ако искате мога да направя видео "Въпроси и отговори" за простатита? Със сигурност ще ми е по-лесно отколкото да пиша всичко това!
    от bluntt | 17.02.2020 10:54

tashunko, дай акъл как да се избавим от трихомоните, години вече борба и оправия няма - живо чудо :)
    от jus7y | 16.02.2020 19:52

Ташунко до колкото разбирам вие сте уролог може ли да споделите дали имате успешен случай на излекуван пациент от тази болест.Според вас кой метод е най-надежден за поставяне на диагноза?
    от Доц. д-р Цончев, дм | 13.02.2020 18:54

Доколкото си спомням се беше получил някакъв конфликт, но въобще не помня вече с кого. За мен е важно да има повече коментари на форума, все пак това не е медицински симпозиум а свободен форум и всеки е в правото си да изкаже мнението си при условие че все пак се придържа към добрия тон.
    от tashunko | 13.02.2020 14:17

Наистина ли искате да се включвам по-често в темите? Честно казано бях останал с точно обратното впечатление:)
    от tashunko | 13.02.2020 13:32

Благодаря за добрите думи! Наистина много рядко си позволявам да пиша, но редовно следя форум!
    от Доц. д-р Цончев, дм | 29.01.2020 17:51

Поздрави на ташунко!! Почти бях решил че ни е отсвирил като форум...
    от 1337day | 29.01.2020 15:29

И аз съм твърдо за,ако може доктора по-често да се включва в темите.
    от Трихомон | 29.01.2020 06:48

Кой е доктора ако може да попитам ?
    от Forum admin | 28.01.2020 22:28

Докторе, много се радвам, че се включвате в този момент. Моля, включвайте се по-често в дискусиите - сигурен съм, би имало много въпроси към вас, имайки предвид, че сте уролог, и смело мога да кажа един от най-добрите, които познавам!
    от tashunko | 28.01.2020 19:11

Само да кажа ВНИМАВАЙТЕ с тази "Озонова терапия"! Първо този Д-р Лазаров не е уролог - поне все още! Второ НЯМА никакви, ама никакви научни или каквито и да било данни, как действа тази терапия и какви са резултатите от нея - единствено обясненията на Д-р Лазаров в ofertomag! Продава се на промоционални пакети, все едно си купувате домати! Трето, никой нищо не казва какви са еветнуалните рискове и усложнения, а такива ще има при положение, че се поставят ижекции в простатата и в последствие се слага катетър! Моето лично мнение е, че това е поредния "модерен метод", с който искат да се възползват от страданието ви! Хора внимавайте при кой ходите и на какво се подлагате, защото когато сте отчаяни сте "заслепени" и много, много податливи на всичко в стремежа си да се излекувате, а не всички които претендират, че ви помагат, наистина го мислят!
    от 1337day | 24.01.2020 14:19

prostatit_ot_2009 Какъв поблем ти се появи от антибиотиците?
    от Мартин Маринов | 24.01.2020 00:09

Не знам как да се изкажа ,но моля за съвет . В края на уринирането се появява болка и започва изтичане на слузест секрет с бели пърченца .На какво се дължи това ? Започна да се случва доста често . Ходих на доктор и ми обясни че било нещо хронично ...
    от prostatit_ot_2009 | 23.01.2020 04:42

Относно катетъра, който се слагал след озонови инжекции. Не съм запознат с конкретната процедура, както и дали други инжекции, като от италианския лекар налагат катетър. Но ако знам, че ще ми сложат катетър, никога не бих го направил по две причини. Катетърът крие два големи риска: да вкара нова уроинфекция, която може да стигне и до бъбреците, най-често от Pseudomonas aeruginosa. Лично познавам такъв случай. И риск две, който е още по-сериозен. От механичното дразнение да причини стриктура на уретрата. А това заболяване, което имам нещастието да имам, макар и в слаба форма, гарантирам, че е в пъти по-ужасно от простатита. С нормална медицина на практика не се лекува - лечението е операция, която прави белег, който води до нова операция и така през две години. А при сериозна стриктура просто човек вече няма как да пикае и може да се стигне и до постоянен катетър. Така че ако ще си слагам инжекции и ми кажат, че ще има катетър, бих се замислил сериозно.
    от prostatit_ot_2009 | 23.01.2020 04:35

Словакия, е, не Словения. Със скенар. Като се изпише в гугъл текста, който постнах, излиза линк към случая на английски, както и описание на програмите на скенара, конкретно ползвани в случая. Райф лампата може би е от малкото неща на тоя свят, които могат да убият всичко навсякъде. Но истински Райф лампи се намират много трудно, или през хора, които сами са си правили оригиналния модел на Райф, или има ужасно скъпи, които са близки до неговата, но не знам дали са толкова ефективни. Има причини някои хора на планетата, конкретно тея, които обичат да изписват антибиотици, да не искат да се продават свободно истински Райф лампи. Иначе заперите са на същия принцип, и те действат, но много по-слабо.
    от Трихомон | 22.01.2020 20:50

Аз ползвам презерватив и също си скапан корема от АБ. И не мисля да ползвам повече .
    от brodski | 22.01.2020 14:00

До prostatit ot 2009 Само не разбрах за случая от Словения с какво се е излекувал с Скенар терапия или Райф лампа. За себе си аз съм правил райф 20 курса но не мога да кажа че съм излекуван но за протокола след тази терапия ми се роди дете по класическата технология за деца. Някой опитвал ли е ракия нишъдър и пречистена сяра, както бе писано по назад в темата. Мисля да пробвам да видим.За уринирането най ме мъчи през нощта 2 пъти ставам а на сутринта съм адски изморен.Пия тройчатка и с нея като чели не се чувствам толкова изморен и смазан.Иначе от 2 години не съм пил антибиотици съсипах си стомаха с тях, сега каквото и да хапна болки в стомаха имам.Ако ще пия антибиотици това ще бъде само фурозолидон дрго не помага нито кратки нито дълги кърсове - опитвал съм и двата резултата 0 . Само да попитам при секс ползвате ли презервативи и лекуват ли се половинките ви , за тези който имат такива. Ще пробвам и скенар но не знам при кога има мн Поздрави и успех на всички
    от Трихомон | 22.01.2020 04:46

prostatit_ot_2009 здравей дай тел за връзка да те попитам някой неща. Моя email e prilep1980@abv.bg
    от prostatit_ot_2009 | 21.01.2020 23:14

Още нещо - тъй като през устата химически не действа на практика нищо, понеже не достига кръв до простатата, и тъй като инжекциите в простатата са малко крайна мярка, от моя опит има силен ефект всичко, което се взема анално. Т.е. под формата на свещички. Защото кръвоносните съдове са общи (затова и хемороидите понякога причиняват простатит). Свещички разни, но като общ принцип - за това е от малкото неща, които могат да имат силен ефект, и може би дори да излекуват някого напълно. Имаше супер отзиви конкретно за supoprost от Босна и Херцеговина. Иначе и кокосово масло звучи като добра идея - има антибактериален и противовъзпалителен ефект, човек може и сам да си приготвя свещички. Много от нещата, които споменавам, вече не са опция за самия мен - заради споменатите усложнения. Ако сега се бях разболял току-що, аз лично щях да търся лекар, който да се навие да ми инжектира в простатата сребърна вода. Към нея организмите не развиват резистенсност и няма лошите ефекти на антибиотиците.
    от prostatit_ot_2009 | 21.01.2020 22:22

Продължение. Какво правя аз по отношение на самия простатит 10 години след двете години антибиотици: Поддържам простатита във форма, в която да не ме мъчи физически откъм често пикаене.Когато се обостри, пия чай за простата на Фитолек и ползвам Оргон запер. За последните поне 7-8 години обостри ли се при студ, тези две неща за закрепвали проблема за макс две седмици. Говоря за закрепване. Иначе не съм излекуван и импотентността е налице, но не ме интересува, отдавна съм я приел. Веднъж при нова инфекция ми помогна и хомеопатия в Индия. Но за хомеопатия трябва добър хомеопат. А в България не мисля, че има такива. Идеи за "начинаещи": 1) Един лекар в Италия бие инжекции с антибиотик в пеостатата - ако все пак настоявате да пиете антибиотици. Озоновите инжекции звучат още по-добре. 2) Скенар терапия. Има и в България, но конкретно попаднах на излекуван случай в Словакия, google: Chronic prostatitis "New EX735Ag Modific". Мисля да опитам и аз. 3) Райф лампа - Google. Успех на всички!
    от prostatit_ot_2009 | 21.01.2020 22:15

Аз имам простатит 12-та година. Това е моят опит: Простатит с антибиотици през устата не се лекува. Вероятно има излекували се, както има и спечелили от тотото, но шансът е под 1 процент. А шансът да си докараш много по-сериозни проблеми с антибиотиците - над 70%. Редовното пиене на антибиотици може да докара такива проблеми, за каквито не сте си и представяли, че съществуват - започва се от гъбична инфекция (която пак може да е в простатата), и нещата могат да станат наистина невероятни. Моята история е уникална и няма да я разказвам тук. След 2 години пиене на 14-15 антибиотика, включително венозен, се докарах до системно ежедневно състояние на сървайвър, в което имам толкова мнодо други болести и проблеми, че мога да кажа: а) неизлекуваният простатит ми е най-малкият проблем и б) бил съм при над 10 лекаря и лечителя в 4 държави на 2 континента и никой не е виждал случай като моя - на съсипан организъм с хиляди последствия. От антибиотиците. И конкретно отключено след венозния.
    от Венци | 09.01.2020 23:53

Защо аз например като съм взимал до тук доста видове антибиотици по 5 и 7 дни всичко е било ок и като ги спра два три дни съм шес и после симптомите са налице. И до сига и колкото уролого да съм минал никой не ми е предписвал курсове по 2-3 месец. И всеки казва надяваме са да подействт. Май и те гадаят според мен ама дано да не съм прав.
    от Васил | 09.01.2020 19:14

А за камъните - за жлъчния мехур знам - за простатата - не. Но има камъни, които са меки и камъни, които са твърди просто казано, бях чел за американец, който твърди че с масажи е изкарал камъни от простатата си, и после с антибиотик се е излекувал напълно. Това, което е сигурно е, че по тези камъни се въдят бактерии.
    от Васил | 09.01.2020 19:04

Много внимавайте с продължителен прием на флуорохинолони, особено ако сте млади и активни. Винаги търсете други варианти, има, флуорохинолоните не са най-доброто нито за грам положителните, нито за грам отрицателните причинители, силата им е в това, че се концентрират много добре в простатата, но един антибиотик, поначало слабо ефективен, колкото и добре да се концентрира - нъц. Също започнах да прилагам зонотерапия, вместо локални масажи, действа отлично, и си има съответните находки в съответните зони, естествено, етиологичното лечение е противомикробно, от това не може да се избяга. Но за да се случи такова нещо на млад човек, без имунна супресия, спин и тн, трябва един много фин низ от рискови факторчета да бъде покрит, естествено огромният е рисковото сексуално поведение, но погледнете и към зъбите си и към имунната си система, примерно аз не съм боледувал от 2 г, ама му хванах цаката, илачите, пазиш се и така, а не болен от вирус с инфекция в зъбите да чукаш... нали...
    от Васил | 09.01.2020 18:56

Също съм говорил с уролози, които преди са правили апликации в жлезата на АБ, не работи, нито пък лазери и т.н., на които се е подлагал един роднина, докато в крайна сметка един уролог не се е сетил да удължи курса АБ, но човекът е останал с увреден стомах и черво - логиката е дай една седмица това, айде една седмица онова, и накрая за една година си останал с разбити черва и вероятно кандидоза. Истината, от многото статии които съм чел, ако ги синтезирам - важно е да се подберат правилни АБ, само един антибиотик дава слаби резултати дори при курсове 2-3 месеца, трябва или комбинация или последователен прием. Така както съм замислил моя курс (таман мина една година откакто пих АБ, пак какъвто не трябва :( ), 7 дни по 0.400 моксифлоксацин, 23 дни по 3 г. амоксицилин - те хората са го измислили. Не съм тръгнал още да правя изследвания (въпреки че е ясен резултатът), но като се хвана ще търся инфекционист или микробиолог, а НЕ уролог или кожно-венерически - те си нямат понятие от нещата
    от Васил | 09.01.2020 18:49

Тука гледам пак се въртят неща, които потвърждават това, което от известно време си мисля. Първо, диагнозата хроничен простатит е много грешна. Ок, при човек на 50 години бива да кажеш хиперплазия. Това хроничен простатит го е измислил някой, колкото да каже нещо. Пак да повторя простатата не е подута и възпалена от 2 години, откакто я масажирах, и това че бактерии инфектират тъканта и си е просто красива теория. Мисля, че бактериите колонизират дисталния, задния уретер, мехурите и семепроводите до епидидимите. Това в простатата е застой зарада влошено обръщение. Оттам има други патологии, които засягат пикочовата система, но да се нарича простатит всичко е много тъпо, щото диагнозата е най-важна. При мен проблемът са ентерококи, основен симптом в момента болка на върха на пениса (и от една година е така), болят и семенните мехури (леко) простатата не боли, уринирането и еякулацията влошават нещата (понякога), явно действат корозивно на увредения уретрален епител.
    от 1337day | 09.01.2020 01:03

защо след като се постави тази озонова инжекция трябва да пикаеш с катетър ?
    от Vale | 08.01.2020 21:34

За мен си е живо менте това,но нищо не пречи да опиташ.Като му гледам състава,поне няма да ти навреди.Той и Васил възхваляваше фитопростала ама.....Незнам,то,че сме отчаяни ясно-озоновата инжекция при бактерии ме съмнява да действа.
    от Петко Атанасов | 07.01.2020 20:22

Здравейте,тъй като и аз съм от 3 години с хроничен простатит небактериален и след серия неуспешни лечения с антибиотици и какви ли не там проксели и инфламеди оправия няма,само временно облекчение.А правих и Shokwave терпия 7 процедури по една на седмица,но резултат е никакъв!Аз имам много силна болка в областа на простата когато седя седнал повече време и слаба струя и по чести уринирания.Та искам да питам някой ползвал ли е Простект и мнение за него,че ми изглежда измама?И дали с лазарна операция може да се реши проблема с хроничния простатит или с тази Озонова инжекция както каза някой по долу? Благодаря
    от Иван Димитров | 06.01.2020 13:47

1337day ДА, наскоро излезе нов метод: ИНЖЕКЦИЯ С ОЗОН В ПРОСТАТАТА, но се слага катетър, защото след манипулацията не може да се уринира, след седем дни катетърът се маха. Озоновата инжекция се поставя през ректума и това налага прием на антибиотици за тези 7 дни. Аз също се интересувам от процедурата, защото съм със стафилококус ауреус МРСА и съм се лекувал при Василев два месеца С АНТИБИОТИЦИ без резултат в комбинация с лазер и шок уейв в центърът му. Убедих се че с антибиотици през устата няма смисъл. Трябва директно въздействие - операция, инжекция. И аз като теб търся нещо ново. Озонът като инжекции се прилага за много неща, например за дискова херния.
    от 1337day | 05.01.2020 19:16

Някой нещо ново на хоризонта от по старите кучета?
    от 1337day | 03.01.2020 12:54

Ами явно в днешно време е така за съжаление... За тия калцификати има голям спор,но като цяло аз си мисля,че те са причината да се повтарят постоянно бактериите
    от Vale | 03.01.2020 10:02

В смисъл,че не може да се въздейства на калцификата-медикаментозно или лазер или каквато и да е химия.Калцификати има и на мъже без да имат хроничен простатит. Тея бактериални инфекции са ми много странни-от къде,как.Аз ако взема да разказвам какво съм правил и колко години без да се пазя-то сега с това внимание секс не е да го е..а????????????
    от 1337day | 02.01.2020 23:13

В какъв смисъл не може да се направи? Не може да се излекува ли ? Ами честно казано, калцификатите подържат инфекцията с който и да съм говорил от по големите уролози,казват че проблема са калцификатите и де подържат инфекцията.
    от Vale | 02.01.2020 20:30

Да,каза,че може в него да има бактерии,но нищо не можело да се направи!Не можели да му въздействат.Според мен всички уролози гадаят дали калцификата оказва влияние. Аз съм от една година с простатит-на 45 години съм.Простатата ми е с нормални размери.
    от 1337day | 02.01.2020 20:06

Vale: Василев какво ти каза за състоянието ти? Като го пита за тоя калцификат каза ли ти че има възможност вътре в него да има бактерии ?
    от svatbaro | 02.01.2020 19:42

Vale, не знам някой да е излекувал калфицикат...
    от svatbaro | 02.01.2020 19:41

Да, при д-р Милушев, при него работи. Много свестно момче, много разбираше и много изслушваше, което е важно. Та, нямам калцификати, дори се учуди, че имам простатит, без болки, а само с често уриниране. Каза, че простатата е топ... Друго, понеже моето страдание дойде след прекарване шарка варицела зостер, все си мисля, че зостер вируса се загнездил там... Четох, че имало такива случаи, на такъв тип простатити.....
    от Иван Димитров | 02.01.2020 17:00

Здравейте, имам проничен простатит от 7 години, неуспешно лекуван с антибиотици. Случайно попаднах на озонови инжекции в простата, при доктор Лазаров. Моля някой за сподели опит. Link
    от Vale | 02.01.2020 10:32

Аз имам калцификат.Какво за него?Василев каза,че нищо не можело да се направи с него!
    от 1337day | 02.01.2020 10:10

Лягаш по гръб разтвярятш краката и така, ти правил ли си си ехография на простатата имаш ли калцификати ?
    от svatbaro | 31.12.2019 16:12

Още нещо, този лазер, същия съм го ползвал за болки в коляното, повярвайте ми, с 1 процедура ликвидира възпалението, което 1 месец ме мъчеше и не можех да ходя. Затова и сега вярвам, че ще помогне. Малко разяснения как се процедира? Лягаш, вдигаш скротума и с лазера те нагрява?
    от svatbaro | 31.12.2019 16:11

1337day - смятам да направя 5, да видя дали има ефект. При някои хора действа, при някои не... И са по 50 лв, но ще видим... При мен нещата се влошиха в последните 3-4 месеца. Изгубих сутрешната ерекция, или ако я има е много слаба.... Оттам и другите проблеми...тествах хормони, тестостерона ми е 19,1 при граница от 9-27. Естрадиола е нисък... Витамин Д е на долна граница, ама всеки път, в който го взимам 1-2 дена добре, и после се сгромолясва всичко... С цинк не станаха нещата, напротив той е блокер на DHT. Тъй като DHT се синтезира в простата, оттам смятам, че ми идват проблемите...
    от 1337day | 31.12.2019 12:56

svatbaro: Не знам дали ще ти помогна с моя коментар но аз направих 10 терапии с лазер при Василев без никакъв ефект. Освен това са много скъпо по 70 лв на терапия

Напиши отговор
5374 намерени, страница 1 от общо 108