Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Бяло покритие на главичката на пениса - под кожата

Напиши отговор
  • RE: Бяло покритие на главичката на пениса - под кожата
    от С. Б. | 11.01.2019 03:41

Братле и аз бях така просто го отваряй хубаво когато биеш чикий и го мий когато влезеш да се къпеш успех!
  • Re: Бяло покритие на главичката на пениса - под кожата
    от jerrymaguire | 10.05.2018 10:58

Водите ли полов живот?
    от Иванкович | 09.05.2018 22:42

Здравейте,на 15години съм и имам следния проблем имам нещо бяло на главичката както казват нещо като сиренце Незнам как да го премахна и малко ме е страх дали не е някакво заболяване и от какво е причинено това
    от Bobi | 23.01.2018 23:08

Здравей, На мен ми прилича на резултат следствие на лечението, т.е. може препарата да е изгорил повърхностният слой на кожата. Противогъбичните препарати имат този ефект. Съвета ми е да отидеш на уролог или друг кожен лекар, който да провери, какво ти е състоянието и ако се налага да смени лечението или да го спре. Поздрави, Боби
    от josh | 23.01.2018 07:46

След скъсан презерватив ми се появиха червени петна по члена. отидох на кожен, и милата баба ми изписа дактакорт. ( бил лекувал всичко ) 10 дена мазане ежедневно по 2 пъти - сутрин и вечер. без секс :( Къпя се два пъти на ден. След баня сменям бельото. члена си не го третирам по различно от цялото тяло. тази сутрин члена ми беше покрит целия с нещо бяло, което започна да се люспи като изгоряла от слънцето кожа - на люспи, на люспи Толкова ли е важен сапуна за гъбичката ? Да продължа ли да го мажа с дактакорт ? Да ходя ли да си взема Микромакс ? трябва ми някакво бързо лечение не мога да се доверя на бабата кожен доктор. Милата може да има много опит, но едвам гледа и през лупа, едвам пише ... не мога да и се доверя. Не може след 10 дена третиране за една гъбичка да се появи друга ... някак си не мога да си го обясня.
    от Bobi | 02.06.2016 09:14

Здравейте, Сапун Бебе върши добра работа, а като допълнителна мярка може да се прилага и мазане с тридерм маз два пъти дневно крема е с антибактериално действие и върши чудесна работа.
    от Nana | 29.05.2016 14:54

Здравейте! От какво по-точно се получава този проблем, тоест тази гъбичка - имам в предвид това за което juliano указва лечение? И ако не е интимен гел, какъв по -точно сапун може да се ползва?
    от Georgi | 07.09.2015 16:15

И аз го имам къпя се по 2 пъти на ден дали ще си мине само
    от Иван | 13.04.2013 15:09

А, искам да попитам Микомакс 150 мг капсули като съм на 18 години има ли някаква опасност от приемането му ? Някакви странични ефекти или нещо друго ? Благодаря, предварително :)
  • Re:
    от ivcho | 23.02.2013 03:11

Здравейте, искам да попитам от доста време съм забелязал в края на главата имам едни бели точки които съм се опитвал да ги махна с ръка но не става излеждат се едно могат да се изтеглат ако може да помогнете :S
    от | 20.03.2012 01:36

Аз ползвам интимен душ гел Себамед и съм доволен.
    от Ивайло | 19.03.2012 17:35

Знам, че не трябва да се използва антибактериален сапун. Този който използвам определено не е такъв. Какъв най-точно казано трябва да бъде сапунът?
    от | 19.03.2012 00:14

в никакъв случай с обикновен сапун. трябва да се иползва интимен душ гел или сапун.
    от Ивайло | 18.03.2012 11:44

Вече съм започнал със строгата хигиена - измиване всеки ден със сапун след което подсушаване с някаква хартия за еднократна употреба и гладене на бельото. Скоро ще си и закупя лекарството. Ще пиша пак за резултатите.
    от | 18.03.2012 02:57

:) Микомакс е иделно средство срещу гъбички по пениса. Не е необходимо да се комбинира с друго противогъбично средство. Но е важно да се спазва правилна интимна хигиена и третиране на бельото.
    от jerrymaguire | 17.03.2012 09:58

Здравей MarinovMD и добре дошъл! :) Искрено се надявам да останеш постоянен член на нашия форум и да помагаш с наученото в университета! Успех ти желая! :) p.s.А относно проблемат ти, julian_78 е твоя човек ;)
    от Ивайло | 17.03.2012 05:27

Само да добавя. Микомакс ми допада идеално. Трябва ли да се комбинира с нещо друго от изброените?
    от Ивайло | 17.03.2012 05:17

Здравейте, казвам се Ивайло и също съм студент по медицина и имам този проблем. Знам си диагнозата, но търся нещо сигурно и лесно за употреба при лечението ми. Може ли да ме упътите към някое такова лекарство? Много ви благодаря предварително. Също така искам и да бъда сигурен, че е това, а няма да е лошо и вие да го знаете. Имах продълговати ранички по вътрешната част на препуциума, веднъж след копулация и червени точици по главичката на фалоса. В момента нямам тези проблеми освен обилно количество смегма, ако не се мия редовно.
    от elito | 27.07.2009 19:32

По време на лечението наистина е желателно да избягваш сексуални контакти.
    от user_ | 27.07.2009 13:44

Забравих да спомена и нещо може би важно ... през този период имах контакт с 2 момичета - орална любов. Има ли някаква опастност за инфекция или нещо такова, за да мога да ги предупредя ??! Също така докато се лекувам проблем ли ще е правенето на секс ?

• от user_ | 26.07.2009 17:52

Сърдечно благодаря за отзивчивостта Ви! Веднага почвам лечението и веднага ще пиша при някакво развитие на въпроса!
    от | 26.07.2009 04:11

Приветствам Юлияна с добре дошла във форума и бих я помолил най-учтиво да пише на кирилица, тъй като такива са правилата във форума. Благодаря!
    от | 26.07.2009 04:09

Значи, най-рационалното поведение в случая е да се отиде на лекар. Но, ако това не е възможно или желано, можем и ние да помогнем - става въпрос или за гъбична или за бактериална инфекция. По-вероятна е гъбичната, а може да е и суперинфекция. Измиването да става със специален интимен гел - има такъв на Агива с лайка, с топла вода, ежедневно и подсушаване с материал за еднократна употреба. Препоръчвам прием на Микомакс 150 мг капсули по следната схема - 3 пъти през 3 дни, т.е. общо 3 капсули. Също така или смяна на бельто или обработването му по някакъв начин - варианти са изпиране на 60 градуса и после гладене или пък обработка с разтвор на Биоцитрин/Цитросепт - то е описано. Може и мазане са главичката с Канестен, но Микомакса би трябвало да убие гъбичката. Ако имате партньорка, трябва и тя да се лекува паралелно. Ако имате друи въпроси, моля!
    от julianaMD | 25.07.2009 20:15

Moeto mnenie e ,4e stava vypros za kandidoza. Pri4inqva se ot gybi4kata Candida Albicans. Kandizol za piene prez ustata i nqkakyv krem antimikoti4en, no otidete nai-dobre na lekar. Az sym studentka po medicina, no vse pak 4rez forum trudno se postavq to4na diagnoza.
  • Бяло покритие на главичката на пениса - под кожата
    от user_ | 25.07.2009 16:10

Здравейте, на 26г. съм и винаги до сега съм правил безопасен секс. От 3 седмици имам следния проблем: когато забелвам главичката на пениса забелязвам бяло покритие нещо като гел или както някой казва сиренце :oops: Намира се както по главичката така и по кожата която покрива клавичката но от вътрешната страна. Имам и сърбеж(не постоянен) в началото на пениса където се свързва кожичката за главичката. Хигиената ми е мн. добра, но проблема си остава. Може ли да ме насочите към гел за миене, крем за мазане или евентуално лекарство за пиене, профилактика с киснене в разтвор или ..... кажете вие?! Благодаря предварително!

Напиши отговор