Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Червени точици по главичката на пениса

Напиши отговор
  • RE: Червени точици по главичката на пениса
    от Николай | 13.06.2019 00:18

Според доктора и изследванията виновника е Enterococcus faecalis. Ще започна другата семица лечение по антибиограма, че в събота ще има достоен повод за пиене и няма как... Ще пиша за това, дали има ефект
    от vaskobgbg | 05.06.2019 23:57

Здравейте. И аз имам същия проблем. Миналата седмица, правих секс. И после ми се появиха червени точки малко като пъпчици. Не сърби, не боли. Няма миризма нито секрет. не знам как да качя снимка. Сега пиша от гсма. Пак ще пробвам.
    от ГеоргиАлекс | 01.06.2019 19:03

И на мен ми излизат чат-пат след секс или мастурбация и се скриват след ден-два .
    от Николай | 31.05.2019 20:13

Определено не са кръвоносни съдове. Като точки са, а кръвоносните съдове не са толкова кръгли. Точно пъпчичи са си. Разбира се, ще се посещава кожен.
    от Nikeman | 31.05.2019 16:05

Ако нямаш симптоми не се притеснявай! Приличат на някакви кръвоносни съдове и сигурно с времето ще изчезнат, не се шашкай! Не прилича на заболяване, но ако много си се притеснил отиди при някой кожно-венерически да те види!
    от Николай | 31.05.2019 00:14

Забравих да спомена, че нямам парене, сърбеж или събиране на смегма. Преди години имах кандидоза, но нямаше нищо общо с това. Бяха червени петна, а тук са си на точки, като от шарка.
    от Николай | 30.05.2019 23:56

Здравейте, мога ли и аз да се включа в този проблем? Тези червени пъпчици ми излезнаха преди 5-6 дена. Може ли някой запознат или изстрада с такъв проблем, да си каже мнението.В Понеделник запазих час за кожен, но до тогава има доста време и всяко напътствие ще ми е от полза. Link Link Link
    от д-р Ралица Правова | 09.05.2019 21:41

Прикачете снимка, ако имате възможност? Има ли някакви симптоми - сърбеж, дразнене, парене, болка, надигнати ли са, има ли течност в тях?
    от Dsfgg | 09.05.2019 12:47

може ли снимки ?и аз имам
    от Pichagata | 03.01.2019 06:32

Здравейте! След последният полов акт преди 2 дена ми се появиха червени точици по главата на пениса и то поради факта, че влязох да се изкъпя след 2-3 часа. Започва да ме притеснява, защото се увеличават и не знам как да противодействам на този прогрес...
  • Re: Червени точици по главичката на пениса
    от Pichaa | 23.05.2010 11:16

ako mojete daite snimki za da znaqt i drugite hora, koito mojebi imat sushtiq problem no ne sa sigurni
    от jerrymaguire | 25.04.2010 17:29

Възможно е да имате стафилококова инфекция !
    от mastersport | 25.04.2010 12:37

При мен проблема и същия.Изчетох много, но се притеснявам защото всички казват че червените точици изчезват, а моите стават повече сърбят и болят (не много бих казал дразнещо) забелязах ги 4-5 дена преди последния полов акт беше само една. След всеки полов акт ставаха все повече. Не съм го правил от една седмица, а точиците стават все повече. И дали е опасно за партньорката ми. Моля помогнете ако някой знае нещо :| Благодаря предварително
    от mrX | 10.12.2009 09:01

Здравейте! Имам следния проблем : Червени точици по главичката на пениса, както и по кожичката, която го покрива. Чувствам сърбеж от време на време, също така като го измия със сапун усещам парене/щипене...
    от user_ | 18.05.2009 15:29

Здравейте, тъй като не знаех точно какво лекарство да използвам (сега много от вас ще кажат ходи се на доктор и т.н. за което съм абсолютно съгласен!!!), аз предпочетох на своя глава да се лекувам като използвам Гентамицин за външни рани. За 3-4 дни се оправих напълно, нямам никакви следи от червените пъпчици, няма сърбежи, болки и т.н. Перфектна хигиена, мазане сутрин и вечер. Правих секс по време на лечението с друга марка презервативи и нямаше никакво дразнене или влошаване. Моля, не пробвайте този начин на лечение а ходете на доктор, защото при мен е помогнало за мой късмет, но при някой може да се усложни.
    от | 15.05.2009 00:03

по-скоро алергична реакция пробвай с друга марка презервативи.
  • Червени точици по главичката на пениса
    от user_ | 14.05.2009 10:42

Здравейте, имам проблем от няколко дни изразен в следното: Имам малки червени точици по главичката на пениса както и много малко по кожата която закрива главичката. Държа да отбележа че правя секс само с презервативи!!! Те са Дюрекс и си мисля че има нещо общо...имам в предвид да не е някаква кофти реакция от лубриканта. Също така преди да се появят правех доста секс...имам в предвид по цяла нощт всеки ден - дали не е протриване въпреки че е с презерватив или ...? Иначе няма болки, няма миризма, може би мнооого леко сърбене на върха на пениса но не на отвора. Хигиената ми е повече от добра, да не казвам отлична. Ще съм ви благодарен за отговори!

Напиши отговор