Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Обрязване-въпроси

Напиши отговор
  • RE: Обрязване-въпроси
    от Nakolenka | 05.06.2020 14:03

При мен вече е 7ми ден, оттокът изчезна да чукам на дърво, още е леко син, но хематона се разнесе последните два дена, остава проблема с голямата чувствителност, не знам как да се справя с нея, ако някой е минал този проблем, може да помогне; plamenski напиши си мейла, за да ти пиша там, да не правя реклама.
    от Plamenski26 | 04.06.2020 15:37

nakolenka,ще очаквам да пишеш отзиви :)
    от Nakolenka | 03.06.2020 17:39

До пламенски Наскоро се обрязох в Пловдив, още не мога да кажа задоволен ли съм от резултата, ако не бързаш ще ти препоръчам при кого може да идеш, след седмица-две. Има добри доктори с отношение, но все пак да не те подвеждам.
    от Dimaka | 31.05.2020 22:44

Обрязването ми беше поради фимоза просто тая течност под главичката която излиза смесена с кръв набира през няколко часа и при леко стискане и изтича мирише ужасно някой имал ли е такъв проблем или запознат ли е ?
    от Dimaka | 31.05.2020 22:06

Здравейте искам да ви попитам преди 2 седмици ме обрязаха вярно че още е рано но нормално ли е при ерекция сутринта да ме боли отстрани главичката и, имам и лимфи подути точно под главичката и между това пространство където е процепа долу на главичката като стисна леко и тече смесена течност леко бяла с кръв и мирише на застояло и гадно.Ако ми помогнете ще ви бъда благодарен.
    от Plamenski26 | 31.05.2020 10:35

Здравейте,престои ми обрязване по чисто медицински причини.Прочетох повечето мнения и отзиви тук и доста назад давам,но няма начин.Има ли някой който да го е правил в Медлайн Пловдив?Моля за отзиви ако има такива за д-р Ангел Енчев.Едно момче беше писнало ,че е бил там ,така ,че ако чете ще го помоля да се включи.Другият вариант е София и Св.Анна ,въпреки разстоянието,което не е пречка за здравословен въпрос.Искам да споделя с вас ,че бях чел ,че преди и след хирургична операция може да се взема хомеопатия на капки за по-бързо възстановяване на организма .Лично аз ще отида на хомеопат и ще питам как стоят нещата.Весело лято на всички.
    от mitko4444 | 21.05.2020 20:33

Може ли да ми препоръчате доктор за обрязване в стил високо и стегнато - подобно на тези от линка - Link Може да ми пишете на mitko4433@abv.bg Благодаря предварително!
    от mitko4444 | 21.05.2020 06:41

Здравей, Пешец, може ли да споделиш повече информация за операцията - ако може да ми пишеш на имейл - mitko4433@abv.bg Благодаря ти!
    от ГеоргиАлекс | 01.05.2020 19:00

Аз не разбрах нищо!
    от Zag | 01.05.2020 10:44

Здравейте. Наложи ми се обрязване поради, фимоза и много трудно загива е на главичката оперираха ме в края на април с пълна упойка нищо не усетих нямаше никаква боли още в същия ден ме изписана късно вечерта си махнах превес ката защото се раскървих от самото ходи измих се с лайка около 20 минути го държах и лед това си легнах гол която доста ме облекчи две още е подут но почти нямаболка
    от Mecho | 26.04.2020 12:18

Здравей, аз снимки нямам, но преди време един приятел, който беше зле обрязан беше отишъл да се ремонтира при д-р Адам Персенски и каза че бил много доволен от резултата. Не ми беше удобно да разпитвам за подробности обаче.
    от к120 | 25.04.2020 23:24

Здравейте отново ! Някой има ли снимки преди/след корекция на обрязване, ако интересувам се доколко може да се поправи калпаво обрязване. Ако някой желае, може да сподели и да посочи лекаря който е извършил корекцията. Поздрави !
    от ГеоргиАлекс | 14.04.2020 18:39

Обрязан съм от 11 години. Чувствителността намаля малко . Но когато главата е влажна си е чувствителна . А за свършването - имало е случаи в които съм свършвал по-бързо от необрязан . Всичко е в главата. Ама горната.
    от georgi7589 | 13.04.2020 21:12

Здравейте интересуваме ме хората който са се подложили вече на обрязване как намират мастурбирането? Чел съл,че при някой хора се губело много чувствителност и било по-трудно да се стигне до оргазъм
    от ГеоргиАлекс | 05.04.2020 14:25

Бялото , което те притеснява си е част от белега на мястото на френулума се получава така . Няма за какво да се притесняваш , ползвай си го , както ти харесва. С времето ще спаднат тези периодични отоци, кожата ще се успокои и всичко ще е ок
    от Pesheca | 05.04.2020 14:11

ГеоргиАлекс - благодаря за мнението, задължително ще пробвам с алое. Всъщност мен ме притеснява едно единствено нещо. Ако отворите отново снимките, ще го видите на една от тях (мисля, че е последната). От долната страна, на мястото на гемчето, има нещо бяло, наподобяващо конец/корда. Предполагам, че е лимфен възел, но не съм убеден. Не съм на ти с тези неща. Та това въпросно нещо е доста твърдо и стегнато и всъщност боли при по-силно натискане/опъване. Реално подари тази причина се въздържам от секс, иначе другото не ме притеснява (по-отпуснатата кожа и малките топченца от конците). Засега карам само на самозадоволяване и то не както обичайно. Сдържам се, гледам да не си отпускам ръката и да давам ряз. Но, пък, не върви и без тренировки. Опитвам се при всеки възможен момент да опъвам кожата. Не знам, според мен би помогнало до известна степен. В крайна сметка не става само да чакам, трябва и аз да се включа в процеса и да помогна някак. Ще се радвам на още мнения. Благодаря много! :)
    от ГеоргиАлекс | 05.04.2020 13:07

Пешец, можеш да третираш с алое белега - помага. От едната страна - гроздовете , които са се получили е от стегнати конци. Иначе срезът не е лош . Все пак - трябва да мине най-малко година , за да се изгладят конците. Малко хлабаво е оставил кожата , но го правят , за да се зазстраховат , че при ерекция няма да е много изпъната кожата. Хлабавото обрязване предизвиква първоначално отоци на вътрешната кожа , които отшумяват с времето . Съветвам те от сега нататък да третираш единствено с Алое. Ако нямаш разтение вкъщи , потърси гел от Алое.
    от Pesheca | 04.04.2020 18:17

Link Здравейте отново. Оставям линк със снимки. Който прояви интерес и би искал да изкаже мнение, може да го погледне. Не съм сигурен, обаче, дали ще ви го отвори, така че моля да ме известите, ако има проблем. Благодаря предварително и всичко добро!
    от к120 | 04.04.2020 13:34

Ами аз бях буден и имам съмнение, че асистента обърка нещата - млад доктор. От страната където беше уроложката ми нещата са значително по-добре. После доколкото помня разговора им става ясно, че асистента като че ли довърши нещата. То е ясно, че все накъде младите лекари трябва да се научат...ама като види уролога, че не стават нещата поне да му оправи бакиите след това.
    от ГеоргиАлекс | 04.04.2020 10:55

Аз се сещам кой те е оперирал . Друг потребител тук му сърба попарата. И не само един човек сърба попарата на Н -броя . За съжаление кадърните са по-малко от некадърните . Има едно китайско приспособление , което е просто за употреба, прави перфектен разрез , но струва около 600 лева и като, че ли не му се дават пари на никой . Разбира се , има и чудесни уролози, след които дори и белези няма .
    от к120 | 03.04.2020 21:17

Какво да ти кажа приятелю, жалко е, че при толкова напреднала медицина такива вековни практики все още не изпълняват както трябва. За мен лично това е огромен удар за мъжкото ми самочувствие, нито имам финансите да си позволя повторна опрерация нито нищо. За тези две години съм бил с няколко жени, никоя досега не се е оплакала...но на мен си ми е вътрешна рана която ми разяжда увереността малко по-малко. Не знам дали мога да съдя лекарите за "претупана" работа и какъв е шанса да се спечели делото....
    от Pesheca | 03.04.2020 20:31

k120 - абсолютно същото и при мен. Изрязването ми е криво и конците сякаш са били стегнати много, защото кожата ми седи на вълнички.
    от к120 | 03.04.2020 17:36

Здравейте, наложи ми се обрязване преди време, направи ми го лекар от родния ми гард, малък такъв, който работи в съседен, по-голям град в болница доста нова и уж много модрено обурудвана с елитни доктори, абе всичко 6, но само на думи. Обрязването е в доста нескопосан вид има много излишна кожа и не е равномерно, конците явно са били доста стегнати след операцията защото на едно място в долната част има образувало се "топченце" което не е нещо фатално. Обрязването е направено стандарнтно, в смисъл като височина на изпълнението, около 2 см над главичаката на пениса. Та този дефект го намирам за подигравка най-вече с мен и с модерната медицина, която самата болница твърди, че прилага. Някой друг с подобни проблеми и какво може да се направи в случая, бих приложил и снимки на ЛС при някой по компетентен.Препоръчайте лекари които работят със справянето на подобни козметични дефекти, както и ориентировъчни цени, ако сте запознати. Поздрави !
    от stovi | 03.04.2020 16:50

Здравей ще се радвам да изкажа и аз едно мнение пиши ми на stovistovi@abv.bg
    от Pesheca | 02.04.2020 21:07

Здравейте, нов съм тук. В края на Ноември направих лазерно обрязване при известен доктор в София (предпочитам без имена). Конците паднаха бавно, а възстановяването спря до едно място. В края на януари (след 2 месеца) отидох на преглед при друг доктор, също работещ в София, който преглежда и в родното ми място, за да спестя разкарване до София. Той ми каза, че при рязането са засегнати лимфни възли и затова все още има оток. Изписа ми Детралекс таблетки за 2 месеца и Тридерм крем за 1 месец. Каза, че ще утихне, но трябва време. Уви, минаха и тези 2 месеца, но няма развитие. Миналата седмица (края на март) станаха 4 месеца и аз пак отидох при втория лекар. Отново ми каза същото и, че трябва да имам търпение. Изписа ми пак Детралекс за още месец, както и едно друго мазило. Струва ми се, че тези неща няма да помогнат. За жалост не мога да опиша какво е състоянието долу, затова бих изпратил снимки при интерес от ваша страна. Тук не мога да кача. Ако някой има желание, нека пише. Благодаря!
    от д-р Ралица Правова | 18.03.2020 07:51

Имате ли възможност да качите тук снимка?
    от нико88 | 17.03.2020 12:07

Топчетата от конците са нормални - предполагам имаш предвид като белези от конците, а не пълни с лимфа? Според мен трябва да му дадеш време и изчакаш - ще се разнесе лимфата, но може да отнеме време. Има случаи, в които отнема месеци да се възстановят съдовете.
    от stovi | 17.03.2020 00:14

Много интересно, пиши на stovistovi@abv.bg
    от Avatar23 | 16.03.2020 23:48

От лявата страна е подуто, докато в дясно са се получили малки топченца (явно поради самите конци, които са образували тези формички). Аз си мисля, че това подуване се увеличава от ерекциите, които се получават вечерта. Може да дадеш имейл, за да изпратя снимки. Благодаря за отговора :)
    от нико88 | 16.03.2020 21:39

Това е интересно .. обикновено е обратното - сутрин е по-малко, а в края на деня повече. Препуциума ли е подут - като пръстен, или само от едната страна? Може да пратиш и снимка да видим, че така е трудно. Като цяло някой път може да отнеме повече време да спадне отока напълно, тъй че не се притеснявай.
    от Avatar23 | 16.03.2020 08:57

Здравейте, момчета! Преди месец си направих пълна обрязване и възстановяването мина леко. Дискомфортът от чувствителността премина, конците паднаха, но ми остана проблем с отока. Отокът се увеличава всяка вечер и когато стана сутрин е подуто, като през деня намалява. Със сигурност е спаднал в сравнение с преди, но все пак това подуване вечерта леко ме притеснява. Поздрави!
    от ГеоргиАлекс | 09.03.2020 20:24

Истината е, че трябва да се вторачваме толкова много . Да , неприятното е при потребителя Нико88 има дискомфорт , но , голямото НО - се случва кога - когато е на сухо .Ако обрязването е стегнато- непременно е нужен лубрикант . Получава се и протриване на всичкото отгоре , което също води до дискомфорт .
    от нико88 | 08.03.2020 20:25

Ами при мен се е получавало 1-2 пъти ако мастурбирам ‘на сухо’, докато ако ползвам лубрикант при мастурбация никога не се получава и няма наличие на подпухване ...
    от Faberje | 08.03.2020 20:03

Здравей,обрязан съм преди 14-15 години преди 1 месец забелязах,че и при мен се получава същото описано от теб,но само при мастурбация при полов акт няма подуване.Болка нямам и след около 3-4 спада напълно,незнам дали преди го е имало за толко години сега го забелязах.
    от нико88 | 08.03.2020 18:07

Благодаря ти за отговора. От това, което прочетох това е някаква форма на lymphedema (в зоната на пениса описвана като ‘saxophone penis’), която вероятно е резултат от хирургическата интернвенция и травмираното място. От една страна, успокоителното е, че спада и изчезва напълно в кратки срокове, но пък не е много приятно и комфортно ... явно, обаче, подобен тип съдове са деликатни и е необходимо време да се възстановят.
    от ГеоргиАлекс | 08.03.2020 17:54

Вероятно е нормално. Например - при мен - ако бельото ми е по-стегнато и съм го притиснал по накяква причина като съм седнал се случва да се получат едно -две до три балончета , които се пълнят с лимфа . Разбира се почти веднага се разнася , след като пенисът ми заеме нормална позиция. Това го забелязвам понякога при уриниране , да речем 2 часа след като съм станал и съм отишъл вече на работа . Опериран съм преди 12 години.
    от нико88 | 07.03.2020 20:22

Здравейте. Преди близо година (април 2019 г.) си правих обрязване заради фимоза в Александровска болница при д-р Василев и д-р Йотовски. Като цяло всичко мина по реда си, доволен съм от резултата - естетически също много ми харесва. Искам, обаче, да споделя нещо с идеята дали се е получавало при някой друг. След-оперативните отоци и в областта на препуциума нямам никакви проблеми. Някой път, обаче, след секс - предполагам от самото протриване в областта, получавам подпухване и оток на самия пенис, който изчезва в рамките на 2-3 часа след половия акт. Няма болка, няма зачервяване, просто подпухване на пениса над основата до препуциума - получава се ефекта на Michelinman. При препуциума няма оток, а само между основата и до препуциума. Д-р Василев сподели, че това е нормално, защото съдовете са все още травмирани там от интернвенцията и някой път движението на течност вътре е забавено. Някой имал ли е сходен проблем, за да сподели има ли решение или просто трябва да си мине време. Мерси
    от ГеоргиАлекс | 24.02.2020 15:55

Ще се оправи раничката . От сега нататък все ще ти е суха .georgialeks12@abv.bg ако имаш питания други.
    от Димата | 23.02.2020 14:20

ГеоргиАлекс опитах се да ти пиша на е майл , но имам и друг въпрос. Отгоре на главата се получи като ранички зачервяване , а и цялата глава стои суха , мога ли да я мажа с нещо крем нивеа , благодаря
    от ГеоргиАлекс | 23.02.2020 12:52

20-30 дни . Отокът спада , когато паднат конците. Ходи по малка седнал. Нормално е да има отоци.
    от Димата | 22.02.2020 02:02

Здравейте , на 18 02 си направих операция , фимоза , оперираха ме с скалпел пълна упойка , след като се събудих , бях в шок ,, толкова подут не вярвах че може да бъде моя пенис , главата е страшно подута вече четвърти ден , колко време трае възтановителния процес .
    от Bubu | 06.02.2020 15:57

Василев обрязва само ако имаш фимоза иначе така не прави операцията
    от Snow | 29.01.2020 14:51

Отидох на последен преглед при уролог-хирург и ми каза, че възстановяването при махане на гема е 2 месеца. Миналия ми каза, че е 10 дни... каза дори да не мастурбирам един месец. Този е д-р Абушев. Казах му, че няма как в момента да ме оперира. Има ли някой друг уролог във Варна да се консултирам с него, 2 месеца ми се струва твърде много време за един гем.
    от kevin | 28.01.2020 21:19

Krastev, ти жена ли премахна или се обряза?
    от krastev82 | 28.01.2020 18:40

Лично аз съм много доволен от Василев, а и няколкото близки, на които съм го препоръчал също са много доволни! Всичко става бързо за не повече от 30 мин и няма ядове после с шевове и чудесии - Link
    от krastev82 | 28.01.2020 18:37

Ето малко информация за късия гем и обрязването с лазер: Link - лазер за къс гем Link - лазерно обрязване
    от ГеоргиАлекс | 28.01.2020 14:40

Дали е лазер или скалпел - няма значение. Потърси ми и мейла по-назад и драсни два реда.
    от kevin | 27.01.2020 20:36

Благодаря за инфото, беше мн полезни. Това със запазването на гемчето е хубаво, но мисля, че с лазер не може да се осъществи, само със скалпел. Насочи ме тогава към някое име, на когото човек може да се довери...моля!
    от ГеоргиАлекс | 27.01.2020 19:23

Тук личните не работят. Няма проблем сега дсе махне гемът а по-натам - да бъдеш обрязан . Може да бъдеш обрязан ,но гемчето да си остане . едното не върви с другото. Освен ако не се налага да се махне и гемът. Тоа се прави по преценка. Хубаво е да говориш с лекаря - какво , колко , как. Това са важни неща .
    от kevin | 27.01.2020 18:07

При мен проблемът е къс ген. Ако предприема първо неговото премахване, дали по късно, ако пожелаят, мога да се обрежа? И моля те, на лично пиши ми при кого да не ходя с лазер! Благодаря ти.

Напиши отговор
1083 намерени, страница 1 от общо 22