Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Обрязване-въпроси

Напиши отговор
  • RE: Обрязване-въпроси
    от ГеоргиАлекс | 23.12.2018 16:05

Преди снимките-още малко ще кореспондирамe. Прати ми имейл, като се представиш-тоест, напишеш, че си Ники от форума georgialeks12@abv.bg
    от Ники | 23.12.2018 13:59

Здравейте, възможно ли е да ми пратите личен и-мейл, на който да изпратя няколко снимки. Със сигурност назад, когато нагъна кожата остава излишък,а напред няма как да разбера, заради големия оток.
    от ГеоргиАлекс | 23.12.2018 10:45

За да уточним колко е излишната кожа - в покой - когато издърпаш кожата към пубиса - колко см се дърпа назад. Същото и в ерекция.Това уточнение е нужно за да разбера - обрязването пълно ли е или е частично. Че е отпуснато - това е ясно. Но добрата новина е , че е отока е пълен с течност - лимфа. В някакъв момент тя ще се разнесе.Ако имаш повече излишна кожа - опитай се да вкараш главичката навътре - тоест кожата да я покрие .Това ще успокои вътрешната кожа. Предполагам , че имаш поне 1 см вътрешна кожа. За да отговориш на този въпрос - просто трябва да измериш в ерекция на колко сантиметра или по-скоро милиметра , за да е точно е срезът от края на главичката- където е короната.
    от Ники | 23.12.2018 09:33

Здравейте и благодаря за бързия отговор! Отокът както споменах е като пръстен, пълен с някаква течност, като балон, не се променя стои си един и същ. Топчета няма. Все се надявам като паднат и последните конци, малко да спадне. Урологът при когото отидох ми каза, че има излишна кожа. Обясни да си правя компреси с риванол, но ако не помогне, има вероятност от втора операция, при което се притесних. Тъкмо почти се възстанових и не искам да си представя, че трябва да премина през всичко отново.
    от ГеоргиАлекс | 23.12.2018 09:10

След падането на конците оток не трябва да има . Вероятно е излишна кожа, която е останала.
    от ГеоргиАлекс | 23.12.2018 09:09

Твърде вероятно да се наложи повторна интервенция.Опиши по-обстоятелствено отока какъв е - по-скоро твърда кожа , мека кожа с течност вътре. На външен вид като топчета. Подува се ,когато си изправен, спада , като си легнал...
  • RE: Обрязване-Огромен продължителен отток
    от Ники | 23.12.2018 01:27

Здравейте, Имам следния проблем. Обрязах се преди 20 дни. Почти всички, конци паднаха. Това което ме притеснява е огромния оттока от всички страни на пениса, във формата на пръстен. Намира се точно под главата, между нея и кожата, притискайки шевовете. Под главата е още по- одебелена подутината. Сега правя всяка вечер компреси с риванол, но оттокът грам не спада и няма никакво подобрение. Това е по препоръка на уролог. Според вас, това нормално ли е и до колко време този отток може да продължи. Ако не спадне до месец, или повече, дали няма да се наложи повторно обрязване?
    от nice.met.cik | 22.12.2018 16:30

1000. Той е дерматолог и само с кожна хирургия се занимава. За 40 минути бях готов.
    от vht7 | 21.12.2018 20:39

За какви пари става въпрос ?
    от nice.met.cik | 21.12.2018 10:27

До "колегата" с последния пост: Аз си направих корекция/тунинг/ демек втора операция при д-р Етугов, дерматолог, частна практика. Вярно, струва бая пари, ама съм много доволен от резултата. В 16-тия ден съм, нямам вече почти никакъв дискомфорт, освен леко дразнене, понеже падат конците. Фасонът също е идеален, направо ще обърна резбата и ще се влюбя в себе си :D
    от vht7 | 20.12.2018 21:53

То е ясно, че ще има втори път, ще помоля да ме насочите към лекари които могат да ми свършат работа. Не съм сигурен обаче, дали при пласитчен или козметичен хирург няма да е по-правилен вариант, защото все пак второто обрязване реално ще има това за цел. Чувал съм, че те също правят такива процедури. Поздрави !
    от Mecho | 20.12.2018 00:07

То ти отговориха на въпроса вече, ама да ти отговоря и аз - не, сюнетчиите не шият, оставят те на произвола на съдбата. Лично аз имах късмет да е поправимо, но не винаги е така, а и попаднах на кадърен лекар за втората операция. Затова и много внимавах при избора за синовете. Като цяло тези проблеми са характерни за местата където обрязването не е особено популярно, както е например в България. В Турция например такъв тип инциденти са почти невъзможни. Опита и познанието са важни. А до момчето почнало на 22-я ден - честито, със здраве да си го ползваш и все пак внимавай първите няколко пъти, не претоварвай (нормално е спермата ти да е жълтеникава и странна на консистенция първите две-три свършвания). Ако мога с още нещо да помагам - насреща съм. Искрено ваш, Мечо
    от Borislav | 19.12.2018 19:22

Както казва Mecho по-добре късно отколкото никога :D Успех.
    от Vector | 19.12.2018 17:12

Днес 22 ден секса вече не е мираж.Пробвах и найстина се получи възстанових се по-рано от очакваното всичко е заздравяло без отоци и проблеми.Съжалявам че по рано не се обрязах чуството е много по-добро от колкото преди.
    от ГеоргиАлекс | 16.12.2018 21:25

За съжаление в световен мащаб е това. Голям процентът на осакатение. Някои необратимо. Прочети си имейла в пощата .
    от vht7 | 16.12.2018 21:19

Шокиран се нещата са толкова мащабни от към лошо изпълнение на процедурата, това си е удар върху мъжкото самочувствие.
    от ГеоргиАлекс | 16.12.2018 21:05

До колкото знам - не. Раната се оставя да заздравее , без конци. За съжаление някои от сюнетчиите не си свършват добре работата и после се налагат корекции , същото се получава и при нашите уролози- болшинството от преминалите през процедурата или минават втори път на тунинг , или остават с недодялано обрязан пенис.
    от vht7 | 16.12.2018 12:47

Mecho, един въпрос. Сюнетчиите използват ли конци ?
    от Vector | 16.12.2018 11:47

Да така е носих превръзката 14 дни.Тази бебешка пудра няма ли да ми изсуши повече кожата на главичката???
    от Mecho | 16.12.2018 11:37

Привет пак, не знам защо но не мога да ти отворя снимките. Може би се изразих малко неправилно, като казах че съм имал твоят проблем, имах предвид че и при мен първото обрязване беше кофти, но не по твоят начин. При мен проблема беше че ме обряза сюнетчия а не лекар и съответно резултатът не беше никак хубав. След време отидох на ремонт де и всичко е ок вече доооста време.
    от ГеоргиАлекс | 16.12.2018 10:27

Vector , kупи бебешка пудра и поръсвай главичката , като обуваш слиповете. Пудрата ще ти помогне да свикнеш. Твърде дълго си носил превръзка . Аз носих 1 ден само. vht7 , пусни един имел на georgialeks12@abv ,там ще се свържем с други методи на комуникация , различни от имейл и този форум ,защото тук дискусията се влачи като гладна година. Относно това дали ще отиде още по-ниско - от вътрешната кожа може и само 5 мм да отидат. Самият оператор ще прецени.
    от Vector | 16.12.2018 05:14

Сега съм вече на трета седмица приблизително.И смятам след 2-3 дни да пробвам как е,но много внимателно ако почуствам болка и дискомфорт спирам и ще си изчакам пълния месец чак тогава ;)
    от vht7 | 16.12.2018 00:57

До Mecho, ти имаше ли ги тези топченца които са се образували ? И ако си имал, успяха ли да ти ги оправят ?
    от vht7 | 16.12.2018 00:55

Не втората операция ме притеснява мен, притеснява ме, че може би ще трябва още по ниско да се обреже този път...
    от Mecho | 16.12.2018 00:50

Мъжки, понякога се случват такива гафове, не си първия с кофти обрязване. Обикновено решението е повторна операция, не е толкова страшно, но е много важно да е направена от кадърен лекар. Навремето и аз имах твоя проблем и се оправих с "ремонт". Съветвам те да не губиш време а да намериш начин да се поправиш. А до другото момче, стискай зъби приятел долу горе 3 седмици след операцията би трябвало да можеш да започваш полека лека с половия живот, но те съветвам да не прибързваш.
    от vht7 | 15.12.2018 23:13

Георги, то сега има отпусната кожа, но при ерекция става доста стегнато, там където е "излишната кожа" става една идея по дебело, но въпреки това е стегнато, не знам ако се обреже колко още по-стегнато може да стане. Жалко, че новата платформа на сайта е толкова бъгава, бих желал да ти задам някой друг въпрос.
    от Vector | 15.12.2018 19:56

Проблема не ми е чак толкова дискомфорта,а липсата на секс.Опитвам се да не го мисля,но все пак е голямо предизвикателство за психиката.
    от vht7 | 15.12.2018 19:44

Vecotr дискомфорта аз лично го избегнах с по стегнато бельо, придържа члена към тялото и така не се търка, все пак има известен дискомфорт, но след 10тия ден всичко е ОК, стискай зъби сега.
    от vht7 | 15.12.2018 19:42

Георги, благодаря за съдействието, чак толкова зле към момента не е, иначе в самото начало беше горе долу така да, значи все пак има някакво решение, въпрос сега имам към теб, линията на белега, дали ще се наложи да се свали още надолу, защото тя вече е доста ниско, в такъв случай ако искам да оправя визуално проблема, ще се наложи да се премахне още от долния препуциум, т.е. още загуба на чувствителност....до колкото това със съденето, имам ли това право ?
    от Vector | 15.12.2018 15:57

Kaк се справяте с дискомфорта след като махнете марлята.Много ми е дискомфортно купих си 100% памучно бельо и като сложа и особено дънки и малко да го притисне и дискомфорта се увеличава.
    от ГеоргиАлекс | 15.12.2018 13:46

https://www.aliexpress.com/item/Circumcision-Anastomat-Automatic-Cutting-By-Pressing-Handle-No-Suturing-No-Bleeding-No-or-Little-Pain-Repaid/32840545374.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.6e702e0eiPs8fw Например - тази клампа струва само 500 лева , но с нея резултатът е чудесен - остава вътрешна кожа.\Шевът се прави от самата клампа, като резултатът е чудесен - и визуално и като изпълнение.Без болка, усложнения и простотии. Но тук в Бг историята е друга. При теб и самият срез е неравномерен , което говори, че тази жена и хал хабер няма какво върши. Бих я съдил.
    от ГеоргиАлекс | 15.12.2018 13:43

Преди години един младеж с твойта съдба , опериран от жена , в Токуда имаше същия проблем. Направили са му повторно обрязване за да се премахнат тези топчета . Предполагам при теб е изглеждало горе -долу така - https://www.researchgate.net/profile/Eleftherios_Smaropoulos/publication/267732694/figure/fig5/AS:661669856419852@1534765795943/Picture-75-days-after-the-operation-with-retracted-foreskin.png Този, който ще те оперира може да ти даде точен отговор какво точно ще се махне. Но има достатъчно кожа. Ти от какво се притесняваш - да не стане много стегнато или? За съжаление болшинството в България използват скалпел. При зашиването бързат , шият " НА ЕДРО" - шевовете трябва да са близо до среза а не на по 6 мм от него , и после като го стегнат с конците и става като при теб. Има много клампи, които правят разреза правилен и добър . .
    от ГеоргиАлекс | 15.12.2018 13:43

Преди години един младеж с твойта съдба , опериран от жена , в Токуда имаше същия проблем. Направили са му повторно обрязване за да се премахнат тези топчета . Предполагам при теб е изглеждало горе -долу така - https://www.researchgate.net/profile/Eleftherios_Smaropoulos/publication/267732694/figure/fig5/AS:661669856419852@1534765795943/Picture-75-days-after-the-operation-with-retracted-foreskin.png Този, който ще те оперира може да ти даде точен отговор какво точно ще се махне. Но има достатъчно кожа. Ти от какво се притесняваш - да не стане много стегнато или? За съжаление болшинството в България използват скалпел. При зашиването бързат , шият " НА ЕДРО" - шевовете трябва да са близо до среза а не на по 6 мм от него , и после като го стегнат с конците и става като при теб. Има много клампи, които правят разреза правилен и добър . Например - тази клампа струва само 500 лева , но с нея резултатът е чудесен - остава вътрешна кожа.
    от vht7 | 14.12.2018 22:18

А евентуалното ново обрязване, ще бъде ли на същата линия, както сега и какво ще се промени с него ?
    от vht7 | 14.12.2018 21:54

Направо чудесно...а уж се води, лека и стандартна процедура...що за лекари, благодаря все пак за помощта !
    от ГеоргиАлекс | 14.12.2018 18:09

vht7, вероятно няма да се промени повече. Тези топчета ще останат. Възможно е да се направи корекция , тъй като поне ти е оставила малко вътрешна кожа и не е много стегнато - сиреч - има подвижна кожа . Няма да е пластична операция а ново обрязване. Когато станеш готов , пиши . ще ти дам координати на лекар , който ще ти свърши работа.
    от Vector | 14.12.2018 07:17

Ще се опитам някак си да изтрая още 2 седмици без секс което е доста голямо предизвикателство за моята психика.След като си обрязан има ли промяна някаква в самия Полов акт или всичко си е както преди т.е предполагам сега еякулацията е по-бавна или се бъркам
    от Borislav | 14.12.2018 06:18

Изчакай още 2 седмици. То е индивидуално, но по добре не бързай. И аз се пробвах леко на 20 ден ама реших да отложа с десетина дена.
    от Vector | 14.12.2018 05:15

Здравейте на всички.Преди 17 дни се подложих и аз на обрязване поради фимозен пръстен който ми пречеше по време на секс.Оперираха ме и всичко мина повече от перфектно без продължителни отоци,без кървене и опъване на конци.Сега на 17ден видими изглежда всичко наред и тук искам да попитам Кога мога да водя нормален полов че ми идва малко тажкън без сексуални ласки?Мисля че е рано още? Или пък да опитам съвсем леко и да видя какво ще стане
    от vht7 | 13.12.2018 20:39

За шевовете не мога да преценя, тези топчета не са болезнени но са дискомфортни, не винаги но все пак..за течност не личи да има течност и да кожата е все едно стискам тази на китката
    от ГеоргиАлекс | 13.12.2018 17:14

Дай тогава малко инфо - шевовете бяха ли стегнати? В момента - подутините болезнени ли са. При допир - по-скоро твърди или по-скоро меки. Имаш ли чувство, че вътре има течност или стои твърдо -все едно си щипеш кожата над китката на ръката с палец и показалец.
    от vht7 | 13.12.2018 16:28

ПС: не мога да пращам снимки на лично, нещо ми бъгва, нито мога да отворя нечий профил, нито да редактирам поста си, нито да отворя настройките на моя профил, нито личните си съобщения...
    от vht7 | 13.12.2018 16:27

Нямам снимки след операцията...може ли да се направи нещо например пластична операция или нещо подобно ?
    от ГеоргиАлекс | 12.12.2018 20:07

Съмнява ме , че конците са били доста стегнати и са се образували тези топчета . Надявам се да се разнесат , макар и не напълно.Доста неравно е направила среза, вижда се и останала излишна кожа. Прати ми на лично снимка след операцията - още с прясна рана . Може и тук , с линк.
    от vht7 | 02.12.2018 17:42

Съжалявам за линковете ето други ( не ми дава да редактирам поста).
    от vht7 | 02.12.2018 17:35

Здравейте, минаха 3 месеца и половина от обрязването ми, белега обаче грам не е мръднал, само е омекнало около него, стои постоянно като оток. Прикачам снимки, искам да разбера дали е нормално, лекарката така или иначе спомена за период за "изглаждане на кожата" но не спомена колко време трае. http://www.img-share.eu/f/images/574/20181202_1730269gDc0nNxtg2MyAbNrDJb1543764814_sredna.jpg http://www.img-share.eu/f/images/574/20181202_172955Z7AuhFjZbwftd6P7IlTz1543764812_sredna.jpg http://www.img-share.eu/f/images/574/20181202_172938UdzNOITCNs0elqMr1uUa1543764809_sredna.jpg http://www.img-share.eu/f/images/574/20181202_172902i1aluQIYwOpEY5E8wiwZ1543764807_sredna.jpg
    от kevin | 24.11.2018 13:55

Здравейте, някой обрязвал ли се е при д-р Надер Халил. Казват, че е много добър
    от adrtool | 18.11.2018 20:00

Някой може ли да ми каже дали във ВМА правят добре подобни процедури. Доволни ли сте?
    от Анатоли Кръстев | 18.11.2018 12:15

Благодаря за инфото
    от Borislav | 18.11.2018 12:13

Клиниката на Темелков. Не е с лазер. Упойката е каквато искаш. Два дена и те изписват. За лазер не знам.

Напиши отговор
857 намерени, страница 1 от общо 18