Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ | Обрязване-въпроси

Напиши отговор
  • RE: Обрязване-въпроси
    от Qchko | 26.07.2021 14:12

Георги Алекс днес е 20 тия ден и свалих 4 но не ми издържа ръката останаха три, утре ще ги сваля, мерси че отговори.
    от ГеоргиАлекс | 26.07.2021 13:54

След 20 дни трябва да са паднали.
    от Qchko | 24.07.2021 10:53

След колко време падат конците при класическа циркумцизия
    от Qchko | 23.07.2021 20:24

Person по здравна каса бях, влязох във понеделник и излязох във Сряда към 10.00 часа, във вторник не ме изписаха въпреки че исках да си тръгна.
    от Person662 | 23.07.2021 20:19

Здравейте, искам да попитам дали престоят в болница е задължителен, ако процедурата се извърши по здравна каса. И също някой има ли отзиви за клиника Лейзърмед във Варна?
    от Qchko | 20.07.2021 22:32

Честито хубаво че си го направил с лазер
    от deepdeep | 20.07.2021 07:58

Аз имах фимоза и се оперирах преди 5 дена с лазер. Цената беше 350 лева в София в Александровска болница. Всичко мина перфектно. Имах болки 1-2 дена докато се сменят превръзките само. Само ще ви кажа, че фимозата е ужасно бреме. Колкото по-рано се отървете от нея толкова по-добре. Относно операцията, правят я с пълна упойка. заспиваш и се събуждаш готов. Ако искате може да ме питате нещо свързано с болницата.
    от borrre | 15.07.2021 17:06

По бързо е възстановяване уж с лазер ама май не е 100% така
    от borrre | 15.07.2021 17:05

А защо според теб да е със лазер е по добрия вариант аз мисля че само дето ще в повече пари а пъък за тая процедура мисля повече 400 500 лв да не дам даже 500 май са много
    от borrre | 15.07.2021 08:11

А при теб как го направиха като тип ниско високо и т.н. или и ти не знаеш
    от borrre | 15.07.2021 07:40

Qchko как си до къде я докара с възстановяването ?
    от ГеоргиАлекс | 10.07.2021 22:07

Свиваш се в ембрионална поза и минава леко , без да опъва . Не досаждаш . Просто искаш нещата да станат за минути . Няма как . Трябав да потърпиш . Първата седмица е тегава, после всекидневно започва подобрението . Пластика с кожа? Едва ри някой би се наел да го направи. Ти си знаеш де . Съветът ми е да се успокоиш ,да изчакаш месец време , да види как стоят нещата и тогава се главоблъскай.
    от ГеоргиАлекс | 09.07.2021 22:18

То това е луканка - режи, па яж . Минимум 5 години са ти необходими , за да възстановиш и то при ежедневно разтягане. Първите дни след циркумцизия не са приятни , но не са драма и болка за умиране. Адаптирането след фимоза е по-трудно , защото главата е била постоянно покрита. Друг въпрос е , че този проблем е все още табу в българските семейства и много минават под ножа. Нередки са случаите, в които се чака при уриниране пенисът да стане като балон , поради напълно затваряне . Ето за това превантивното обрязване , както е в Америка е ок.
    от ГеоргиАлекс | 08.07.2021 14:28

Бих добавил , че си заслужава месецът неудобства, пред другите предимства. Казвам месец, защото при всеки е различно. Някои още на 10-я ден са ок , други чак на 30-я , трети малко повече.
    от Kozmoz7 | 07.07.2021 22:34

Qchko , аз съм доволен от това ,че се обрязах, освен по медицинска получих бонус и от хигиенна гледна точка. Не казвам ,че е приятен момента със заздравяване и свикването , но определено е за предпочитане пред дискомфорта от фимозата ,или чести рецидивни инфекции. Даже ако имах право на глас на времето , със сигурност щях да искам пълно обрязване , а не само цепване на гемчето, защото после докато свикна с забелването ,секса и тн. след частичната фимоза си скъсах нервите. Но ,това си е моят филм , всеки си знае какво му е и какво е преживял.
    от borrre | 06.07.2021 14:30

А пък тва дали ще е с лазер или скалпел доста момчета са споделили че реално няма много голяма разлика важно е хирурга да има ръка за да се получи добре
    от borrre | 06.07.2021 14:28

До колкото съм изчел темата е строго индивидуално възстановяването ама един месец го пиши това не означава че трябва да си на легло през това време най много трябва първите два три дни да се пазиш после си гониш задачите с известен дискомфорт разбира се и пак по внимателно ама нека коментират тези които са минали процедурата аз още не съм
    от Ivan | 06.07.2021 11:40

Също знаете ли колко се чака за обрязване при д-р Емил Атанасов
    от Ivan | 06.07.2021 11:38

Знаете ли колко струва обрязването при д-р Емил Атанасов и дали става с лазер или не. Също така колко трае възстановяването.
    от Kozmoz7 | 05.07.2021 23:02

Добро уточнение !!! Значи колегата няма от какво да се притеснява за юдичката, ще остане.
    от ГеоргиАлекс | 05.07.2021 13:44

до 1 см- ниско до 2 см - медиум 2-3 см - високо 4 и нагоре см - много високо.
    от Kozmoz7 | 05.07.2021 10:10

Интересно, в нета има различни виждания за това колко кожа да се остави , явно зависи от оператора , аз имам 2.5 см оставена вътрешна, чета ,че при високо и стегнато уж се оставяло 1см , а при ниското е непосредствено до главичката , което не е оферта. За мен 1 см би било идеално, аз си мислех ,че при ниското и стегнато се оставя поне сантим, а моят случай е високо и стегнато , но пак казвам , ясно всичко е до предпочитание на клиента и спецификата на пениса му.
    от borrre | 05.07.2021 08:44

А как си оставил юздичката Kozmoz7 Махна ли я?
    от Kozmoz7 | 04.07.2021 23:55

Зачудих се затова дали вътрешна кожа оказа влияние за удоволствието от секса, не знам как е при вас ,но при мен определено не оказва влияние , само където беше чувствителна отначало. Боре моето мнение е ,че по естетически красив ще е добре да е ниско и леко стегнато, това го казвам от моя гледна точка , защото аз съм високо и леко отпуснато като е мирен , а като го изправя всичко е нормално изпънато и без напрежение. По принцип исках по отпуснато защото бях чел ,че ако не се прецени колко да е стегнато ,е голяма драма в последствие , но това бяха разкази на хора които са попаднали на кофти оператори, но пък за всеки случай реших да не е много стегнато...
    от borrre | 04.07.2021 21:52

Така ще е Емил Атанасов да....за сега само съм говорил със Калоян Персенски.
    от ГеоргиАлекс | 04.07.2021 21:09

Щом си чел - в последната страница съм написал името на един наистина добър уролог , той ще ти обясни подробно, ще коментирате какво желаеш , и най-важното - ще получиш това, което искаш , придружено с внимание . Иначе - за въпроси и коментар - аз съм отворен .
    от borrre | 04.07.2021 16:40

Нее отпуснато няма да е това даже от теб съм го научил ГеоргиАлекс бях го чел по назад ами със тази юздичка френулумът съвет някакъв при теб примерно как е то е ясно че като дойде време ще се коментира със хирурга според мен не при всеки еднакъв начин ще доведе до еднакъв резултат ама събирам информация от хора които могат да кажат реално как стоят нещата иначе мисля есента да го направя да мине лятото по разбираеми причини с две думи изчел съм всичко и се чудя високо и стегнато или ниско и стегнато и френулумът как да оставя.Ако някой би дал съвет благодаря предварително и на ГеоргиАлекс също.
    от ГеоргиАлекс | 04.07.2021 14:58

borrre, разбира се , че повечето вътрешна кожа ще запази повече чувствителността . Роля играе и френулумът и главата . Много са факторите . Имай предвид, че при оставена хлабава кожа , при високото са възможни продължителни отоци . Лимфата се активира - бори се да промени вътрешната кожа, която вече е станала външна .Не при всички се случва , но трябва да се има предвид , че ако е високо , задължително трябва да е и стегнато.
    от borrre | 03.07.2021 13:51

Здравейте прочел съм цялата тема от 26 страници някой може ли да поясни дали има съществена разлика м-у начина на обрязване и чувствителността след това например ако е високо и стегнато при положение,че остава повече вътрешна кожа и се изрязва повече външна трябва ли да се предполага че чувствителността ще се запази повече отколкото ако е ниско и стегнато и се изрязва повече вътрешна и се оставя повече външна понеже се колебая кое да предприема.Да поясня че нямам медицински проблем.Поздрави!
    от ГеоргиАлекс | 16.06.2021 14:32

Придобитата фимоза е често срещана при диабетно болни мъже.Няма защо да се тревожиш - възстановяването е еднакво , като на тези, които нямат диабет .
    от ГеоргиАлекс | 15.06.2021 18:21

Защото когато остане хлабава вътрешна кожа , остава един почти постоянен оток.
    от Павлин | 15.06.2021 00:49

Идеята ми е да остане до някаква степен отпусната кожа. Защо да остане подут след операцията?
    от HappilyC | 13.06.2021 18:29

Здравейте. Имате ли отзиви за д-р Росен Райков или д-р Тошо Ганев? Ако не, можете ли да ми препоръчате добър уролог за обрязване във Варна или трябва да се насоча към специалист в София? Благодаря предварително!
    от ГеоргиАлекс | 13.06.2021 18:06

ДанДан , мажи с кокосово масло. Ще помогне . Павлин , лош избор . Твърде възможно след операцията да ти остане подут .
    от Павлин | 11.06.2021 17:06

Здравейте. Някой да сподели мнение за "високо" и "отпуснато" обрязване?
    от DanDan | 10.06.2021 17:25

Здравейте, При мен се оказва, че 1 година след обрязването, на няколко места, където е имало конец, белега стои твърд като малки топченца. Правих консултация с дерматолог, специалист по премахване на белези и според него има вероятност да не се изглади напълно. Някой от вас имал ли е подобно състояние?
    от Kozmoz7 | 03.06.2021 22:10

Предполагам ,че е заради хора които могат да изпаднат в паника , и си представи ситуацията ... Със Staplera бях само със спрей лидокай , всичко на всичко 5-10 мин + още 5 превръзка. Иначе с пълната упойка си е филм , нормално е да има човек притеснения , стига да не сте алергични всичко ще е ток и жица , но те мисля тестват преди това , поне като ми махаха сливиците преди 1 месец ме тестваха. Като ми цепваха гемчето бях с локална и имах едно странно усещане при шиенето само , иначе не е драма.
    от ГеоргиАлекс | 01.06.2021 16:22

Аз не знам защо тази елементарна процедура, отнемаща 30 минути, правеща се с локална упойка се нарича операция. Да ,в някои болници упойката е пълна- незнайно защо.
    от kevin | 27.05.2021 19:39

Георги Алекс, благодаря ти, че ме насочи към Д-р Атанасов. Премахнах френулум. Всичко мина добре. Нямах усложнения. Само дето от сутеишната ерекция се откъсната конци те на 3 ден, прокътвя леко, но всичко мина ... Раната се затвори на 5 ден. Докторът е спокоен, голям пич. Мерси оче веднъж. На тези, които имат такъв проблем, отивате и не чакайте, болка 0 преди и след манипулация та. Ще се облекчи те много, повярвайте ми
    от Даниел Трифонов | 10.05.2021 21:25

Доктор Атанасов! Подкрепям с две ръце.
    от ГеоргиАлекс | 26.04.2021 17:46

Обърни се към доктор Атанасов.
    от kevin | 25.04.2021 21:27

Мнения за др Златев и др Атанасов...? Дали разполагат с лазер?
    от kevin | 25.04.2021 12:04

Здравейте. След дълго премисляне, реших да си премахна само гемчето (тъй като е късо и ми опъва, причинявайки болка), а не да предприема пълно обрязване. Има го и с лазер. Та, мисълта ми е някой ако е имал опит, нека го сподели. Към кой лекар в София да се насоча. Благодаря
    от Khal Elessar | 11.04.2021 10:00

По принцип е хубаво докато не паднат конците, да не ходиш на работа. Около 2 седмици. Но зависи и какво работиш - ако не е нещо силово и с много движение, може и с превръзката да работиш, не е проблем.
    от igoliamo | 10.04.2021 21:44

Здравейте, При мен ситуацията е следната. Не ми се забелва в еректирало състояние и отидох на преглед при Василев. Диагнозата - фимоза и обрязване с лазер 700 лв., но нещо не ми вдъхна доверие доктора а и след като изчетох тук мненията за него се колебая. Другото което е навсякъде ли се чака толкова за запазване на час за преглед (2 месеца) и после пак няколко месеца за дата за операция? Доколкото чета хората са доволни от Калоян Персенски и мисля да се насоча към него. Въпросът ми е по-скоро след като се направи операцията, достатъчно ли е примерно след 1 седмица да се върна на работа? Проблема при мен е че не мога да отсъствам много от работа (макс 1 седмица), а и не искам никой от работата да не разбира за това. Благодаря предварително!
    от ГеоргиАлекс | 30.03.2021 14:45

Някога се справих с проблема с бебешка пудра. Имаше ефект. Съветът ми обаче е - к сасвото и да третираш - да пробваш на малък участък и да изчакаш няколко часа - както се прави с козметиката - да видиш дали има дразнене.
    от Khal Elessar | 29.03.2021 22:00

Обикновен вазелин. Така ми каза моят хирург. Помага :)
    от Harri_6 | 29.03.2021 19:32

Здравейте. Какво сте ползвали за чувствителността на главичката след обрязване?
    от DanDan | 28.03.2021 22:01

Благодаря за потвърждението! Попитах за да се консултирам с него по друг проблем, евентуално.
    от ГеоргиАлекс | 28.03.2021 15:55

Да, може би не се изразих правилно с това , че обича педизвикателствата , но определено не се затруднява от по-специфични случаи.

Напиши отговор
1284 намерени, страница 1 от общо 26