Акне, Екземи, кожни проблеми | Сърбеж

Напиши отговор
  • RE: Сърбеж
    от Faberje | 27.03.2020 08:42

Благодаря възможно най скоро ще отида.И на мен ми мина през главата,че може да е на нервна почва тъй като жена ми няма никакви оплаквания.Също ,че може да е от мазна кожа,че по гърба и връта ми излизат пъпки.
    от д-р Ралица Правова | 27.03.2020 08:34

Бих Ви препоръчала да отидете на дерматолог, но да имате и предварително снимки, за да покажете, ако обривът не е изявен. Не е изключено и да става дума за невродерматит, особено ако забелязвате да се провокира при стрес или емоционални състояния
    от Faberje | 26.03.2020 20:49

След силен сърбеж по левия крак и леко почесване Link - Линк за сваляне
    от Faberje | 26.03.2020 14:47

Също така не се подува не стават релефни и след 1 ден изчезват освен ако не си направя рани,че сърбежа понякога е много силен и колкото се опитвам да не се чешам.
    от Faberje | 26.03.2020 14:34

Здравейте постоянно гледам дрехите,чаршафи пере се всичко често,хигиената е на ниво.По принцип и днес на работа ми се получи силен сърбеж по ръката и след почесване се разрянява ситни червени точици.
    от д-р Ралица Правова | 26.03.2020 12:43

От определени материи проявява ли се, ако сте забелязали и другият ми въпрос е да огледате ръбовете на дрехите от вътрешна страна за бълхи или дрешни въшки
  • Сърбеж
    от Faberje | 25.03.2020 20:54

Здравейте,мъж на 28 години съм и имам лек проблем изразен в сърбеж по тялото,главно ръце,крака,корем.Почти всеки ден по 1 път и то забелязвам,че се получава вкъщи като съм легнал или на дивана да гледам телевизия.Като съм на работа,разходка на планина примерно не се случва силен сърбеж като ухапване от бълха и след разчесване се получава тези обриви които изчезват след 1 ден. Link Link - Линк за сваляне

Напиши отговор