Акне, Екземи, кожни проблеми | Проблем след ухапване

Напиши отговор
  • RE: Проблем след ухапване
    от Християн | 22.05.2019 16:50

Нямам обриви, нито температура. Колкото до болката първите 1-2 дни пареше, от 3 ден започна да боли и сега мисля, че вече намалява болката.
    от д-р Ралица Правова | 22.05.2019 14:27

Болката в мястото търпи ли промяна - намалява, нараства по интензитет или е без промяна. Другият ми въпрос, който ще се повтори е за наличие на други симптоми - обрив по тялото, качване на температура? Ако нямате и болката в мястото се успокоява най-вероятно се реагирал с повишена чувствителност на слюнката на ухапалото Ви насекомо или членестоного. В рамките на седмица нещата ще преминат.
    от Християн | 22.05.2019 12:00

Ден 1: Link Ден 2: Link Ден 3 (вече е спукано): Link Ден 4: Link Ден 5: Link П.С. Пиша от нов профил, защото от телефона нямам достъп до стария, а снимките са в телефона.
    от д-р Ралица Правова | 20.05.2019 14:41

Прикачете и снимка, ако имате възможност. Имате ли обриви някъде другаде по кожата? В случай, че нямате това, което правите за момента е достатъчно, преди да отидете на дерматолог.
  • Проблем след ухапване
    от Hborisov | 19.05.2019 23:15

Здравейте! Преди 2 дни (през ноща докато спя) нещо ме е полазило или ухапало по ръката. Първоначално беше само червено, след това се образува и малко мехурче (като от изгорено), на следващата вечер докато съм спал съм пукнал мехурчето. В момента ухапаното място е зачервено, твърдо и при дори лек натиск усещам лека болка. Правя компреси, редувам спирт и риванол. Как да постъпя, като оставим на страна съвета да посетя кожен лекар (ще го направя при първа възможност).

Напиши отговор