Акне, Екземи, кожни проблеми | Липом

Напиши отговор
  • RE: Липом
    от д-р Ралица Правова | 09.05.2019 21:35

На фона и на предразположеността, най-вероятно са такива. Имате ли възможност да прикачите снимка?
  • RE: Липом
    от Hristina Nik | 09.05.2019 13:43

Здравейте, имам множество липоми. По наследство. Но от скоро напиовам две малки топчета около коляното. Също така имам липом от страни на китката и от скоро до него напиовам по малко топче. Много ме е страх, може ли да е нещо друго а не липом?
  • Re: Липом
    от д-р Цончев | 22.08.2018 07:56

Няма как да се каже, трябва да се оперира. За София мога да препоръчам спец. в ПД не познавам хората
  • Липом
    от silvia | 20.08.2018 09:11

Здравейте д-р Цончев, мъжът ми е на 46 и отдавна има един липом на рамото, който не расте но сега видях по средата на гърба, на около 7-8см от гръбначния стълб има топче, не голямо, но от топчето до гръбначния стълб все едно има някакво уплътнение, или поне така ми се струва-възможно и да е мускул притеснявам се, да не е тумор, някакво раково заболяване как може да се е установи дали става въпрос за липом или друго със снимка става ли искам някакви предварителни изследвания повечето лекари насрочват направо операция за отстраняването ако може да ни ансочите към хирург в пловдив благодаря ви предварително

Напиши отговор