Акне, Екземи, кожни проблеми | Господи, какво съм направил...

Напиши отговор
  • Re: Господи, какво съм направил...
    от veselin | 21.08.2018 00:02

Еиии.... Фънки.... Толкова съм притеснен, че незнам къде съм. Не се прави на философ във форума, защото направо ще те смеля....................??????? Ами ,ти Ф ънки ,ако попиташ ,твоят господ ,на който на вратата ,му седи знакът на Омега...и той ,ще ти каже че поговорките ,които съм написал са истински.....ама ако продължаваш с такива нападки ,ги прави само на хора ,които познаваш......иначе мога да стана ,и много лош КАТОЛИК!
    от vpanikasum | 20.08.2018 23:17

[quote="veselin ivanov" post_id=244245 time=1534617426 user_id=69732] Ей,...фънки ..проблемът ти е вътрешен....и за да го разтълкуваш ,трябва да прочетеш книжката...на първата страница пише....Не се чеши където ,не те сърби......и на последната......Седи си мирен, за да ти е мирен живота!....ако не ти хареса ще ти препоръчам друга... [/quote] Еиии.... Фънки.... Толкова съм притеснен, че незнам къде съм. Не се прави на философ във форума, защото направо ще те смеля...
    от veselin | 18.08.2018 21:37

Ей,...фънки ..проблемът ти е вътрешен....и за да го разтълкуваш ,трябва да прочетеш книжката...на първата страница пише....Не се чеши където ,не те сърби......и на последната......Седи си мирен, за да ти е мирен живота!....ако не ти хареса ще ти препоръчам друга...
    от vpanikasum | 18.08.2018 16:26

[quote=godhelpme post_id=244147 time=1534329471 user_id=84841] [quote="д-р Цончев" post_id=244145 time=1534326866 user_id=18] Ако мястото е спокойно, няма зачервяване или възпаление нен виждам някакъв проблем [/quote] Благодаря ви Докторе, извинете, че постоянно ви цитирам, но просто искам да видите, че има отговор или по-точно въпрос от моя страна. На мястото няма зачервяване и не помня въобще да е имало, но както казах, случката беше преди около 2 години. Мога ли да бъда спокоен, че всичко ми е наред, предвид факта, че в областа е нямало и няма никакви усложнения и проблеми? И също имам 1 въпрос малко извън темата, ако 1 бинка е доброкачествена, представлява ли някаква опастност, независимо какво и се случва, дали е порязана, дали като мен е "изкормена" или просто доброкачествените са си безвредни? [/quote] Докторе, ще ми отговорите ли?
    от vpanikasum | 15.08.2018 13:37

[quote="д-р Цончев" post_id=244145 time=1534326866 user_id=18] Ако мястото е спокойно, няма зачервяване или възпаление нен виждам някакъв проблем [/quote] Благодаря ви Докторе, извинете, че постоянно ви цитирам, но просто искам да видите, че има отговор или по-точно въпрос от моя страна. На мястото няма зачервяване и не помня въобще да е имало, но както казах, случката беше преди около 2 години. Мога ли да бъда спокоен, че всичко ми е наред, предвид факта, че в областа е нямало и няма никакви усложнения и проблеми? И също имам 1 въпрос малко извън темата, ако 1 бинка е доброкачествена, представлява ли някаква опастност, независимо какво и се случва, дали е порязана, дали като мен е "изкормена" или просто доброкачествените са си безвредни?
    от д-р Цончев | 15.08.2018 12:54

Ако мястото е спокойно, няма зачервяване или възпаление нен виждам някакъв проблем
    от vpanikasum | 14.08.2018 16:16

[quote=godhelpme post_id=244070 time=1534141548 user_id=84841] [quote="д-р Цончев" post_id=244066 time=1534137663 user_id=18] Снимайте мястото да го видя [/quote] Д-р Цончев, на мястото няма нищо... Случката беше преди, мисля че около 2 год. и на мястото няма нищо. [/quote] Ще ми кажете ли за какво става въпрос, моля ви, много съм притеснен.
    от vpanikasum | 13.08.2018 09:25

[quote="д-р Цончев" post_id=244066 time=1534137663 user_id=18] Снимайте мястото да го видя [/quote] Д-р Цончев, на мястото няма нищо... Случката беше преди, мисля че около 2 год. и на мястото няма нищо.
    от д-р Цончев | 13.08.2018 08:21

Снимайте мястото да го видя
  • Господи, какво съм направил...
    от vpanikasum | 10.08.2018 18:44

Здравейте, много съм притеснен и се нуждая от помощ. На 16 съм и преди няколко години, даже не съм сигурен колко ми излезе "бенка" на ходилото, която помислих за кърлеж и я изчоплих... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Случайно попаднах на информация за бенките и се втрештих :oops: :oops: Ще се побъркам, незнал какво да правя... Беше малка и не съм забелязал абсолютно никакви усложнения и проблеми в областта. Моля ви, кажете ми има ли опастност. По принцип нямам много бенки, но имам повечко на лицето (още от преди този случай) От тогава не съм забелязал много нови бенки... или някои от сегашните ми да са големи или изпъкнали, или със смесени цветове, нито сърбежи, нито нищо... Моля ви, кажете ми какво да правя и има ли опаствост... Нужно ли е направление за дерматолог или мога направо да отида, защото не искам да се стига до личната ми лекарка...

Напиши отговор