Акне, Екземи, кожни проблеми | пъпчици накрая на езика

Напиши отговор
  • Re: пъпчици накрая на езика
    от д-р Цончев | 23.05.2018 20:30

Снимайте езика да го видя...
    от Миа | 21.05.2018 11:41

Въпросът е от миналата година, но бих искала да попитам Др.Цончев,
    ,а и всеки който е имал подобен проблем или знае нещо по въпроса. Точно тези т.н.пъпчици накрая на езика при мен са доста изпъкнали. Забелязах ги през март т.г. Откога са така няма как да кажа, но повече от година почти всяка сутрин се събуждам с болка в лимфните възли зад ушите. Ходила съм на УНГ, на зъболекар никой нищо незнае. Чудят се и не могат дори да дадат предположение какво може да е. Дори зъболекаря ми, с 30г. стаж каза че за пръв път вижда такова нещо. Аз ли съм прецедент в медицината.. ?!? Имате ли представа от какво е възможно да са така, като възпалени?
    от д-р Цончев | 13.08.2017 18:28

Не се притеснявайте, всеки има такива.
    от stefan | 11.08.2017 09:43

междру другото ми се появява една раничка която зараства и после пак се появява на същото място отпред отдясно на езика вече няколко пъти.
  • пъпчици накрая на езика
    от stefan | 11.08.2017 09:33

имам пъпчици накрая (в осножата на езика) отстрани и по една отгоре отляви и отдясно те са от много жреме ходил съм на унг прегледа ми гърлотоо показах му пъпките и ми каза че нямам нищо а имах запушена слюнчеста жлеза само за нея се притесни и ми изписа амоксицилин и ми каза да смуча лимони бучката ве4е минаха 2-3 месеца бучката намаля но още я има както и тези пъпчици на езика.
    Между другото си пражех и изследжания на кръвта и на ехограф ходех казаха ми че имам здражи органи ето снимка на езика..http://prikachi.com/images/805/9160805U.jpg
    Та да ходя ли пак на лекар или тези папчици са безобидни искам да попитам //.. зашото много време седят..../? :roll:

Напиши отговор