Новини и събития | Колит и бременност

Напиши отговор
  • Re: Колит и бременност
    от | 02.06.2017 20:47

От всичко, което сте написала, не са налице противопоказания за вагинално раждане. Успех!
    от Насе | 30.05.2017 16:48

Благодаря за отделеното внимание!
    от д-р Цончев | 26.05.2017 22:04

Нямате нищо такова, гледайте си спокойно бременността. При пременност са възможни подобни разстройства.
  • Колит и бременност
    от Насе | 26.05.2017 11:51

Привет и от мен! Жена на 29 години,първа бременност с която се появяват необичайни симптоми при изхождане-слуз,редуване на запек със разтройство! Тестовете които ми направиха са фекален,количествен калпротектин и преглед на ректума,заради появата на фисурка,отделно за бактерии и паразити също тест!Хемоголобинът ми е в норма,всичко е в норма и се стигна до заключение че е възможно да е от хормоните!Лежах за задържане,болки почти нямам в стомаха!Кървене нямам,но сега в девети месец проблемното и странно изхождане се завърна,вече съм 37 седмица и ми предстои ествествено раждане,мислите ли че ако имам Колит и не са го открили или синдром на раздразненото черво,бих се справила с естествено раждане без усложнения?!При последния Гастро преглед в 19 седмица от бременността ми казаха,че не виждат проблем и евентуално 2-3 месеца след раждането да се върна пак,моля за мнение!Приема на пробиотици е на лице също!

Напиши отговор