Новини и събития | Честит Имен Ден, д-р Цончев!

Напиши отговор
  • RE: Честит Имен Ден, д-р Цончев!
    от д-р Цончев | 21.10.2018 13:30

Тенкюююю! Много здраве на всички съфорумци!
  • RE: Честит Имен Ден, д-р Цончев!
    от Кауза | 18.10.2018 23:47

Честит Имен Ден, д-р Цончев! Какво да Ви пожелая, тази година? Здраве, колкото е 'празнотата' тук. Щастие, колкото е 'инатът' ми в нея. И късмет, колкото сте ГОЛЯМ в този 'сблъсък'. Може би, тази тема, наистина, не е нужно да е 'тълпа'. Нямаше да е моя КАУЗА. Ако беше... Поздрав с нещо, което 'всички знаем', но рядко го ‘живеем’. Link
  • Re: Честит Имен Ден, д-р Цончев!
    от д-р Цончев | 23.10.2017 22:49

Много благодарим, малко хора се сетиха за мен, но съфорумците винаги са на ниво!!!
    от Ива | 19.10.2017 01:14

Честит Имен Ден, д-р Цончев! ( с мъничка патерица, поради това, че денонощието понякога е 'късо', за да вместиш - себе си в него... ) НЕ сте забравен! Това е сигурно... Пожелавам Ви - здраве, усещане за обич, щастливи мигове, вътрешен мир и денонощия, които са достатъчни. Оставате ГОЛЯМ, въпреки малките хора, за които няма да пиша. ПОКЛОН! Бъдете благословен! Другото го носите отвътре. Дано късметът ( за който казват, че няма аналог ) - Ви "дебне" - в срещите със Съдбата!
    от д-р Цончев | 26.10.2016 21:43

Благодарим, благодарим!
    от Мария | 24.10.2016 22:48

Честит празник, д- р Цончев. Докато има хора като Вас за човечеството все още има надежда. Благодаря Ви че Ви има. Нека всичко което Ви е на сърцето да го имате в ръцете.
    от д-р Цончев | 24.10.2016 21:06

Много благодаря за поздравите!
    от Iva | 18.10.2016 23:33

За поредна година - тази тема ме превръща в арена на вътрешен конфликт. И странен сблъсък - между нож и цвете. Като усещане... Адски странно! Както и да е, ще си наложа самоцензура за ' ножа '. И ще пиша за другото. Честит Имен Ден, д-р Цончев! Бъдете жив и здрав! Бъдете щастлив! Бъдете благословен! И останете - ЗЛАТЕН! ПОКЛОН за всичко, което правите! Трябва много СИЛА, за да стоите там, където малко хора, биха останали. Поздрав с нещо любимо. :-) [url]Link Link alt="Link />
    от д-р Цончев | 19.10.2015 20:21

Благодаря от сърце!!! Много мило, че се сетихте!
    от Мария | 19.10.2015 14:18

Уаууу, аз пак съм проспала нещата, както винаги. Честит имен ден, д-р Цончев. Макар и малко на патерица :oops: И честит професионален празник днес. Желая Ви всичко прекрасно което не се купува с пари, и достатъчно пари за всичко останало Link
    от Iva | 19.10.2015 00:06

Виждам, че и тази година - 'човечеството' продължава да е ' взряно' само и единствено в собствените си 'пъпки'. И да не го интересува никой друг, и нищо друго - извън и отвъд тях... Толкова жалко, наистина! А Вие, докторе - напук и въпреки - цялата тази тъжна и тъмна матрица - продължавате да СВЕТИТЕ. САМ. В ЗЛАТНО. ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, д-р Цончев! Бъдете жив и здрав! В хармония с гласа - вътре в себе си. И нека най-доброто / от всичкото добро в него, надявам се /в живота Ви - да предстои! ЗАСЛУЖАВАТЕ ГО! Напук и въпреки 'човечеството'. А може би, точно, заради него. Поздравявам Ви - с тази притча. / Щеше да е песен, но размислих / [url]Link П.П Не бях влизала отдавна и не ме пуска със стария ми профил. Изтрит ли е вече, не ми стана ясно. Както и да е. Ако е нужно, всяка година на този ден - ще си правя нова регистрация. / нещо, което наистина мразя да правя / Но тази тема - ще си върви. ДОРИ и с един постинг в нея. Като странен, абсурден антагонизъм и апогей - на ВЪЗХИЩЕНИЕ и РАЗОЧАРОВАНИЕ. На ПОКЛОН и СРАМ. На ЧОВЕЧНОСТ и БЕЗДУШИЕ. Едновременно...
    от д-р Цончев | 18.10.2014 20:09

Много благодарим!!!
    от viakimova | 18.10.2014 11:59

Честит имен ден на Д-р Цончев и от мен :P Не знаех....признавам, че днес празнуват "Златните имена" :oops: Аз ви пожелавам здраве :P , другото идва с труд и маааалко повече късмет от съдбата. Наздраве и весел празник!
  • Честит Имен Ден, д-р Цончев!
    от Ива | 18.10.2014 09:55

Честит имен ден, д-р Цончев! Миналата година, същата тази тема, се оказа почти ' мълчалива '. Което беше безкрайно тъжно. Но НЕ за Вас, д-ре. По тази причина, пожеланието ми ще е само едно - странно сигурно, но истинско... Пожелавам Ви здраве, щастие, любов, пари и късмет - колкото е ЧОВЕШКАТА НЕБЛАГОДАРНОСТ!

Напиши отговор