Новини и събития | Честит имен ден, д-р Цончев!

Напиши отговор
  • Re: Честит имен ден, д-р Цончев!
    от sara781 | 22.11.2013 15:35

Здравейте, д-р Цончев! Бъдете жив и здрав и все така да помагате на хората! Извинявам се за закъснението, но чак сега се включвам, след близо месец отсъствие/дадох се на едни патици да ме командорят и затова така, аз съм си виновна, за което, но сега отрезвях;-)/. Успех в лечението и съветите, които давате на хората!
    от д-р Цончев | 20.10.2013 18:48

Много благодаря! Трогнат съм...!
    от Ива | 19.10.2013 02:30

Честит Имен Ден, д-р Цончев! Много, много сте ГОЛЯМ! В 'откраднато' лично време, за да съществува този форум. В 'пазенето' на все по-дефицитното доверие към човеците в 'бяло'. В 'усетът' Ви да помагате без да омаловажавате. В 'умението' Ви да сте знаещ без демонстрации на превъзходство. В 'тихото' си присъствие на човечност. Благодаря Ви за всичко, което правите! И което сте! И Ви пожелавам - здравето, щастието, любовта и късмета да 'вървят' до Вас в пътя Ви. П.С Простете за 'лиричното' отклонение, но аз съм сигурна, че много потребители - биха искали да Ви кажат подобно нещо. Аз просто 'хванах' един подходящ момент. За който благодаря на jerrymaguire. :-)
  • Честит имен ден, д-р Цончев!
    от jerrymaguire | 18.10.2013 18:50

Да Ви е живо и здраво името! Вие сте златната част от този форум :). Весел празник и наздраве! :P

Напиши отговор