Любопитни факти и общи приказки | Дайте някакъв съвет срещу хлебарки!!!

Напиши отговор
  • RE: Дайте някакъв съвет срещу хлебарки!!!
    от Anna Nikolova | 02.11.2020 16:16

Викайте фирма на всеки 6 месеца да пръска. Гарантирано изчезват трайно и постоянно.
    от Arte | 27.09.2020 22:23

Спазвайте хигиена у дома си. Това е най-важен съвет. Избягвайте да оставяте остатъците от храна и вода за цялата нощ. Съхранявайте храната в стъклени или пластмасови кутии. Ето тук има интересна статия по тази тема Link
    от Iliqna | 21.06.2020 23:46

Един от най ефективните и предпочитани видове препарати за закрити помещения са инсектицидните гелове те не миришат и нямат карантинен период. Но комбинацията с аерозолни препарати води до още по добри резултати при борбата с хлебарки. Аз имах проблеми с хлебарките на вила, но се оправихме благодарение на консултация от служителите на магазина Otrovi в Люлин Link Но профилактика е по-важна отколкото мерки.
    от milena | 17.05.2020 18:37

Привет мила. Хлебарките пролетно време са голяма беда. Видях много интересно видео в един сайт - пускам ти линк долу. До колкото разбирам си е най-добре фирма да пръска, но трябва да се внимава с избора на фирма. Тези, които гледах казват, че с 1 обработка решават проблема за цяла година напред, обаче гледам, че работят само в Пловдив и Пазарджик. Не така стои въпроса с другите софийски фирми обаче, които са ми казвали поне 2-3 пъти че трябва да се пръкса. Има някои и гаранции предлагат, но е доста скъпа обработката - едни искаха 128лв даже... Иначе виж видеото. Надявам се е от помощ. Link
  • Дайте някакъв съвет срещу хлебарки!!!
    от Iliqna | 17.05.2020 14:05

Никога не съм имала подобни проблеми, но сега направо е ужас. Има ги в блока и понякога се появяват и в апартамента((( Споделете моля някакъв опит

Напиши отговор