Любопитни факти и общи приказки | Къде да питам за цени?

Напиши отговор
  • Re: Къде да питам за цени?
    от Nelogi4na | 06.07.2016 18:15

Не ми е интересно да съм културна и възпитана. Още от малка съм такава, отказвам да пея в хора и хич не ми е вътре кой какво мнение има за мен. Link. Щом сайта им е актуален светни ме защо не им работи формата за запитване. Пробвах, и когато тръгнах да изпращам запитването ... "Грешка. Причината е остаряла връзка". Ако сайта им е толкова поддържан защо връзката е остаряла? Хихи, какво пък, може и сама да си го сложа. Един полярен изследовател си е направил сам апендектомия, аз един стент няма да мога да си кача, че при това и китайски. Какво толкова ми трябва - 2 стента, компоненти за обща анестезия, компоненти за поставянето на стентовете и операционна зала. Какво толкоз :lol: :lol:
    от veselin | 06.07.2016 17:53

Сайтът и цените им са действителни,..........ама невежеството ти е много голямо ,от това ,че не си се постарала да се възпиташ даже сама,........и обръщаш всичко в нападки към хората........ Link имаш още един шанс ,..да посетиш китайците ,и да си го поставиш сама! Link
    от Nelogi4na | 06.07.2016 16:41

Като гледам цените им са от 2011 година, формата за запитване вече липсва /опитах да я използвам/. Май спретнатия сайт няма кой да го поддържа и обновява, язък че е толкова хубав. Хахаха, права на пациентите. А дано, ама надали. Че те пациентите имат ли права в България?
    от veselin | 06.07.2016 15:59

Link Има и приложени и права на пациентите!...Много опретнат сайт! :!:
    от Nelogi4na | 06.07.2016 14:50

Oтговор "veselin ivanov": Ц Е Н О Р А З П И С на МАТЕРИАЛИ И КОНСУМАТИВИ, КОИТО НЗОК НЕ ЗАПЛАЩА И СЕ ЗАПЛАЩАТ ОТ ПАЦИЕНТА ОТДЕЛЕНИЕ ПО УРОЛОГИЯ 1. Еднократен сет за супрапубичен дренаж /cystofix / - от 40- 60 лв. 2. Стентове тип „ JJ „ - от 70 - 180 лв. 3. Урологични протези /сет за перкутанна нефростомия /- от 80- 250 лв. 4. Бримки за трансуретрална монополарна резекция - от 100 - 150 лв. Забележка : Цената на консуматива зависи от вида му и фирмата доставчик Голяма скъпотия!.........Аз за един пирон на рамото си платих по принуда 1500 лева,момиче!.....пий хапчета за аденоми,.........колкото повече пикаеш ,толкова по-добре!!.....но не съм ти казал да пиеш ,...вода.........боза пий! от просо......и ленено масло ...АПТЕКАРСКО...
    Тази извадка от къде я взе? Те, стентовете ако са по толкова въобще нямаше и да се излагам да повдигам въпроса. Само че на мен ми искат 500 лв. само за единия, а ще имам нужда от 4 такива годишно. При пенсия 135 лв., която ми е единствения доход в момента как точно да си позволя 2000 годишно?
    от veselin | 06.07.2016 13:36

Ц Е Н О Р А З П И С на МАТЕРИАЛИ И КОНСУМАТИВИ, КОИТО НЗОК НЕ ЗАПЛАЩА И СЕ ЗАПЛАЩАТ ОТ ПАЦИЕНТА ОТДЕЛЕНИЕ ПО УРОЛОГИЯ 1. Еднократен сет за супрапубичен дренаж /cystofix / - от 40- 60 лв. 2. Стентове тип „ JJ „ - от 70 - 180 лв. 3. Урологични протези /сет за перкутанна нефростомия /- от 80- 250 лв. 4. Бримки за трансуретрална монополарна резекция - от 100 - 150 лв. Забележка : Цената на консуматива зависи от вида му и фирмата доставчик Голяма скъпотия!.........Аз за един пирон на рамото си платих по принуда 1500 лева,момиче!.....пий хапчета за аденоми,.........колкото повече пикаеш ,толкова по-добре!!.....но не съм ти казал да пиеш ,...вода.........боза пий! от просо......и ленено масло ...АПТЕКАРСКО...
  • Къде да питам за цени?
    от Nelogi4na | 06.07.2016 07:45

Понеже не открих друго подходящо място реших да питам в този раздел. Не ме бийте много ако съм сбъркала, моля. :lol: Налага се да ми бъдат поставени 2 JJ стента. В частната болница в която се лекувам ми казаха цена която е свръх непосилна за мен. Даже и да не се храня и да не си плащам сметките, доходите ми за година няма да стигнат за двата, а трябва да се сменят през 6 месеца. От социални грижи лееекичко ме отрязаха, понеже сумата е голяма. Питането ми е дали в болниците които се финансират от държавата стентовете се заплащат и ако се заплащат дали здравната каса поема поне част от парите? Евентуално къде мога да направя запитване? Не че вероятността да ме приемат в друга болница е голяма, но все пак ....

Напиши отговор