Любопитни факти и общи приказки | Хапче за повдигане

Напиши отговор
  • Re: Хапче за повдигане
    от dr.kali | 05.03.2010 09:39

Билките помагат като оказват общо стимулиращо действие. Тези, за които се споменава по-долу имат ефект и върху нивата на тестостерона. За да имат ефект, обаче, се изисква търпение и постоянство. Трябва да се пият с месеци и по няколко таблетки на ден. При всички случаи те са добри като фон. За бърз ефект се използват хапчета, които се взимат преди акта и подпомагат кръвонапълването на кавернозните тела. Ефектът е ерекция, която по-твърда и стабилна от обикновено. Ефектът им трае по няколко часа и в това време можеш да се изявяваш колкото си искаш т.е. свършваш и пак получаваш ерекция. Такива са еротон и силден. Те са същите като левитра и виагра, например, но са на по-разумни цени.
  • Re: Хапче за повдигане
    от Bobcho | 28.02.2010 11:03

Преди 7 месеца имах състезание...трябваше да пия адаптогени(билки с тонизиращо и здравословно действие). Билки като Златен корен/ Родиола, Еленов корен/Левзея, Бабини зъби/Трибулус, Китайски лимонник/Шизандра...Та търсените ефекти от тези билки бяха..сила и мускулна маса, тонизиращо действие, премахване на умора, но получих бонуси - изострен зрение, подобри ми състоянието на черния дроб, по-добро усвояване на храната, по-добро кръвообръщение, много други положителни ефекти и най-вече сексуалния ми живот. Не, че съм имал проблеми с него, но продължителноста на ерекцията се увеличи и т.н. Така, че не тарси вълшебното хапче, а пробвай някоя от тези билки. Естествено няма да сте изведнъж, но кое е по добре - Пия хапче и готово.. и след време, в рамките на няклко часа...хоп самолетът каца или да си можеш винаги. При мен действа, пробвай и ти. :)
  • Хапче за повдигане
    от asdfgh123456 | 09.12.2009 16:10

Някой може ли да ми каже хапче , което след изпиването му да се повдига ???

Напиши отговор