Любопитни факти и общи приказки | Ще кандидатствам през идното лято, като Мъж - медицинска сес

Напиши отговор
  • Re: Ще кандидатствам през идното лято, като Мъж - медицинска сес
    от д-р Цанко Стефанов | 02.11.2009 16:47

Информацията ви е грешна, доктор Делчева. :)
    от lilyyy | 02.11.2009 13:00

Доколкотоимам информация за тази година, във "Филаретова" дори не е имало изпит, приемали са само по документи, т.к. е имало само 18 човека желаещи за там...
    от reloaded | 16.10.2009 20:01

Sorry, 4e pisha na lat, no nqmam kirilica na kompa, a s kirilizatora golemi bezzsmislici mi se polu4avat. Zna4i iskam da pitam teb ili ako nqkoi znae, kolko sa u4ebnite zavedeniq v BG, kadeto moga da kandidatstvam za med. sestra i za "Инспектор по обществено здраве”, “Медицински лаборант”, “Рентгенов лаборант”. Vapros Nº2 - kakvi sa izpitite i dali navsqkade se kandidatstva po edin i sasht na4in, t.e s edin izpit ili vseki universitet ima razli4en izpit za saotvetnata specialnost, a sashto i dali nqkoi ima predstava kakav e tozi устния изпит с писмена част върху „Мотивацията за осъществяване на здравни грижи на нуждаещите се”. v Med.kolez "Filaretova". Nqkoi neshta sa na kirilica drugi na lat, no improviziram s kakvoto imam na kompa, sory otnovo i dano ne se razsardi nqkoi moderator.
    от kantonova | 16.10.2009 17:06

здравей радвам се за теб че си рещил да се посветиш на тази професия. Аз завърших тази година в пловдив но се кандидатстваше с изпит.по принцип е различно и зависи от университета можеш да кандидатстваш навсякъде успех.
  • Ще кандидатствам през идното лято, като Мъж - медицинска сес
    от reloaded | 16.10.2009 13:38

Първо се извинявам, че ще повторя една стара тема, надявам се че модераторите няма да имат нищо против :?: . Тук слагам линк кам старата тема - Link . Така, значи през идното лято ще кандидатствам във всички учебни заведения, т.е в Медицинските колежи като медицинска сестра. Аз сам мъж и като оставим настрана фактът че за БГ е малко странно мъж да е медицинска сестра, искам да помоля, ако някои има опит в кандидатстването през тази или миналите години да драсне тук някои ред или да ми пише лично сьобщение. Какво представлява този тест по биология? На колко места в БГ може да се кандидатства едновременно - знам за Плевен и София? Видях в саита на Колежа в Плеvен какьв е вьпросникьт и учебниците, нямам обаче никаква идея колко горе долу трябва да е голяма темата и вьобще какжи са критерийте за оценка. Има ли някои някави готови теми и т.н. Ще се радвам ако някои може да ми отговори!

Напиши отговор