В момента е 26.09.2018 04:46
Търся лекар | Вашето мнение за д-р Иво Близнашки

Напиши отговор
  • Re: Вашето мнение за д-р Иво Близнашки
    от Ralica | 25.04.2017 21:49

Крайно прехвален лекар - Иво Близнашки, а в областта на хирургията това е проблем. Ако това е добър хирург, значи положението не е добро за всички нас.
    от Ralica | 03.02.2017 16:32

Иво Близнашки уби моя близка. Не бих го нарекла лекар. Него и жена му, които работят в Окръжна болница.
    от Andriana Simeonova | 05.07.2014 17:09

Включвам се по темата за да споделя че никога преди не бях срещала такъв мил, духовит, позитивен и с две думи прекрасен човек .Макар и пресилено вярвам че ръцете му са вълшебни Безкрайно съм благодарна на него и целия екип пожелавам им здраве и щастие .
    от Стефка Маринова | 07.03.2013 16:22

Бях оперирана от Д-р Иво Близнашки на 22.02.2012 г. в Пета градска болница. След това той напусна и сега работи отново като завеждащ отделение в болница София Мед. Това е един прекрасен човек и много добър специалист. Препоръчвам го винаги, когато чуя, че някой има нужда от такъв специалист.
    от Dr.Atanassov | 20.02.2008 14:54

Здравейте,

Не познавам д-р Близнашки, но мога да ви дам съвет.
    Не е редно да се оперирате без да знаете за какво точно.
    Срастванията сами по себе си не са показания за операция.
    Хроничен апендицит няма. Тенденцията при лапароскопски интервенции е апендиксът да не се отстранява , ако не е възпален.
    Лапароскопията е чудесен диагностичен подход, който може да се превърне и в терапевтичен в много случаи, но е последен избор за диагностика. Западните автори я наричат "контролирана коремна травма" и по същество е инвазивен метод. Съществуват множество неинвазивни методи за диагностика.

А за самата лапароскопска операция - вижте я във видеосекцията
    от Mia | 19.02.2008 09:42

Лапароскопска апендектомия с вероятност за отворена коремна операция, в случай че се забележат някакви по-сериозни сраствания.
    от Д-р.Хинкова | 11.02.2008 16:40

За каква по точно операция става въпрос?
  • Вашето мнение за д-р Иво Близнашки
    от Mia | 11.02.2008 14:07

Предстои ми операция, за която съм доста притеснена. Мой познат ми препоръча д-р Иво Близнашки - хирург от Vта градска. Консултирах се с него и ми направи много добро впечатление. Въпреки това обаче ще се чувствам по-спокойна, ако разполагам с повече мнения за него, както и за условията в хирургията на Vта градска и екипа там. Предварително благодаря.

Напиши отговор