В момента е 21.04.2019 15:14
Търся лекар | Болки в бял дроб

Напиши отговор
  • RE: Болки в бял дроб
    от pppetrov98 | 17.02.2019 14:08

също и понякога усещам "тъпа" болка в лявата плешка
    от pppetrov98 | 17.02.2019 13:59

Здравейте д-р Цончев, отново съм аз просто си забравих паролата на акаунта.. Та исках да питам според вас има ли причина да се притеснявам, че може да е нещо сериозно различно от невралгията.. Защото в гугъл каквото и да се напише винаги изкарва най-лошото.. Просто симптомите продължават и отново ту ме боли в лявата част, ту в дясната.. Рядко кашлям и отново пусках изследвания на кръвта и всичко беше ОК там..
    от д-р Цончев | 14.02.2019 19:20

Най-вероятно се касае за интеркостална невралгия, тя често се бърка с болка в белия дроб а всъщност е болка в гръдния кош, което са две различни неща.
    от ppetrov98 | 11.02.2019 07:12

* забравих да добавя, че ходих още на невролог и кардиолог и не откриха никакви проблеми..
  • Болки в бял дроб
    от ppetrov98 | 11.02.2019 06:49

Здравейте, от около 2 седмици и малко усещам болки в десния дроб, които понякога преминават и отляво.. Още в началото отидих на пулмолог и направих рентгенова снимка и ми казаха, че нищо ми нямало на дробовете, след което пуснах и една пълна кръвна картина и там нещата бяха нормални, а съм се притеснил, че е нещо сериозно.. Може ли някакви съвети ?..

Напиши отговор