В момента е 20.06.2019 17:01
Търся лекар | д-р Антон Тодоров!

Напиши отговор
  • RE: д-р Антон Тодоров!
    от krkr | 12.06.2019 18:38

Ваня, не си единствената. Имам същия проблем макар и само от седмица, но не се търпи просто. Изпитвам ужасна болка "там" в продължение на поне 5-6 часа след всяко ходене по голяма нужда. Моля те сподели, ако вече си открила решение
    от Vanyakrasteva | 03.05.2019 19:27

Здравейте,аз имам същият проблем като Pfillip,обиколих незнам колко проктолози и хирурзи и продължавам да съм със страхотни болки вече 5 месеца.Направих и ядрено магнитен резонанс и нищо.Не се живее с тези болки сутрин след изхождане по цял ден до вечерта.За доктор Матев нямам думи.Аз също изминах път от София до Стара Загора и също ме ме изслуша,прекъсна ме и каза че нямам нищо да отида при невролог и да направя ядрено магнитен резонанс.Е като го направих проблемите не свършват.Последно ми биха ботокс в ануса и болките се засилиха.Моля за помощ който е намерил някакво решение да ми пише.Също може и на имейла vania.penkova@abv.bg
    от Радостина | 02.04.2019 12:54

До Filip, и аз имам подобни проблеми. Моля да ми пишете къде направихте снимка на ануса?Благодаря! Може и на мейла ми radostina.gocheva@dir.bg
  • Re: д-р Антон Тодоров!
    от Fillip | 29.08.2018 16:13

Здравейте, съфорумници! Ще напиша мнение за всички топ проктолози в страната, тъй като хемороидите и усложненията ми ме накараха да ги посетя. Четете, за да не пострадате като мен! Преди година получих силни болки в аналната област и се оказа, че имам вътрешен хемороид. И оттам започва моята история: Проф. Темелков(Варна) По препоръки се насочих към този хирург, който се оказа абсолютен аматьор. Първия път даже не намери хемороида. Все пак реших да се оперирам при него и след второто ми посещение запазихме час за операция. Като го питах какви усложнения могат да настъпят след операцията, ми отговори - никакви. Било лесна и проста манипулация. Имах му доверие, тъй като е човек с огромен опит. Биха ми спинална упойка и за 10мин. професора уж си свърши работата. След операцията първоначалните болки изчезнаха, но се появиха нови, по-силни. Отидох при Темелков и не откри нищо (отново). Месец по-късно болките се увеличиха още повече, до такава степен, че мога спокойно от 1-10 да дам 11! Отидох на преглед при професора отново, той ОТНОВО не откри нищо и ме изпрати с празни надежди. Оттам разбрах, че нещо с операция хич не е добре и започнах да посещавам други проктолози. Огнян Янчев (Варна) - Посетих този проктолог, който преглежда с аноскоп. Това е плюс, тъй като "прегледа" на Темелков беше с пръст. Отново не се откри нищо, изписа ми крем за рани, с който да се мажа, но ефект от него - нулев. След като го посетих отново, предложи да бъда опериран и да се отреже мястото, където бях опериран първоначално, тъй като можело там да има останали "боклуци" които да се изчистят. Проктологът преглежда внимателно и винаги търси алтернативи. Бих казал, че е от по-добрите, но тази операция ме уплаши и не се навих. Продължих с лекарите. Атанас Матев (Стара Загора) НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ НЕКАДЪРНИК! Карах близо 4 часа, от Варна до Стара Загора, за да попадна на най-жалкото същество, на което съм попадал. Матев ме посрещна с риза и вратовръзка, вместо с лекарска престилка и докато бях в кабинета, проведе 2 телефонни разговора. Не искаше да ме слуша и каза, че си разбира от работата. Прегледа ме точно за 10 СЕКУНДИ! След което, обичайното - "нищо ти няма". Тръгнах да му обяснявам и да се опитвам да говоря с него, но той започна да спори с мен и ме изкара, че си въобразявам и че имам проблеми с краката, а не с "дупето". Та оттам идвала болката. Накрая, разбира се искаше да му платя 30лв. за преглед. Това е повече бизнесмен, отколкото лекар. ИЗБЯГВАЙТЕ НА ВСЯКА ЦЕНА! Антон Тодоров (Пловдив) Тъй като болките продължаваха и бяха 24/7, все някой трябваше да открие какво ми става. Посетих този проктолог. Изписа ми кортикостероиден крем, на който на листовката пише да НЕ СЕ слага около ануса. Все пак...какво губя. Почнах да се мажа с него и след петия ден нещата се влошиха. Получих ужасно зачервяване. Когато се свързах пак с Тодоров, да му кажа, че не действа, отговорът му беше да продължавам да се мажа с крема(???). Идиотска работа. Ерсин Ходжаджиков(София) Мда, и до София се стигна. Болките все така продължаваха и до този момент вече бях съсипан психически. Посетих Ходжаджиков, който също ми изписа кортикостероиден крем. Абе тия кремове са опасни, бе! Не трябва да се ползват повече от седмица даже. Никакво подобрение. Като се свързах с него по имейл, повече не ми отговори. Веселин Люцканов(София) Специалист в коремната хирургия, уви, като проктолог въобще го няма. Беше готин, хвърляше шеги наляво/надясно, но толкова. Кирил Лозанов(Варна) Като се прибрах у Варна, реших да посетя всички възможни хирурзи. Реших да направя снимка на ануса си и открих нещо като малка цепнатинка, точно там където ме болеше. Викам си, ясно, това е фисура. Отидох при Лозанов и ми каза, че това не е фисура, а по-скоро може да е фистула. Тоя па ми предложи направо да ми бие кортикостероиди, заедно с лидокаин директно в зоната на болката! Далеч от такива хирурзи!!! Георги Кобаков(Варна) Това е последния хирург, който посетих. След като му показах снимката, предложи да ме оперира, тъй като тази цепка най-вероятно е отворче на фистула (или нещо такова). Така се и оказа. Когато отряза зоната, каза, че без съмнение, това е вътрешна фистула и изчисти цялата зона! Сега е четвърта седмица след операцията и се чувствам на седмото небе! Нямам никакви проблеми и се радвам, че попаднах на този ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН професионалист. Не го казвам, защото го познавам или съм му приятел. Не го познавах. Казвам го, защото той наистина ме спаси от това, което 7 ТОП ПРОКТОЛОГА в цялата страна не можаха! Единственият минус е, че не работи със здравна каса и ми излезе скъпичко, но си струваше. Та това е, надявам се моят коментар да ви помогне. Искам да вметна, че освен фистула, след операцията на хемороиди имах и кандида в тази зона. С Клотримазол оправих този проблем и спря да боли толкова много, но все още беше достатълно силна болката. Ако имате силни болки след подобна операция и никой не открива нищо - или е гъбична инфекция или е вътрешна фистула. Успех и помнете: Ако можете да минете без операция, а примерно с лигиране - НИКОГА не избирайте оперативния път! По-здрави!
    от Ana Kapanova | 25.02.2016 16:50

Само хубави неща мога да кажа за д-р Тодоров.Оперирана съм от фистула,никакви болки не съм имала,само добро отношение.Притесненията бяха неоснователни.За първи път срещам доктор ,който предразполага пациентите ,да се чувстват спокойни,без притеснения за нищо.Не отлагайте ,ако имате проблеми,отивайте на лекар.
    от nikolai vasilev nikolov | 04.02.2012 16:52

здравейте!случайно открих тази тема,и много се радвам,че мога да споделя и моето мнение.преди месец ми се появи анална фисура,ужасни болки....само който е имал такова нещо знае за какво става въпрос.започнах да търся в нета и се реших да отида при един специалист в стара загора(няма да казвам името му, но сигурно сте разбрали)след прегледа и 40лв ми каза че триабва да се оперирам веднага....и ми каза цената-500лв без осигуровки,и 250лв със осигуровки.казах му че имам спешна работа във чужбина и ако може да ми даде някакво лекарство заради ужасните болки,той каза добре и ми даде един мехлем направен по негова рецепта.след една седмица болките станаха нетърпими(мехлема не ми помогна)и реших да потърся помощ от д-р тодоров тук нещата бяха много по различни,отнесе се много професионално и не спомена за операция каза че трябва да опитам лекарствата които ще ми даде и ако до 20 дни няма подобрение,ще мислим какво да правим....още на следващия ден имах значително подобрение!!!след седмица нямах никаква болка.за мен този човек наистина обича работата си и е абсолютен професионалист.
    от borgan | 23.11.2010 23:05

Здравейте, видях че има отворена тема за др.Антон Тодоров.Искам специално да благодаря на него,че ме върна към нормалния ми ритъм на живот и се отнесе професионално и оговорно към проблемите ми.От около 6 месеца имах около 3-4 изхождания на ден с примеси на кръв.Не отивах на лекар от страх.Споделих с жена ми и тя настоя да се консултираме с добър колопроктолог.Др.Тодоров ни го посочиха от няколко места ,като един от най-кадърните в Пловдив.Отидохме на преглед,насрочихме час за сигмоидоскопия на която отидох със смесени чувства.Уверявам ви,страха е бил напразен,нямаше болка а само добро отношение;Това което ме впечатли беше че на един монитор,ако желаеш можеш да виждаш цялото изследване-нарича се видеосигмоидоскопия.Диагнозата ми се оказа Хроничен улцерозен колит и Др.Тодоров ме насочи към гастроентеролог.Сега се лекувам,на специален режим на хранене съм и се чувствам много по-добре.Моя съвет е никога не отлагайте ако имате здравословни проблеми и дано да ви лекуват добри лекари като тези на който попаднах аз.Успех
    от vesna | 26.06.2010 15:55

Д-р Антон Тодоров лекуваше майка ми и сме много доволни,мога да ти дам повече информация но не тук ,за да не звучи като реклама.Пиши ми на vesna73@abv.bg
  • д-р Антон Тодоров!
    от Sleart | 23.06.2010 23:05

Здравейте,някой чувал ли е за д-р Антон Тодоров от Пловдив,били ли сте при него,имате ли мнения :)!Той е специалист Колопроктолог!Бих искал да отида за второ мнение за моите гъзови проблеми!Няма да посочвам сайта му за да не правя реклама!Моля ви дайте мненията си!

Напиши отговор