Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
И защо дишането с корема е полезно
Хранителният режим е в основата за красива фигура
Отделени белтъци с урината - водещи симптоми
Отслабва ли се наистина от изкуствения подсладител?
реклама

Детски гинеколог в Пловдив

Модератори: админ, консултанти

Детски гинеколог в Пловдив

Мнениеот Михайлова » 27 Ное 2008 17:34

Знам колко ми бе трудно да открия добър детски гинеколог, на който да заведа дъщеря ми за преглед и затова пиша тук тази тема в помощ на майките , които са се намирали в моето положение.

Д-р Бонка Йончева - детско-юношеска гинекология.
Меко казано очарована съм от тази жена. Водих дъщеря си на 10 г. при нея този месец. Невероятен подход към детето. Отидохме с болки в корема и течение. Занесох и един куп изследвания, правени от други специалисти. Прочете всичко старателно. Прегледа дъщеря ми много внимателно и смея да кажа, че това което съм чувала, че малките момиченца получавали психологична травма от такъв преглед - съвсем не е вярно. Или поне при тази лекарка това нямаше как да се случи. Жената ми даде много полезни съвети за детето. Имам усещането, че ни обясняваше близо 40 мин. всичко с най-малката подробност.
Съвсем случайно я открих от интернет, събирайки различни отзиви за нея и сега се радвам, че не сгреших. Понеже информацията, за майките които търсят такъв лекар за дъщерите си в интернет е прекалено оскъдна, затова искам да изразя признанието си тук.

Преглежда на частно. Кабинета й се намира в Пловдив, ул. Иван Вазов 78, работи сутрин, тел. 032 62 71 40, 088 6443017
Михайлова

Назад към Децата