ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Джогингът има своите тънкости
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Зъбите на бебето се нуждаят от дентална грижа.
Учени не спират да работят в търсене на лек за коварната болест

Детски гинеколог в Пловдив

Модератори: админ, консултанти

Михайлова

Детски гинеколог в Пловдив

Мнение от Михайлова » 27 ное 2008 17:34

Знам колко ми бе трудно да открия добър детски гинеколог, на който да заведа дъщеря ми за преглед и затова пиша тук тази тема в помощ на майките , които са се намирали в моето положение.

Д-р Бонка Йончева - детско-юношеска гинекология.
Меко казано очарована съм от тази жена. Водих дъщеря си на 10 г. при нея този месец. Невероятен подход към детето. Отидохме с болки в корема и течение. Занесох и един куп изследвания, правени от други специалисти. Прочете всичко старателно. Прегледа дъщеря ми много внимателно и смея да кажа, че това което съм чувала, че малките момиченца получавали психологична травма от такъв преглед - съвсем не е вярно. Или поне при тази лекарка това нямаше как да се случи. Жената ми даде много полезни съвети за детето. Имам усещането, че ни обясняваше близо 40 мин. всичко с най-малката подробност.
Съвсем случайно я открих от интернет, събирайки различни отзиви за нея и сега се радвам, че не сгреших. Понеже информацията, за майките които търсят такъв лекар за дъщерите си в интернет е прекалено оскъдна, затова искам да изразя признанието си тук.

Преглежда на частно. Кабинета й се намира в Пловдив, ул. Иван Вазов 78, работи сутрин, тел. 032 62 71 40, 088 6443017

Отговори

Върни се в “Децата”