ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

ПРОСТАТИТ - ПОМОГНЕТЕ!!!

Модератори: админ, консултанти

joroBoro

Re: ПРОСТАТИТ - ПОМОГНЕТЕ!!!

Мнение от joroBoro » 06 окт 2017 00:09

ymladenov написа:
29 сеп 2017 15:13
Travmiran написа:
19 сеп 2017 13:09
Здравей Младенов искам да те попитам ти какви симптоми имаше преди да пиеш отварата от риган защото и аз имам клебсиела пнеумония самоче от доста повече време някъде около 3 години бях заразен при операция от херния и от семепроводите инфекцията е стигнала до простатата.имам и орхит болки в левия тестис болезнен на пипане и болки в кръста от ляво уринирането ми не е наред също
Здравей Travmiran,
Аз имах Клебсиела Окситока, не Пневмония. Имах симптоми на простатит и уретит - болки при уриниране, затруднено уриниране, болки в тестисите след еякулация. Според мен губиш време в момента - започвай приема според рецептата, на гладно и на празен пикучен мехур за да се усвои добре. Гледах да я пия и 5ти път в денонощието, преди лягане. Т.е. на всеки 4 часа. И се наблюдавай за подобрения и/или дискомфорти и според тях си решавай дали ще продължиш лечението. Никой не може да ти помогне така, както ти самият на себе си.

За разлика от "лекарствата", организмът не се опитва да отхвърли билките и ги усвоява веднага (до 5 минути). Тоест, подобрение е съвсем реалистично да очакваш още в първите 72 часа.

Само, че Пневмония-та е доста по-устойчива на риган, отколкото Окситока-та.
The second most sensitive strain was K. pneumoniae with mean MIC values of 9.5 µg/mL for thyme and 73.5 µg/mL for oregano EOs.
Препоръчвам ти да опиташ с Мащерка (thyme).
Ето рецепта, която изкарах от достоверна, според мен, страница:
Вътрешно приложение - 2 супени лъжици от билката се заливат с 500мил. вряла вода. Киснат 30мин. . Пие се по 100мил. 4пъти дневно.
Виж рецептата за Ригана от Билкарник за повече детайли по съхранението.
Може да я накълцваш с ножица преди да я дозираш със супени лъжици.

Да знаеш, че мащерката е богата на желязо. Ако в някакъв момент те заболи глава, то от нея е. Макар, че като знам повечето хора в България как се хранят, това е доста малко вероятно. Все пак, ако това се случи, разреди на 3 пъти дневно приема.

Лечението на такива гадини се прави 10 до 14 дни след изчезване на симптомите. След това контрола.

Отивай за билки от пазара или тук: https://www.facebook.com/%D0%97%D0%B4%D ... 151064457/

Звъниш на телефона, търсиш Александър и му поръчваш мащерка като обясняваш какво ще правиш с нея. Добри хора работят там, мога да гарантирам за тях. От там си взех ригана.

Доставката е с Еконт.

Чакам те да ми пишеш като оздравееш. Успех.

п.п. Наблюдавай се докато приемаш билката. Те почти никога са с токсичност, но е на твоя отговорност приема. Искам да помогна, но не мога да бъда държан отговорен ако нещо не протече по план. Надявам се разбираш.
Момчета не искам да омаловажавам алтернативните методи на лечение, но истината е, че за сериозните състояния, трябват сериозни лекарства. От моя опит, многогодишен за съжаление, разбрах едно, необходима е качествена микробиологична лаборатория и лекар, който може да работи с антибиотици. Няма как броколи и риган да се преборят с упорита бактериална инфекция, която най-често се дължи на трихомони. Диагнозата небактериален хроничен простатит просто е удобна за докторите, оказва се не само българските. Нямам обяснение защо подобен проблем се неглижира по този начин.

behappy21

Мнение от behappy21 » 06 окт 2017 02:51

Ако трябва да сме честни, не знам дали тази диагноза въобще реално съществува. Едно е да нямаш причнител, но съвсем друго е НЕУМЕНИЕТО или НЕЖЕЛАНИЕТО да ти го намерят и от там идват много проблеми. Лично мен ме размятаха поне 3-4 години с "нищо ти няма" , "въобразяваш си", "изследванията са ти чисти" . Извинявам се или по-скоро не се извинявам, но това, че някой не може да си свърши работата на лаборант или да предпише правилно лечение не трябва да ни обрича на мъка доживот. Съветвам всеки, който има някакви симптоми и същевременно чисти микробиологии да смени лабораторията и лекуващия си лекар. Ако наистина изследванията ни бяха актуални и чисти, то ние нямаше да имаме оплаквания и симптоми. За жалост това е грозната истина.

joroBoro

Мнение от joroBoro » 06 окт 2017 11:38

behappy21 написа:
06 окт 2017 02:51
Ако трябва да сме честни, не знам дали тази диагноза въобще реално съществува. Едно е да нямаш причнител, но съвсем друго е НЕУМЕНИЕТО или НЕЖЕЛАНИЕТО да ти го намерят и от там идват много проблеми. Лично мен ме размятаха поне 3-4 години с "нищо ти няма" , "въобразяваш си", "изследванията са ти чисти" . Извинявам се или по-скоро не се извинявам, но това, че някой не може да си свърши работата на лаборант или да предпише правилно лечение не трябва да ни обрича на мъка доживот. Съветвам всеки, който има някакви симптоми и същевременно чисти микробиологии да смени лабораторията и лекуващия си лекар. Ако наистина изследванията ни бяха актуални и чисти, то ние нямаше да имаме оплаквания и симптоми. За жалост това е грозната истина.
Абсолютно! Аз за дълго време се бях отказал, просто бях приел, че това е положението. Не правете моята грешка! Това е истината: наличие на проблем липса на причинител = смяна на лаборатория и лекуващ лекар.
Еякулата трябва да се занесе за обработка в рамките на не повече от 30 минути. А много лаборатории оставят шишенцето някъде си докато някой си дойде да го вземе след няколко часа. За това време всичко в тази проба е измряло. Давам пример със Сибалаб, като лаборатория, която не може или просто не и пука, да работи с микробиология на еякулат. Вярвах в техните резултати години на ред, докато най-накрая се оказа, че са меркантилни некадърници!

JohnDoe2

Мнение от JohnDoe2 » 06 окт 2017 13:50

@joroBoro

кои лаборатории ползваш, защото предполагам, че не е само една.

И аз до сега все в Цибалаб съм проблвал но винаги е било отрицателно, опитах веднъж в друга и хоп - ентерококи.

Мерси,

Trihomon

Мнение от Trihomon » 13 окт 2017 10:33

какво ви е мнението за уролозите Милен Кацаров и Васил Василев

Отговори

Върни се в “Секс и сексуални проблеми. Полова система - МЪЖЕ”