ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Първата грипна вълна тази година подранява с 6 седмици
Схващането, че застрашават само жените е много грешно

сърдечни клапи!

Хипертония, Аритмии, сърдечна недостатъчност, атеросклероза, Исхемична Болест на Сърцето, перикардит

Модератори: админ, консултанти

Queens

сърдечни клапи!

Мнение от Queens » 01 окт 2017 17:04

Имам един въпорс, моля който е минал по- този път да ми отговори дали е нормално!
мои близък човек е в болница! Там са пуснати необходимите изследвания, направени необходите кръвни тестове и т.н.
думите на доктора са: "че е със една разширена клапа, а другата стеснена! Но вените са ок, което е добре...". Като ддобавя, че ако не се направи операция х дават 1 месец живот! :shock: .
направена й е кръвна картина/тест.
в същото време е 'пусната" да си ходи в къщи1
тук е въпросът, ако е толкова спешно не трябва ли да бъде изпратена директно за оперцаия?? тя ли се оправя от тук нататък. Самата тя е готова на това, но въпреки това нее в болницата!
здравно осигурена е.
Въпросителните ми са, ЛЛ ли ще я изпрати в такъв случай? изобщо какво да правим? бихте ли ни посъветвали?
благодаря предварително!!!
Извинпвам се, че не употребявам мед термини!

д-р Цончев

Re: сърдечни клапи!

Мнение от д-р Цончев » 04 окт 2017 21:00

Трябва кардиолог да издаде направление за прием - в кардиохирургия или кардиология - в зависимост от състоянието на пациента.
Но такива прогнози като "1 месец живот" аз лично считам за непрофесионални, особено пък ако върнеш човека в къщи и нищо не му предложиш...

Отговори

Върни се в “Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт”