ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

болки в зъба

Модератори: админ, консултанти

radybb

болки в зъба

Мнение от radybb » 29 сеп 2017 13:56

Здравейте,

Преди 2 месеца отидох на зъболекар с болки в зъба. Зъболекарката ми каза, че ще трябва да се извадят нервите. Отвори ми зъба и ми сложи лекарство за умъртвяване.Зъбът обаче не спираше да ме боли две седмици ходих да ми сменява лекарството за умъртвяване. Накрая се оказа, че тя не е отворила добре зъба и лекарството не е стигало да нервите.Наложи се да извади нервите-неумъртвени без упойка. Не мога да опиша каква болка беше...Но мъките не стигат до там. Зъбът продължаваше да ме боли. Един месец ходих да му сменява лекарства и да го ръчка с игличките в каналите . Ужасна болка. Изписа ми антибиотик- Оспексин който не ми помогна. След това ми изписа друг антибиотик КЛИНДАМИЦИН , но и след него пак ме болеше. Сега е напълнила каналите с някакъв друг антибиотик , но отново ме боли много. Снимка на зъба не ми е правена. Два месеца не мога да ям и изпитвам постоянна болка. Дайте ми съвет какво да направя.!

tony0110

Re: болки в зъба

Мнение от tony0110 » 29 сеп 2017 15:05

Направете снимка, как може така да се лекува зъб без снимка???
И сменете зъболекаря!! След като той самия не е поискал снимка, това е несериозно.

д-р Цончев

Re: болки в зъба

Мнение от д-р Цончев » 04 окт 2017 21:15

Сменете стоматолога поне с някой който да може да слага упойка, но не около зъба а т.н. мандибуларен блок ако става въпрос за долен зъб.

Отговори

Върни се в “Дентално здраве”